27.05.1992. Jesmo li zaboravili ???

User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#26 Re: 27.05.1992. Jesmo li zaboravili ???

Post by plain vanilla »

uglavnomja wrote:ja se sjecam predobro, ne trebaju mi slike :|

ali da ponovimo

"Od agresorske granate 27. maja 1992. godine poginuli su: Nedžad Abdija, Ismet Ašćerić, Ruždija Bektešević, Snježana Biloš, Predrag Bogdanović, Vladimir Bogunović, Vasva Čengić, Gordana Ćeklić, Mirsad Fazlagić, Emina Karamustafić, Mediha Omerović, Bahrija Pilav, Mila Ruždić, Mile Ružić, Abdulah Sarajlić, Sulejman Sarajlić, Hatidža Salić, Galib Sinotić, Sreten Stamenović, Srećko Šiklić, Božica Trajeri-Pataki, Vlatko Tanacković, Srećko Tanasković, Tamara Vejzagić-Kostić, Jusuf Vladović i Izudin Zukić."


neka pocivaju u miru :|




moj stari je prosao tuda minut prije prije granate :run:
dosao kuci siv i zelen, nije mogao ni da kaze sta je bilo
Eh tugo :(
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#27 Re: 27.05.1992. Jesmo li zaboravili ???

Post by Maraschino »

uglavnomja wrote:ja se sjecam predobro, ne trebaju mi slike :|

ali da ponovimo

"Od agresorske granate 27. maja 1992. godine poginuli su: Nedžad Abdija, Ismet Ašćerić, Ruždija Bektešević, Snježana Biloš, Predrag Bogdanović, Vladimir Bogunović, Vasva Čengić, Gordana Ćeklić, Mirsad Fazlagić, Emina Karamustafić, Mediha Omerović, Bahrija Pilav, Mila Ruždić, Mile Ružić, Abdulah Sarajlić, Sulejman Sarajlić, Hatidža Salić, Galib Sinotić, Sreten Stamenović, Srećko Šiklić, Božica Trajeri-Pataki, Vlatko Tanacković, Srećko Tanasković, Tamara Vejzagić-Kostić, Jusuf Vladović i Izudin Zukić."


neka pocivaju u miru :|




moj stari je prosao tuda minut prije prije granate :run:
dosao kuci siv i zelen, nije mogao ni da kaze sta je bilo
nismo zaboravili niti cemo dok smo zivi :( :(
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#28 Re: 27.05.1992. Jesmo li zaboravili ???

Post by tvojkomsija »

Neka je rahmet svim stradalima, a pocinitelje snaslo isto :thumbup:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#29 Re: 27.05.1992. Jesmo li zaboravili ???

Post by Haman2 »

Sjetimo se samo svake godine 27.05. Drugim danima o tome razmisljaju samo roditelji poginule djece, ostali gradjani malo na nasu sramotu. Najgore je slusati suplje ideoloske price koje nemaju nikakvi vezu sa stvarnoscu. Neki toliko picaju da su pricajuci drugima suplje price ubijedili sami sebe u njuhovu istinitist.
Post Reply