100%-tna hava našeg Ljepotana Epizoda 7

Post Reply
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#26

Post by Dezze »

dashing wrote:
_BosanaC wrote:
dashing wrote: pa niko od nas koji podrzavamo harisa, a ni on sam, nikada nije dovodio patriotizam zeljke komsica u pitanju. cak sta vise - taj momak je simpatican, energican, te mozda bi i bio dobar izboar - ali u nekim normalnim vremenima i u nekoj normalnoj sredini. no, kod nas nista nije normalno. gradjansku drzavu nemamo (nadamo se da cemo je imati) - imamo troclano predsjednistvo koje treba da predstavlja 3 konstitutivna naroda bih. zasto onda komsic ima pravo da predstavlja hrvate kad svi znamo da vecina njih nece dati njemu glas. pa zar ne vidite da bi njegov izbor mogao biti smrtonosni udarac bih. traktorista iz laktasa ionako gura po svome, jos nam samo treba da se hrvati bih uvjere da mi zelimo gradjansku bih, ali ono u kojoj cemo im mi birati predstavnika. koja hipokrizija!?!?! okrenimo se sebi i svojim problemima - a to je potpuna odustnost karizme u bosnjackom politickom vodstvu - pa nije valjda da mislite da klempo moze da nas vodi u eu i u bolju bih. pustimo hrvate neka sami biraju svog predstavnika u predsjednistvu!!!
Nemojte samo onda vise kakiti o gradjanskoj drzavi majke vam vase.
pa ne moze se gradjanska drzava graditi tako sto ces ti servirati svog miljenika da predstavlja nekog drugog. kad se bude birao jedan predsjednik bih, kao i u svakoj normalnoj gradjanskoj drzavi, onda neka se gospodin komsic kandiduje (bujrum) - ili mozda jos bolje - njegov stranacki sef. ali ne, taj ljigavac i beskicmenjak izbjegava direktan izborni duel sa bilo kim evo vec 10 godina. zasto? pa zna kako bi prosao... a o gradjanskoj drzavi cemo poslje izbora - naravno sa haretom u predsjednistvu i sa patriotskim blokom koji ce imati vise od trecine federalnog zastupnistva u parlamentu bih!
Po ko zna koji put ovdje ocigledno ignorisete cinjenicu da u nasoj zemlji ne zive iskljucivo tri konstitutivna naroda, nego ima nas koji smo nekonstitutivni.... Ostali!

I otkud tebi pravo da tvrdis kako Hrvati nece birati Komsica....To niko ne moze da zna. Prema tome, ne nagadjaj.

Neko je pitao cega je Silajdzic doktor - on je doktor islamskih nauka.....
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#27

Post by dashing »

_BosanaC wrote:
dashing wrote:ovi sdp-ovci su smjesni. ovim pljuvanjem po siladzicu samo iskazuju svoj jaz. bijesni su jer vide da njihov klempo nece proci.

a sto se tice komsica. pomalo mi je zao sto ga je lagumdzija ovako iskoristio. ovo je sdp-ova cista osveta ljubicevim za nepodrzavanje ustavnih reformi. uostalom pismo bozi ljubicu to i svjedoci. medjutim, ne shvataju da bi izborom komsica u predsjednistvo definitivno pala svaka realna mogucnost opstanka bih koja ne bi bila podjeljena u tri tora!!! hvala vam sdp-ovci za ovo!!!

nisam mogla vjerovat da cu ovo izgovorit - ali sad se nadam da ce hercegovci izaci u sto vecem broju i izabrati svog clana predsjednstva. inace, ne gine nam treci entitet, a nama ovaj nas findzan - tor.
Pa zar se ne borite i vi, barem deklarativno, za opstanak BiH koja nece biti podjeljena u tri tora?

I nemoj kakiti jos jednom te molim! U vlasti ste svakoj mogucoj od svog osnutka, i ne vidim da ste, osim ministara, clanova i predsjednika upravnih odbora, ista konkretno uradili?

