100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
peace_an
Posts: 38
Joined: 17/03/2009 13:59

#26 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by peace_an »

lolo_lolo wrote:orasje ne moze dobiti tri utakmice zaredom u gostima,tako da jedna pobjeda protiv zvijezde ili celika otpada

nek velez fino skupi pare,imate bajevica halihodzica,navijace,grad.... i kupite utakmicu u modrici,pare poput 100.000 niko odbiti ne moze
ako pogledas tabelu skontas da u tom slucaju modrica ispada
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#27 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Oi »

iskreno, zaboli me i za velez i za orasje, ali obraz mi je bitan!
celik ce pobijediti orasje, ne zbog veleza, vec zato sto je trenutno duplo bolja ekipa od orasana!

Saopstenje NK Celik:
„Poštenje, korektan odnos prema protivnicima, kvalitetna igra samo su neki od atributa koji su krasili Čelik u proljetnom dijelu prvenstva. Tako će ostati i do kraja lige u naredna tri kola.“, zaključak je trenera Marina Bloudeka sa današnje press konferencije u nogometnom klubu Čelik.

Redovna press konferencija održana je pred narednu utakmicu 28. kola Čelik - Orašje koja se igra 9. maja na stadionu Bilino polje sa početkom u 17 sati.

„Ovu utakmicu sa Orašjem, kao i naredne protiv Leotara i Borca odigraćemo korektno i pošteno do kraja. U finišu lige potvrdićemo da imamo kvalitetan tim i vjerujem da ćemo našoj vjernoj publici podariti još lijepih trenutaka na Bilinom polju. Nadam se da ćemo zadržati dobru formu do kraja lige i da ćemo osvojiti što više bodova kako bi takmičenje okončali u gornjem dijelu tabele.“, izjavio je na današnjoj press konferenciji trener Čelika, Marin Bloudek.
Prema najavama Čelik će nastupiti najvejrovatnije u sastavu: Bilobrk, Nemeljaković, Marković, Jančevski, Zahirović, Duro, Purić, Šabić, Jamak, Hadžić, Džekson.
ekvivalent
Posts: 461
Joined: 28/12/2008 21:05

#28 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by ekvivalent »

pOZz wrote:Zaboraviti šta se sve dešavalo u Orašju i oko Orašja je po meni žalosno. Treba govna da ispadnu, jednom za sva vremena! Poslat' ih u Prvu ligu FBiH pa nek' se guze sa Posušjem.

Robijaši, da hoće, mogu uticati na to da Čelik odigra pošteno ali... Bagra je to.
bas me zanima hoces li se izvinut za ovo bagra u subotu?
a u ostalom se slazemo
treba orasje izbacit
bhpatriot
Posts: 67
Joined: 11/02/2007 17:18

#29 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by bhpatriot »

Oi wrote:iskreno, zaboli me i za velez i za orasje, ali obraz mi je bitan!
celik ce pobijediti orasje, ne zbog veleza, vec zato sto je trenutno duplo bolja ekipa od orasana!

Saopstenje NK Celik:
„Poštenje, korektan odnos prema protivnicima, kvalitetna igra samo su neki od atributa koji su krasili Čelik u proljetnom dijelu prvenstva. Tako će ostati i do kraja lige u naredna tri kola.“, zaključak je trenera Marina Bloudeka sa današnje press konferencije u nogometnom klubu Čelik.

Redovna press konferencija održana je pred narednu utakmicu 28. kola Čelik - Orašje koja se igra 9. maja na stadionu Bilino polje sa početkom u 17 sati.

