Advokat-penziono pravo

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#1 Advokat-penziono pravo

Post by Ivo Lola »

moze li preporuka za nekog advokata kojem je uza specijalnost penziono pravo ili kako se to vec naziva ?
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2 Re: Advokat-penziono pravo

Post by Eborg »

Socijalno pravo. To je relativno mala oblast prava, pogotovo na trzistu BiH tako da je tesko ocekivati da je neko specijaliziran samo za to. Vecina advokata to moze rijesiti mada postoje neki sa vise iskustva u toj oblasti (pogotovo ako su u pitanju strane drzave pa bi trebalo naci nekoga sa poznavanjem tog jezika).
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#3 Re: Advokat-penziono pravo

Post by Ivo Lola »

nije u pitanju strana penzija, nasa je
imas li preoruku za nekog advokata na tuzlanskom kraju ?
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4 Re: Advokat-penziono pravo

Post by Eborg »

Ne bih znao. No kao sto rekoh, vecina advokata bi trebala biti upucena u tu problematiku.
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#5 Re: Advokat-penziono pravo

Post by Salcho »

Ivo Lola wrote:nije u pitanju strana penzija, nasa je
imas li preoruku za nekog advokata na tuzlanskom kraju ?
Evo ti preporuka za advokat tuzla, posalji email pitaj, pise na web-u da se bave RADNIM pravom - mislim da u to spada pored samog radnog prava i penziono pravo - socijalno pravo itd......

http://www.advokat-prnjavorac.com

Ovdje imas i smjerove advokatske kancelarije Neka ti je sa srecom u ostvarenja prava na penziju - znam samo da su ti PIO fondovi nevjerovatno spori - IZUZETNO.

Da ti PENZIONO odgovori prosjecno cekas 4-6 mjeseci, moja mama je skoro isla u penziju pa znam' izgleda da nemaju sredstava u budzetu bas dovoljno
Post Reply