10 godina je proslo...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#1 10 godina je proslo...

Post by DobroJutroKolumbo »

Sjeti li se ko od vas , stare , davne , ne/zaboravljene ljubavi....!?? Evo meni vec par dana je samo ona u mislima , 10 godina je proslo od kako nismo zajedno, 7-8 godina kako se nismo vidjeli... Nekoliko dana sam PONOVO zaljubljen u nju , slusam muziku koju smo tada slusali , idem na mjesta gdje smo izlazili i toliko lijepih sjecanja mi se vraca i sjedim i smijem se prisjecajuci se nasih dogodovstina...isto kao da mi se kompletno sve dogadja ispocetka!!! A nje nema nigdje na vidiku , ali uopste ovo sve ne dozivljavam sa tugom , vec mi je pravo dobro...LUdilo... :) Mislim sve mi je to cudno jer znam da nikad nista nece biti od nas, davno je to bilo...cak ja nebi zelio da budem sa njom... Imam super vezu , sve je OK...nista mi ne nedostaje...sem nje...mozda bi volio sjesti sa njom...Ehhh, ja...Kakav mazohizam za moj um...BRAIN DE JA VU LOVE....Eh svasta.... Molim nekog forum Frojda da mi objasni sta se sa mnom desava...!. :? :-)
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#2

Post by DobroJutroKolumbo »

Hoce li neko nesto reci.... :( :) :-D :D
Suzdrzana
Posts: 57
Joined: 23/03/2007 23:37

#3

Post by Suzdrzana »

I ja sam neki dan, nenadano, pomislila na svoju staru, veliku ljubav:-) Nisam bila sa njim, ali sam bila ludoooo zaljubljena u njega :roll: I ne mogu prestati misliti na njega. Mislim da je u pitanju proljeće :D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#4

Post by Sarafcina »

ne mogu objasniti... nedavno sam izasao s jednom takvom :)
prisjetili se starih vremena ... i to je bilo to ...
a ne moze se tu biti pametan... ako ces da budem iskren :)
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#5

Post by zmijaIzmaj »

upisujem se u klub :roll: :D
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#6

Post by DobroJutroKolumbo »

Sarafcina wrote:ne mogu objasniti... nedavno sam izasao s jednom takvom :)
prisjetili se starih vremena ... i to je bilo to ...
a ne moze se tu biti pametan... ako ces da budem iskren :)
Ali priznaj da ti je ipak malo , bar malo ,srce zaigralo ... :-D

A moguce i da je proljece.... :roll: :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#7

Post by debela »

ja se odoh rasplakati :roll:
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#8

Post by DobroJutroKolumbo »

zmijaIzmaj wrote:upisujem se u klub :roll: :D
uuuu vidi koliko nas ima.... :D dobro je sto nisam sam.... sad mi je lakse... :lol: :lol:
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#9

Post by konyan »

Ispisujem se iz kluba. :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#10

Post by dacina_curica »

Ma sjeti se covjek svega i svacega, pogotovo prvih velikih ljubavi.....Bar ja.......S vremena na vrijeme (najcesce kad naleti neka stara pjesma, ili kad gledam stare slike) sjetim se svoje prve velike ljubavi......od prije 12 godina :roll: :roll: .......Najsmjesnije u svemu je da se sjecam samo lijepih stvari, one ruzne sam totalno potisnula iz glave........I onda (rijetko) pomislim "sta bi bilo da....."......pa kazem sebi "idi hajvanu, nisi normalna o cemu ti razmisljas", nasmijem se sama sebi i zamandalim ta vrata (sve do sljedeceg puta).......Pusti budalu.... :-) :-) :-)
Suzdrzana
Posts: 57
Joined: 23/03/2007 23:37

#11

Post by Suzdrzana »

debela wrote:ja se odoh rasplakati :roll:
Image
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#12

Post by patrius »

...E,pa,Kristofore,crni sine,ne ostaje ti nista drugo nego da sjedis nad sjecanjima,da se divis podloj igri udesa,i pomalo se zalis...
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#13

Post by zena21 »

eh... :roll:
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#14

Post by Suicidal Siberian »

Pa...ne znam sta bih ti rekao....ja sam prije par dana raskinuo sa dugogodisnjom djevojkom...mada se strasno volimo...ona je otisla negdje (citaj: 2-3000 km daleko)....mada nije bio to problem...shvatio sam da sam se do nje ponasao kao kreten zadnje vrijeme jer sam jos uvijek ne znam sta zelim od zivota...a mislio sam da je ona ta...a ispalo je skroz obrnuto...pa sam odlucio da predjem preko vlastite sujete..i ostavim je...jer je tako najbolje za nju...da ne pati...dok se ja trazim...pa mi je to i nekako draze, nego da bi me zamrzila zbog mog ponasanja...pa i da ne zavrsimo opet zajedno, pa da se kajem i prisjecam.. to ce mi reci da je to bilo ono pravo...samo sto nije bilo srece...ni pameti
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#15

