Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#76 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Akibh »

FOČANSKI PROPISI wrote: Ja sam pod ovim grbom živio normalno i gdje sam htio.
Ovi sad što se bave samo matematikom su sedamdesetih u Jeleču govorili kako ženska djeca ne treba da idu u školu,pa su moje komšije plaćale silnu globu.
A kad su se dočepali vlasti matematika im je bila jedina preokupacija:
Ja ću ovdje ,ti ondje,ovde nas ima toliko,tamo smo jači ,oni su ovo,ti budi tamo načelnik,ovaj če onamo i tako dok nisu uništili sve što je iole vrijedilo.

Nemoj se ljutiti, ova zadnja recenica u originalu oslikava Focake, strateski rasporedjene po opstinama i kantonima
FOČANSKI PROPISI wrote: p.s.
Evo u Srebrenici im je Zlatko pokazao kako su i u matematici i pored svih ovih prebrojavanja slabi.Četiri je više od osam.
Cime se budala ponosi, pametan se stidi. Ipak je 10 vise od 4
User avatar
%tacno*
Posts: 806
Joined: 13/05/2012 21:48

#77 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by %tacno* »

zar jos neko ima dilemu :roll:

:oops:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#78 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by sabina1 »

ultima_palabra wrote:
JoseMujica wrote:Malkić je u svemu pijun koji je naplatio to što je ostao živ i sad igra za one koji nude više. Šta je preživio licemjerno mu je išta zamjeriti.

Ja ga nemam za šta kriviti jer je samo kroz lično iskustvo shvatio realitet bh. politike, a to je da su sve "patriotske" priče gola qurčina i da je jedino što je relevantno: 1. ostani živ 2. mazni što više.

Kada kritikujete bilo koga od ovih eksponenata, samo gledajte za koji klub igraju, trenutno. Prema dresu koji nose navijači se lako odrede dal je igrač izdajnik ili bog koji hoda zemljom i ta se etiketiranja mijenjaju svakodnevno.


Ja bih lično volio da su sve Pederalne ocije stale iza Inicijative i Durakovića i da će do 2014 svi stati iza inicijative...dal je to realno :? Poznajući poganćerstvo i političku nepismenost sarajevske političke scene mislim da nije. Šta je posljedica toga? To da će nas sve drug Mića nastaviti guziti kako mu se ćefne. Ko je kriv za to? Drug Mića sigurno nije jer on samo koristi pruženu mogućnost.
Od a do ž :thumbup:

Da se razumijemo, ovo što su uradili SDP i SBB je fuj, ali smiješno mi je kad se SDA-ovci ibrete Malkićevim kokošarstvom, a oni ga izmislili i naučili svemu što zna... kao i Fahru i čitavu mu stranku.
:thumbup:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#79 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by PipiDugaDevetka »

zlata wrote:https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater



Zanimljivo. :roll:
Znaci, ako je covjek zaboravio zakljucat kapiju,
mi imamo pravo unic unutra i iznosit sta god nam se svidja. :oops:
Tako nekako, ali ja mislim da on nije zboravio ''zaključati kapiju'', nego ne zna takve stvari ''skloniti''.
I ja imam problema sa upotrebom FB, ali sam se dosjetio,...
Propast i katastrofa
Posts: 557
Joined: 23/10/2012 20:04

#80 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Propast i katastrofa »

zlata wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Nisu više privatne slike, čim su na FB dostupne i skidljive.
Zanimljivo. :roll:
Znaci, ako je covjek zaboravio zakljucat kapiju,
mi imamo pravo unic unutra i iznosit sta god nam se svidja. :oops:
Ne stavljaj privatne slike hebo ga ti. Hajd mogu shvatit da nekog hoces ocrniti, "unistiti".... ali ne stavljaj privatne slike :!:
racionalista
Posts: 1475
Joined: 20/07/2012 20:40

#81 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by racionalista »

pa tip obnasa javnu funkciju, i prema tome je javna licnost. nije zabranjeno kaciti slike koliko ja znam :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#82 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by udrch »

