30ta kuca na vrata

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#1 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

Evo, za par mjeseci punim 30 :-D . Nije me strah godina, kazu da svako doba ima "nesto svoje", ali u zadnje vrijeme me spopadaju misli o tome kako mi je 30, a nemam ozbiljnu vezu!! Ne smatram ovo ogromnim problemom, ali problem ipak jeste. Problem je u tome sto nekad mislim da nema muskaraca oko 35 godina a koji nisu vec u vezi ili nisu ozenjeni. Ima li takvih jos :D
Ima tu upucavanja raznih, ali su to vecinom ozenjeni za sto uopce nisam zainteresirana. Pitam se gdje upoznati te slobodne muskarce?? U supermarketu, kafani, na ulici, na poslu, na internetu :D , itd. Gdje se kretati i sta raditi da bi se upoznali takvi ljudi? Mislim da ovom gradu nedostaje jedan klub slobodnih muskaraca/zena od 35 godina pa navise :D
Ima li vas jos sa ovim "problemom" :D
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#2 Re: 30ta kuca na vrata

Post by mali Ninja »

eh da sam mrvu stariji :P
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#3 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

:lol: :lol:

Evo, ako bude dovoljno zainteresiranih, predlazem da se utalimo svi i otvorimo jedan klub slobodnih od 30 godina pa navise :-D Nikad se ne zna, mozda se neka ljubav rodi bas tamo :-D
shown
Posts: 208
Joined: 25/06/2006 05:39
Location: odselio

#4 Re: 30ta kuca na vrata

Post by shown »

pa sta ce jeadni stari momci gdje god dodju svugdje djeca nego po dvd pa kuci sa starcima :D
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#5 Re: 30ta kuca na vrata

Post by Majjah »

franceska wrote:Evo, za par mjeseci punim 30 :-D . Nije me strah godina, kazu da svako doba ima "nesto svoje", ali u zadnje vrijeme me spopadaju misli o tome kako mi je 30, a nemam ozbiljnu vezu!! Ne smatram ovo ogromnim problemom, ali problem ipak jeste. Problem je u tome sto nekad mislim da nema muskaraca oko 35 godina a koji nisu vec u vezi ili nisu ozenjeni. Ima li takvih jos :D
Ima tu upucavanja raznih, ali su to vecinom ozenjeni za sto uopce nisam zainteresirana. Pitam se gdje upoznati te slobodne muskarce?? U supermarketu, kafani, na ulici, na poslu, na internetu :D , itd. Gdje se kretati i sta raditi da bi se upoznali takvi ljudi? Mislim da ovom gradu nedostaje jedan klub slobodnih muskaraca/zena od 35 godina pa navise :D
Ima li vas jos sa ovim "problemom" :D
Sad cu ti reci istinu koju zna svaka, ozenjeni ljube sladje od momaka :D :D :D
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#6 Re: 30ta kuca na vrata

Post by baustelac »

franceska wrote::lol: :lol:

Evo, ako bude dovoljno zainteresiranih, predlazem da se utalimo svi i otvorimo jedan klub slobodnih od 30 godina pa navise :-D Nikad se ne zna, mozda se neka ljubav rodi bas tamo :-D
Bujrum na http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 11&t=36635, mozda ti se posreci :skoljka:
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#7 Re: 30ta kuca na vrata

Post by Dr.Cuddy »

franceska wrote:Evo, za par mjeseci punim 30 :-D . Nije me strah godina, kazu da svako doba ima "nesto svoje", ali u zadnje vrijeme me spopadaju misli o tome kako mi je 30, a nemam ozbiljnu vezu!! Ne smatram ovo ogromnim problemom, ali problem ipak jeste. Problem je u tome sto nekad mislim da nema muskaraca oko 35 godina a koji nisu vec u vezi ili nisu ozenjeni. Ima li takvih jos :D
Ima tu upucavanja raznih, ali su to vecinom ozenjeni za sto uopce nisam zainteresirana. Pitam se gdje upoznati te slobodne muskarce?? U supermarketu, kafani, na ulici, na poslu, na internetu :D , itd. Gdje se kretati i sta raditi da bi se upoznali takvi ljudi? Mislim da ovom gradu nedostaje jedan klub slobodnih muskaraca/zena od 35 godina pa navise :D
Ima li vas jos sa ovim "problemom" :D

potpuno ista situacija. nisi jedina. nisi sama. i ima muskaraca od 35-45 samih i slobodnih! ne panici i ne guraj na silu, izgledaces kao ocajnik koji se fata za slamke... rece mi neko (prepoznace se), 30te su nove 20te :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:

a ne smijem ti reci gdje da ih trazis, ja sam vec tamo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#8 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

