A ja bruke u pm

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#51

Post by genija »

p.s. kakve veze ima Srpska politika? Oj..
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#52

Post by medda »

Tacno. Francuska ima tri puta vise muslimana od Bosne
Ne radi se o brojkama vec ko kosi a ko vodu nosi.
mamamumi
Posts: 49
Joined: 23/12/2006 02:10

#53

Post by mamamumi »

BiH bi trebala slijediti primjer Svajcarske i Norveske
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#54

Post by Goran_35 »

genija wrote:p.s. kakve veze ima Srpska politika? Oj..
pa je l' rek'o Milence :oops: ,u vezi reforme policije, da ne moramo nikada uci u EU? :roll:

Ili nam se to samo ucinilo? :roll:

:oops:
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#55

Post by Goran_35 »

mamamumi wrote:BiH bi trebala slijediti primjer Svajcarske i Norveske
jos da su nam Norvezani ili Svicarci na mjesto nekih :oops: djechaka sto jos zive u srednjovjekovnom mraku :oops: sjecsjuci se slavnih bitki,gdje bi nam bio kraj? :roll: :oops:
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#56 Re: A ja bruke u pm

Post by bpsang »

mIRCerka wrote:
array wrote:Čudi me da niko ne pominje kako su od 1. januara Bugarska i Rumunija primljeni u EU. E pa koliko nisko smo to mi pali kad su nam sad Bugarska i Rumunija na Zapadu. Hrvatska, BiH, Srbija, Crna Gora, Makedonija i Albanija ostaše u balkanskoj rupetini potpuno okruženi članicama EU. Šta je najžalosnije svi ozbiljni analitičari predviđaju da EU neće primati nove države u članstvo narednih 10-15 godina zbog rastućeg nezadovoljstva među nasjstarijim članicima u vezi koštanja primanja novih članova.

I sve zbog jebene srpske politike prije rata, u ratu, a evo sad i poslije rata. Dragi moji Bosanci i Hercegovci otrijeznite se i dobro pogledajte oko sebe i prepoznajte u kakvim smo to mi govnima i zašto.
I ako se ukloni dodik, bosna ulijece u EU ko metak...jest al sipak macak...

postoji 16 uvjeta/uslova koje BiH mora ispuniti da bi dobila status KANDIDATA...
gdje smo s time? Nije valjda da nas koce samo srpski politicari...how yes no...
sve politicare iznad 50 godina starosti treba u penziju...onda bi se mozda i radilo kako treba...
ne bi ja njih u peMziju nego u zatvor Draga moja koleginice
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#57

Post by gavrilo »

Goran_35 wrote:jos da su nam Norvezani ili Svicarci na mjesto nekih :oops: djechaka sto jos zive u srednjovjekovnom mraku :oops: sjecsjuci se slavnih bitki,gdje bi nam bio kraj? :roll: :oops:

pa svajcarci se rado sjecaju svojih srednjovjekovnih bitaka ... ali to je vec tema za sebe :D


btw... porediti bih sa svajcarskom je glupost :-)
User avatar
Hantraga
Posts: 3358
Joined: 19/10/2006 18:13
Location: Sent Lujis

#58 Re: A ja bruke u pm

Post by Hantraga »

array wrote:Čudi me da niko ne pominje kako su od 1. januara Bugarska i Rumunija primljeni u EU. E pa koliko nisko smo to mi pali kad su nam sad Bugarska i Rumunija na Zapadu. Hrvatska, BiH, Srbija, Crna Gora, Makedonija i Albanija ostaše u balkanskoj rupetini potpuno okruženi članicama EU. Šta je najžalosnije svi ozbiljni analitičari predviđaju da EU neće primati nove države u članstvo narednih 10-15 godina zbog rastućeg nezadovoljstva među nasjstarijim članicima u vezi koštanja primanja novih članova.

I sve zbog jebene srpske politike prije rata, u ratu, a evo sad i poslije rata. Dragi moji Bosanci i Hercegovci otrijeznite se i dobro pogledajte oko sebe i prepoznajte u kakvim smo to mi govnima i zašto.
I Sta sad mi tu mozemo???
array
Posts: 379
Joined: 21/10/2005 19:44

