11.06.2007-SARAJEVU I SARAJLIJAMA

Locked
CovjekIzBosne
Posts: 182
Joined: 15/05/2007 00:51

#151

Post by CovjekIzBosne »

darius_maximus wrote:
danas wrote:daj mandal, ovo je uzas... :roll:
Sta, da priznam kako nas je sve veceras popljuvao, ukljucujuci Srebrenicane... Da vidim sta to zeli da mi kaze...

Kako BRE nerazumije GDE se krije stari CICA moras nam reci.
Hej sad sam se sjetio pitaj valtere on je dobar sa TKitom bio on ce ti reci oni to znaju.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#152

Post by danas »

darius_maximus wrote:
danas wrote:daj mandal, ovo je uzas... :roll:
Sta, da priznam kako nas je sve veceras popljuvao, ukljucujuci Srebrenicane... Da vidim sta to zeli da mi kaze...
pa zar ne vidis bolan da je delegat zesci sizofrenik... :roll: :roll: :roll:
CovjekIzBosne
Posts: 182
Joined: 15/05/2007 00:51

#153

Post by CovjekIzBosne »

danas wrote:
darius_maximus wrote:
danas wrote:daj mandal, ovo je uzas... :roll:
Sta, da priznam kako nas je sve veceras popljuvao, ukljucujuci Srebrenicane... Da vidim sta to zeli da mi kaze...
pa zar ne vidis bolan da je delegat zesci sizofrenik... :roll: :roll: :roll:
Cisto sumnjam da znas sta ta rjec znaci.
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#154

Post by rajvosa^ »

luciferino (citat):
Nego Čovječe iz Bosne, hajde ti nama sada lijepo priznaj koje to komplekse liječiš. Ti si onaj koji provocira Bosance i poriče osnovno pravo izjašnjavanja. Sada te otvoreno pitam, zašto? Što to tebe toliko sekira i šta to ti kao pojedinac gubiš?

citat cikeizbosne s druge teme, sad mu i mjesanci smetaju...sarajlije niste jedini na cikinoj crnoj listi. :-)
***************
Zamal ti ne reko kakve komplskse ljecim
Sta je gubim??? Gubim Bosnjastvo svoje, radi koga radi pi*** mjesanih kao sto je pola Sarajeva, pa ste uzeli napadati svakoga ko je Bosnjak, znam da cu dobiti ban za ovo ali boli me k***c, ako istinito pricamo onda da istinito pricamo, a istina je da 90% posto tih "ostalih" su Sarajevski "Bosnjaci" koji ili se stide toga sta su, jer je u Sarajevu sad nepopularno biti Bosnjak, sad je novi trend in a to je da se proglasavas kao "drugi" to je najnoviji Sarajevski trend.Ili mozda komsijama Srbima zele da dokazu da nisu Bosnjaci, mada su ih iste te komsije gadale sa brda prije 12 godina.I naravno znamo da su Sarajevski mjesanci oni koji pokrecu ideju Bosanaca kao etnosa.A kakve je lijecim komplekse je to da volim previse majke nekih ljudi na ovom forumu.
Znam da cu biti beniran zbog ovog ali kao sto rekoh k***c me boli, jer ovaj forum je duhovno iznad mene, tako kako cu jedan seljak i primitivac pricati sa Sarajevskom elitom. A zgadio mi se ovaj forum kada sam procitao kako pljujete po BHfanaticosima ljudima koji jedini imaju muda da odu u BG i navijaju za BIH, a forumske p***e(to ste vi gospodo) pljuju po tim istim Fanaticosima, pa fanaticosi su zaduzili BIH za narednih 30 godina, i mozete samo da im se lijepo k***a napusite.
A naravno da ce poznati moderator politike na ovom forumu mi dati ban, mislim da se radi o gospodinu BosanaCCCC. Koji na svakoj mogucoj prilici napade zene Srebrenice kako su one prevaranti te pokradose BIH, jer kako se one usuduju da mu napadaju "drzavu" njegovu mislim da znamo o kojoj se drzavi radi.
Last edited by rajvosa^ on 12/06/2007 01:09, edited 2 times in total.
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#155

Post by valterbranisarajevo »

Nije vezano direktno za temu ali ću završiti diskusiju sa ovim. Uz zakone, a posebno one koji će strogo sankcionisati one koji bez imalo grižnje savjesti okače parolu: Nož, žica, Srebrenica ili veličaju Jasenovac i Gradišku Staru jedino što nas može spasiti i izvući iz bijede je ovo:

