1/2 Hrvatska - Engleska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Ko prolazi dalje?

Poll ended at 11/07/2018 22:50

Hrvatska
72
37%
Engleska
121
63%
 
Total votes: 193

User avatar
SmokingMan
Posts: 18637
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1626 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by SmokingMan »

Nadzorna_ploca wrote:
SmokingMan wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Ja za Hrvstsku ne gumo navijati. Ne gumo ni za Francuze.
Englezi i harry kane..prevare.

Vala nema veće prevare od Hendersona. :D
Ma od njega se nije ni ocekivalo. :mrgreen:
Im i gorih,on je jo koliko toliko dobar. :D
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#1627 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:Hrvati su bili bolji. Englezi su dali gol iz slobodnjaka i to je to.
Imaju još sa Belgijom za 3. mjesto. Dobro im je i to, generalno dobar rezultat kako su se podvijenog repa dosad vraćali kući.
Ono, jeste razočarenje, došao si na korak do finala i ispadneš.
nisam pogriješio
rekoh 1:1 u regularnom :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1628 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:Hrvati su bili bolji. Englezi su dali gol iz slobodnjaka i to je to.
Imaju još sa Belgijom za 3. mjesto. Dobro im je i to, generalno dobar rezultat kako su se podvijenog repa dosad vraćali kući.
Ono, jeste razočarenje, došao si na korak do finala i ispadneš.
nisam pogriješio
rekoh 1:1 u regularnom :D
Haj finale kad si frajer :D
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#1629 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:Hrvati su bili bolji. Englezi su dali gol iz slobodnjaka i to je to.
Imaju još sa Belgijom za 3. mjesto. Dobro im je i to, generalno dobar rezultat kako su se podvijenog repa dosad vraćali kući.
Ono, jeste razočarenje, došao si na korak do finala i ispadneš.
nisam pogriješio
rekoh 1:1 u regularnom :D
Haj finale kad si frajer :D
Koliko god želio komšijama da donesu kantu, teško će to protiv francuskih nafakaša.......
Ovu tekmu su englezi trebali dobiti u prvom poluvremenu i iskoristiti šanse koje su dobili.
Francuzi nema šanse da fulaju ko ovi homingaši i neće dozvoliti hrvatskoj dizanje u slučaju da dadnu golove u prvom poluvremenu.
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#1630 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Russki »

Ramzess Veliki wrote:A sto se tice emocija, englezima zaista ne zelim nista dobro. Umisljeni kolonijalisti omrzeni su svugdje u svijetu, gdje god odes oni mutljaju, prave probleme, oholi su i nepristojni.
Drago mi je sto ih je Hrvatska dobila, a nadam se I da ce ih Belgija ostaviti bez trofeja. :thumbup:
:thumbup:

Nisu mi dragi Belgijanci, ali čini mi se da ću po prvi put morati navijati za njih da bez trofeja ostave ove kolonijaliste i masončine.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1631 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote: Koliko god želio komšijama da donesu kantu, teško će to protiv francuskih nafakaša.......
Ovu tekmu su englezi trebali dobiti u prvom poluvremenu i iskoristiti šanse koje su dobili.
Francuzi nema šanse da fulaju ko ovi homingaši i neće dozvoliti hrvatskoj dizanje u slučaju da dadnu golove u prvom poluvremenu.
Ne bih ja rekao da su Franci nafakaši. Realno najjača ekipa, ali Hrvati imaju mentalnu snagu i finale je, pobiće se pa šta bude.
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1632 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by radostan dan »

otkud sad ovo?

°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1633 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by °u° »

I britanski srbi se uključili :lol: :lol: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0202997233
Nije danas lako bit englezom :lol:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#1634 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote: Koliko god želio komšijama da donesu kantu, teško će to protiv francuskih nafakaša.......
Ovu tekmu su englezi trebali dobiti u prvom poluvremenu i iskoristiti šanse koje su dobili.
Francuzi nema šanse da fulaju ko ovi homingaši i neće dozvoliti hrvatskoj dizanje u slučaju da dadnu golove u prvom poluvremenu.
Ne bih ja rekao da su Franci nafakaši. Realno najjača ekipa, ali Hrvati imaju mentalnu snagu i finale je, pobiće se pa šta bude.
Nafakaši u kontekstu pomoći od strane sudija koja ih je uvijek pratila.....
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#1636 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by skafiskafsnjak »

Ja bih njegove roditelje u zatvor ...
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1637 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Logovan »

radostan dan wrote:otkud sad ovo?

:lol: :-) :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#1638 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by skafiskafsnjak »

Volio bih vidjeti sta je poslije bilo
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1639 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by north »

Ma mogu se o kockastima eseji pisati i sve analizirati, ali mislim da je sve jasno...Svjetska sila koja ima priliku postati prvak svijeta i tu se stavlja tačka :oops: ...Za zemlju otprilike naše veličine, čija sportska infrastruktura je isto u qrcu, domaća liga smiješna (osim za našu :oops: ), sa budžetom u savezu smiješnim za francuze, engleze, nijemce i mnoge druge koji su bili na ovom prvenstvu, ovo je što neko napisa sinoć remek djelo :oops: ...Kakav kontunitet imaju ljudi i kakvu su generaciju stvorili to je samo za istorije :-) ...Da se ponovim, ne navijam za njih niti mogu sebe zamisliti kako skačem od sreće kad zabiju gol, ali iimaju ogromno poštovanje kod mene, pa zašto da sebe lažem jednom dijelom postoji i ljubomora i zavist kad pogledam u kakvom smo mi qrcu kada je sport u pitanju :skoljka:

Aferim kockasti :thumbup:
pemanapemani
Posts: 5352
Joined: 09/09/2008 15:12

#1640 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by pemanapemani »

Svaka čast Hrvatskoj. :thumbup:

Koliko god mi išli na kurac zbog ovih naših južnih Srba, treba im odati priznanje. Onako se gine za domovinu.

