Adobe Photoshop problem

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Locked
milinkic

#1 Adobe Photoshop problem

Post by milinkic » 07/06/2011 19:40

Imao sam Adobe Photoshop CS5. Danas se desio problem da mi nije htjelo pokrenuti Photoshop uopste. Javljalo mi je da je istekla kao licenca za program (koju naravno nisam platio, nego sam pokusavao sa nekim crackovima).

Obrisao sam ga, a na racunaru sam samo imao CS4. Instalirao sam njega (instalirao trial verziju), ali odmah nakon instalacije mi i za CS4 javlja: "Licensing for this product has expired".

Zna li iko rjesenje tomu? Unaprijed zahvalan :D

DON_eARL
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

#2 Re: Adobe Photoshop problem

Post by DON_eARL » 07/06/2011 19:46

milinkic wrote:Imao sam Adobe Photoshop CS5. Danas se desio problem da mi nije htjelo pokrenuti Photoshop uopste. Javljalo mi je da je istekla kao licenca za program (koju naravno nisam platio, nego sam pokusavao sa nekim crackovima).

Obrisao sam ga, a na racunaru sam samo imao CS4. Instalirao sam njega (instalirao trial verziju), ali odmah nakon instalacije mi i za CS4 javlja: "Licensing for this product has expired".

Kupi licencu. :D

milinkic

#3 Re: Adobe Photoshop problem

Post by milinkic » 07/06/2011 19:51

DON_eARL wrote:
milinkic wrote:Imao sam Adobe Photoshop CS5. Danas se desio problem da mi nije htjelo pokrenuti Photoshop uopste. Javljalo mi je da je istekla kao licenca za program (koju naravno nisam platio, nego sam pokusavao sa nekim crackovima).

Kupi licencu. :D
Ha-ha-ha

Locked