13 Reasons Why

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#151 Re: 13 Reasons Why

Post by biggrin »

prva sezona je meni "masterpiece" . druga je "grehota ne iskoristiti uspjeh prve sezone" i lagano serija postaje tinejdzerska....nije zgoreg za upoznati se sa čim se dijete eventualno može susresti kao problemom u odrastanju, s obzirom da ovo haman pa veze nema sa odrastanjem moje generacije. Treća sezona ide krajem mjeseca, a navodno sad treba biti 4 sezone i onda kraj.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73190
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#152 Re: 13 Reasons Why

Post by Velkoski »

Uspio sam prevaliti jednu epizodu i jedini zaključak jeste da je Jessica sve bolja kako je starija :thumbup: :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#153 Re: 13 Reasons Why

Post by 90minut »

Velkoski wrote:Uspio sam prevaliti jednu epizodu i jedini zaključak jeste da je Jessica sve bolja kako je starija :thumbup: :mrgreen:
She needs BWC in her life.
User avatar
karanana
Posts: 47421
Joined: 26/02/2004 00:00

#154 Re: 13 Reasons Why

Post by karanana »

Mogu li preskociti drugu i probati da pogledam trecu jer sam drugu ugasio u prvih 10 minuta prve epizode?

Uh dzesika
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73190
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#155 Re: 13 Reasons Why

Post by Velkoski »

Pregled'o sam pet epizoda i mogu reći da je ovo vjerovatno najveće smeće koje sam pogledao u zadnjih par godina. Dakle, nema nikakve veze s prve dvije sezone, samo su likovi tu i to je sve. Dodali su neku Kenijku s britanskim naglaskom koja je misteriozno u tri dana svima postala prijatelj, zna sve i glumi naratora 90% vremena.

Serija je postala "how to get away with murder" s likovima iz 13 reasons why. Ubačeni su svi mogući stereotipi koji postoje, a s druge strane treba valjda da nam postane drag silovatelj Bryce. :oops: :mrgreen:

Gledajte ovo samo ako vam je superdosadno u životu
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#156 Re: 13 Reasons Why

Post by 90minut »

Velkoski wrote:Pregled'o sam pet epizoda i mogu reći da je ovo vjerovatno najveće smeće koje sam pogledao u zadnjih par godina. Dakle, nema nikakve veze s prve dvije sezone, samo su likovi tu i to je sve. Dodali su neku Kenijku s britanskim naglaskom koja je misteriozno u tri dana svima postala prijatelj, zna sve i glumi naratora 90% vremena.

Serija je postala "how to get away with murder" s likovima iz 13 reasons why. Ubačeni su svi mogući stereotipi koji postoje, a s druge strane treba valjda da nam postane drag silovatelj Bryce. :oops: :mrgreen:

Gledajte ovo samo ako vam je superdosadno u životu
Ja koji moram završavati sve što pocnem gledati nisam mogao izdržati duže od 2 epizode druge sezone toliko je bolno bilo gledati :D
User avatar
karanana
Posts: 47421
Joined: 26/02/2004 00:00

#157 Re: 13 Reasons Why

Post by karanana »

Ok, znaci ostajem samo na prvoj sezoni.
I treba tako. Ona je zaokruzila jednu fino ispricanu pricy i to je to. Ostalo je silovanje.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73190
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#158 Re: 13 Reasons Why

Post by Velkoski »

Prva sezona je sjajna, bar meni, sve ostalo bljuc bljuc, milk that cow. :mrgreen:
Post Reply