FOČANSKI PROPISI je napisao/la:
Ja sam pod ovim grbom živio normalno i gdje sam htio.
Ovi sad što se bave samo matematikom su sedamdesetih u Jeleču govorili kako ženska djeca ne treba da idu u školu,pa su moje komšije plaćale silnu globu.
A kad su se dočepali vlasti matematika im je bila jedina preokupacija:
Ja ću ovdje ,ti ondje,ovde nas ima toliko,tamo smo jači ,oni su ovo,ti budi tamo načelnik,ovaj če onamo i tako dok nisu uništili sve što je iole vrijedilo.

p.s.
Evo u Srebrenici im je Zlatko pokazao kako su i u matematici i pored svih ovih prebrojavanja slabi.Četiri je više od osam.
Fočak ti si haman puko skroz.
ja ne vjerujem da trenutno na sceni ima ijedan političar koji je 1970.tih po Jeleču govorio da ženska djeca ne trebaju ići u školu...o čemu ti pričaš..

nabijem na ....... svakoga ko u Srebrenici nekome pokazuje da je veći maher od drugoga..nema veze iz koje stranke dolazi..

Malkić je puko načisto, nema se tu više šta govoriti..
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#83 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by FOČANSKI PROPISI »

udrch wrote:
FOČANSKI PROPISI je napisao/la:
Ja sam pod ovim grbom živio normalno i gdje sam htio.
Ovi sad što se bave samo matematikom su sedamdesetih u Jeleču govorili kako ženska djeca ne treba da idu u školu,pa su moje komšije plaćale silnu globu.
A kad su se dočepali vlasti matematika im je bila jedina preokupacija:
Ja ću ovdje ,ti ondje,ovde nas ima toliko,tamo smo jači ,oni su ovo,ti budi tamo načelnik,ovaj če onamo i tako dok nisu uništili sve što je iole vrijedilo.

p.s.
Evo u Srebrenici im je Zlatko pokazao kako su i u matematici i pored svih ovih prebrojavanja slabi.Četiri je više od osam.
Fočak ti si haman puko skroz.
ja ne vjerujem da trenutno na sceni ima ijedan političar koji je 1970.tih po Jeleču govorio da ženska djeca ne trebaju ići u školu...o čemu ti pričaš..

nabijem na ....... svakoga ko u Srebrenici nekome pokazuje da je veći maher od drugoga..nema veze iz koje stranke dolazi..

Malkić je puko načisto, nema se tu više šta govoriti..
Brzo ste zaboravili rahmetli ministra Omera Brankovića (SDA),koji je umjesto u Potočare svraćao pod šator Kačavende,da jede čvarke.
To je bilo normalno,a Zlaja je abnormalan?

p.s.
Ja pričam o ovim što kažu:
"Allah me nagradio da vam budem načelnik" i njima sličnim
Last edited by FOČANSKI PROPISI on 09/12/2012 16:49, edited 1 time in total.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#84 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by udrch »

zar ti je debakl na izborima toliko teško pao, pa više ne znaš ni šta pričaš?
zar Brankovići nisu tvoji Fočaci? i možeš li ovu glupost ikako dokazati..makar da ti je potvrdi potpuno nebitan forumaš..
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#85 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by FOČANSKI PROPISI »

udrch wrote:zar ti je debakl na izborima toliko teško pao, pa više ne znaš ni šta pričaš?
zar Brankovići nisu tvoji Fočaci? i možeš li ovu glupost ikako dokazati..makar da ti je potvrdi potpuno nebitan forumaš..
Biće još izbora!
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#86 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Gradski »

On je sad milioner do nekoć bio bijeda božja sad je milioner, bio načelnik kad je najviše para dolazilo u Srebrenicu. Šta je uradio u srebrenici i pokrenuo = NIŠTA.
Šta je za sebe i svoju familiju uradio= SVE
Mene samo zanima zašto ga tužilaštvo ne pozove da mu izjavu uzme gdje je taj novac i odakle njemu sve te nekretnine, mora da je od plate. :lol:

Izdajica ili Vizionar

Ovaj Vam naslov nije prikladan trebali ste staviti Milioner ili Bilioner. :lol:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#87 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by motorola01 »

ultima_palabra wrote:
JoseMujica wrote:Malkić je u svemu pijun koji je naplatio to što je ostao živ i sad igra za one koji nude više. Šta je preživio licemjerno mu je išta zamjeriti.

Ja ga nemam za šta kriviti jer je samo kroz lično iskustvo shvatio realitet bh. politike, a to je da su sve "patriotske" priče gola qurčina i da je jedino što je relevantno: 1. ostani živ 2. mazni što više.