„Mene raduje jedna druga spoznaja. Na polaganju kamena temeljca došlo je sedam lokalnih Srba, i to vrlo uglednih. Bilo je tu malo i suza. Ali jedna mi je rečenica ostala trajno prisutna. Jedan vrlo ugledan domaćin, izrodio uglednu djecu, kazao mi je u Knežini: ’Pitaju mi svi knežinski pravoslavci zašto ne idem u crkvu. Ja sam im kazao da, ići ću onog dana u crkvu kad knežinski Bošnjaci muslimani mognu ući u svoju džamiju.’ Ja ću namjerno sad da kažem jedan detalj koji će možda i vas fascinirati. Naime, četiri, pet lokalnih Srba, mi znamo njihova imena, danima su čuvali svojim tijelima džamiju Selimiju. I kad više nisu mogli, kad su definitivno došli stranci i neki drugi ljudi i kad su opasali svim silnim dinamitima džamiju, onda su oni izašli iz džamije jer nisu imali rješenja, a jedna od njih, ne želim ni njegovo ime sad reći, nek ostane tajna, kažu da je lijepo otišao, okupao se, obukao jedino, štedno odijelo, stavio kravatu, otišao u Kravarevicu, to je brdo iznad Knežine, i objesio se. Nikad jedan narod ne može da bude kriv za zlo koje je negdje posijano.“

Drugog načina, makar sa moje tačke gledišta nema...

L.N. :zzzz:
User avatar
darius_maximus
Posts: 3251
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#156

Post by darius_maximus »

CovjekIzBosne wrote: Kako BRE nerazumije GDE se krije stari CICA moras nam reci.
Hej sad sam se sjetio pitaj valtere on je dobar sa TKitom bio on ce ti reci oni to znaju.
Ovo je nesto sanerski, ocito, a opet te ne kontam...
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#157

Post by danas »

darius_maximus wrote:
CovjekIzBosne wrote: Kako BRE nerazumije GDE se krije stari CICA moras nam reci.
Hej sad sam se sjetio pitaj valtere on je dobar sa TKitom bio on ce ti reci oni to znaju.
Ovo je nesto sanerski, ocito, a opet te ne kontam...
pita te za drzau mihailovica... ko biva, ti si cetnik, i partizani su cetnici...
prenosi zesci... :D :D :D
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#158

Post by forUMASH »

CovjekIzBosne wrote:
forUMASH wrote:
CovjekIzBosne wrote: Jado jadni cekam samo da vam ukinu "glavni grad" k***a bi imali da jedete, da ne kradete cjelu BIH i sve ostale gradove, jer vi ste kao neki glavni grad, u koji kad neko dode da protestuje vas boli k***c
.....hej, kad u tvom selu budete imali Titovu ulicu, onda se javi.... :D
Isti dan zapalimo tu istu ulicu.
.....porvo cete morat vatru izmisliti, a to ce vam malo teze ici..... :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#159

Post by danas »

CovjekIzBosne wrote:
danas wrote:
darius_maximus wrote: Sta, da priznam kako nas je sve veceras popljuvao, ukljucujuci Srebrenicane... Da vidim sta to zeli da mi kaze...
pa zar ne vidis bolan da je delegat zesci sizofrenik... :roll: :roll: :roll:
Cisto sumnjam da znas sta ta rjec znaci.
tvoji postovi na par tema savrseno demonstriraju znacenje iste... :roll: :roll: :roll:

daj mandal na ovo, *ebo vas troll... :D
CovjekIzBosne
Posts: 182
Joined: 15/05/2007 00:51

#160

Post by CovjekIzBosne »

danas wrote:
darius_maximus wrote:
CovjekIzBosne wrote: Kako BRE nerazumije GDE se krije stari CICA moras nam reci.
Hej sad sam se sjetio pitaj valtere on je dobar sa TKitom bio on ce ti reci oni to znaju.
Ovo je nesto sanerski, ocito, a opet te ne kontam...
pita te za drzau mihailovica... ko biva, ti si cetnik, i partizani su cetnici...
prenosi zesci... :D :D :D
HAHAHHAHAHHAHAHAHHA
Makar si nesto skonto nisi kompletno al dokazo si da si iznad druga msksiimusa_bradikusa
CovjekIzBosne
Posts: 182
Joined: 15/05/2007 00:51

