Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#226 Re: 2021 Copa América

Post by saint_mirad »

primećujem da je u južnoj americi dosta opao kvalitet fudbala. onaj brazil od sinoć mimo neymara nije imao nijednog dobrog igrača u napadu. neuporediv sa nekim ranijim selekcijama. everton i richarlison apsolutno nisu potreban nivo. slično firmino i jesus koji je bio suspendovan. paqueta im glavni kreativac wtf?

sledeće godine je sp, ne verujem da će ovakvom igrom ni brazil ni argentina dobaciti dalje od četvrtfinala.

Post by ultima_palabra »

Neymar 85 minuta pokusavao da padne, na kraju kad je probao da nesto odigra su ga ovi zaustavljali i nogama i rukama a ispomoci nije imao.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#229 Re: 2021 Copa América

Post by B6Redhell »

Njemu kad se igra i kad ga ide, moras ga rušiti i obarati, jedino tako ga i mozes zaustaviti. Drugacije ne moze.. a on nema s kim da igra u brazilu ..
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#230 Re: 2021 Copa América

Post by deogest »

ultima_palabra wrote: 11/07/2021 13:51 Sadasnji Brazil ima dobre golmane, odbrambene i zadnje vezne. Napadacki dio tima nidje veze.

Pa nije bas da je napadacki dio tima nidje veze. Vinicius, Neymar, Firmino. Prije da mu je vezni red truba. Jucer izaci sa Paquetom i Fredom na teren je zaista cista glupost.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40573
Joined: 21/05/2012 22:46

#231 Re: 2021 Copa América

Post by AmiĐa_Idriz »

Kad sam vidio Freda i Casemira skupa, zanijelo me.

Zapravo, sam Fred, prvotimac...ne znam.
User avatar

#232 Re: 2021 Copa América

deogest wrote: 11/07/2021 15:28

Ako ce se uzdati u Viniciusa, pisi propalo odmah. Firmino je sjena od igraca kakav je bio.

Post by Tito_i_Partija »

AmiĐa_Idriz wrote: 11/07/2021 16:58 Kad sam vidio Freda i Casemira skupa, zanijelo me.

I ja fakat ne kontam na racun cega Fred dobija minutazu, kako u Brazilu tako i u Unitedu. Frajer je teski balvan.

Nemoguce je da ne mogu nac' bolju soluciju.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44881
Joined: 29/12/2005 01:20

#234 Re: 2021 Copa América

Post by jeza u ledja »

Vini i Bobby su mu uglavnom rezerve bile.
User avatar
AmiĐa_Idriz

#235 Re: 2021 Copa América

Richarlison - Gabriel su inače duo uz Neymara koji Tite forsira. Firmino uglavnom ima rolu sa klupe.

Post by Better Man »

dječak sa šibicama wrote: 11/07/2021 12:43 Brazil je odavno truba, nekad davno ekipa koja je igrala sa maksimalno tri u odbrani a ostali igraju sve, veza napad joga bonito. Jel zadnji carobnjak Ronaldinjo ili je bio neko iza njega, ne znam, samo znam da mi je i Neymar daleko od tog neceg, sto se nekad sa uzivanjem gledalo.
Ronaldinjo i Kaka. Neymar im ni kopačke ne može čistiti.
Dimu1927
Posts: 3955
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#237 Re: 2021 Copa América

Post by Dimu1927 »

najbolje da citava argentina trazil azil u europi negdje, pa da messi proba uzet euro da bi mu se nesto priznalo :cry:
Karikaturist
Posts: 3647
Joined: 20/12/2020 10:03

#238 Re: 2021 Copa América

Post by Karikaturist »

Treba ga registrovati na forum da cita te umotvorevine i prijedloge.
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#239 Re: 2021 Copa América

Post by turbofolk »

Čestitke svima koji ste u ovom meču navijali za Argentinu. Drago mi je zbog Lionela. Vjerovatno trofej koji mu je najdraži u karijeri. Može komotno kopačke o klin. Ili ako ništa drugo, sve naredne utakmice može odigrati bez nekog pritiska i potpuno rasterećeno. :D