100%-tna hava našeg Ljepotana Epizoda 7

Post Reply
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#101

Post by haris ubleha »

visocicaguy wrote:PS za "hare ubleha": koliki i kakav kompleks tebi nabija Haris Silajdzic da moras svoj identitet na janom forumu, i sve sto kazes, vezati za tog covjeka?! razumijem da ti iz nekih razloga ne odgovara, razumijem da ga iz nekih razloga mozes antipatisati, ali ne razumijem sta je to pa da moras i svoj identitet na njemu bazirati?!
ja ako nekoga ne snosim, ne gledam ga, ne obracam paznju na njega, nebitan mi je faktor. je l to ne mozes, zato sto mislis da je prejak?
Vrlo jednostavno...
Kad mi se ne svidja srbijanski TV Pink, Svrakicev Hayat ili Caletin OBN, onda uzmem daljinski i okrenem na kablovsku ili Federalnu... Kada cujem Deena na radiju, promijenim stanicu... Meni ni u dzep ni iz dzepa... Ali, Hareta ublehasha se ne mozemo tako lahko rijesiti, a nanosi nam svima stetu... Zagaduje ionako zagadjen prostor na politickoj sceni BiH, predstavlja najboljeg saveznika Dodiku, sa svojom strankom je u sjedistu svih korupcijsko-kriminalnih afera... svima nam nanosi stetu i protiv njega se moramo boriti... ili smo saucesnici u unistenju drzave...
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#102

Post by dashing »

haris ubleha wrote:
visocicaguy wrote:PS za "hare ubleha": koliki i kakav kompleks tebi nabija Haris Silajdzic da moras svoj identitet na janom forumu, i sve sto kazes, vezati za tog covjeka?! razumijem da ti iz nekih razloga ne odgovara, razumijem da ga iz nekih razloga mozes antipatisati, ali ne razumijem sta je to pa da moras i svoj identitet na njemu bazirati?!
ja ako nekoga ne snosim, ne gledam ga, ne obracam paznju na njega, nebitan mi je faktor. je l to ne mozes, zato sto mislis da je prejak?
Vrlo jednostavno...
Kad mi se ne svidja srbijanski TV Pink, Svrakicev Hayat ili Caletin OBN, onda uzmem daljinski i okrenem na kablovsku ili Federalnu... Kada cujem Deena na radiju, promijenim stanicu... Meni ni u dzep ni iz dzepa... Ali, Hareta ublehasha se ne mozemo tako lahko rijesiti, a nanosi nam svima stetu... Zagaduje ionako zagadjen prostor na politickoj sceni BiH, predstavlja najboljeg saveznika Dodiku, sa svojom strankom je u sjedistu svih korupcijsko-kriminalnih afera... svima nam nanosi stetu i protiv njega se moramo boriti... ili smo saucesnici u unistenju drzave...
nasi stavovi su dijametralno suprotni. ocigledno je da ne mozemo ubijediti jedno drugo nikakvim diskusijama, ni polemikama. ali zapamti da je haris jedini bosnjacki politicar koji ce dati pravi odgovor na ovaj val napada na bih, promijeniti bijednu defanzivnu politiku koju je vodio tihi, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i omoguciti bosnjackom covjeku da ponovo hoda uzdignute glave.
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#103

Post by visocicaguy »

dashing wrote:
haris ubleha wrote:
visocicaguy wrote:PS za "hare ubleha": koliki i kakav kompleks tebi nabija Haris Silajdzic da moras svoj identitet na janom forumu, i sve sto kazes, vezati za tog covjeka?! razumijem da ti iz nekih razloga ne odgovara, razumijem da ga iz nekih razloga mozes antipatisati, ali ne razumijem sta je to pa da moras i svoj identitet na njemu bazirati?!
ja ako nekoga ne snosim, ne gledam ga, ne obracam paznju na njega, nebitan mi je faktor. je l to ne mozes, zato sto mislis da je prejak?
Vrlo jednostavno...
Kad mi se ne svidja srbijanski TV Pink, Svrakicev Hayat ili Caletin OBN, onda uzmem daljinski i okrenem na kablovsku ili Federalnu... Kada cujem Deena na radiju, promijenim stanicu... Meni ni u dzep ni iz dzepa... Ali, Hareta ublehasha se ne mozemo tako lahko rijesiti, a nanosi nam svima stetu... Zagaduje ionako zagadjen prostor na politickoj sceni BiH, predstavlja najboljeg saveznika Dodiku, sa svojom strankom je u sjedistu svih korupcijsko-kriminalnih afera... svima nam nanosi stetu i protiv njega se moramo boriti... ili smo saucesnici u unistenju drzave...
nasi stavovi su dijametralno suprotni. ocigledno je da ne mozemo ubijediti jedno drugo nikakvim diskusijama, ni polemikama. ali zapamti da je haris jedini bosnjacki politicar koji ce dati pravi odgovor na ovaj val napada na bih, promijeniti bijednu defanzivnu politiku koju je vodio tihi, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i omoguciti bosnjackom covjeku da ponovo hoda uzdignute glave.
bra'o :thumbup: 100% (a ne 51%) :bih:
Last edited by visocicaguy on 29/09/2006 17:48, edited 1 time in total.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#104