Prosinečki na prvom okupljanju ovim našim manekenima očitati bukvicu i puštati utakmice Hrvatske.

P.S. Ono malo fašističko govno iz Mostara i one koji su ga okotili, hitno deportirati na Tajland prije nego zapečate pećinu.
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1641 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by radostan dan »

kaže sergej t, kako se zovu hrvati u finalu?
ostaše...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1642 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Banksy »

User avatar
zomri
Posts: 12842
Joined: 03/05/2006 07:31

#1643 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by zomri »

Srbi snimaju filmove i seriju o trecem mjestu na eksperimentalnom prvom SP kad pola ozbiljnih repki nije ni ucestvovalo. Ovo sto su Hrvati uradili jednog ce dana s pravom biti film.

I nije to neko aman zaman iznenadjenje, jer su konstantno u vrhu fifine rang liste. Na ovom prvenstvu su po kladionicama bili osmi favorit cini mi se.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#1644 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by dječak sa šibicama »

Dalić "Gledam igrače, gledaju oni mene. Niko neće da izađe"

i to je to
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1645 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by north »

zomri wrote:Srbi snimaju filmove i seriju o trecem mjestu na eksperimentalnom prvom SP kad pola ozbiljnih repki nije ni ucestvovalo. Ovo sto su Hrvati uradili jednog ce dana s pravom biti film.

I nije to neko aman zaman iznenadjenje, jer su konstantno u vrhu fifine rang liste. Na ovom prvenstvu su po kladionicama bili osmi favorit cini mi se.
Meni nije preveliko izneđanje rezultat kad pogledaš samo klubove gdje im igrači igraju, ali IGRAJU, ne ko Baljić u Realu...mada ih iskneno ni u ludilu nisam očekivao u finalu.....meni je više iznenađenje kako toliko godina stvaraju tako dobre igrače, pa su došli u situaciju da je njima katastrofa ako ne prođu bar do četvtfinala a tako su razmišlaji ovo prvenstvo, a eneglezima je veliki uspjeh polufinale :-) ...neko bi u startu rekao bahato s hrvatske strane, ali sad kad vidiš kako je ispalo na kraju sve objektivno i opravdano :-) ......neko će napisati imaju sistem, pa imaju i neki drugi, ali opet to nije to kako se kockastima sve posloži..valjda sve u jednom: talenat, znanje, nacionalni naboj kad igraju za repku, svašta nešto....ali opet zvuči nevjerovatno šta rade :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#1646 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Srbi snimaju filmove i seriju o trecem mjestu na eksperimentalnom prvom SP kad pola ozbiljnih repki nije ni ucestvovalo. Ovo sto su Hrvati uradili jednog ce dana s pravom biti film.

I nije to neko aman zaman iznenadjenje, jer su konstantno u vrhu fifine rang liste. Na ovom prvenstvu su po kladionicama bili osmi favorit cini mi se.
Da, baš sam pisao, mogli su oni ovo davno. Ali eto, falilo je iskustva i malo sportske sreće, no sve su oni ovo gradili godinama.
Last edited by AmiĐa_Idriz on 12/07/2018 10:33, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#1647 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by dječak sa šibicama »

Brozovic pretrcao 16,4 km i tako oborio rekord Rusa na ovom SP
Bobi
Forum administrator
Posts: 32140
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#1648 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Bobi »

Image
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#1649 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by studiorum_tuzlaensis »

Dosad nisam komentarisao Hrvate a pregledao sam sve njihove tekme. Definitivno su se izdigli iz svog okruženja i zavidim im.

Osnovne osobine hrvatske fubdalske reprezentacije:

- maksimalno našpanovani svaku utakmicu, čak su mu djelovali više koncentrisani protiv Rusije nego sinoć,
- ozbiljan pristup protivniku (iako su sinoć u momentima prvog poluvremena djelovali kao tipična balkanska repka)
- psihički stabilni cijelu utakmicu, kako vrijeme odmiče - tako dolaze do igre (tj. kako Modrić kreće ofanzivnije)
- vrhunski pojedinci u sredini i napadu (Modrić i Rakitić + Rebić i Perišić - OFANZIVA) - (Brozović+ Vida + Modrić - DEFANZIVA).

Modrić je po meni zasad igrač prvenstva - svaku utakmicu počne defanzivno i u zavisnosti od igre protivnika prilagođava svoju, definitivno najbrža tranzicija lopte, dodavanje prvom o sebe naprijed. Kapiten u svakom pogledu. Pokušali su ga zatvoriti sinoć i uspjeli djelomično u prvom dijelu Lingard+Henderson+Alli izlascima na svaku mogućnost primanja lopte, ali poslije kad god primi loptu, ide dodavanje u prostor naprijed gdje se ubacuju dodatno Vrsaljko + Strinić.

Ima i Francuska svoje adute, ali ja vjerujem da će presudan biti faktor želje za osvajanjem, i očekujem sličnu utakmicu kao sinoć u finalu.
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1650 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by radostan dan »

zaključajte temu, moja korektnost je na izdisaju....
Locked