„Ovu utakmicu sa Orašjem, kao i naredne protiv Leotara i Borca odigraćemo korektno i pošteno do kraja. U finišu lige potvrdićemo da imamo kvalitetan tim i vjerujem da ćemo našoj vjernoj publici podariti još lijepih trenutaka na Bilinom polju. Nadam se da ćemo zadržati dobru formu do kraja lige i da ćemo osvojiti što više bodova kako bi takmičenje okončali u gornjem dijelu tabele.“, izjavio je na današnjoj press konferenciji trener Čelika, Marin Bloudek.
Prema najavama Čelik će nastupiti najvejrovatnije u sastavu: Bilobrk, Nemeljaković, Marković, Jančevski, Zahirović, Duro, Purić, Šabić, Jamak, Hadžić, Džekson.
iz tvoji usta u...
mislim da je dobro sto su meidji provalili malo orasje oko ove kupovine tekme treba ih sankcionisati i oduzeti im par bodova sad namjerno kao i ona 3 protiv posusja
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#30 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by lolo_lolo »

peace_an wrote:
lolo_lolo wrote:orasje ne moze dobiti tri utakmice zaredom u gostima,tako da jedna pobjeda protiv zvijezde ili celika otpada

nek velez fino skupi pare,imate bajevica halihodzica,navijace,grad.... i kupite utakmicu u modrici,pare poput 100.000 niko odbiti ne moze
ako pogledas tabelu skontas da u tom slucaju modrica ispada
e jebiga,onda je velez donji :lol: :lol: :lol: :lol:
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#31 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Mobile_Disco »

One sezone smo im dali bodove, ove sezone ste dobili naseg igraca koji daje najvise golova za velez, sad ste se digli ko ce kome pustiti? Sta trebamo jos da radimo? Ako nedo Bog kojim slucajem izgubimo ili igramo nerijeseno, hocemol´biti ustase? (jer smo za neke vec "cetnici") Sami sta sebi krivi, cupate se iz godine u godinu, brate radije ispadnite u drugu ligu, stabilizirajte klub, i vratite se ko ljudi, a ne ovako svako kolo da se ganjate, a ja se opet iskreno nadam da ce orasje ispasti ovde, evo posusje je vec ispalo, slijedece siroki brijeg i travnik :D
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#32 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by BSn »

karanana wrote:hvala lolo_lolo. sretno i tvome timu i ostatku balija u premijer ligi i zelim vam da vam se ne dogodi hrvatska zavjera i prodaja od strane drugih balija.....ali da bogda, istorija se ponavlja, kako u sportu tako i u svim drugim sferama zivota.


Kontam ja emocije i ovo-ono, al' karanana, zasto je uredu da "bosnjacki" klubovi pomognu Velezu da opstane u PL, a nije uredu da "hrvatski" klubovi pomognu Orasju da izbori plasman u PL i iduce godine?!

Previse mjesate nacionalne stvari u sve ovo. HNK-ovi ce pomoci Orasju da opstane zato sto ce im se Orasje iduce sezone revansirati za to. Bosnjacki klubovi nece pomoci Velezu, jer od toga nemaju koristi. Dakle, na prvom mjestu je interes, pa tek onda to da li je neko N.K., ili F.K.
Last edited by BSn on 08/05/2009 00:28, edited 1 time in total.
User avatar
Distortion
Posts: 2854
Joined: 08/09/2007 19:56

#33 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Distortion »

Nek Velez uleti Celiku 20 milja da pobjede i bice ok :D sta oni kontaju bez para u ovakvoj ligi ostat, kontaju da ce im se neko smilovat? Pa oni nas prvi na noz docekaju dole i kontaju da cemo im mi pomoc. Ja se nadam da ce Čelik posteno odigrat do kraja i to je to!
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#34 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by veliki_ah »

Niti jedan klub u premijer ligi nema obraza, ako cemo se vracati u proslost. Svaki je nekome za nesto pustio, ili nekoga povalio i to je tako. Ono sto sigurno znam da Celik nece prodati niti pustiti Orasju. Ako i bude nerijeseno ili iks, bice vjerujem posteno, mada mislim da je celik puno bolji i da ce pobijediti.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#35 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by PITARKA_SA »

sto se sekirate za velez?
sto se mene tice jednako su mi dragi ko i orasje,zrinjski,borac,pofalicki,vrbanjusa...
znaci,ravna crta,ne interesuju me.
sta vam je ba,imate selektivno pamcenje? :-)
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#36 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by pOZz »

ekvivalent wrote:
pOZz wrote:Zaboraviti šta se sve dešavalo u Orašju i oko Orašja je po meni žalosno. Treba govna da ispadnu, jednom za sva vremena! Poslat' ih u Prvu ligu FBiH pa nek' se guze sa Posušjem.