Post by Celicna_saka »

Gitarista dobro kaze,

samo idiot moze glasati za stranku u kojoj je Meliha Ala(ic), da ne spominjem ostale.
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#105

Post by visocicaguy »

Celicna_saka wrote:Gitarista dobro kaze,

samo idiot moze glasati za stranku u kojoj je Meliha Ala(ic), da ne spominjem ostale.
jednostavna replika:

samo idiot moze glasati za strankuu kojoj je zlatko lagumdzija, da ne spominjem ostale
...CuBa...
Posts: 5
Joined: 26/08/2006 00:18

#106

Post by ...CuBa... »

dashing wrote:
haris ubleha wrote:
visocicaguy wrote:PS za "hare ubleha": koliki i kakav kompleks tebi nabija Haris Silajdzic da moras svoj identitet na janom forumu, i sve sto kazes, vezati za tog covjeka?! razumijem da ti iz nekih razloga ne odgovara, razumijem da ga iz nekih razloga mozes antipatisati, ali ne razumijem sta je to pa da moras i svoj identitet na njemu bazirati?!
ja ako nekoga ne snosim, ne gledam ga, ne obracam paznju na njega, nebitan mi je faktor. je l to ne mozes, zato sto mislis da je prejak?
Vrlo jednostavno...
Kad mi se ne svidja srbijanski TV Pink, Svrakicev Hayat ili Caletin OBN, onda uzmem daljinski i okrenem na kablovsku ili Federalnu... Kada cujem Deena na radiju, promijenim stanicu... Meni ni u dzep ni iz dzepa... Ali, Hareta ublehasha se ne mozemo tako lahko rijesiti, a nanosi nam svima stetu... Zagaduje ionako zagadjen prostor na politickoj sceni BiH, predstavlja najboljeg saveznika Dodiku, sa svojom strankom je u sjedistu svih korupcijsko-kriminalnih afera... svima nam nanosi stetu i protiv njega se moramo boriti... ili smo saucesnici u unistenju drzave...
nasi stavovi su dijametralno suprotni. ocigledno je da ne mozemo ubijediti jedno drugo nikakvim diskusijama, ni polemikama. ali zapamti da je haris jedini bosnjacki politicar koji ce dati pravi odgovor na ovaj val napada na bih, promijeniti bijednu defanzivnu politiku koju je vodio tihi, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i omoguciti bosnjackom covjeku da ponovo hoda uzdignute glave.

hahhahaa...ma boli tebe briga ti daleko od bosne daleko od bolesti,šta bilo da bilo tebi opet isto...neće tebe #bavat u zdrav mozak 24/7 pa stoga samo ti i takvi kao ti (patriote :-))možete imati takvo mišljenje i glasat za harisa...idi pazi to svoje djetešce i ostavi se ovakvog postovanja i trovanja iz daleka...selamČIĆ...
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#107

Post by dashing »

...CuBa... wrote:
dashing wrote:
haris ubleha wrote: Vrlo jednostavno...
Kad mi se ne svidja srbijanski TV Pink, Svrakicev Hayat ili Caletin OBN, onda uzmem daljinski i okrenem na kablovsku ili Federalnu... Kada cujem Deena na radiju, promijenim stanicu... Meni ni u dzep ni iz dzepa... Ali, Hareta ublehasha se ne mozemo tako lahko rijesiti, a nanosi nam svima stetu... Zagaduje ionako zagadjen prostor na politickoj sceni BiH, predstavlja najboljeg saveznika Dodiku, sa svojom strankom je u sjedistu svih korupcijsko-kriminalnih afera... svima nam nanosi stetu i protiv njega se moramo boriti... ili smo saucesnici u unistenju drzave...
nasi stavovi su dijametralno suprotni. ocigledno je da ne mozemo ubijediti jedno drugo nikakvim diskusijama, ni polemikama. ali zapamti da je haris jedini bosnjacki politicar koji ce dati pravi odgovor na ovaj val napada na bih, promijeniti bijednu defanzivnu politiku koju je vodio tihi, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i omoguciti bosnjackom covjeku da ponovo hoda uzdignute glave.

