148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#26 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by Šveđanin »

Zar je bila koreografija Grobara, nisam vidio? Ova od delija, vrhunska, ali nista manje nisam ni ocekivao.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4780
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#27 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by Tvrtko II Kotromanić »

jao jebote deda Ilic jos uvijek igra :D
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#28 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by mgogic »

Nema Zvezda sansi...a Partizan je poprilicno retardiran, pa to ne koristi...X ko kuca....
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#29 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by colt »

Sjetim se sebe kao vatrenog navijača Crvene Zvezde. Kad izgube lupaš sve po kući i plačeš ko dijete. A tek kad su osvojili Kup europskih prvaka. Uh koja mi to tad radost bila . Isto tako mi tad nije bila razumljiva mržnja partizanovih navijača kad Zvijezda igra sa nekim iz Europe. Ono navijaju da izgubimo (nimalo patriotski) . Njihovo okretanje (Delija) udesno me je tad zbunilo kao dijete. Jugoslovenske zastave bez petokrake (iskružene), pjevanje meni nepoznatih pjesama (četničke), Arkan i konačno rat i prestanak simpatisanja Zvezde. Da mi je ko 1991 godine rekao da godinu dana poslije neću navijati za Zvijezdu, proglasio bi ga luđakom. Lijepa vremena . . .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by Tomahawk11 »

Svega vise nego fudbala :oops:
Nije ni cudo, gledaj Cukarickog na 3. mjestu :mrgreen:
Njima bi pravo godila regionalna (Partizanu i Zvezdi), ali kad vidis kakvi su im navijaci divljaci, neka hvala.
Rob_Atl
Posts: 5319
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#31 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by Rob_Atl »

kad su ovo promjenili ime stadionu
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#32 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by Creasy »

Kakva je ovo stoka od navijača... ovo treba umlatiti dok krv ne propišaju. Žandarmerija 0 bod. Utakmica 0 bod.
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#33 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by il dottore »

colt wrote:Sjetim se sebe kao vatrenog navijača Crvene Zvezde. Kad izgube lupaš sve po kući i plačeš ko dijete. A tek kad su osvojili Kup europskih prvaka. Uh koja mi to tad radost bila . Isto tako mi tad nije bila razumljiva mržnja partizanovih navijača kad Zvijezda igra sa nekim iz Europe. Ono navijaju da izgubimo (nimalo patriotski) . Njihovo okretanje (Delija) udesno me je tad zbunilo kao dijete. Jugoslovenske zastave bez petokrake (iskružene), pjevanje meni nepoznatih pjesama (četničke), Arkan i konačno rat i prestanak simpatisanja Zvezde. Da mi je ko 1991 godine rekao da godinu dana poslije neću navijati za Zvijezdu, proglasio bi ga luđakom. Lijepa vremena . . .
I sta, jesi li sada ponosan koliki si debil bio
User avatar
ODB
Posts: 1403
Joined: 09/11/2014 02:48

#34 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by ODB »

Zadnji put je bilo interesantno dok je Prosinečki Zvezdu vodio.Tada se ko i gledao neki fudbal,smislena dodavanja a sada :run:
User avatar
studeni76
Posts: 5380
Joined: 03/06/2009 14:12

#35 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by studeni76 »

il dottore wrote:
colt wrote:Sjetim se sebe kao vatrenog navijača Crvene Zvezde. Kad izgube lupaš sve po kući i plačeš ko dijete. A tek kad su osvojili Kup europskih prvaka. Uh koja mi to tad radost bila . Isto tako mi tad nije bila razumljiva mržnja partizanovih navijača kad Zvijezda igra sa nekim iz Europe. Ono navijaju da izgubimo (nimalo patriotski) . Njihovo okretanje (Delija) udesno me je tad zbunilo kao dijete. Jugoslovenske zastave bez petokrake (iskružene), pjevanje meni nepoznatih pjesama (četničke), Arkan i konačno rat i prestanak simpatisanja Zvezde. Da mi je ko 1991 godine rekao da godinu dana poslije neću navijati za Zvijezdu, proglasio bi ga luđakom. Lijepa vremena . . .
I sta, jesi li sada ponosan koliki si debil bio
A zašto je bio debil? Jel zato što je za vrijeme bivše Juge navijao za neki jugoslovenski klub? Postojao je i tada svijet izvan Sarajeva i klubovi u njemu.
U mom kraju su postojale tri grupe navijača, i to jedni za Partizan, drugi za Zvezdu i treći za Hajduk. Bila su i dvojica koji su navijali za Dinamo (ne znam otkud im to). Za Želju i Sarajevo nije navijao niko, mali su to klubovi bili da se djeca vežu na njih, a i Sloboda nam nije bila draga iako je bila blizu. Takva vremena tada bila, rat je sve promijenio. Sada ih niko i ne spominje, furka je voliti Želju i Sarajevo i mrziti Slobodu :-D
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#36 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by lijek-za-sve »