#59 Re: A ja bruke u pm

Post by array »

genija wrote:Ahmmm... jel mora tebi neko nacrtati ili sta? Oni su usli u EU a BiH nikada nece jer kod nas ima mudzahedina i samo se grade dzamije i to nevole u EU sto se siri Islam a zar i nemislis da Amerika nema veze sa tim odlukama? A Amerikanci obozavaju muslimane momentalno ma nema... stvarno nas ima naivnih u pm!
Šta sad, ti meni hoćeš da kažeš da Srbi i Hrvati nemaju ništa s tim? Ja ne mislim da je problem u džamijama jer Bosna ipak nije većinski muslimamska zemlja. Da nije bilo rata u Jugoslavija bi prva ušla u EU bez obzira na džamije koje ima.
Problem su Srbi i Hrvati i njihova nacionalistička politika do čega nas je sve ovo i dovelo. RS je trenutno najveća kočnica da BH postane normalna zemlja. Eto u RS nema više džamija ni muslimana pa EU ima najveći problem upravo sa RS. Kaubojska republika osnovana na genocidu sa stočarima u vladi, eto šta je problem.
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#60

Post by medda »

RS = Rucna Serbska

:D :D :D
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#61

Post by Tisina »

zar fakat mislite da je EU obecana zemlja? i da je globalizacija nesto pozitivno..?
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#62

Post by Bobi »

pitt wrote:ma do tad ce se i EU raspasti......onda udri jovo nanovo :D:D
Americhka propaganda... :lol: ...sanjajte :D .
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#63

Post by Bobi »

mamamumi wrote:BiH bi trebala slijediti primjer Svajcarske i Norveske
Aha...:D...kad bi imali naftna polja ko norvezhani i banke ko svajcarci... :D .
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#64

Post by Tisina »

Bobi wrote:
mamamumi wrote:BiH bi trebala slijediti primjer Svajcarske i Norveske
Aha...:D...kad bi imali naftna polja ko norvezhani i banke ko svajcarci... :D .
a meni se cini da je guraju da slijedi primjer Kipra.. :sad:
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#65

Post by Goran_35 »

gavrilo wrote:
Goran_35 wrote:jos da su nam Norvezani ili Svicarci na mjesto nekih :oops: djechaka sto jos zive u srednjovjekovnom mraku :oops: sjecsjuci se slavnih bitki,gdje bi nam bio kraj? :roll: :oops:

pa svajcarci se rado sjecaju svojih srednjovjekovnih bitaka ... ali to je vec tema za sebe :D


btw... porediti bih sa svajcarskom je glupost :-)
a jesu li slavili 600 godina od "pobede" na Kosovu ? :D
I jesu li sa mitinga pozivali na nove bitke,kao sto to rece drug Zloba "oruzane" ? :oops:

Sve u svemu, :oops: , tanke su te njihove bitke i slabo se secaju :lol:
User avatar
Hantraga
Posts: 3358
Joined: 19/10/2006 18:13
Location: Sent Lujis

#66

Post by Hantraga »

Trebali bi mi traziti da nas Afrika primi u svoju Aliajnsu...

Ako Izrael moze u EU, mozemo i mi se pripojiti Africi... :D
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#67

Post by Vertigo »

[img][img]http://www.slibe.com/fullimage/8d8741f5-MAP.jpg[/img][/img]

Igra r`n`r cijela Jugoslavija :oops:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#68

Post by mostarac »

a zamisli izjebemo se ko konji da ispunimo sve uslove i... ne prodje referendum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#69

Post by MuaDib »

Evropo kurvo stara. Prvo nas naložiš da razbijemo YU kako bi ušli u EU. Mi budale se pobijemo, želeći velike države i dominaciju, YU razjebemo.
Pa nam Evropa kaže ne možemo vas primiti do 2025, ma pička li vam materina u EU. Ponovo nas ujedinjujete u CEFTU ( EX YU - SLO + Albanija = CEFTA). Pa koji smo kurac mi se razjedinjavali i ratovali, da postanemo YugoAlbania ali samo siromašna.

Sada bi u inat njima zatražio članstvo u EFTA-i.
Pa dokle će te vi nama govoriti šta da radimo i proglašavati nas poslije toga budalama. I dokle će Srbi, Hrvati, Bošnjaci, Mekedonci i Crnogorci naivno slušati svoju kretenoidnu političku elitu i dokle će Albanci sanjati Veliku Albaniju. I dokle ce EU Tursku jebati u mozak. Pa nismo mi maloumni.

Kud nismo Markovića slušali, sada ne bi ova govna kušali.


Situacija je ovakava Njemci će sigurno u EU ugurati i Hrvatsku, jer je jedina preostala katolička evropska zemlja van unije. (Zadovoljen plan EU 28 ). Relacija BiH - Srbija (Republika Srpska - Kosovo) će još dugo drmati Balkan. Albanija će ponovo postati italijanska kolonija, Makedoniju jebu Grci sa FYRM i Kipar Tursku.