Robijaši, da hoće, mogu uticati na to da Čelik odigra pošteno ali... Bagra je to.
bas me zanima hoces li se izvinut za ovo bagra u subotu?
a u ostalom se slazemo
treba orasje izbacit
Nemam namjeru jer nije to samo razlog gore napisanog. Nakupilo se toga od rata, i previše...

Ima do kraja još i Borac... I to će biti veoma zanimljivo.
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#37 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by bijelo_dugme »

Ne da Iljo svog Orasja :bih:
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#38 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by veliki_ah »

Bolje pustiti borcu i vratiti sarajevu za proslu sezonu...
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#39 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by pOZz »

Zar boli još? :oops:
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#40 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by dino84 »

Ne radi mi onaj link u prvom postu ove teme,ne znam je li ovaj,ali eto da postavim svejedno.

Uglavnom,neka se zakotrljalo,nezavisno od rezultata u Zenici i pred mec sa Zvijezdom se treba zakotrljati prica i stvoriti pritisak u medijima.

http://www.24sata.info/sport/premijer-l ... -remi.html

*** SPAM *** - Zenica danima bruji kako će utakmica sa Orašjem biti namještena. Navijači, igrači, čelnici kluba su svjesni glasina, ali su i šokirani saznanjima do kojih su došli, a koje kruže zeničkom čaršijom. Navodno je iz Orašja stigla konkretna ponuda za povoljan rezultat na Bilinom polju.

Po jednoj verziji, pojedinci, koji su se predstavili kao "prijatelji" Orašja, spremni su platiti 50.000 KM za remi. Po drugoj, ponuđena je i druga opcija, čak 100.000 KM, ali za pobjedu na Bilinom polju.

"Cijela Zenica priča kako je iz Orašja stigla konkretna ponuda za bodove na Bilinom polju. O tome se priča na "visokom nivou", među ljudima koji su bliski našem klubu. Znamo da su pojedinci iz bh. Saveza vršili pritisak i na Sulejmana Čolakovića da u restoranu Dubrovnik "otvori" tu priču i eventualno nagovori čelnike Čelika da prihvate ponudu za remi. Znamo da je Čolaković odbio svaku pomisao da priča o tome. Sa jedne strane, žao mu je kolege Ilje Dominkovića, koji je zainteresovan za opstanak Orašja, a sa druge, Čolaković je svjestan šta bi za njegovu poziciju značio takav scenarij i ishod u korist Orašja. Njegov bi mandat tek što je počeo, bio završen. Iako želi ostati što dalje od takvih priča, Čolaković, kada bi birao između Veleža i Orašja, radije bi se "zauzeo" za Velež. Čelik neće i ne smije biti dio ovog cirkusa", izjavio je za "San" jedan od ljudi blizak Čeliku, ali i Sulji Čolakoviću.

Sam predsjednik N/FS BiH je najavio specijalne posmatrače na "rizičnim" utakmicama. Meč između Čelika i Orašja, upravo je takav, pa su sve oči javnosti, i pored derbija vječitih rivala na Grbavici, usmjerene prema Bilinom Polju.
User avatar
karanana
Posts: 47261
Joined: 26/02/2004 00:00

#41 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by karanana »

BSn wrote:
karanana wrote:hvala lolo_lolo. sretno i tvome timu i ostatku balija u premijer ligi i zelim vam da vam se ne dogodi hrvatska zavjera i prodaja od strane drugih balija.....ali da bogda, istorija se ponavlja, kako u sportu tako i u svim drugim sferama zivota.