Moonlight & Magnolia wrote:
franceska wrote:Evo, za par mjeseci punim 30 :-D . Nije me strah godina, kazu da svako doba ima "nesto svoje", ali u zadnje vrijeme me spopadaju misli o tome kako mi je 30, a nemam ozbiljnu vezu!! Ne smatram ovo ogromnim problemom, ali problem ipak jeste. Problem je u tome sto nekad mislim da nema muskaraca oko 35 godina a koji nisu vec u vezi ili nisu ozenjeni. Ima li takvih jos :D
Ima tu upucavanja raznih, ali su to vecinom ozenjeni za sto uopce nisam zainteresirana. Pitam se gdje upoznati te slobodne muskarce?? U supermarketu, kafani, na ulici, na poslu, na internetu :D , itd. Gdje se kretati i sta raditi da bi se upoznali takvi ljudi? Mislim da ovom gradu nedostaje jedan klub slobodnih muskaraca/zena od 35 godina pa navise :D
Ima li vas jos sa ovim "problemom" :D

potpuno ista situacija. nisi jedina. nisi sama. i ima muskaraca od 35-45 samih i slobodnih! ne panici i ne guraj na silu, izgledaces kao ocajnik koji se fata za slamke... rece mi neko (prepoznace se), 30te su nove 20te :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:

a ne smijem ti reci gdje da ih trazis, ja sam vec tamo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gdje su :D
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#9 Re: 30ta kuca na vrata

Post by Citizen-X »

Ja dobrog imena: Franceska.

Bujrum ti kod mene. :mrgreen:

Evo me. :mrgreen:
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#10 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

baustelac wrote:
franceska wrote::lol: :lol:

Evo, ako bude dovoljno zainteresiranih, predlazem da se utalimo svi i otvorimo jedan klub slobodnih od 30 godina pa navise :-D Nikad se ne zna, mozda se neka ljubav rodi bas tamo :-D
Bujrum na http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 11&t=36635, mozda ti se posreci :skoljka:
Da li se ovdje neko upoznao? Da li se na forumima stvarno upoznaju i da li je moguce zaljubiti se preko neta?
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#11 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

Citizen-X wrote:Ja dobrog imena: Franceska.

Bujrum ti kod mene. :mrgreen:

Evo me. :mrgreen:
A gdje si ti :D
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#12 Re: 30ta kuca na vrata

Post by kirby »

Moonlight & Magnolia wrote:
franceska wrote:Evo, za par mjeseci punim 30 :-D . Nije me strah godina, kazu da svako doba ima "nesto svoje", ali u zadnje vrijeme me spopadaju misli o tome kako mi je 30, a nemam ozbiljnu vezu!! Ne smatram ovo ogromnim problemom, ali problem ipak jeste. Problem je u tome sto nekad mislim da nema muskaraca oko 35 godina a koji nisu vec u vezi ili nisu ozenjeni. Ima li takvih jos :D
Ima tu upucavanja raznih, ali su to vecinom ozenjeni za sto uopce nisam zainteresirana. Pitam se gdje upoznati te slobodne muskarce?? U supermarketu, kafani, na ulici, na poslu, na internetu :D , itd. Gdje se kretati i sta raditi da bi se upoznali takvi ljudi? Mislim da ovom gradu nedostaje jedan klub slobodnih muskaraca/zena od 35 godina pa navise :D
Ima li vas jos sa ovim "problemom" :D

potpuno ista situacija. nisi jedina. nisi sama. i ima muskaraca od 35-45 samih i slobodnih! ne panici i ne guraj na silu, izgledaces kao ocajnik koji se fata za slamke... rece mi neko (prepoznace se), 30te su nove 20te :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:

a ne smijem ti reci gdje da ih trazis, ja sam vec tamo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gogo na ciglanama? :P :P :P
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#13 Re: 30ta kuca na vrata

Post by Dr.Cuddy »

kirby wrote:

gogo na ciglanama? :P :P :P
e to pogotovo :shock:
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#14 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

Moonlight & Magnolia wrote:
kirby wrote:

gogo na ciglanama? :P :P :P
e to pogotovo :shock:
Bila nekoliko puta. Nista :oops: :D
shown
Posts: 208
Joined: 25/06/2006 05:39
Location: odselio