hahhahaa...ma boli tebe briga ti daleko od bosne daleko od bolesti,šta bilo da bilo tebi opet isto...neće tebe #bavat u zdrav mozak 24/7 pa stoga samo ti i takvi kao ti (patriote :-))možete imati takvo mišljenje i glasat za harisa...idi pazi to svoje djetešce i ostavi se ovakvog postovanja i trovanja iz daleka...selamČIĆ...
naravno, sema koja se ovdje uvijek ponavlja - uvijek se potegne ona prica na kraju - sta tebe briga, ti si daleko, vama je lijepo... ali to se uvijek radi kada ne postoje ama bas nikakvi kontra-argumenti. bravo sdp-ovci - niste mi ni jednim vasim komentarom ovdje iznevjerili! fleksibilne, parlamentarne demokrate koji postuju tudja misljenja ( a ponekad i balkanski musko-sovinisticke pigs - to ti je za ovo idi cuvaj dijete...)
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#108

Post by Celicna_saka »

visocicaguy wrote:
Celicna_saka wrote:Gitarista dobro kaze,

samo idiot moze glasati za stranku u kojoj je Meliha Ala(ic), da ne spominjem ostale.
jednostavna replika:

samo idiot moze glasati za strankuu kojoj je zlatko lagumdzija, da ne spominjem ostale
Jebi ga, ovdje na forumu je opsti konsenzus da Lagumdzija i nije nesto omiljen i da SDP-u vise steti nego sto koristi ali (uvijek ono ali :) ) stranka uz cije se funkcionere veze uvjerljivo najvise kriminala i afera za razumnog i elemntarno informisanog biraca naprosto nije opcija.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#109

Post by Celicna_saka »

--
Last edited by Celicna_saka on 29/09/2006 18:08, edited 1 time in total.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#110

Post by Celicna_saka »

visocicaguy wrote:
Celicna_saka wrote:Gitarista dobro kaze,

samo idiot moze glasati za stranku u kojoj je Meliha Ala(ic), da ne spominjem ostale.
jednostavna replika:

samo idiot moze glasati za strankuu kojoj je zlatko lagumdzija, da ne spominjem ostale
Jebi ga, ovdje na forumu je opsti konsenzus da Lagumdzija i nije nesto omiljen i da SDP-u vise steti nego sto koristi ali (uvijek ono ali :) ) stranka uz cije se funkcionere veze uvjerljivo najvise kriminala i afera za razumnog i elementarno informisanog biraca naprosto nije opcija.
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#111

Post by pisko »

Ma jest ono, kad mi je promaha u glavi ili neman nista pametno reci, mogu bar da pisnem takvim ko’ ti u usta smrdljiva !
A i moj lijepi Hare, popisha vas sa svojom ekipom sve onomad po Parlametu, i opet ce sad na izborima.
Sinko moj ‘hari ubleha’, ako pak dvojis je li u ovoj situaciji ucinkovito i slatko lizati dupe trojcu Zlaja-Zelja-Tihi, bolje onda da te ja ovako glup svakodnevno zapisavam.
...CuBa...
Posts: 5
Joined: 26/08/2006 00:18

#112

Post by ...CuBa... »

dashing wrote:
...CuBa... wrote:
dashing wrote: nasi stavovi su dijametralno suprotni. ocigledno je da ne mozemo ubijediti jedno drugo nikakvim diskusijama, ni polemikama. ali zapamti da je haris jedini bosnjacki politicar koji ce dati pravi odgovor na ovaj val napada na bih, promijeniti bijednu defanzivnu politiku koju je vodio tihi, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i omoguciti bosnjackom covjeku da ponovo hoda uzdignute glave.

hahhahaa...ma boli tebe briga ti daleko od bosne daleko od bolesti,šta bilo da bilo tebi opet isto...neće tebe #bavat u zdrav mozak 24/7 pa stoga samo ti i takvi kao ti (patriote :-))možete imati takvo mišljenje i glasat za harisa...idi pazi to svoje djetešce i ostavi se ovakvog postovanja i trovanja iz daleka...selamČIĆ...
naravno, sema koja se ovdje uvijek ponavlja - uvijek se potegne ona prica na kraju - sta tebe briga, ti si daleko, vama je lijepo... ali to se uvijek radi kada ne postoje ama bas nikakvi kontra-argumenti. bravo sdp-ovci - niste mi ni jednim vasim komentarom ovdje iznevjerili! fleksibilne, parlamentarne demokrate koji postuju tudja misljenja ( a ponekad i balkanski musko-sovinisticke pigs - to ti je za ovo idi cuvaj dijete...)
:lol: :lol: :lol: nAsmija me al baš fino..sve si mi rekla svojim postom... :lol: :lol: :lol: i nek si daleko vala i ne postovala više bogdo s okončanjem izbora,takvih patriota nam ne treba..a sad da ti nešto pojasnim: osobni podaci- femininum ( šokantno :lol: valjda ćeš sad skontat što sam napisala DJETEŠCE i da to nema nikakve veze s šovinizmom s moje strane al upotreba uprvo tog pojma s tvoje strane govori o manjku tvojih argumenata,a ak' ne skontaš onda slobodno skaći s najbližeg mosta),19.godina,BOSANKA, i nisam pristalica SDP-a..e sad razmisli šta si napisala,preispitaj svoje stavove s vremena na vrijeme,ne može ti gore biti nikako...
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#113