#161

Post by CovjekIzBosne »

danas wrote:
darius_maximus wrote:
CovjekIzBosne wrote: Kako BRE nerazumije GDE se krije stari CICA moras nam reci.
Hej sad sam se sjetio pitaj valtere on je dobar sa TKitom bio on ce ti reci oni to znaju.
Ovo je nesto sanerski, ocito, a opet te ne kontam...
pita te za drzau mihailovica... ko biva, ti si cetnik, i partizani su cetnici...
prenosi zesci... :D :D :D
HAHAHHAHAHHAHAHAHHA
Makar si nesto skonto nisi kompletno al dokazo si da si iznad druga msksiimusa_bradikusa
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#162 Re: 11.06.2007-SARAJEVU I SARAJLIJAMA

Post by MUNAFIK »

almah wrote:Postoje vremena kada pojedinci treba da se crvene od stida.
Postoje vremena kada citavi narodi treba da se crvene od stida.
Danas je dan kada cijeli jedan grad treba da se crveni od stida.
-Od 1992-1995 ste svi vi ,dragi gradjani Sarajeva, bili zahvalni za svaki i najmanji glas protesta
bilo gdije u svijetu, koji bi ukazao na ono sto vam se tada desavalo.
-Od 1992-1995 bili ste zahvalni za svaku, i najmanju pomoc koju bi vam bilo tko uputio.
-Od 1992-1995 mnogi su vam pomogli i mnogi su se sa vama solidarizirali.
-Od 1992-1995 mnogo vas je prihvaceno i zbrinuto u drugim gradovima u BiH i sirom svijeta.
...
...
...
-11.06.2007 vas se moglo na prste nabrojati na protestnom skupu Srebrenicana.
-11.06.2007 su na tom skupu bili prisutni svi drugi samo ne vi.
-11.06.2007 vas je tamo moralo biti bar 200.000 a bilo vas je 200.
-11.06.2007 ste pokazali vas pravi mentalitet.
[/color]
Mene je kao gradjanina Sarajeva STID I SRAM... vise se CETNIKA skupi na njihovim ZLOCINACKIM skupovima....

i ovo nije pitanje Sarajevo Srebrenica... SVI SMO MI SREBRENICA... ZA SVE NAS SU PLANIRALI DA ZAVRSIMO KAO SREBRENICA...i ti planovi nikad nisu odbaceni...

AKO NEKO MISLI DA JE sva ta prica ZAVRSENA... opalit ce ga tezak samar U BLIZOJ ILI DALJOJ BUDUCNOSTI.. Daj Boze da taj samar prezivimo !!!!

NAZALOST ovo je najvise sto je SARAJEVO moglo dati 11.06.2007 godine i za to NEMA OPRAVDANJA!!!

a za mnoge komentare nemam nista reci osim FUJJJ!!!
Last edited by MUNAFIK on 12/06/2007 01:13, edited 1 time in total.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3251
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#163

Post by darius_maximus »

danas wrote:
darius_maximus wrote:
CovjekIzBosne wrote: Kako BRE nerazumije GDE se krije stari CICA moras nam reci.
Hej sad sam se sjetio pitaj valtere on je dobar sa TKitom bio on ce ti reci oni to znaju.
Ovo je nesto sanerski, ocito, a opet te ne kontam...
pita te za drzau mihailovica... ko biva, ti si cetnik, i partizani su cetnici...
prenosi zesci... :D :D :D
Aaaaaaaa, pa ne znam, ja znam da je Tito bio protiv cetnika, a da je on protiv Tite, vise ne znam... :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#164

Post by danas »

a u lijepu materinu... :-) :-) :-) :D zoomaga ba... :D :D :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 3251
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#165

Post by darius_maximus »

CovjekIzBosne wrote:
danas wrote:
darius_maximus wrote: Ovo je nesto sanerski, ocito, a opet te ne kontam...
pita te za drzau mihailovica... ko biva, ti si cetnik, i partizani su cetnici...
prenosi zesci... :D :D :D
HAHAHHAHAHHAHAHAHHA
Makar si nesto skonto nisi kompletno al dokazo si da si iznad druga msksiimusa_bradikusa
Pas koji laje, ne grize...
Locked