Post by konyan »

Suicidal Siberian wrote:Pa...ne znam sta bih ti rekao....ja sam prije par dana raskinuo sa dugogodisnjom djevojkom...mada se strasno volimo...ona je otisla negdje (citaj: 2-3000 km daleko)....mada nije bio to problem...shvatio sam da sam se do nje ponasao kao kreten zadnje vrijeme jer sam jos uvijek ne znam sta zelim od zivota...a mislio sam da je ona ta...a ispalo je skroz obrnuto...pa sam odlucio da predjem preko vlastite sujete..i ostavim je...jer je tako najbolje za nju...da ne pati...dok se ja trazim...pa mi je to i nekako draze, nego da bi me zamrzila zbog mog ponasanja...pa i da ne zavrsimo opet zajedno, pa da se kajem i prisjecam.. to ce mi reci da je to bilo ono pravo...samo sto nije bilo srece...ni pameti
Mislim da ovo trazi novu temu.. :D :D Hitro - dajte prijedloge za naslov.. :D :D
Suzdrzana
Posts: 57
Joined: 23/03/2007 23:37

#16

Post by Suzdrzana »

Ja glasam za "Mnogo sam jak" :D :D :D ili kako već komšije imaju izraz :roll:
freak_with_a_laptop
Posts: 1024
Joined: 12/10/2006 13:01
Location: Kifino selo

#17

Post by freak_with_a_laptop »

ja sto ste se raspilavili :D

pitam se ... ako vam je tako bajno bilo uz te 'ex'-ljubavi, zasto ste onda raskinuli :? takodjer se pitam ... ako vam je sad super u novoj vezi, odakle onda silna zelja za bivsom :?

mrzi me ovo proljece, pravo me mrzi - hem je prevruce za cizme, a ne mozes jos stiklu sandale, hem suncano svane, a onda kisa iz vedra neba ljuljne ... hem su teme na forumu 'cudne', a vi ste jos 'cudniji' :D :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#18

Post by zena21 »

freak_with_a_laptop wrote:ja sto ste se raspilavili :D

pitam se ... ako vam je tako bajno bilo uz te 'ex'-ljubavi, zasto ste onda raskinuli :? takodjer se pitam ... ako vam je sad super u novoj vezi, odakle onda silna zelja za bivsom :?

mrzi me ovo proljece, pravo me mrzi - hem je prevruce za cizme, a ne mozes jos stiklu sandale, hem suncano svane, a onda kisa iz vedra neba ljuljne ... hem su teme na forumu 'cudne', a vi ste jos 'cudniji' :D :D :D

Look who is talking ... FREAK :oops: :lol: :lol:

:kiss:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#19 Re: 10 godina je proslo...

Post by anais_nin »

DobroJutroKolumbo wrote:Sjeti li se ko od vas , stare , davne , ne/zaboravljene ljubavi....!?? Evo meni vec par dana je samo ona u mislima , 10 godina je proslo od kako nismo zajedno, 7-8 godina kako se nismo vidjeli... Nekoliko dana sam PONOVO zaljubljen u nju , slusam muziku koju smo tada slusali , idem na mjesta gdje smo izlazili i toliko lijepih sjecanja mi se vraca i sjedim i smijem se prisjecajuci se nasih dogodovstina...isto kao da mi se kompletno sve dogadja ispocetka!!! A nje nema nigdje na vidiku , ali uopste ovo sve ne dozivljavam sa tugom , vec mi je pravo dobro...LUdilo... :) Mislim sve mi je to cudno jer znam da nikad nista nece biti od nas, davno je to bilo...cak ja nebi zelio da budem sa njom... Imam super vezu , sve je OK...nista mi ne nedostaje...sem nje...mozda bi volio sjesti sa njom...Ehhh, ja...Kakav mazohizam za moj um...BRAIN DE JA VU LOVE....Eh svasta.... Molim nekog forum Frojda da mi objasni sta se sa mnom desava...!. :? :-)
jedno je sta covjek misli da misli...a drugo je sta napise :D ja bih ti onako okoprilike rekla da ovo nema bas puno veze ni s proljecem ni s bivsem nego s necim sto te zulja ili sto ti nedostaje u sadasnjoj vezi :D mozda se zaslo u onu "komfornu" zonu pa sanjas te prve momente mladalacke zaljubljenosti, sta god da je odradi konferenciju sam sa sobom i ulovaj problem prije nego sto se ni iz cega stvori NESTO :D