A vasi ministri gospodo i sada sjede u istoj toj Dodikovoj vladi... I zato se mani suplje o trecem entitetu.
procitaj jos jednom sta sam napisala!

izbor komsica --> tri tora

zato sam protiv te kandidature, a jos vise nemoralnog glasanja bosnjaka za hrvatskog clana

nisi svjestan da je samo haris od cijele bosnjacke elite sposoban da odoli ovom valu anti-bosanskih snaga. to on cini svojom decidnoscu i dosljednoscu, lobirajucim sposobnostima i karizmom koju nazalost ostali akteri bosnjacke scene ne dijele. zar ne vidite da neprijatelji bosne polako u miru dobijaju ono sto ratom nisu mogli? a to je sve zahvaljujuci tromosti bosnjackih predstavnika, njihovom samo-interesu i anemijom koju zapad vidi u njima. e zato sam za hareta.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#28

Post by manijak1 »

:oops: Malo su uzdrmali apatičnu baru da možemo kakat o njima :D a nekako nama niko ne može pomoći jer smo navikli da se saplićemo sami od sebe :oops: :D ........etiketiranjem , šupljiranjem , .......a niko da se osvrne barem malo ( svakako da u glavi radi sumnja jel' ovo neka navlakuša ) 22.09.2006 :D a možda nije
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#29

Post by dashing »

Dezze wrote:
dashing wrote:
_BosanaC wrote: Nemojte samo onda vise kakiti o gradjanskoj drzavi majke vam vase.
pa ne moze se gradjanska drzava graditi tako sto ces ti servirati svog miljenika da predstavlja nekog drugog. kad se bude birao jedan predsjednik bih, kao i u svakoj normalnoj gradjanskoj drzavi, onda neka se gospodin komsic kandiduje (bujrum) - ili mozda jos bolje - njegov stranacki sef. ali ne, taj ljigavac i beskicmenjak izbjegava direktan izborni duel sa bilo kim evo vec 10 godina. zasto? pa zna kako bi prosao... a o gradjanskoj drzavi cemo poslje izbora - naravno sa haretom u predsjednistvu i sa patriotskim blokom koji ce imati vise od trecine federalnog zastupnistva u parlamentu bih!
Po ko zna koji put ovdje ocigledno ignorisete cinjenicu da u nasoj zemlji ne zive iskljucivo tri konstitutivna naroda, nego ima nas koji smo nekonstitutivni.... Ostali!

I otkud tebi pravo da tvrdis kako Hrvati nece birati Komsica....To niko ne moze da zna. Prema tome, ne nagadjaj.

Neko je pitao cega je Silajdzic doktor - on je doktor islamskih nauka.....
Dobro - ako ne vjerujes meni - vjerovaces izbornom rezultatu. Nema teorije da Komsic dobije vise od 10% i u jednoj opcini sa vecinskim hrvatskim zivljem - bilo da se radio o hercegovini, sredisnjoj bosni ili posavini. da li je to u redu da im mi serviramo sejdu bajramija? sjetite se kako su se albanci osjecali kad im je to milosevic napravio. sad i vas vozd to isto radi.

a ovo za ostale - imas pravo. i vas treba nako predstavljati - medjutim nije OK da to radite na racun hrvatskog naroda. novi gradjanski ustav je jedini odgovor - e zato glasajte za hareta!
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#30

Post by dashing »

Nije istina da je Haris Silajdzic doktor islamskih nauka. Tipicna SDP-ovska ignorantna mahalaska prica. :x

On je doktor politickih nauka - a disertacijska tema mu je bila Albanska Emigracija u USA i njihove lobisticke sposobnosti - na sto bi se mi mogli i te kako ugledati!
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#31

Post by dashing »

Nije istina da je Haris Silajdzic doktor islamskih nauka. Tipicna SDP-ovska ignorantna mahalaska prica. :x

On je doktor politickih nauka - a disertacijska tema mu je bila Albanska Emigracija u USA i njihove lobisticke sposobnosti - na sto bi se mi mogli i te kako ugledati!
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#32

Post by dashing »

Nije istina da je Haris Silajdzic doktor islamskih nauka. Tipicna SDP-ovska ignorantna mahalaska prica.

