99 Seinfeld references

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#76 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

Saian wrote: ubijash nogom u skoku :lol: :lol: :lol: , poredam ovo kasnije
Image
mislim da sam ovdje pogrijesio (ovo zuto na dnu). naime, to ne moze biti "candy lineup" jer je twix gore nacrtan. izmedju goerga i elaine. to bi mogao biti puter s kojim se kremer brijao :? "butter shave"




nisam siguran ni za timberlenke. u epizodi su smedje boje. :sad:
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#77 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

505sCrtom wrote:
toalet papir

najs kech, iako sve ove stvari dosad su se fizichki pojavile u seriji, dok george i zhemska samo pricaju o toilet paper, no toaletni papir je napravio fizichki nastup u onom "Could you spare a square?" kad elaine pita zhensku u chenifi do njene moze li joj posuditi malo toaletnog papira, a ova joj ne da :lol: :lol: :lol:




kako god toaletni papir smo provalili

505sCrtom wrote: odmah pored junirmint-a nacrtan je donat koji je george uzeo iz smeca

hejt tu bi a partipuper :D al ono je bio ekler ne donut, morat cemo na donuts poradit jos :oops:
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#78 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

marbl raj bio, ded pidznz bili
505sCrtom wrote:
jimmy's training shoes :)

evo ga, imamo jednu koliziju, tako da cu izbaciti Chmoljin prijedlog da su to kramerove tene jer su ocito Jimmy-eve (ovo je onaj sto pricha u trecem licu o sebi :lol: )

505sCrtom wrote: kung pow

takodjer, izbacit cu pod 31 chajniz tejk aut i ubacit kung pow, jer u onoj epizodi kad ih chajniz diliveri gaj tuzhi nema bash fizichki ovih chajniz tejk aut kutijica da se vide, a i zato sto sam ja gazda pa mi se mozhe :D
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#79 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

art vandeley wrote:Georgove ruke, ili hand model ( na slici ruke, desno od Jerryja)


ruke desno od jerry-a su bubble boy :D pogodjeno, kofi tejbl buk abaut kofitejblz pogodjeno takodjer, najs van za reciklazhu i kauciju i michigan :D
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#80 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