Post by pisko »

Ma jest ono, kad mi je promaha u glavi ili neman nista pametno reci, mogu bar da takvim ko’ ti poskropim svoj dragocjenu tjelesnu tecnost u usta zlacana !
A i moj lijepi Hare, poskropi vas sa svojom ekipom sve onomad po Parlametu, i opet ce sad na izborima.
Sinko moj ‘hari ubleha’, ako pak dvojis je li u ovoj situaciji ucinkovitije i sladje lizati trojac Zlaja-Zelja-Tihi ili da te ja ovako glup svakodnevno zaljevam, ova druga varijanta ti je daleko naprednija.
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#114

Post by pisko »

Ma jest ono, kad mi je promaha u glavi ili neman nista pametno reci, mogu bar da takvim ko’ ti poskropim svoj dragocjenu tjelesnu tecnost u usta zlacana !
A i moj lijepi Hare, poskropi vas sa svojom ekipom sve onomad po Parlametu, i opet ce sad na izborima.
Sinko moj ‘hari ubleha’, ako pak dvojis je li u ovoj situaciji ucinkovitije i sladje lizati trojac Zlaja-Zelja-Tihi ili da te ja ovako glup svakodnevno zaljevam, ova druga varijanta ti je daleko naprednija.
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#115

Post by Dezze »

dashing wrote:
Dezze wrote:
dashing wrote: procitaj jos jednom sta sam napisala!

izbor komsica --> tri tora

zato sam protiv te kandidature, a jos vise nemoralnog glasanja bosnjaka za hrvatskog clana

nisi svjestan da je samo haris od cijele bosnjacke elite sposoban da odoli ovom valu anti-bosanskih snaga. to on cini svojom decidnoscu i dosljednoscu, lobirajucim sposobnostima i karizmom koju nazalost ostali akteri bosnjacke scene ne dijele. zar ne vidite da neprijatelji bosne polako u miru dobijaju ono sto ratom nisu mogli? a to je sve zahvaljujuci tromosti bosnjackih predstavnika, njihovom samo-interesu i anemijom koju zapad vidi u njima. e zato sam za hareta.
Valjda je zbog navedenih odlika kandidovan za generalnog sekretara UN-a :D Ali posto je njemu stalo do BiH, u kojoj uvijek ima mjesta za njegovo predsjedavanje Strankom za BiH i ucestvovanje u svim mogucim vladama (pa i najcetnickijim), onda je tu kandidaturu glatko odbio.....

Pricajte sta hocete protiv SDPa i njihovih lidera, ali je cinjenica da su Lagumdzija i Komsic bili u redovima armije dok je Lepi gostovao po Americi.....i sta je na kraju postigao?! Ti ljudi (SDP) su ostali u BiH do danas, dok se Silajdzic pojavi smao pred izbore. Lagumdzija jeste arogantan, i on licno me nervira, ali me nikako ne moze iznervirati kao sto to Silajdzic moze. Hare kao veliki Bosanac - ma jest' malo sutra. Sto ne ostane ovdje i ne radi godinama za bolje sutra, a ne samo za izbore se pojavi. Vise ovu zemlju vole oni koji to ne izgovaraju javno, nego oni koji to cine (uglavnom bosnjacke nacionalisticke stranke).
daj ne lupaj molim te. bitka za bosnu se nije vodila samo u rovovima - valjda si dovoljno sirok (kao sto vi sdp-ovci inace o sebi mislite) da znas da su fronte bile svuda. jedini rat koji smo dobili je onaj medijski i to je samo zahvaljujuci harisu. kada su mislili da smo neko dzamaharijsko pleme koje je zalutalo u evrop izasao je taj koga vi zovete "Ljepotan" i odusevio sve amerikance. Pa smjesno je bilo gledati njega i Karadzica na Larry King Live kada se ovaj drugi javlja sa Pala i kaze na svom engleskom "Vi Arrrr not Agresorr". Pa ljudi vide Harete i odmah su skontali o cemu se u Bosni radilo...

A ovo za izbore. Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod. Sta je tu lose? A vi i dalje se drzite onog laprdasa, one tracaruse i mahaluse. Vjeruj - nista nemam protiv SDP-a, ali bolje bi vam bilo bez njega.
1) Medijski rat smo dobili zahvaljujuci istini - ali nju nije Haris prenosio stranim medijima (ne kazem da nije pricao) nego su strani novinari preplavili BiH pa su ljudi sami skontali ko sta radi.

2) Neces vjerovati, ali i prije Haretovog pojavljivanja na tim medijima je bilo ljudi koji su ovu zemlju proslavili na lijep nacin. Ali tebi recimo jedna Olimpijada nista ne znaci, jer su ljudi za nas culi tek kad se Lepi pojavio na CNN-u.

