11 MOSTARSKI INTERKULTURALNI FESTIVAL (MIF)

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#1 11 MOSTARSKI INTERKULTURALNI FESTIVAL (MIF)

Post by anais_nin »

Nije samo Blues Fest ima jos toga....

U organizaciji MIFOC-a i Omladinskog kulturnog centra Abrasevic, od 15. do 22. jula u Mostaru je najavljeno odrzavanje Devetog mostarskog interkulturalnog festivala (MIF). Festival ce i ove godine na ...

... razlicitim lokacijama u gradu ponuditi veliki broj umjetnickih programa koji ukljucuju koncerte, ulicne spektakle, izlozbe, filmske projekcije, DJ partyje i performance, a u programu ce sudjelovati umjetnici iz osam zemalja.

Kako su najavili organizatori, glavne festivalske pozornice bit ce Lenjinovo setaliste i Omladinski kulturni centar Abrasevic, a ulaz na sva festivalska dogadjanja je besplatan.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2 Re: 11 MOSTARSKI INTERKULTURALNI FESTIVAL (MIF)

Post by mIRCerka »

anais_nin wrote:Nije samo Blues Fest ima jos toga....

U organizaciji MIFOC-a i Omladinskog kulturnog centra Abrasevic, od 15. do 22. jula u Mostaru je najavljeno odrzavanje Devetog mostarskog interkulturalnog festivala (MIF). Festival ce i ove godine na ...

... razlicitim lokacijama u gradu ponuditi veliki broj umjetnickih programa koji ukljucuju koncerte, ulicne spektakle, izlozbe, filmske projekcije, DJ partyje i performance, a u programu ce sudjelovati umjetnici iz osam zemalja.

Kako su najavili organizatori, glavne festivalske pozornice bit ce Lenjinovo setaliste i Omladinski kulturni centar Abrasevic, a ulaz na sva festivalska dogadjanja je besplatan.
pa to si mogla tamo napisati, ili poslati pp pa bih unijela izmjene a ne da otvaramo duple teme...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#3

Post by anais_nin »

ne ne nisu duple teme ovo su 2 razlicita festivala koja se desavaju u isto vrijeme zato sam otvorila posebnu temu :D bona godra mi nakon duge zime da se svasta nesto zakurlalo u Mostaru :D
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#4

Post by The_Fluid »

anais_nin wrote:ne ne nisu duple teme ovo su 2 razlicita festivala koja se desavaju u isto vrijeme zato sam otvorila posebnu temu :D bona godra mi nakon duge zime da se svasta nesto zakurlalo u Mostaru :D

znas li kompletan program, sta i gdje ce biti koji dan?
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#5

Post by anais_nin »

znam program, medjutim trenutno ga imam samo na flyer-u, pa da ne bih sve prekucavala evo sad sam zamolila ove moje da mi proslijede program u elektronskom formatu pa cu ga samo prlijepiti ovdje :D
Post Reply