da vidimo dze smo, nakon sto je sCrtom sabio kamaru

dakle

1. golf loptica koju kramer napuca u more i zavrsi u kitU :D (johnnykola)
2. Puffy shirt, kad jerry pristane da nosi to chudo na nekoj tv-emisiji, mislim tunajt shou (sheilak)
3. froger machine, dole lijevo, kad george spashava 20 godina star rekord (Saian)
4. Cigar stor indijan, dole desno, (Saian)
5. Jimmyeve tene, jimmy :D (sCrtom)
6. Pez Dispenser na mekintoshu dole lijevo, s debakl koncerta george-ove hanume :D (Chmoljo)
7. ruke iz balona , babl boj :D (Chmoljo)
8. supermen, je zapravo stalno prisutan u seriji al se ne sjecam nijedne posebne scene s njegovom lutkom, al helem (Chmoljo)
9. Urban sombrero, na cigar stor indijan sto stoji, (Saian)
10. ove ruke sto lome jastoga nije ono kad krejmer mazne vrshe pune jastoga nego kad dzeri izadje s onom ribom sto ima ruke ko u regocha, Man Hands :lol: (Saian)
11. stol za kafu s knjigom o stolovima za kafu, kramerovih 5 minuta na dobro jutro amerika :D (Chmoljo)
12. egzekjutiv kaput, koje je dzerijev stai prodav'o u sedamdesetima ko vruche somune te mu ostalo na magacinu pa krejmer i numan pokusavaju uvalit nekom u vintidz seknd hend stor :D (Chmoljo)
13. kolach (marble rye) je kolach koji jerry pokusava doturit george-u da podmetne da ispadne da je donio nesto kad je doso u goste, na kraju mora otimat od bake jer je ona kupila zadnji :D (Chmoljo)
14. sjo twixevi, kad ih kralj nabode, dobro uprati (Chmoljo)
15. koverte dole kod kramerovog portreta su 100% vezane za smrt dzordzove zaruchnice :lol: uzo lola jeftine :D, kakav car (Chmoljo)
16. kashmir dzemper s felerom, iza dzerija na kaucu, dzordz uz'o da se zahvali Elaine sto mu je nasla pos'o, htio proc jeftinije :D (Chmoljo)
17. lutka dole desno, pljunuta dzordzova mater, susan njegova zaruchnica skuplja lutke :lol: (cyprus)
18. kraljevska kruna, cijelu epizodu george uvjerava ribu da nije lud, a ona ga na kraju vidi na cesti s krunom i plashtom :lol: ili the wizz (cyprus) (sCrtom)
19. lutka u izlogu napravljena po liku elaine :D, u istoj epizodi george donese zastitaru stolicu na ljuljanje da ovaj sjedne i lik zaspe a radnju opljachkaju te coek dobije otkaz, Pre JA Ko :lol: (cyprus)
20. dvije figurice od tjestenine su fussili jerry, da mislim da kramer ili george na kraju sjednu na jednu :D (cyprus)
21. dr. assman, kramer dobije greskom tablice namijenjene proktologu nekom :D (sheilak)
22. cupcakes, ideja vi ar selling onli the tops :D (sheilak)
23. grudnjak, krejmerova luminozna ideja o grudnjaku za mushkarce, the bro (sheilak)
24. zlatna ribica u kesi, na frogeru, kad ne mogu nac auto citavu epizodu (sheilak)
25.kramerov portret kojeg naslika jerry-eva cura :D (baxul)
26.Mackinaw Peaches :D :D :D (cyprus)
27. elektronski podsjetnik, moze izrachunavati bakshish (je li to ovo dole lijevo od kramerovog portreta?)
28. shubara, elaine pochasti george-a jer misli da kao privremeni direktor moze kupovat na firmu sta i kolko hoce dok je ne zovnu iz rachunovodstva :lol: :lol: , a george delegat je ostavi kod one trebe kao zaboravio d aima razlog da se vrati :D (sheilak)
29. novchanik gore kod george-a poluotvoren (baxul)
30. soup, na skuteru, soup nazi: no soup for you, neeeeeeext! (baxul)
31. Kung Pow, (sCrtom)
32. big salad, george-u kupi, a Elaine da toj trebi,a ne kaze da je od george-a, big problem (Saian)
33. cokoladni preljev, bosco, georgova lozinka za bankomat (Saian)
34. bag of fruits, kramer i jerry banovani iz piljare u komshiluku (zoza)
35. man purse, ic juropian :D (Comrad)
36. kauch, poppie se popisha na jerry-ev novi kauch (baxul)
37. dirigentska palica, maestro :D (baxul)
38. koledz-tajp jakna s brojem osam, puddy elaine-in momak automehanichar :D (postoji drugi mehanichar koji otme jerry-u auto jer ga jerry nehajno vozi :D, to nije puddy) (baxul)
39. label maker, mislim da kod kompjutera nije answering machine (seinfeldova je obichna crna klasichna) nego label maker, zbog chega je nastala nova rijech u engleskom, regifter :lol: (Saian)
40. cubans (kubanske cigare), (baxul)
41. stap za hodanje, george ili kramer (baxul)
42. mrtvi golubovi, jerry ih zaspe u po noci s kantom vode i leda te ptice uginu, a bile su dio talent act one Miss Rhode Island :D (baxul)
43. Pajac, iz epizode the opera (baxul)
44. skuter koji Costanza dobije od firme kad iz nekog razloga pomisle da je disabled jer se jednom u hodniku levat udario u koljeno levat (baxul)
45. today sponge, "So you think you're spongeworthy" :lol: (sheilak)
46. jesusfish, na skuteru, puddy ima samo krischn rok stanice memorisane u autu :lol: (sCrtom)
47. jujyfruits izmedju lejblmejkera i orgnajzera, "u heard i was in an accident and stopped to buy jujyfruits?" :D (sCrtom)
48. junior mint, desno od jerry-a, delegatima upadne jedan U lika na operacionom hastalu :D (sCrtom)
49. toalet papir ispod george-a , (sCrtom)
50. boca kod skutera dole desno, kramer i newman izrachunaju da mogu zaradit na razlici kaucije u dvije drzave :lol: :lol: :lol: (art vandeley, jak nick da nisi arhitekt? :D )
51. zhuta olovka, s otiskom zubala pa george nosi da se uporedi ugriz stvarnog jon voighta koji ugrize georga misleci d aje manijak i otisak na olovci :lol: :lol: :lol: (scrtom)
52.little jerry seinfeld