3) Neka Hare tu bolju buducnost gradi konkretno, a ne svojom pricom bez dijela (ili sa lopovskim djelima).

4) Obracas mi se u zadnjoj recenici kao da sam clan SDP-a, sto nisam. Cak nisam ni njihov stalni glasac (jer glasam za programe i djela, a ne pojavu na TV-u). Mozda ne znas, ali glasaci ne biraju predsjednika stranke - to cine clanovi stranke. Kad smo vec kod predsjednika stranke, kako to da Hare postane predsjednik SBiH svaki put pred izbore?
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#116

Post by haris ubleha »

pisko wrote:Ma jest ono, kad mi je promaha u glavi ili neman nista pametno reci, mogu bar da takvim ko’ ti poskropim svoj dragocjenu tjelesnu tecnost u usta zlacana !
A i moj lijepi Hare, poskropi vas sa svojom ekipom sve onomad po Parlametu, i opet ce sad na izborima.
Sinko moj ‘hari ubleha’, ako pak dvojis je li u ovoj situaciji ucinkovitije i sladje lizati trojac Zlaja-Zelja-Tihi ili da te ja ovako glup svakodnevno zaljevam, ova druga varijanta ti je daleko naprednija.
:lol: :lol: Piško, pišiću mali... ko je ružio dijete malo... Nešto si se puno uzbehutio... svrbe te pelene... ili najava koalicije koja će spasiti bošnjacki narod, a ublehase poslati konacno u opoziciju...
Sad bi ja kao trebao da odgovaram na tvoje djetinjaste uvrede, ali meni se više svidja kad ponovim ono sto najvise iznervira poklonike Lepog Hareta jer ih podsjeca da valja sici sa vlasti i grbace naroda... Dakle...
Suljo majstore, SDA i SDP su uz tebe... :bih:
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#117

Post by dashing »

...CuBa... wrote:
dashing wrote:
...CuBa... wrote:
hahhahaa...ma boli tebe briga ti daleko od bosne daleko od bolesti,šta bilo da bilo tebi opet isto...neće tebe #bavat u zdrav mozak 24/7 pa stoga samo ti i takvi kao ti (patriote :-))možete imati takvo mišljenje i glasat za harisa...idi pazi to svoje djetešce i ostavi se ovakvog postovanja i trovanja iz daleka...selamČIĆ...
naravno, sema koja se ovdje uvijek ponavlja - uvijek se potegne ona prica na kraju - sta tebe briga, ti si daleko, vama je lijepo... ali to se uvijek radi kada ne postoje ama bas nikakvi kontra-argumenti. bravo sdp-ovci - niste mi ni jednim vasim komentarom ovdje iznevjerili! fleksibilne, parlamentarne demokrate koji postuju tudja misljenja ( a ponekad i balkanski musko-sovinisticke pigs - to ti je za ovo idi cuvaj dijete...)
:lol: :lol: :lol: nAsmija me al baš fino..sve si mi rekla svojim postom... :lol: :lol: :lol: i nek si daleko vala i ne postovala više bogdo s okončanjem izbora,takvih patriota nam ne treba..a sad da ti nešto pojasnim: osobni podaci- femininum ( šokantno :lol: valjda ćeš sad skontat što sam napisala DJETEŠCE i da to nema nikakve veze s šovinizmom s moje strane al upotreba uprvo tog pojma s tvoje strane govori o manjku tvojih argumenata,a ak' ne skontaš onda slobodno skaći s najbližeg mosta),19.godina,BOSANKA, i nisam pristalica SDP-a..e sad razmisli šta si napisala,preispitaj svoje stavove s vremena na vrijeme,ne može ti gore biti nikako...
pogresno sam shvatila - mislila sam s ovim komentarom "cuvaj dijete" da si muski sovinista - kojih je ovaj forum pun. ne podnose kad ne mogu zensku osobu usutjeti neargumentovanim vristanjem. osoba sam koja svoje stavove preispituje dnevno, ali neke stvari su kristalno jasne - kao one o kojima se ovdje govori. tebi djetesce malo (ipak sam mnogo starija) - zelim ugodan vikend - i uzivaj u svom prvom glasackom iskustvu.
Hendrix
Posts: 4111
Joined: 27/02/2004 00:00

#118

Post by Hendrix »

Sjetio sam se još jednog razloga za ne glasat za Hareta and the gang :)

Image
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#119

Post by dashing »

Dezze wrote:
dashing wrote:
Dezze wrote: Valjda je zbog navedenih odlika kandidovan za generalnog sekretara UN-a :D Ali posto je njemu stalo do BiH, u kojoj uvijek ima mjesta za njegovo predsjedavanje Strankom za BiH i ucestvovanje u svim mogucim vladama (pa i najcetnickijim), onda je tu kandidaturu glatko odbio.....