Kada kritikujete bilo koga od ovih eksponenata, samo gledajte za koji klub igraju, trenutno. Prema dresu koji nose navijači se lako odrede dal je igrač izdajnik ili bog koji hoda zemljom i ta se etiketiranja mijenjaju svakodnevno.


Ja bih lično volio da su sve Pederalne ocije stale iza Inicijative i Durakovića i da će do 2014 svi stati iza inicijative...dal je to realno :? Poznajući poganćerstvo i političku nepismenost sarajevske političke scene mislim da nije. Šta je posljedica toga? To da će nas sve drug Mića nastaviti guziti kako mu se ćefne. Ko je kriv za to? Drug Mića sigurno nije jer on samo koristi pruženu mogućnost.
Od a do ž :thumbup:

Da se razumijemo, ovo što su uradili SDP i SBB je fuj, ali smiješno mi je kad se SDA-ovci ibrete Malkićevim kokošarstvom, a oni ga izmislili i naučili svemu što zna... kao i Fahru i čitavu mu stranku.
Odoste vi u krivom smjeru. Nije bitno ko je koga cemu naucio i ko koga smeka, napada i ismijava, bitan je potez ove dvije stranke(koje mi se nakon ovoga gade koliko i SDA) gdje ljudi nude nesto sto nije njihovo, nesto sto nikad nisu smjeli dobiti, nesto sto su u jednoj utakmici izgubili posteno. Znaci to sto vi govorite nema nikakve veze ni sa cim.

Maloprije Man UTD pobijedi City i sad bi po tome sto vi govorite trebao Ferguson izaci i reci, necemo tri boda, de registrujte utakmicu 2:2 i svima po bod i jos tome da se recimo doda da je recimo sudija bio cijelu tekmu na strani MUFC-a i gdje su igraci radili prljave poteze tokom cijele tekme(citaj genocidasi).. I sad dodje stoka bez repa(Lagumdzija) i njegov papak(Radoje) i poklone sve sto se moze pokloniti usput hebase sve ljude koji su za promjenu stanja u cijeloj drzavi(Suljagica i ekipu).

Jednostavno nema opravdanja za ovo sto zele uraditi. Cudi me da su jos zivi...
Last edited by motorola01 on 09/12/2012 17:12, edited 1 time in total.
User avatar
Better Man
Posts: 16821
Joined: 01/10/2006 20:10

#88 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Better Man »

Malkić je klasični korumpirani kriminalac, koji se obagatio na muci jadnih Srebreničana! Riječ je o klasičnom proizvodu SDA škole i mjesto mu je u zatvoru na doživotnoj robiji!
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#89 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by FOČANSKI PROPISI »

Better Man wrote:Malkić je klasični korumpirani kriminalac, koji se obagatio na muci jadnih Srebreničana! Riječ je o klasičnom proizvodu SDA škole i mjesto mu je u zatvoru na doživotnoj robiji!
Valjda i u SDA postoji neka hijerarhija,Malkić je na začelju kolone.
Tribeka
Posts: 24
Joined: 19/04/2012 16:30

#90 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Tribeka »

Lik je onako. Licno ga poznajem. Vise smrdi nego mirise, al znam da je prezivio stanja i ratu, pa ne mogu reci da je kenjac. SDA ga je skinuo jer kad je malo stao na noge, poceo da malo vise gleda svoje interese nego stranacke. SBB mu je zadnja slamka spasa za politiku, jer od telecoma i komisike za polaganje vozackih nema nekih para. Zena mu radi u Robotu u samoposluIzi i imam osjecaj da je ne hebe 5% a ni ona njega. Kazu da se i svalera u 16. Po ovim slikama reklo bi se da je koka :mrgreen: .Burazer mu je prof u nekoj skoli u Vogosci, tako da summjam da vodi tu kafanu (osim ako nema jos jednog). Misl da je lik dobro pogubio kompas i da je ideologija koju je slijedio vise ni on ne vjeruje. Tako da, po mom skromnom misljenju treba lika distancirati iz politike pod hitno, inace slijedi puno siri imovinski kartom.
User avatar
P.Starck
Posts: 1162
Joined: 14/07/2010 22:46

#91 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by P.Starck »