53. vjeverica, Merv Griffin show, kramer nadje citav set poznatog talk show-a u smecu :lol: ovo sam potpuno zaboravio (sCrtom)
54. the slicer, kad kramer na kraju rezhe meso i gura elaine pod vrata da ne umre od gladi jer je zakljuchana u ostavi :lol: (sCrtom)
55. non-fat yogurt (sCrtom)
56. komad torte s kraljevskog vjenchanja iz 1938sme :lol: kojoj elaine odgrize komad :lol: (sCrtom)
57. bijele charape, mr pitt posalje elaine da mu kupi charape pa probavaju :lol: meni je pitt prejak lik :D (sCrtom)
58. slomljeni palchevi usred cupcakes (sCrtom)
Image
59. golden boy, jerryeva omiljena majica :D , izmedju krejmerovog portreta i little jerry-a (sCrtom)
60. timberlands, george nosi u indiju timberlenke jer mu dodaju koji cenat, kakav mandril :D (sCrtom)
61. human fond donacija dole ljevkasto plava kartica, kako si ovo uspio pogodit svaka ti chast (sCrtom)
62. zhute plochice ispred skutera, puter u komadima, buttershave, kad se kramer odluci nakon brijanja mazat puterom :lol: (sCrtom)

evo haman dvije trecine, sCrtom je satro zadnjih 15stak i art vandeley priskochio s brzopoteznima i eto ga, ovo ostalo sta ste rekli je bilo, chirs
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#81 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

haha, eno eklera nagrizhenog iznad bubble boy-evih ruku, eto ga :D a donuts bi mogli biti ovo



naime u jednom trenutku njen siroma' momak i ona chekaju pored izlaza kuhinje nekog restorana na stare krofne :D (far fechd al et, ako ko ima sta bolje), interesantno je da je Elaine iz porodice koja je perverzno bogata, ajm tokin abaut vajt pipl hu oun kolor blu sto bi reko kris rok :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#82 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

the human fund. money for people. :) prvo sam mislio da je to punch card do elaine, na koju joj je denim vest napisao broj. pa u procesu (trazenja videa) skontah da je to georgov x-mas gift.

sto se tice krofne. one se pojavljuju u nekoliko epizoda. npr. kada bejzbol igrac jede krofnu s pomocu escajga (u puffy shirt epizodi).
ona koju sam ja naveo, je tacna, samo sto nije krofna (pogresno sam se izrazio). mislio sam naime na ovo:

Image
Image

ne znam kako da ga nazovem. ekler, kazes. :)

jimmyjeve tene ili kremerove tene, svejedno. obojica ih nose u toj epizodi.

et'. vidio sam jos par za koje sam siguran. ne znam jesu li bile. provjerit cu spisak.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#83 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

astronaut pen (crna olovka, dolje lijevo). ili, je mozda naliv pero, koji elaine kupuje za mister pita.

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#84 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

Image

ovdje ih ima nekoliko.

red dot



ribbon



bijela lopta bi mogla biti grudva od ef di ar-a, iz "reverse epizode". vec sam je spominjao oko timberlenki.

Image


(jesu li bile kobasice. nemoguce da nisu.) to su kobasice koje kremer pravi sa newmanom.



ako su bile, halali.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#85 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

vidim dva grudnjaka na slici. jedan na indijancu, "bro". a drugi na georgovoj igri/masini. na spisku je samo jedan.
ovaj drugi je elainein poklon za su ellen.