Pricajte sta hocete protiv SDPa i njihovih lidera, ali je cinjenica da su Lagumdzija i Komsic bili u redovima armije dok je Lepi gostovao po Americi.....i sta je na kraju postigao?! Ti ljudi (SDP) su ostali u BiH do danas, dok se Silajdzic pojavi smao pred izbore. Lagumdzija jeste arogantan, i on licno me nervira, ali me nikako ne moze iznervirati kao sto to Silajdzic moze. Hare kao veliki Bosanac - ma jest' malo sutra. Sto ne ostane ovdje i ne radi godinama za bolje sutra, a ne samo za izbore se pojavi. Vise ovu zemlju vole oni koji to ne izgovaraju javno, nego oni koji to cine (uglavnom bosnjacke nacionalisticke stranke).
daj ne lupaj molim te. bitka za bosnu se nije vodila samo u rovovima - valjda si dovoljno sirok (kao sto vi sdp-ovci inace o sebi mislite) da znas da su fronte bile svuda. jedini rat koji smo dobili je onaj medijski i to je samo zahvaljujuci harisu. kada su mislili da smo neko dzamaharijsko pleme koje je zalutalo u evrop izasao je taj koga vi zovete "Ljepotan" i odusevio sve amerikance. Pa smjesno je bilo gledati njega i Karadzica na Larry King Live kada se ovaj drugi javlja sa Pala i kaze na svom engleskom "Vi Arrrr not Agresorr". Pa ljudi vide Harete i odmah su skontali o cemu se u Bosni radilo...

A ovo za izbore. Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod. Sta je tu lose? A vi i dalje se drzite onog laprdasa, one tracaruse i mahaluse. Vjeruj - nista nemam protiv SDP-a, ali bolje bi vam bilo bez njega.
1) Medijski rat smo dobili zahvaljujuci istini - ali nju nije Haris prenosio stranim medijima (ne kazem da nije pricao) nego su strani novinari preplavili BiH pa su ljudi sami skontali ko sta radi.

2) Neces vjerovati, ali i prije Haretovog pojavljivanja na tim medijima je bilo ljudi koji su ovu zemlju proslavili na lijep nacin. Ali tebi recimo jedna Olimpijada nista ne znaci, jer su ljudi za nas culi tek kad se Lepi pojavio na CNN-u.

3) Neka Hare tu bolju buducnost gradi konkretno, a ne svojom pricom bez dijela (ili sa lopovskim djelima).

4) Obracas mi se u zadnjoj recenici kao da sam clan SDP-a, sto nisam. Cak nisam ni njihov stalni glasac (jer glasam za programe i djela, a ne pojavu na TV-u). Mozda ne znas, ali glasaci ne biraju predsjednika stranke - to cine clanovi stranke. Kad smo vec kod predsjednika stranke, kako to da Hare postane predsjednik SBiH svaki put pred izbore?
bezveze ovdje razvlacimo. stavovi su nam dijametralno suprotni. medjutim za 3 ili 4 dana uvjerices se da se vecina bosnjaka ipak sa mnom slaze. bez obzira ne pojedine foteljase is SBiH, Haris je jedini covjek koji moze odgovoriti ovom anti-bosanskom valu, promijeniti glupu defanzivnu politiku tihog, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i osigurati da se bosnjaci prestanu bespotrebno pravdati i hodaju uzdignute glave ponovo.
...CuBa...
Posts: 5
Joined: 26/08/2006 00:18

#120

Post by ...CuBa... »

dashing wrote:
...CuBa... wrote:
dashing wrote: naravno, sema koja se ovdje uvijek ponavlja - uvijek se potegne ona prica na kraju - sta tebe briga, ti si daleko, vama je lijepo... ali to se uvijek radi kada ne postoje ama bas nikakvi kontra-argumenti. bravo sdp-ovci - niste mi ni jednim vasim komentarom ovdje iznevjerili! fleksibilne, parlamentarne demokrate koji postuju tudja misljenja ( a ponekad i balkanski musko-sovinisticke pigs - to ti je za ovo idi cuvaj dijete...)
:lol: :lol: :lol: nAsmija me al baš fino..sve si mi rekla svojim postom... :lol: :lol: :lol: i nek si daleko vala i ne postovala više bogdo s okončanjem izbora,takvih patriota nam ne treba..a sad da ti nešto pojasnim: osobni podaci- femininum ( šokantno :lol: valjda ćeš sad skontat što sam napisala DJETEŠCE i da to nema nikakve veze s šovinizmom s moje strane al upotreba uprvo tog pojma s tvoje strane govori o manjku tvojih argumenata,a ak' ne skontaš onda slobodno skaći s najbližeg mosta),19.godina,BOSANKA, i nisam pristalica SDP-a..e sad razmisli šta si napisala,preispitaj svoje stavove s vremena na vrijeme,ne može ti gore biti nikako...
pogresno sam shvatila - mislila sam s ovim komentarom "cuvaj dijete" da si muski sovinista - kojih je ovaj forum pun. ne podnose kad ne mogu zensku osobu usutjeti neargumentovanim vristanjem. osoba sam koja svoje stavove preispituje dnevno, ali neke stvari su kristalno jasne - kao one o kojima se ovdje govori. tebi djetesce malo (ipak sam mnogo starija) - zelim ugodan vikend - i uzivaj u svom prvom glasackom iskustvu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zahvaljujem.. :lol: :lol: :lol: btw.da je prvo glasačko iskustvo nije,tako da neće bit problema,naučila sam ja razmišljati svojom glavom,bolje reći bila sam prinuđena...
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#121