On je doktor politickih nauka - a disertacijska tema mu je bila Albanska Emigracija u USA i njihove lobisticke sposobnosti - na sto bi se mi mogli i te kako ugledati!
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#33

Post by dashing »

Nije istina da je Haris Silajdzic doktor islamskih nauka. Tipicna SDP-ovska ignorantna mahalaska prica.

On je doktor politickih nauka - a disertacijska tema mu je bila Albanska Emigracija u USA i njihove lobisticke sposobnosti - na sto bi se mi mogli i te kako ugledati!
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#34

Post by Dezze »

dashing wrote:
_BosanaC wrote:
dashing wrote:ovi sdp-ovci su smjesni. ovim pljuvanjem po siladzicu samo iskazuju svoj jaz. bijesni su jer vide da njihov klempo nece proci.

a sto se tice komsica. pomalo mi je zao sto ga je lagumdzija ovako iskoristio. ovo je sdp-ova cista osveta ljubicevim za nepodrzavanje ustavnih reformi. uostalom pismo bozi ljubicu to i svjedoci. medjutim, ne shvataju da bi izborom komsica u predsjednistvo definitivno pala svaka realna mogucnost opstanka bih koja ne bi bila podjeljena u tri tora!!! hvala vam sdp-ovci za ovo!!!

nisam mogla vjerovat da cu ovo izgovorit - ali sad se nadam da ce hercegovci izaci u sto vecem broju i izabrati svog clana predsjednstva. inace, ne gine nam treci entitet, a nama ovaj nas findzan - tor.
Pa zar se ne borite i vi, barem deklarativno, za opstanak BiH koja nece biti podjeljena u tri tora?

I nemoj kakiti jos jednom te molim! U vlasti ste svakoj mogucoj od svog osnutka, i ne vidim da ste, osim ministara, clanova i predsjednika upravnih odbora, ista konkretno uradili?

A vasi ministri gospodo i sada sjede u istoj toj Dodikovoj vladi... I zato se mani suplje o trecem entitetu.
procitaj jos jednom sta sam napisala!

izbor komsica --> tri tora

zato sam protiv te kandidature, a jos vise nemoralnog glasanja bosnjaka za hrvatskog clana

nisi svjestan da je samo haris od cijele bosnjacke elite sposoban da odoli ovom valu anti-bosanskih snaga. to on cini svojom decidnoscu i dosljednoscu, lobirajucim sposobnostima i karizmom koju nazalost ostali akteri bosnjacke scene ne dijele. zar ne vidite da neprijatelji bosne polako u miru dobijaju ono sto ratom nisu mogli? a to je sve zahvaljujuci tromosti bosnjackih predstavnika, njihovom samo-interesu i anemijom koju zapad vidi u njima. e zato sam za hareta.
Valjda je zbog navedenih odlika kandidovan za generalnog sekretara UN-a :D Ali posto je njemu stalo do BiH, u kojoj uvijek ima mjesta za njegovo predsjedavanje Strankom za BiH i ucestvovanje u svim mogucim vladama (pa i najcetnickijim), onda je tu kandidaturu glatko odbio.....

Pricajte sta hocete protiv SDPa i njihovih lidera, ali je cinjenica da su Lagumdzija i Komsic bili u redovima armije dok je Lepi gostovao po Americi.....i sta je na kraju postigao?! Ti ljudi (SDP) su ostali u BiH do danas, dok se Silajdzic pojavi smao pred izbore. Lagumdzija jeste arogantan, i on licno me nervira, ali me nikako ne moze iznervirati kao sto to Silajdzic moze. Hare kao veliki Bosanac - ma jest' malo sutra. Sto ne ostane ovdje i ne radi godinama za bolje sutra, a ne samo za izbore se pojavi. Vise ovu zemlju vole oni koji to ne izgovaraju javno, nego oni koji to cine (uglavnom bosnjacke nacionalisticke stranke).
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#35

Post by Dezze »

dashing wrote:Nije istina da je Haris Silajdzic doktor islamskih nauka. Tipicna SDP-ovska ignorantna mahalaska prica. :x

On je doktor politickih nauka - a disertacijska tema mu je bila Albanska Emigracija u USA i njihove lobisticke sposobnosti - na sto bi se mi mogli i te kako ugledati!
Znaci svaka moja greska ima veze sa SDP-om? :D

Hahahaha, jesi smijesna.
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#36

Post by dashing »

Dezze wrote:
dashing wrote:
_BosanaC wrote: Pa zar se ne borite i vi, barem deklarativno, za opstanak BiH koja nece biti podjeljena u tri tora?