Kontam ja emocije i ovo-ono, al' karanana, zasto je uredu da "bosnjacki" klubovi pomognu Velezu da opstane u PL, a nije uredu da "hrvatski" klubovi pomognu Orasju da izbori plasman u PL i iduce godine?!

Previse mjesate nacionalne stvari u sve ovo. HNK-ovi ce pomoci Orasju da opstane zato sto ce im se Orasje iduce sezone revansirati za to. Bosnjacki klubovi nece pomoci Velezu, jer od toga nemaju koristi. Dakle, na prvom mjestu je interes, pa tek onda to da li je neko N.K., ili F.K.
nije u redu niti da bosnjaci pomazu bosnjacima, niti da hrvati pomazu hrvatima. ali kad je nakon utakmice posusje-orasje postalo ocigledno da se to na zalost desava i da je jedan nacionalni korpus timova stao iza jednog svoga tima koji zasluzuje da ispadne ali mu se daju bodovi, zasto onda to ne bi uradili i timovi drugih naroda? nece se orasje nikom revansirati, jer ako to uradi, onda oni ispadaju iduce godine. kako ce se revansirati posusju?
u jednu ruku govorim ovo sto sam reko gore, a u drugu mi se sve gadi i vise me ni ne zanima gdje cemo igrati. u mnogim slucajevima je federalna liga i postenija i bolja od ove "premijer". ja samo hocu da kazem: pazite se presedana. ovo ce se vjerovatno ove godine desiti mom velezu, iduce godine ce se radi nacionalnih interesa to desiti mozda travniku....nemojte misliti ni da je zeljo nedodirljiv.

i naravno da su emocije kada se ovako javno prica o prevari i pljacki. ovo se do sada nikad nije desilo da se 3-4 kola prije kraja ovako javno prica o ovome, pa cak i od strane navijaca orasja koji se hvale sa ovakvom vrstom pljacke.
GianFranco
Posts: 94
Joined: 19/06/2008 10:22

#42 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by GianFranco »

Ukoliko Orašje pobjedi, onda će Savez (ako budu imali imalo obraza) iz lige izbaciti N.K.Smogovce i Iljkine Labudove.
Tako se radi u normalnim državama.
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#43 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by BocaJuniors »

evo kako se u komsiluku rješava problem regularnosti

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=359442
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#44 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Fordas »

Ma dizu Orasje, gube od Borca to se zna 8-)
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#45 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Meho Kodro »

Veselo na kraju sezone, haha
manga
Posts: 36
Joined: 22/05/2007 13:23
Location: Sarajevo

#46 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by manga »

Hajde ba sad bi ovi iz veleza da se uvezu sa bracom muslimanima, e kurrac vam, mi (manijaci) smo prvi vam uradili dobrodoslicu ako se sjecate na grbavici sa parolom jedan grad jedan klub i uradili setalicu starog mosta, i kako nam se vrati ??? znamo svi, dalje i horde su isto vas gotivili ( cak ste im i trans vratili :D ) a vi ih na noz docekate uvijek, poenta je da ste vi djubrad samo takva i iskompleksirani samo tako a sad bi ovde da neko nesto igra za vas...ma hajte molim vas, ko vas jjebe, realno i zeljo je mogo ispasti i ove i minulih sezona, da se nedo Bog kojim slucajem to desilo kkarinu bi iko nam pomogao nego bi likovo do neba, prema tome nemojte se ljutiti na nas sto nas zaboli kkkk...a sad drugi je par rukava sto je meni realno orasje gadnije od vas pa bi ja sa tog aspekta volio da oni ispadnu, dole kad oni odluce ni real ni barcelona zajedno ne bi mogli pobjediti...sve u svemu treba ovu ligu ugasiti majke mi... a mi kezualci cemo ugovarati fajtove po parkovima :D


:zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
User avatar
karanana
Posts: 47261
Joined: 26/02/2004 00:00