Post by haris ubleha »

dashing wrote:...bosnjaci hodaju uzdignute glave ponovo...
:-) inace, kad u dijaspori upalis Hayat, vidis kako Bosnjaci hodaju pognute glave... :D imas pravo... hodaju pognute glave u Zenici... juce su bili toliko ocajni da su blokirali glavni put u drzavi... jer su ostali bez ikakvih prava, i radnih mjesta i stanova, nakon sto je Lepi Hare za jednu marku svojim kuvajtskim haverima poklonio firmu koju su decenijama stvarali... Lepog Hareta u predsjednistvo da ovako uzdignute glave hodaju svi Bosnjaci, zasto bi to bila privilegija samo Zenicana... 8)
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#122

Post by sarlo »

Dezze wrote:
dashing wrote:
Dezze wrote: Valjda je zbog navedenih odlika kandidovan za generalnog sekretara UN-a :D Ali posto je njemu stalo do BiH, u kojoj uvijek ima mjesta za njegovo predsjedavanje Strankom za BiH i ucestvovanje u svim mogucim vladama (pa i najcetnickijim), onda je tu kandidaturu glatko odbio.....

Pricajte sta hocete protiv SDPa i njihovih lidera, ali je cinjenica da su Lagumdzija i Komsic bili u redovima armije dok je Lepi gostovao po Americi.....i sta je na kraju postigao?! Ti ljudi (SDP) su ostali u BiH do danas, dok se Silajdzic pojavi smao pred izbore. Lagumdzija jeste arogantan, i on licno me nervira, ali me nikako ne moze iznervirati kao sto to Silajdzic moze. Hare kao veliki Bosanac - ma jest' malo sutra. Sto ne ostane ovdje i ne radi godinama za bolje sutra, a ne samo za izbore se pojavi. Vise ovu zemlju vole oni koji to ne izgovaraju javno, nego oni koji to cine (uglavnom bosnjacke nacionalisticke stranke).
daj ne lupaj molim te. bitka za bosnu se nije vodila samo u rovovima - valjda si dovoljno sirok (kao sto vi sdp-ovci inace o sebi mislite) da znas da su fronte bile svuda. jedini rat koji smo dobili je onaj medijski i to je samo zahvaljujuci harisu. kada su mislili da smo neko dzamaharijsko pleme koje je zalutalo u evrop izasao je taj koga vi zovete "Ljepotan" i odusevio sve amerikance. Pa smjesno je bilo gledati njega i Karadzica na Larry King Live kada se ovaj drugi javlja sa Pala i kaze na svom engleskom "Vi Arrrr not Agresorr". Pa ljudi vide Harete i odmah su skontali o cemu se u Bosni radilo...

A ovo za izbore. Da je Haris ne patriote kakvim ga vi optuzujete - davno bi rekao ma mrs svi u mp3 - medjutim, covjek zeli da ostavi bolju bih za svoje potomke i za svoj narod. Sta je tu lose? A vi i dalje se drzite onog laprdasa, one tracaruse i mahaluse. Vjeruj - nista nemam protiv SDP-a, ali bolje bi vam bilo bez njega.
1) Medijski rat smo dobili zahvaljujuci istini - ali nju nije Haris prenosio stranim medijima (ne kazem da nije pricao) nego su strani novinari preplavili BiH pa su ljudi sami skontali ko sta radi.

2) Neces vjerovati, ali i prije Haretovog pojavljivanja na tim medijima je bilo ljudi koji su ovu zemlju proslavili na lijep nacin. Ali tebi recimo jedna Olimpijada nista ne znaci, jer su ljudi za nas culi tek kad se Lepi pojavio na CNN-u.

3) Neka Hare tu bolju buducnost gradi konkretno, a ne svojom pricom bez dijela (ili sa lopovskim djelima).