I nemoj kakiti jos jednom te molim! U vlasti ste svakoj mogucoj od svog osnutka, i ne vidim da ste, osim ministara, clanova i predsjednika upravnih odbora, ista konkretno uradili?

A vasi ministri gospodo i sada sjede u istoj toj Dodikovoj vladi... I zato se mani suplje o trecem entitetu.
procitaj jos jednom sta sam napisala!

izbor komsica --> tri tora

zato sam protiv te kandidature, a jos vise nemoralnog glasanja bosnjaka za hrvatskog clana

nisi svjestan da je samo haris od cijele bosnjacke elite sposoban da odoli ovom valu anti-bosanskih snaga. to on cini svojom decidnoscu i dosljednoscu, lobirajucim sposobnostima i karizmom koju nazalost ostali akteri bosnjacke scene ne dijele. zar ne vidite da neprijatelji bosne polako u miru dobijaju ono sto ratom nisu mogli? a to je sve zahvaljujuci tromosti bosnjackih predstavnika, njihovom samo-interesu i anemijom koju zapad vidi u njima. e zato sam za hareta.
Valjda je zbog navedenih odlika kandidovan za generalnog sekretara UN-a :D Ali posto je njemu stalo do BiH, u kojoj uvijek ima mjesta za njegovo predsjedavanje Strankom za BiH i ucestvovanje u svim mogucim vladama (pa i najcetnickijim), onda je tu kandidaturu glatko odbio.....

Pricajte sta hocete protiv SDPa i njihovih lidera, ali je cinjenica da su Lagumdzija i Komsic bili u redovima armije dok je Lepi gostovao po Americi.....i sta je na kraju postigao?! Ti ljudi (SDP) su ostali u BiH do danas, dok se Silajdzic pojavi smao pred izbore. Lagumdzija jeste arogantan, i on licno me nervira, ali me nikako ne moze iznervirati kao sto to Silajdzic moze. Hare kao veliki Bosanac - ma jest' malo sutra. Sto ne ostane ovdje i ne radi godinama za bolje sutra, a ne samo za izbore se pojavi. Vise ovu zemlju vole oni koji to ne izgovaraju javno, nego oni koji to cine (uglavnom bosnjacke nacionalisticke stranke).
daj ne lupaj molim te. bitka za bosnu se nije vodila samo u rovovima - valjda si dovoljno sirok (kao sto vi sdp-ovci inace o sebi mislite) da znas da su fronte bile svuda. jedini rat koji smo dobili je onaj medijski i to je samo zahvaljujuci harisu. kada su mislili da smo neko dzamaharijsko pleme koje je zalutalo u evrop izasao je taj koga vi zovete "Ljepotan" i odusevio sve amerikance. Pa smjesno je bilo gledati njega i Karadzica na Larry King Live kada se ovaj drugi javlja sa Pala i kaze na svom engleskom "Vi Arrrr not Agresorr". Pa ljudi vide Harete i odmah su skontali o cemu se u Bosni radilo...

A ovo za izbore. Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod. Sta je tu lose? A vi i dalje se drzite onog laprdasa, one tracaruse i mahaluse. Vjeruj - nista nemam protiv SDP-a, ali bolje bi vam bilo bez njega.
jacasa
Posts: 17
Joined: 06/11/2004 12:24
Location: Amsterdam

#37

Post by jacasa »

Ma Silajdzic je jedan najobicniji papak. Moze on imati 7 fakulteta, ali to ne pomaze. A to sto kao propagira gradansku BiH je smjesno. Zaustavi aktivitete u predizbornoj kampanji zbog vjerskog praznika....Jednom nacionalista-uvijek nacionalista...
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#38