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#86 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

crnobijeli kolač

baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#87 Re: 99 Seinfeld references

Post by baxul »

505sCrtom wrote:vidim dva grudnjaka na slici. jedan na indijancu, "bro". a drugi na georgovoj igri/masini. na spisku je samo jedan.
ovaj drugi je elainein poklon za su ellen.
vidi fakat 2 grudnjaka. a slajser me bio najviše ubrino svaka čast :D

evo od mene jedan find za danas :D

Image

šipka za festivus :D :D :D :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#88 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

aluminium pole. hehehe. najbolja. :) festivus for the rest of us
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#89 Re: 99 Seinfeld references

Post by art vandeley »

Image

Ovo bi mogli biti muffini :roll: , kada Elaine otkrije da se prodaju samo njihovi gornji dijelovi...kasnije se pitaju sta je sa ostacima muffina...

Na kraju epizode se pojavljuje kao Cleaner, ko drugi nego Newman :lol:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#90 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

shrimp "hey george, the ocean called; they're running out of shrimp." iz episode "the comeback"

Image
Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#91 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

bijeli omlet (na crtezu, iznad elainene glave). iz epizode "the soup", kada elaine jede veliku salatu, jerry jede bijeli omlet.


knjiga ispod georgovog invalidskog vozila. mogla bi biti henri miler "povratnik raka". (iz epizode "library cop" ili tako nekako).
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#92 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

(pod 20. na listi je fussili jerry. posto su dvije figurice tu, druga je "macaroni midler". racunaju li se kao dvije reference ili jedna?)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#93 Re: 99 Seinfeld references

Post by 5 0 5 »

mr. marbels (bode oci :lol: )

Image
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#94 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

