Aerodrom Željava kod Bihaca

(H)istorija/povijest Bosne i Hercegovine, regiona, itd...

Moderator: anex

nekome
Posts: 2934
Joined: 17/05/2011 10:41

#51 Re: Aerodrom Željava kod Bihaca

Post by nekome »

zna li ko kakva je situacija po pitanju posjete
je li zabranjeno, je li pristupacno
moze li se doci do onih relejnih tornjeva na vrhu (pretpostavljam da nisu u funkciji)
a i moze biti komplikacije zbog granice i migranata i svega
je li lakse pristupiti sa hr strane? tj. sa koje strane se moze bolje sve vidjeti
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7416
Joined: 16/01/2007 23:38

#52 Re: Aerodrom Željava kod Bihaca

Post by banjaluka078 »

nekome wrote: 09/09/2021 11:54 zna li ko kakva je situacija po pitanju posjete
je li zabranjeno, je li pristupacno
moze li se doci do onih relejnih tornjeva na vrhu (pretpostavljam da nisu u funkciji)
a i moze biti komplikacije zbog granice i migranata i svega
je li lakse pristupiti sa hr strane? tj. sa koje strane se moze bolje sve vidjeti
Rođak je tamo često na terenu s graničnom policijom, nedavno mi je pričao da je ulazio, sve je devastirano, zapušteno, vjerovatno se migranti nekad tu okupljaju, oni su od kolega na terenu čuli da dođe omladina pa piju i lumpuju, tako je i njima izgledalo.
S hrvatske strane je lakše, ali njihova granična brani prilaz, ne znam zašto, nije me nešto puno interesovalo da pitam.
Nemoj se ti bojati migranata koliko mina, ne idi bilo kuda bez aplikacije koja ti pokazuje minska polja.
nekome
Posts: 2934
Joined: 17/05/2011 10:41

#53 Re: Aerodrom Željava kod Bihaca

Post by nekome »

banjaluka078 wrote: 11/09/2021 07:47
nekome wrote: 09/09/2021 11:54 zna li ko kakva je situacija po pitanju posjete
je li zabranjeno, je li pristupacno
moze li se doci do onih relejnih tornjeva na vrhu (pretpostavljam da nisu u funkciji)
a i moze biti komplikacije zbog granice i migranata i svega
je li lakse pristupiti sa hr strane? tj. sa koje strane se moze bolje sve vidjeti
Rođak je tamo često na terenu s graničnom policijom, nedavno mi je pričao da je ulazio, sve je devastirano, zapušteno, vjerovatno se migranti nekad tu okupljaju, oni su od kolega na terenu čuli da dođe omladina pa piju i lumpuju, tako je i njima izgledalo.
S hrvatske strane je lakše, ali njihova granična brani prilaz, ne znam zašto, nije me nešto puno interesovalo da pitam.
Nemoj se ti bojati migranata koliko mina, ne idi bilo kuda bez aplikacije koja ti pokazuje minska polja.
:thumbup:
svakako ne bih lutao šumom već samo asfaltom
vec me ponajvise interesuje moze li se doci imaju li kakve zabrane kontrole itd
a i ti migranti igraju ulogu
hvala na info
Post Reply