P.S. jedno je kad te spuca momenat nostalgije ili te momentalno preplave sjecanja na neku osobu iz proslosti, a druga stvar je kad svojevoljno zaronis u to more sjecanja i jos tako sistematicno pokusavas da ponovo prozivis neke momente koji imaju veze sa tom bivsom vezom...to ti se zove aktivan bjeg od stvarnosti....pa ti vidi sto bjezis :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#20

Post by Vozdra_123 »

pa ponekad se sjetim te stare ljubavi
sjetim se tih ludih dana kad sam bio balavac
sjetim se dobrih i losih stvari, a onda pogledam u sadasnju curu i kazem sebi sve ima svoj razlog...

a izgleda da se ona stara i mene sjeti... proslo vise od 5 godina od rastanka a ja nedavno dobih poruku od nje.... :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#21

Post by anais_nin »

ne valja kako god okrenes :D

Hinder - Lips of an angel

Honey why you calling me so late?
It's kinda hard to talk right now.
Honey why are you crying? Is everything okay?
I gotta whisper 'cause I can't be too loud

Well, my girl's in the next room
Sometimes I wish she was you
I guess we never really moved on

It's really good to hear your voice say my name
It sounds so sweet
Coming from the lips of an angel
Hearing those words it makes me weak

And I never wanna say goodbye
But girl you make it hard to be faithful
With the lips of an angel

It's funny that you're calling me tonight
And, yes, I've dreamt of you too
And does he know you're talking to me
Will it start a fight
No I don't think she has a clue

Well my girl's in the next room
Sometimes I wish she was you
I guess we never really moved on
It's really good to hear your voice say my name
It sounds so sweet
Coming from the lips of an angel
Hearing those words it makes me weak

And I never wanna say goodbye
But girl you make it hard to be faithful
With the lips of an angel

It's really good to hear your voice say my name
It sounds so sweet
Coming from the lips of an angel
Hearing those words it makes me weak

And I never wanna say goodbye
But girl you make it hard to be faithful
With the lips of an angel

And I never wanna say goodbye
But girl you make it hard to be faithful
With the lips of an angel

Honey why you calling me so late?
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#22

Post by Vozdra_123 »

freak_with_a_laptop wrote:ja sto ste se raspilavili :D

pitam se ... ako vam je tako bajno bilo uz te 'ex'-ljubavi, zasto ste onda raskinuli :? takodjer se pitam ... ako vam je sad super u novoj vezi, odakle onda silna zelja za bivsom :?

mrzi me ovo proljece, pravo me mrzi - hem je prevruce za cizme, a ne mozes jos stiklu sandale, hem suncano svane, a onda kisa iz vedra neba ljuljne ... hem su teme na forumu 'cudne', a vi ste jos 'cudniji' :D :D :D
mi smo cudni
ali samo je jedan freak :D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#23

Post by Dori »

Mislim da je ipak u pitanju proljece :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#24

Post by danas »

freak_with_a_laptop wrote:
mrzi me ovo proljece, pravo me mrzi - hem je prevruce za cizme, a ne mozes jos stiklu sandale, hem suncano svane, a onda kisa iz vedra neba ljuljne ... hem su teme na forumu 'cudne', a vi ste jos 'cudniji' :D :D :D
sto neko vec rece.... vrbopuc :D :D :-)
freak_with_a_laptop
Posts: 1024
Joined: 12/10/2006 13:01
Location: Kifino selo

#25

Post by freak_with_a_laptop »

zena21 wrote:
freak_with_a_laptop wrote:ja sto ste se raspilavili :D

pitam se ... ako vam je tako bajno bilo uz te 'ex'-ljubavi, zasto ste onda raskinuli :? takodjer se pitam ... ako vam je sad super u novoj vezi, odakle onda silna zelja za bivsom :?

mrzi me ovo proljece, pravo me mrzi - hem je prevruce za cizme, a ne mozes jos stiklu sandale, hem suncano svane, a onda kisa iz vedra neba ljuljne ... hem su teme na forumu 'cudne', a vi ste jos 'cudniji' :D :D :D

Look who is talking ... FREAK :oops: :lol: :lol:

:kiss:

mala, mala :-)

ovo ---> :kiss: <--- treba prebacit na temu 'istopolno nabacivanje' :lol: :lol: :lol:
Post Reply