4) Obracas mi se u zadnjoj recenici kao da sam clan SDP-a, sto nisam. Cak nisam ni njihov stalni glasac (jer glasam za programe i djela, a ne pojavu na TV-u). Mozda ne znas, ali glasaci ne biraju predsjednika stranke - to cine clanovi stranke. Kad smo vec kod predsjednika stranke, kako to da Hare postane predsjednik SBiH svaki put pred izbore?
U svijetu se vodi desetine ratova a da svjetska javnost i ne zna za njih. U Moldaviji se vodio nekakav rat, u Gruziji 3-4. Iz Afrike samo objave da je poginulo destine hiljada ljudi, ko je u pravu, niko nezna.
Yugoslavija je naslijedila sve svoje ambasade (SRJ od SFRJ). Nijedan, nijedan Yugoslovenski ambasador nije stao na stranu Bosne (80-tih i 90-tih nijedan Bosnjak nije bio ambasador SFRJ.
U prva 3-4 mjeseca rata stranih novinara je bilo par. Sve dok nisu dosli snimke iz Omarske (august-septembar '92), novinari su bili indiferentni. Strani novinari su uglavnom strvinari. U julu '92 godine socijalista Miteran je sletio u Sarajevo da bi pokazao da Sarajevo nije u opsadi. Ali neko je tad Ameriku animirao da prijeti bombardovanjem srpskih polozaja. Engleska, Rusija, Grcka su bili protiv Bosne. Svi zapadni ljevicari su bili na strani Yugoslavije i sluzbi genocida, isto tako je bilo i u Bosni.
Prije rata Bosna je za strance bila regija u SFRJ, postojale su samo dvije strane institucije u Sarajevu Libijski konzulat i Americki informativni centar.
Kako to svi govore o nekakvom lopovluku Silajdzica ali nijedna krivicna prijava nije podignuta protiv njega. To moze uraditi svaki gradjanin BiH.
Vise puta ponovljena laz nikad ne postane istina, ali postane opceprihvaceno misljenje.
Peta kolona zamjera sto je Haris Silajdzic dobio kredit od Pakistana. Zapravo su to bile rakete "Red Oro", koje su spasile Sarajevo u februaru '93. Nisu imali cime da zaustavimo tenkove u Stupskoj ravnici. Zna peta kolona zasto mrzi Silajdzica.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#123

Post by GandalfSivi »

Kad vidim koliko dobrih Bosnjaka ima koji ne daju na naseg postenog Harisa, srce mi odmah k'o Rusija. To je najbitnije gospodo. Biti veliki Bosnjak i ne dati na novog Vodju. Ima on da pokaze i srbima i hrvatima cim postane predsjednik.
Htjeo bih mozda jos dodati da mi mozda jesmo malo gladni i umorni od njegovog 15-godisnjeg pokazivanja ostalima (zajedno sa svim ostalim nacionalistima koji su pokazivali nama), ali me strah da ne ispadnem izdajnik, sto je najgora kazna. Pa prije bih umro nego bio izopcen is svoga plemena. E pa pleme vam j...., dokle cete vise prosipati praznu demagogiju. Ode zivot gospodo, nisam se ni okrenuo, a 15 godina zivota mi uzese. Dosta, ne dam vise.
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#124

Post by haris ubleha »

sarlo wrote:Kako to svi govore o nekakvom lopovluku Silajdzica ali nijedna krivicna prijava nije podignuta protiv njega. To moze uraditi svaki gradjanin BiH.
Kako to svi govore da su Gashi, Celi I, Celo II mafijasi i kriminalci, ali nijedna krivicna prijava podignuta protiv njih nije bila dovoljna da se stave iza resetaka. To moze uraditi svaki gradjanin BiH. 8)
sarlo wrote:Zna peta kolona zasto mrzi Silajdzica.
Peta kolona zeli Bosnjacima nametnuti ublehasa i prodavaca magle da ih predstavlja, da ih drzi u stanju permanentne ratne opasnosti (poruka biracima od sinoc: "zaboravite sada sta je uradila ili nije uradila Stranka za BiH, ali..." :skoljka: ), a iza demagoskih floskula i parola, ruke su duboko u sahari iz koje se pljacka bosnjacki narod. E, pa, petokolonasi nece Vam uspjeti da nam nametnete kriminalca i prodavaca magle za lidera, bez obzira sto su Lepi Hare i Mile iz Laktasa tako lijepo i sinhroinizovano jedan drugom navlacili glasace...
revolutia
Posts: 246
Joined: 11/09/2006 20:07

#125

Post by revolutia »

Evo lagumdzija lazov tajno poziva glasaca da glasaju za tileta...
eto vidi se koliki je lagumdzija spletkaros...njemu dati glas??? najvise mi je zao zeljka komsica kojeg je izigrao kao konja...tako ce i izigrati ljude koji glasaju za njeg...

tihic je matori pravnik koji helikopterom ide na predizborne skupove i dzamije, pa onda istim tim helikopterom leti u zenicu da gleda utakmicu BiH-Madzarska...za takvog vladara treba glasati??? cista glupost i naivnost bosanskog naroda!

jedini spas za cjelovitu BiH je Dr. Silajdzic koji je dokazao da SDP i SDA valjaju lazi o njemu, i jedini politicar koji opste prihvacen i u Evropi i Americi i islamskom svijetu..i za razliku lazova lagumdzije i tihica ima kucni odgoj i kulturu...
Post Reply