#47 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by karanana »

manga wrote:Hajde ba sad bi ovi iz veleza da se uvezu sa bracom muslimanima, e kurrac vam, mi (manijaci) smo prvi vam uradili dobrodoslicu ako se sjecate na grbavici sa parolom jedan grad jedan klub i uradili setalicu starog mosta, i kako nam se vrati ??? znamo svi, dalje i horde su isto vas gotivili ( cak ste im i trans vratili :D ) a vi ih na noz docekate uvijek, poenta je da ste vi djubrad samo takva i iskompleksirani samo tako a sad bi ovde da neko nesto igra za vas...ma hajte molim vas, ko vas jjebe, realno i zeljo je mogo ispasti i ove i minulih sezona, da se nedo Bog kojim slucajem to desilo kkarinu bi iko nam pomogao nego bi likovo do neba, prema tome nemojte se ljutiti na nas sto nas zaboli kkkk...a sad drugi je par rukava sto je meni realno orasje gadnije od vas pa bi ja sa tog aspekta volio da oni ispadnu, dole kad oni odluce ni real ni barcelona zajedno ne bi mogli pobjediti...sve u svemu treba ovu ligu ugasiti majke mi... a mi kezualci cemo ugovarati fajtove po parkovima :D


:zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:

za mene je kompliment kada se i pitice i kospicari ujedine protiv nas. opste je poznato kolika ste bagra i jedni i drugi. ja o ovome ne moram da pisem, dovoljno je raji da ode na teme "FK ZELJEZNICAR" i "FK SARAJEVO" pa da cita o vama i sta kazete jedni o drugim. znaci ako me ne vole dvije bagre od timova, to je samo znak da sam ja dobar tim kad sam uspio da ujedinim dvije bagre protiv mene.
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#48 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by veliki_ah »

Da je obrnuta situacija, cisto sumnjam da bi Velez igrao za Celik ;-)
Sto je najgore, sad i ako Orasje pobijedi na BP ili u Gradaccu, bice da je prodato, a moguce je i da regularno pobijede. Ni celiku ni zvijezdi ne treba, a ovi iljini ce gristi sigurno da ostvare povoljan rezultat..
manga
Posts: 36
Joined: 22/05/2007 13:23
Location: Sarajevo

#49 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by manga »

brate ne shvataj ovo nista licno majke mi, i nisi ti nikoga ujedinio, nas rivalitet ostavi nama, ni mi se ne mjesamo vama i ultrasima, to je druga tema skroz, ja ne kazem da i mi nismo bagra, jasta smo samo takva, al upravo nemoze biti toliko dvolican i licemjeran da jednom jedno radis nekome a kad tebi zapne ocekivati nesto drugo, kontas...evo ja ti kazem da zeljo poslije keme kozarica nije imao upravu da valja, kud ces dalje brankovic nam je jednom bio u upravi sad zamisli kakva smo mi bagra...nego vi gledajte sto neko rece da uletite celiku sta para da dobiju labudove i da probate ostati u ligi...jbg...to je tako...
User avatar
Haris.ba
Posts: 24889
Joined: 08/09/2005 20:08

#50 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Haris.ba »

Ne smijem puno. Valja mi mozda sa dragom u Mostar kod njenih. :D Ali mislim da nema vise dvolicnijih navijaca od Velezovih. Ja otvoreno kazem da je glavni problem moga Zelje uprava. Uredu svi ostali problemi. Ali glavni problem smo MI. A Velezu uvijek neko drugi problem. Ma da nam je sve uredjeno ko u Engleskoj, rodjeni bi se opet bunili npr. zbog polozaja mjeseca pri utakmicama...

Ja simpatisem Celik kao klub. Drugo je sto ima govana medju njihovim navijacima (nije niko savrsen). Ali sad cu navijati da vac Celik pobijedi. Kukate sto se "hrvatski" klubovi dogovaraju, a vi podmecete noge klubovima koji su vas simpatisali. Ne volim pitare. Ali nije bilo posteno on sto ste radili kad im je trebalo za prvo mjesto.
Post Reply