da vidimo status report

dakle

1. golf loptica koju kramer napuca u more i zavrsi u kitU :D (johnnykola)
2. Puffy shirt, kad jerry pristane da nosi to chudo na nekoj tv-emisiji, mislim tunajt shou (sheilak)
3. froger machine, dole lijevo, kad george spashava 20 godina star rekord (Saian)
4. Cigar stor indijan, dole desno, (Saian)
5. Jimmyeve tene, jimmy :D (sCrtom)
6. Pez Dispenser na mekintoshu dole lijevo, s debakl koncerta george-ove hanume :D (Chmoljo)
7. ruke iz balona , babl boj desno od jerry-a:D (Chmoljo)
8. supermen, je zapravo stalno prisutan u seriji al se ne sjecam nijedne posebne scene s njegovom lutkom, al helem (Chmoljo)
9. Urban sombrero, na cigar stor indijan sto stoji, (Saian)
10. ove ruke sto lome jastoga nije ono kad krejmer mazne vrshe pune jastoga nego kad dzeri izadje s onom ribom sto ima ruke ko u regocha, Man Hands :lol: (Saian)
11. stol za kafu s knjigom o stolovima za kafu, kramerovih 5 minuta na dobro jutro amerika :D (Chmoljo)
12. egzekjutiv kaput, koje je dzerijev stai prodav'o u sedamdesetima ko vruche somune te mu ostalo na magacinu pa krejmer i numan pokusavaju uvalit nekom u vintidz seknd hend stor :D (Chmoljo)
13. kolach (marble rye) je kolach koji jerry pokusava doturit george-u da podmetne da ispadne da je donio nesto kad je doso u goste, na kraju mora otimat od bake jer je ona kupila zadnji :D (Chmoljo)
14. sjo twixevi, kad ih kralj nabode, dobro uprati (Chmoljo)
15. koverte dole kod kramerovog portreta su 100% vezane za smrt dzordzove zaruchnice :lol: uzo lola jeftine :D, kakav car (Chmoljo)
16. kashmir dzemper s felerom, iza dzerija na kaucu, dzordz uz'o da se zahvali Elaine sto mu je nasla pos'o, htio proc jeftinije :D (Chmoljo)
17. lutka dole desno, pljunuta dzordzova mater, susan njegova zaruchnica skuplja lutke :lol: (cyprus)
18. kraljevska kruna, cijelu epizodu george uvjerava ribu da nije lud, a ona ga na kraju vidi na cesti s krunom i plashtom :lol: ili the wizz (cyprus) (sCrtom)
19. lutka u izlogu napravljena po liku elaine :D, u istoj epizodi george donese zastitaru stolicu na ljuljanje da ovaj sjedne i lik zaspe a radnju opljachkaju te coek dobije otkaz, Pre JA Ko :lol: (cyprus)
20. dvije figurice od tjestenine su fussili jerry, da mislim da kramer ili george na kraju sjednu na jednu :D (cyprus)
21. dr. assman, kramer dobije greskom tablice namijenjene proktologu nekom :D (sheilak)
22. cupcakes, ideja vi ar selling onli the tops :D (sheilak)
23. grudnjak, krejmerova luminozna ideja o grudnjaku za mushkarce, the bro (sheilak)
24. zlatna ribica u kesi, na frogeru, kad ne mogu nac auto citavu epizodu (sheilak)
25.kramerov portret kojeg naslika jerry-eva cura :D (baxul)
26.Mackinaw Peaches :D :D :D (cyprus)
27. elektronski podsjetnik, moze izrachunavati bakshish (je li to ovo dole lijevo od kramerovog portreta?)
28. shubara, elaine pochasti george-a jer misli da kao privremeni direktor moze kupovat na firmu sta i kolko hoce dok je ne zovnu iz rachunovodstva :lol: :lol: , a george delegat je ostavi kod one trebe kao zaboravio d aima razlog da se vrati :D (sheilak)
29. novchanik gore kod george-a poluotvoren (baxul)
30. soup, na skuteru, soup nazi: no soup for you, neeeeeeext! (baxul)
31. Kung Pow, (sCrtom)
32. big salad, george-u kupi, a Elaine da toj trebi,a ne kaze da je od george-a, big problem (Saian)
33. cokoladni preljev, bosco, georgova lozinka za bankomat (Saian)
34. bag of fruits, kramer i jerry banovani iz piljare u komshiluku (zoza)
35. man purse, ic juropian :D (Comrad)
36. kauch, poppie se popisha na jerry-ev novi kauch (baxul)
37. dirigentska palica, maestro :D (baxul)
38. koledz-tajp jakna s brojem osam, puddy elaine-in momak automehanichar :D (postoji drugi mehanichar koji otme jerry-u auto jer ga jerry nehajno vozi :D, to nije puddy) (baxul)
39. label maker, mislim da kod kompjutera nije answering machine (seinfeldova je obichna crna klasichna) nego label maker, zbog chega je nastala nova rijech u engleskom, regifter :lol: (Saian)
40. cubans (kubanske cigare), (baxul)
41. stap za hodanje, george ili kramer (baxul)
42. mrtvi golubovi, jerry ih zaspe u po noci s kantom vode i leda te ptice uginu, a bile su dio talent act one Miss Rhode Island :D (baxul)
43. Pajac, iz epizode the opera (baxul)
44. skuter koji Costanza dobije od firme kad iz nekog razloga pomisle da je disabled jer se jednom u hodniku levat udario u koljeno levat (baxul)
45. today sponge, "So you think you're spongeworthy" :lol: (sheilak)
46. jesusfish, na skuteru, puddy ima samo krischn rok stanice memorisane u autu :lol: (sCrtom)
47. jujyfruits izmedju lejblmejkera i orgnajzera, "u heard i was in an accident and stopped to buy jujyfruits?" :D (sCrtom)
48. junior mint, desno od jerry-a, delegatima upadne jedan U lika na operacionom hastalu :D (sCrtom)
49. toalet papir ispod george-a , (sCrtom)
50. boca kod skutera dole desno, kramer i newman izrachunaju da mogu zaradit na razlici kaucije u dvije drzave :lol: :lol: :lol: (art vandeley, jak nick da nisi arhitekt? :D )
51. zhuta olovka, s otiskom zubala pa george nosi da se uporedi ugriz stvarnog jon voighta koji ugrize georga misleci d aje manijak i otisak na olovci :lol: :lol: :lol: (scrtom)
52.little jerry seinfeld
53. vjeverica, Merv Griffin show, kramer nadje citav set poznatog talk show-a u smecu :lol: ovo sam potpuno zaboravio (sCrtom)
54. the slicer, kad kramer na kraju rezhe meso i gura elaine pod vrata da ne umre od gladi jer je zakljuchana u ostavi :lol: (sCrtom)
55. non-fat yogurt (sCrtom)
56. komad torte s kraljevskog vjenchanja iz 1938sme :lol: kojoj elaine odgrize komad :lol: (sCrtom)
57. bijele charape, mr pitt posalje elaine da mu kupi charape pa probavaju :lol: meni je pitt prejak lik :D (sCrtom)
58. slomljeni palchevi usred cupcakes (sCrtom)
59. golden boy, jerryeva omiljena majica :D , izmedju krejmerovog portreta i little jerry-a (sCrtom)
60. timberlands, george nosi u indiju timberlenke jer mu dodaju koji cenat, kakav mandril :D (sCrtom)
61. human fond donacija dole ljevkasto plava kartica, kako si ovo uspio pogodit svaka ti chast (sCrtom)
62. zhute plochice ispred skutera, puter u komadima, buttershave, kad se kramer odluci nakon brijanja mazat puterom :lol: (sCrtom)
63. Eclair koji george izvadi iz smeca i pojede pred materom tadasnje djevojke :D ,iznad ruku bablboja (sCrtom)
64. astronaut pen, teeeeeejk d peeeeeen, :D :lol: dole lijevo ispred mekintosha (sCrtom)
65. Fight AIDS red ribbon, kad kramer odbija da nosi ribbon u anti aids walk-u :lol: , na kahmir puloveru s felerom (red dot) :D (sCrtom)
66. bijela lopta, grudva od F.D.R.-a (ovo moram priznat moram potrazit ove se pojedinosti uopce ne sjecam) (sCrtom)
67. kobasice, newman i kramer prave kobasice :D gore ispod kramera (sCrtom)
68. grudnjak 2, sue ellen mishke :lol: , jackie chiles mi je ZA KON

