abortus....sarajevo

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26 Re: abortus....sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote: ah svakako da to volim, ali je malo teze naci voljnu koja ce ga iz nje ili iz guze primiti u usta, a i kad se to desi, valja ga vadit pa onda ici na drugu stranu i ganjat usta.
ovako drito ga izvadis i nastavis uzitak rukom jedan dva puta gore-dole i to je to
Hmmm ne idem u guzu pa ne znam. Moje skromno iskustvo govori da ga vecina hoce uzet u usta iz nje, kao i generalni zakljucak da ce posteno napaljena zenska uraditi puno vise nego na sta verbalno pristane :caocao:

Mada moze i vadjenje, a da ona rukicom odradi kraj posla.

P.S. Slazem se da je bolje bez Durexa, ali sa njim sam puno vise opusten i cesto si priustim da okinem unutra.
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#27 Re: abortus....sarajevo

Post by pukepuke »

bumerangss wrote:Nema tu sta biti skupo a ni srucno, samo se malo procacka :D lakse i manje boli od vadjenha zuba! Gledao sam to na praksi u domu zdravlja na otoci :wink:
Usporediti pobačaj s vađenjem zuba i popratiti to smiješkom... Što ti je empatija i humanost.
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#28 Re: abortus....sarajevo

Post by Neregistrirani »

pukepuke wrote:
bumerangss wrote:Nema tu sta biti skupo a ni srucno, samo se malo procacka :D lakse i manje boli od vadjenha zuba! Gledao sam to na praksi u domu zdravlja na otoci :wink:
Usporediti pobačaj s vađenjem zuba i popratiti to smiješkom... Što ti je empatija i humanost.
Nadam se da doticni nije, zbog zena koje bi mu mogle dopasti saka, bio na praksi da postane ljekar! Sa ovakvim mentalnim sklopom, sekunda ga dijeli od profila doktora koje zene nazivaju kasapima.
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#29 Re: abortus....sarajevo

Post by Klitemnestraaa »

Fascinira me količina gluposti koje sam upravo pročitala. :-) Od metode sigurnog snošaja koja je toliko sigurna da ju niko u svijetu ne koristi, a da ne pričam o spolno prenosivim bolestima, do toga da svi okrenete sve na zajebanciju, a neko možda sada kosu čupa od problema, a vama smiješno.
A i nemate nekog smisla za humor, da se razumijemo. :run:

Nego, da doprinesem ovoj temi, zbog čega sam se i javila. Ja koliko znam, u državnim bolnicama ima samo kiretaža koja se ne radi nigdje više u svijetu. Osim toga što je bolna, postoji mogućnost da se oštete zidovi maternice i uništi plodnost zauvijek. Ono što bih ja preporučila je abortus tabletama, ima nekoliko klinika to radi i ima sve objašnjeno na njihovim web stranicama, nije skupo isto, par stoja maksimum. Ukoliko se ne očisti maternica na taj način, onda je potrebno fizičko čiščenje i to ne klasičnom kiretažom, nego nekom drugom rade, ne znam sad tačno, ali u preko devedeset posto slučajeva sadržaj, tj. posteljica i zigot iscure vani. Nisam imala osobnog iskustva pa ne bih znala više reći, ovo je sve bazirano na onome što sam guglala na našem i na engleskom da vidim kako se to inače u zapadnim državama radi. Proguglaj malo, možeš i otići do par klinika na informativni razgovor pa se odluči na koju ćeš i koji je način za tebe najbezbolniji, najbrži ili najbezbjedniji, ovisi o tome šta ti je prioritet. Svaka od metoda ima svoje prednosti i mane, pa stavi na papir sve od tih i dobro razmisli koju ćeš izabrati.
kelipan
Posts: 33
Joined: 02/11/2018 17:59

#30 Re: abortus....sarajevo

Post by kelipan »

Jedna zena bi dala 10,??? za dete,umesto abortusa ali samo sada.
Post Reply