Post by dashing »

jacasa wrote:Ma Silajdzic je jedan najobicniji papak. Moze on imati 7 fakulteta, ali to ne pomaze. A to sto kao propagira gradansku BiH je smjesno. Zaustavi aktivitete u predizbornoj kampanji zbog vjerskog praznika....Jednom nacionalista-uvijek nacionalista...
e ovo je zaista citat vrijedan pomena. tipicna mahalaska sibicarska prica - papak ovo, papak ono.

da on je nacionalista - bosanac! ne podnosi cetnike i ustase i svim silama se bori protiv njih (naravno patriote srbe i hrvate tu ne svrstavam). sta je u tome lose? a onaj ko se osjeca prozvanim - klempo im je porucio gdje da idu...
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#39

Post by manijak1 »

Jednom komunista - potencijalni nacionalista ? :D :D
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#40

Post by Goran_35 »

Haris Silajdzic je jedan od najacih politicara koje je BiH ikada imala! :oops: :D 8-)
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#41

Post by haris ubleha »

dashing wrote:Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod.
:lol: :lol: A potomak mu u Istanbulu... Ako Lepi Hare zeli svojim potomcima osigurati ljepsi zivot ima li ista prirodnije nego... da se kandiduje za predsjednika Turske... 8) Jok, ne mogu se Turcima prodavati muda za bubrege kao sto moze naivnim Bosnjama.
Inace, primjetan je porast koeficijenta inteligencije nase "Singapurke" koja je od pocetnih postova na diskusijama o "sexu i ljubavi", "gubljenju nevinosti" dogurala do glasnogovornice Hareta Ublehasha. Pa, cak smatra da posjeduje intelektualne sposobnosti da pametuje o "beskicmenim bosnjackim politicarima", "americkom diktatu na koji trebamo lupiti sakom o stol". Lol 8) U svakom pogledu svakim danom sve vise napredujemo...
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#42

Post by dashing »

haris ubleha wrote:
dashing wrote:Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod.
:lol: :lol: A potomak mu u Istanbulu... Ako Lepi Hare zeli svojim potomcima osigurati ljepsi zivot ima li ista prirodnije nego... da se kandiduje za predsjednika Turske... 8) Jok, ne mogu se Turcima prodavati muda za bubrege kao sto moze naivnim Bosnjama.
Inace, primjetan je porast koeficijenta inteligencije nase "Singapurke" koja je od pocetnih postova na diskusijama o "sexu i ljubavi", "gubljenju nevinosti" dogurala do glasnogovornice Hareta Ublehasha. Pa, cak smatra da posjeduje intelektualne sposobnosti da pametuje o "beskicmenim bosnjackim politicarima", "americkom diktatu na koji trebamo lupiti sakom o stol". Lol 8) U svakom pogledu svakim danom sve vise napredujemo...
vjerujem da ce porodicu vratiti u bih. njegov sin mirza ce uskoro biti dovoljno star da sam odlucuje gdje ce dalje graditi zivot.

a sto se tice raznoraznih tema koje posjecujemo - cuj, mozemo biti sirokih dijapazona. naravno, vi sdp-ovci ne vidite dalje od nose ili vaseg vozda.
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#43

Post by dashing »

haris ubleha wrote:
dashing wrote:Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod.
:lol: :lol: A potomak mu u Istanbulu... Ako Lepi Hare zeli svojim potomcima osigurati ljepsi zivot ima li ista prirodnije nego... da se kandiduje za predsjednika Turske... 8) Jok, ne mogu se Turcima prodavati muda za bubrege kao sto moze naivnim Bosnjama.
Inace, primjetan je porast koeficijenta inteligencije nase "Singapurke" koja je od pocetnih postova na diskusijama o "sexu i ljubavi", "gubljenju nevinosti" dogurala do glasnogovornice Hareta Ublehasha. Pa, cak smatra da posjeduje intelektualne sposobnosti da pametuje o "beskicmenim bosnjackim politicarima", "americkom diktatu na koji trebamo lupiti sakom o stol". Lol 8) U svakom pogledu svakim danom sve vise napredujemo...
vjerujem da ce porodicu vratiti u bih. njegov sin mirza ce uskoro biti dovoljno star da sam odlucuje gdje ce dalje graditi zivot.