imam ovu majicu
Image
69. black&white cookie, (sCrtom)
70. shipka za festivus, svaka chast kako je ubode (for the rest of us) :lol: (baxul)
71. shrimp, epizoda "the comeback", "well I slept with your wife!" hahahahah (sCrtom)
72. bijeli omlet, gore izmedju george-a i kramer-a, ovog se ne sjecam moram pogledat ponovo (sCrtom)
73. knjiga ispod george-ovog skutera :D , ona koju jerry nije vratio od srednje :D (sCrtom)
74. mr. marbles (ne kontam kako nisam ovo stavio zakleo bih se da smo vidjeli to, al iz nekog razloga ne uvrstih u listu, ili ga samo sad nisam mogao naci :D) (sCrtom)


dakle sCrtom : red dot kashmere sweater bio, zasad racunajmo fussili jerry i macarroni midler zajedno, ako usfali podijelit cemo ih , mr. marbles bio :D (iako sam ga uveo pod lutak koji ne da jerry-u da spava :D
art vandeley (da nisi arhitekt) :D , muffintops bili

eto ga jos 25 :D
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#95 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

calzone, dole lijevo kod mackinaw peach



:lol:
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#96 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

jel dole na tanjiru ovo chicken salad on rye :D
"Why did it all turn out like this for me? I had so much promise. I was personable. I was bright. Oh, maybe not academically speaking, but I was perceptive. I always know when someone's uncomfortable at a party. It all became very clear to me sitting out there today, that every decision I've ever made in my entire life has been wrong. My life is the complete opposite of everything I want it to be. Every instinct I have in every aspect of life, be it something to wear, something to eat... It's often wrong."


:lol:
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#97 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

dole malo lijevo, izmedju kung pow i little baby label maker :D , chocolate babka


User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#98 Re: 99 Seinfeld references

Post by MedenoSrce »

kako ste samo naporni, pocela sam Seinfeld od samog pocetka :mrgreen:
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#99 Re: 99 Seinfeld references

Post by zoza »

I ja sam sinoć počeo ponovo da gledam, ali ne od početka nego od pete i po sezone. :-D
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#100 Re: 99 Seinfeld references

Post by Saian »

ja svaku noc na random izaberem epizodu, ne mogu drugacije zaspat :D
Post Reply