ADVCash i Skrill isplate

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Forextrader
Posts: 1
Joined: 20/02/2021 15:48

#1 ADVCash i Skrill isplate

Post by Forextrader »

Pozdrav svima. Novi sam na forumu tako da se nadam da cete mi zamjeriti ako se ova tema ponavlja , citao sam unazad dosta tema i nisam nasao ni jednu slicnu objavljenu u skorije vrijeme .

Primao sam novac sa PayPall-a medjutim u Intesi su onemogucili primanje zbog nekih problema. Eh sad zanima me da li Skrill ili ADVCash ili recimo neki drugi internet platni procesor vrsi isplate na tekuci bankovni racun ili Visa debit karticu povezanu sa tekucim racunom ? Ponavljam nemam devizni ili ziro racun Paypall me je uredno isplacivao na tekuci racun ali koga god pitam za skrill svi su razlicitog misljenja neki kazu da ne moze na tekuci samo devizni i ziro racun dok drugi kazu da moze. Ima li neko slicnog iskustva. Znaci u opste nije u pitanju kladjenje i ne treba mi skrill i advcash za uplate nego striktno za isplate e sad ne znam da li oni vrse isplate na tekuci racun ?

Jos jednom se izvinjavam ako se tema ponavlja ia zaista nisam uspio naci slicnu temu. Ako vec postoji onda neka admin ovu izbrise.
HVALA
enrique83
Posts: 190
Joined: 25/02/2012 14:24

#2 Re: ADVCash i Skrill isplate

Post by enrique83 »

mene zanima da li ja mogu primiti novac na skrill, a onda poslat taj novac nekom u inostranstvu? ne bi ga mislim na svoju karticu povlačio
Post Reply