#15 Re: 30ta kuca na vrata

Post by shown »

e stvarno da nemam curu ne znam gdje bih je naso .zamisli upucavam se curi a stariji od nje
15 godina :D a tek o cemu bi pricali :roll:
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#16 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

shown wrote:e stvarno da nemam curu ne znam gdje bih je naso .zamisli upucavam se curi a stariji od nje
15 godina :D a tek o cemu bi pricali :roll:
Tebi 45?
User avatar
x0z0y0
Posts: 1473
Joined: 10/11/2007 21:51

#17 Re: 30ta kuca na vrata

Post by x0z0y0 »

drzite se svi vi koji punite 30! :D
zivot je pred vama! :D
mi mladi smo uz vas :D :skoljka: :D
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#18 Re: 30ta kuca na vrata

Post by Dr.Cuddy »

Bond_JaneBond wrote:
franceska wrote:Evo, za par mjeseci punim 30 :-D . Nije me strah godina
JA za 20+ dana, nije me strah godina al' malo jest onoga sto donose..hem ne mogu da vjerujem da cu ja imati 30 :? :-)
@Compost_sui, neka neka bice "rugala se ruga i postala druga" :D aBda :D za par godina ces se vratiti i traziti savijet od nas "starijih" i mudrijih kako prezivjeti 30 :-)
ni ja nikako ne mogu na vjerujem ... valjda se ne osjecam tako! helem ... da osnujemo klub zeMske? :thumbup:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#19 Re: 30ta kuca na vrata

Post by d2 »

ko me je zvao ? tu sam :D
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#20 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

Ja sam vec predlozila gore da osnujemo klub :sax:
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#21 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

d2 wrote:ko me je zvao ? tu sam :D
35-40, slobodan?
:D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#22 Re: 30ta kuca na vrata

Post by d2 »

36, m, sarajevo :lol:

a/s/l ? :lol:
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#23 Re: 30ta kuca na vrata

Post by franceska »

d2 wrote:36, m, sarajevo :lol:

a/s/l ? :lol:
Osjecam da ce mi se posreciti :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#24 Re: 30ta kuca na vrata

Post by Dr.Cuddy »

franceska wrote:
d2 wrote:36, m, sarajevo :lol:

a/s/l ? :lol:
Osjecam da ce mi se posreciti :lol: :lol: :lol:
jel ti se otvorila 7. kasika? Posrecit ce ti se samo ako nosis peticu ili vise :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#25 Re: 30ta kuca na vrata

Post by black »

d2 wrote:36, m, sarajevo :lol:

a/s/l ? :lol:
d2 nemoj samo ovako... :mrgreen:
Muskarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom polozaju oslonjen na sank.
Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po svom odelu, nogama koje
u ritmu muzikeskakucu po podu, po drzanju tijela, prosto po svemu...
moze se reci, stereotipni Eros-Bosanceros.

Dva stola dalje, mirno sama sedi prelepa zena. Po spoljasnosti bi se
reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista
godina proizvodnje, tesko je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

- Mmmm, vidi one machence - pomisli nas glavni junak - bas dobro
izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali sta da joj kazem??
Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokusam pricati s nekom
zenom, lupam samo gluposti..

Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled! Ma,
ne.. Radije ne.. Smejace mi se i izvaliti neki od zenskih fazona na tu
temu. Mozda da joj posaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih,
bas sam smotan. U tom trenutku zena ustaje i odlazi.

- Jebi ga.. Stvar se sama od sebe resila. Stvarno sam previse smotan.
Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo
nesto caskati. Sta mi moze biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od
jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro
od srece? Ne daj se. Mozda je i bolje ovako?! Ko zna kakve bi mi sve
probleme ova lijepa zena donijela... Par minuta kasnije, zena se vraca
i seda za isti sto. - Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da
je neki znak!

Mi smo odredjeni jedno za drugo! Sad cu joj prici, sad, sad!!. Valjda
ispricam nesto interesantno! Sad ili nikad! Eksira svoj dupli
pelinkovac da se okurazi, provuce ruku kroz kosu. Uvuce stomak, ispravi
ledja, lagano odseta do stola za kojim lijepa zena sjedi, spusti se na
slobodnu stolicu i dubokim glasom upita:

"Jes' ti to pishala?!"
Post Reply