Nije to tema. Moj komentar bi onda bio: vidju ove sbb&sdp-edere samo provjeren kadar primaju od desanke šakića do abdurahmana malkića. :mrgreen:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#92 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Država »

Meni on ima baš vizionarsku facu... :roll:
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#93 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by ušće »

udrch wrote:zar ti je debakl na izborima toliko teško pao, pa više ne znaš ni šta pričaš?
zar Brankovići nisu tvoji Fočaci? i možeš li ovu glupost ikako dokazati..makar da ti je potvrdi potpuno nebitan forumaš..
Gdje ti nađe Brankoviće -Fočake matereti ili spadaš u red onih koji u neznanju za sve krive Fočake ...
Nauči :Omer (Ibrahim) Branković, rođen je 28. oktobra 1947. godine u Višegradu.
Drugo poštuj mrtve i ne blati ih ako za to nemaš relevantne dokaze
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#94 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by udrch »

ušće wrote:
udrch wrote:zar ti je debakl na izborima toliko teško pao, pa više ne znaš ni šta pričaš?
zar Brankovići nisu tvoji Fočaci? i možeš li ovu glupost ikako dokazati..makar da ti je potvrdi potpuno nebitan forumaš..
Gdje ti nađe Brankoviće -Fočake matereti ili spadaš u red onih koji u neznanju za sve krive Fočake ...
Nauči :Omer (Ibrahim) Branković, rođen je 28. oktobra 1947. godine u Višegradu.
Drugo poštuj mrtve i ne blati ih ako za to nemaš relevantne dokaze
ma kakvi, Fočaci su mi među najdražim ljudima, spomenuo sam, jer je dotični Fočanski Propisi sa te opštine, iz Jeleča, po automatizmu i Fočak :D ..
druga stvar nije valjda uvreda kada kažem da je Fočak, sad si me ti demantovao, a drugo nisam ni napisao..
međutim Fočak jeste:
Postao/la FOČANSKI PROPISI
Brzo ste zaboravili rahmetli ministra Omera Brankovića (SDA),koji je umjesto u Potočare svraćao pod šator Kačavende,da jede čvarke.
To je bilo normalno,a Zlaja je abnormalan?
pogledaj par postova i original..
ja veze nemam ni ko je ni čime se bavio Branković..znam da je bio u prvim redovima kod osnivanja SDA..jel šta jamio ili nije ne znam..
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#95 Re: Abdurahman Malkic - IzdBajica ili Vizionar

Post by Platformas »

Man of steel wrote:Abdurahman Malkić je duševni bijednik, ljigavac, licemjer i lopovčina!

Slika i prilika prosječnog bošnjačkog političara!

:thumbup:
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#96 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by cindrlimindrli »

Ma klasicna bosanska konjina koja je isplivala zahvaljujuci standardnoj bosanskoj mudrosti u fazonu, "pusti budalu
neka radi sta hoce, gledaj svoja posla".
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#97 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by FOČANSKI PROPISI »

cindrlimindrli wrote:Ma klasicna bosanska konjina koja je isplivala zahvaljujuci standardnoj bosanskoj mudrosti u fazonu, "pusti budalu
neka radi sta hoce, gledaj svoja posla".
Misliš da je Duraković bolji?
Propast i katastrofa
Posts: 557
Joined: 23/10/2012 20:04

#98 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by Propast i katastrofa »

FOČANSKI PROPISI wrote:
cindrlimindrli wrote:Ma klasicna bosanska konjina koja je isplivala zahvaljujuci standardnoj bosanskoj mudrosti u fazonu, "pusti budalu
neka radi sta hoce, gledaj svoja posla".
Misliš da je Duraković bolji?
Bas to htjedoh napisati
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#99 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by cindrlimindrli »

FOČANSKI PROPISI wrote:Misliš da je Duraković bolji?
Sve je to u pet deka, doduse ja sam mislio da je tema ovaj ljigo Malkic.
vehab koluhija
Posts: 23
Joined: 21/07/2012 21:22

#100 Re: Abdurahman Malkic - Izdajica ili Vizionar

Post by vehab koluhija »

de balzac wrote:Malkić je slika i prilika svih bošnjačkih srebreničkih lola što mrsiše (kao i ovih što to trenutno čine) politiku tamo, ovih postratnih godina, te dobro omastiše brkove. U pet deka...
:thumbup: Sve rečeno.
Post Reply