Slobo, Njofra, Alija, Milane, Kiro i Momire vječno gorite u paklu. Nije đaba stara himna govorila:

Nek se sada i nad nama
burom sve raznese,
stijena puca, dub se lama,
zemlja nek se trese.

Mi stojimo postojano
kano klisurine,
proklet bio izdajica
svoje domovine.

sa

Mi stojimo poniženo
u zapičku EU,
Izdali smo državu,
i postali robovi.
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#70

Post by gavrilo »

Goran_35 wrote:a jesu li slavili 600 godina od "pobede" na Kosovu ? :D
I jesu li sa mitinga pozivali na nove bitke,kao sto to rece drug Zloba "oruzane" ? :oops:

Sve u svemu, :oops: , tanke su te njihove bitke i slabo se secaju :lol:
gorane ne pisi o necemo o cemu nemas pojma :wink:

i onako tema nije svajcarska ;)
mamamumi
Posts: 49
Joined: 23/12/2006 02:10

#71

Post by mamamumi »

MuaDib wrote:Evropo....Prvo nas naložiš da razbijemo YU kako bi ušli u EU...
Ne Evropa, nego SAD, promisljah za sebe.

Pretpostavljam da na ovom forumu ima onih koji se sjecaju hladnoratovskih vjetrova na relaciji SAD-SSSR. (Neki) Ameri su rasturili SSSR da bi, potom, u osnivanju "UNITED EUROPE" vidjeli prijetnju svom (naj)veliko(m)-silnistvu. Bilo je potrebno naci 'plodno tle' i nasli su ga na Balkanu, kod onih kod kojih se transgeneracijski prenosi fantazmogoricna zelja za osvetom i onih koji su transgeneracijski uzivljeni u ulozi zrtve te tako, na neko vrijeme, odgodise evropske integracije (po principu "zavadi pa vladaj"). Ali, odgoda ne podrazumijevase trajno stanje, jer Evropa i dalje snivase svoje snove: (United, United Europe!). Valjalo je naci (citaj: izmisliti) novog neprijatelja i nadjose ga antiislamski fundamentalisti u "islamskim fundamentalistima/teroristima", koje prethodno sami stvorise/obucise ("zavadi pa vladaj"), a sve pod plastom evro-atlantskih integracija i globalizacije (naj)velikog-silnistva u cijem "selu" ni danas (k'o ni birvaktile) ne manjka krda (narodskih), a ni prodanih dusa.

Eh, da nije (zloglasne) drustvene definicije istine. Jah.
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#72

Post by digger »

Kog qca kukate? Nije ni Albanija u EU, pa sta?!?

Uostalom mislim da je "repeater" najdublje i u svom stilu prokomentarisao. (1 strana, 2 post) :roll:
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#73

Post by kekec »

digger wrote:Kog qca kukate? Nije ni Albanija u EU, pa sta?!?
Uostalom mislim da je "repeater" najdublje i u svom stilu prokomentarisao. (1 strana, 2 post) :roll:
Ja bih dodao:
Procitaj Mircerkin post, drugi poslije njegovog. :roll:
mamamumi
Posts: 49
Joined: 23/12/2006 02:10

#74

Post by mamamumi »

bolje Arapska liga nego EU :)
e, koja bi to sila bila
Bosnian_spring
Posts: 363
Joined: 12/07/2006 22:10

#75

Post by Bosnian_spring »

mamamumi wrote:bolje Arapska liga nego EU :)
e, koja bi to sila bila
Arapska liga???? E nisam se ovako odavno nasmijao :lol: :lol:

To je organizacija kokuza, cicija i najbalkanskija grupa na svijetu (korupcija, kriminal, dikatature). Ti nisu u stanju da pomognu saci Palestinaca dok leze na milijardama stecenim od nikakvog rada (nafta) nego gledaju na zapad i EU da im da lovu. A kad junacki treba pomoci ugrozenu "bracu", onda svi bjeze kud koji mili moji...Od onolikih para, gotovo jedne religije, tolikog broja ljudi, jedan isprdak Izrael koji im ne bi bi posolio rucak ih momacki dribla preko pedeset godina :-) Da ne pricamo o drugim stvarima.......

Makar onako birokratizovana i smotana Evropa barem nesto pomaze nekome. Nije slucajno sto Turska hoce direkt' tamo :)
Post Reply