a sto se tice raznoraznih tema koje posjecujemo - cuj, mozemo biti sirokih dijapazona. naravno, vi sdp-ovci ne vidite dalje od nose ili vaseg lidera.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#44

Post by _BosanaC »

manijak1 wrote:Jednom komunista - potencijalni nacionalista ? :D :D
:lol: :lol: :D :D
DUREX
Posts: 516
Joined: 10/05/2006 07:34
Location: Sarajevo - Centar

#45

Post by DUREX »

haris ubleha wrote:Velemajstor demagogije i prodaje magle - Lepi Hare - bio je ponovo u svom elementu... Nakon sto je usao u antologiju svojim izjavama o neispunjenim predizbornim obecanjima njegove stranke iz 2002. godine (Nismo obecavali... rekli smo radicemo... i evo radimo... ) ili propasti ekonomije BiH (Ne razumijem se u ekonomiju, ali znam da mozemo privuci strane investicije...) na televiziji mafijasko-profiterskog ganga Svrakic-Hadzifejzovic uputio je ovakvu poruku biracima:
Zaboravimo sada sta je uradila ili nije uradila Stranka za BiH... i onda bla, bla, o patriotizmu... Da ovakvu izjavu uputi Madjarima ili Poljacima, pred prostorijama Stranke ZAgraBiH bilo bi hiljade demonstranata koje ne bi mogla umiriti ni umiljata lady Meliha Alic, niti rastjerati Jata sa svojim bagerima... ali glupim Bosnjama sve je moguce prodati... pa i maglu umotanu u celofan
Ipak, jednu stvar je Lepi Hare dobro rekao i zasluzuje da se citira: Neka nam je Bog na pomoci... ... i bez njega, a kamoli sa njim.
Svaka cast za komentar!!!....Kupljeno1 :-D

Znaci...takav supljak i ublehas kao Haris Silajdzic se rijeto radja....Kada kazem "rijetko", ne mislim da nama fali i manjka ublehara i supljih politicara...imamo ih za izvoza...Ali ovakav demagog i ovakva varalica,sa ovakvo niskim i perfidnim lazima i mutljavinama,to je rijetkost,ne iz razloga,opet kazem sto lazova u BiH manjka,nego sto se oni ne znaju koristiti ovako "usminkanom" retorikom,koja na prosjecan Bosnjacki mozak(koji je, nazalost, u ovim poslijeratnim vremenima dokazao da posjeduje IQ velicine sobne temperature) ima toliko hipnoticko dejstvo i toliki efekat,da je to porazavajuce...

Gledam ga kako laze,sa onim nadmenim narcisoidnom gardom ofarbanim u 100 boja,prekaljenim u 100 "logistickih bitaka" od 1992 do danas,kada su se pare namijenjene Bosni parama donosime u sehare njegove i njegovih SDA "ratnih drugova",iza nasih ledja,dok so ratovali...gledam ga i ne mogu da vjerujem kolika kolicina lazi ,obmane i licemjerja izbija iz njegovih rijeci...i pitam se ,jeli ga zaista stid??!!
I onda vidim ove kometare njegovih pristalica,pa se zapitam,dali covjek mora biti lud,hipotisan,ili se pak tu radi o ljudima koji "su se snasli" pa nece da grizu ruku koja ih hrani....Jednostavno ne razumijem kako nekoga,ko je gradsko djete,obrazovan covjek,svijestan sebe i okruzenja,dakle prosjecan bosanski homo politicus,moze biti ocaran jednim ovakvim supljakom i kriminalcem,koji nikada od kada ga znam nije odgovorio ni na JEDNO JEDINO esencijalnu pitanje o buducnosti Bosne i modelu prema kojem bi se ona kretala

Sam naziv njegove stranke opisao je kurs kojim ce on i putem kojeg ce on regrutovati svoje pristalice,a to je supljak,banalizacija i "patriotizam" u parolama,dok su ruke do lakata u dzepovima naroda i drzavnoj kasi....