Creasy wrote:Kakva je ovo stoka od navijača... ovo treba umlatiti dok krv ne propišaju. Žandarmerija 0 bod. Utakmica 0 bod.
ako hoces koji bod sutra na AFH ,imas priliku :wink: ,al nemas ono sto svako musko treba da ima :wink:
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#37 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by il dottore »

studeni76 wrote:
il dottore wrote:
colt wrote:Sjetim se sebe kao vatrenog navijača Crvene Zvezde. Kad izgube lupaš sve po kući i plačeš ko dijete. A tek kad su osvojili Kup europskih prvaka. Uh koja mi to tad radost bila . Isto tako mi tad nije bila razumljiva mržnja partizanovih navijača kad Zvijezda igra sa nekim iz Europe. Ono navijaju da izgubimo (nimalo patriotski) . Njihovo okretanje (Delija) udesno me je tad zbunilo kao dijete. Jugoslovenske zastave bez petokrake (iskružene), pjevanje meni nepoznatih pjesama (četničke), Arkan i konačno rat i prestanak simpatisanja Zvezde. Da mi je ko 1991 godine rekao da godinu dana poslije neću navijati za Zvijezdu, proglasio bi ga luđakom. Lijepa vremena . . .
I sta, jesi li sada ponosan koliki si debil bio
A zašto je bio debil? Jel zato što je za vrijeme bivše Juge navijao za neki jugoslovenski klub? Postojao je i tada svijet izvan Sarajeva i klubovi u njemu.
U mom kraju su postojale tri grupe navijača, i to jedni za Partizan, drugi za Zvezdu i treći za Hajduk. Bila su i dvojica koji su navijali za Dinamo (ne znam otkud im to). Za Želju i Sarajevo nije navijao niko, mali su to klubovi bili da se djeca vežu na njih, a i Sloboda nam nije bila draga iako je bila blizu. Takva vremena tada bila, rat je sve promijenio. Sada ih niko i ne spominje, furka je voliti Želju i Sarajevo i mrziti Slobodu :-D
Znaci i ti si isti k'o i on

Da sam ned'o Bog bio takav debil, sad bih se u najmanju ruku ozbiljno samoozlijedio
User avatar
studeni76
Posts: 5380
Joined: 03/06/2009 14:12

#38 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by studeni76 »

Učini svijetu uslugu, samo naprijed :run:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#39 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by Šveđanin »

I na ovako uzasnu utakmicu na kraju danas dodje 45 000 ljudi. Respekt za to, ostalo nezadovoljavajuce..
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#40 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by colt »

il dottore wrote:
colt wrote:Sjetim se sebe kao vatrenog navijača Crvene Zvezde. Kad izgube lupaš sve po kući i plačeš ko dijete. A tek kad su osvojili Kup europskih prvaka. Uh koja mi to tad radost bila . Isto tako mi tad nije bila razumljiva mržnja partizanovih navijača kad Zvijezda igra sa nekim iz Europe. Ono navijaju da izgubimo (nimalo patriotski) . Njihovo okretanje (Delija) udesno me je tad zbunilo kao dijete. Jugoslovenske zastave bez petokrake (iskružene), pjevanje meni nepoznatih pjesama (četničke), Arkan i konačno rat i prestanak simpatisanja Zvezde. Da mi je ko 1991 godine rekao da godinu dana poslije neću navijati za Zvijezdu, proglasio bi ga luđakom. Lijepa vremena . . .
I sta, jesi li sada ponosan koliki si debil bio
O čemu ti !!!!Mora da si veoma mlad i nisi bio u tom vremenu i fazonu !!!
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#41 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by il dottore »

colt wrote:
il dottore wrote:
colt wrote:Sjetim se sebe kao vatrenog navijača Crvene Zvezde. Kad izgube lupaš sve po kući i plačeš ko dijete. A tek kad su osvojili Kup europskih prvaka. Uh koja mi to tad radost bila . Isto tako mi tad nije bila razumljiva mržnja partizanovih navijača kad Zvijezda igra sa nekim iz Europe. Ono navijaju da izgubimo (nimalo patriotski) . Njihovo okretanje (Delija) udesno me je tad zbunilo kao dijete. Jugoslovenske zastave bez petokrake (iskružene), pjevanje meni nepoznatih pjesama (četničke), Arkan i konačno rat i prestanak simpatisanja Zvezde. Da mi je ko 1991 godine rekao da godinu dana poslije neću navijati za Zvijezdu, proglasio bi ga luđakom. Lijepa vremena . . .
I sta, jesi li sada ponosan koliki si debil bio
O čemu ti !!!!Mora da si veoma mlad i nisi bio u tom vremenu i fazonu !!!
U praznim glavama i jesu bile takve furke i fazoni
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#42 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by colt »

@ dottore

U redu mali. Obriši sline i na spavanje.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#43 Re: 148 večiti derbi, ZVEZDA - PARTIZAN, subota 18:00

Post by -LIBERO- »

Nece ici banovi, jer ja sam fakticki kriv sto temu u startu nisam zakljucao. A zakljucao sam dvije slicne-iste vec, u zadnjih 24h.

I uvijek je tako. Iz pokusaja u pokusaj da se prica na ovu temu, sve zavrsi na svim mogucim uvrjedljivim relacijama i temama sem teme o kojoj bi se kao trebalo pisati.
Znaci opet kljuc, nema druge.
Locked