Ali ovo je zemlja Bosna :)....Njemu je jednostavno dovoljno da se pojavi,onako "lijep i pametan...plah,majko moja" i populacija bosnjackih domacica ,cija se erudicija sastoji iz nepogrijesivog poznavanja imena svih glavnih likova spanskih sapunica,a NTV Hayat ima ,haman,sakralnu vrijednost,odmah pada za drzavu...znaci,gotovo,kupio ih je za male pare,jer on je "em lijep, em pametan"...a i naravno,"pravi je patriota"...tu sad vec padaju i bosnjacki muskarci,koji ,iako praznih dzepova i dostojanstva srozanog do krajnjih granica,ipak vole cuti kada nam Lijepi sa govornice poruci "Nema veze sto propadamo danas...nema veze sto ce,ako ne prihvatimo ustav,bosna ispasti iz svih opcija...ako treba i 10 godina,nije problem,ali IZDRZACEMO!!" ...hehe...Izdrzacemo,a? :) ...Porucuje nam neko ko je sebe i svoje buduce potomke u 10 koljena obezbijedio milionima maraka iz drzavne kase,koji se po Bosni ,a i Eropi...ko zna gdje..prosirio kao epidemija i koji je u drzavi ,koja je u zadnjih 15 godina dotakla svoje dno,postao jedan od najbogatijih i njutjecajnijih ljudi,ciji bankovni racun,lobistike sposobnosti(samo sto za razliku od Albanaca na kojima je radio doktorsku disertaciju,on lobira za SEBE,a ne za Bosnu) i utjcaji potsjecaju na neku Holivudsku zvijezdu....

Izdrzaces ti Harise...i tebi slicni,koji su nas doveli do prosjackog stapa i cije bi lazi i prevare bile dovoljne,naravno u nekj normalnoj zemlji sa samosvjesnim narodom,za vjesanje na glavnome trgu...Izdrzaces ti,p*** ti materina bezobrazna,jer si nas sve u dzep stavo,pa sad ovako gladnom i jadnom narodu udaras svojom pricom u najniz tacke,lazuci ga o nekoj drzavi i buducnosti,nakon sto si istu u saradnji sa maticom i-SDA bacio u totalnu propast
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#46

Post by Mahalac »

Samo je jedna stranka pogubnija za BH i interese Bosnjaka u njoj od Dodika ,

a to je Stranka ZAGRABIH sa "haretom" na celu :(

100%
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#47

Post by haris ubleha »

dashing wrote:vjerujem da ce porodicu vratiti u bih. njegov sin mirza ce uskoro biti dovoljno star da sam odlucuje gdje ce dalje graditi zivot.
Je li Vam na stranackom sastanku rekao da ce se Mirza vratiti u BiH... ili ti samo tako vjerujes? 8) Ne vjeruj mu nista, stari je to prevarant i demagog
P.S. Osim Mirze Silajdzica, i djeca ostalih lidera Stranke ZAgraBiH ne vide perspektivu u BiH... onoj BiH koju vec 10 godina ucestvujuci u vlasti grade njihovi roditelji... juniori Beriza Belkica, Melihe Alic... Azra Hadziahmetovic nema djece... jedino je tu Deen Backovic, sin Zaimov, jer se "babo" pobrine da sincic dobije par desetina hiljada maraka "vitri" iz budzeta Kantona Sarajevo kao... "zasluzni umjetnik" :zzzz:
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#48

Post by Goran_35 »

Dezze wrote:
dashing wrote:Nije istina da je Haris Silajdzic doktor islamskih nauka. Tipicna SDP-ovska ignorantna mahalaska prica. :x

On je doktor politickih nauka - a disertacijska tema mu je bila Albanska Emigracija u USA i njihove lobisticke sposobnosti - na sto bi se mi mogli i te kako ugledati!
Znaci svaka moja greska ima veze sa SDP-om? :D

Hahahaha, jesi smijesna.
moguce da nema :oops: ali sa "foteljom" sigurno ima :oops: :D
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#49

Post by Mahalac »

Samo je jedna stranka pogubnija za BH i interese Bosnjaka u njoj od Dodika ,

a to je Stranka ZAGRABIH sa "haretom" na celu :(

100%
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#50

Post by Mahalac »

:roll:
Last edited by Mahalac on 29/09/2006 13:10, edited 1 time in total.
Post Reply