1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

U finale prolazi:

Argentina
141
57%
Hrvatska
107
43%
 
Total votes: 248

User avatar
pici
Posts: 43645
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1351 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by pici »

Eto samo jedna stvar, cim su otvoreno igrali, bili su potuceni do nogu.Messijev penal je to naceo a onda Alvarez zakucavao.
mcla04
Posts: 99
Joined: 16/02/2022 17:11

#1352 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by mcla04 »

Laertes wrote: 14/12/2022 10:11 Zanimljivo je da se sad ismijava Gvardiol, momak koji ih je doveo do polufinala. Jbt, koga to nije Messi u zadnjih 15 godina izvozao? Boateng na nos padao...
A izvedbe Lovrena kod penala i Sose i Juranovića kod drugog gola se ne spominju...
Bas tako. Momak ni propricao nije bio kad je Messi poceo igrati, sa 20 godina ovako igra i najzasluzniji je (uz Modrica i Livakovica) sto su dosli do polufinala
Moenx
Posts: 1671
Joined: 26/06/2013 10:36

#1353 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Moenx »

Dope_Man wrote: 14/12/2022 09:53
breuer wrote: 14/12/2022 08:15 meni samo žao što su svojom amaterskom pojavom pokvarili realno derbi decenije u polufinalu - Argentina Brazil

sinoć im se pokazalo gdje pripadaju...kanta za nabijanje...
Pa nisu kanta za nabijanje, al da su na guzove prosli jesu, pogotovo Brazil bez suta po golu prakticno. I zajebu takav derbi svojom pojavom, to se slazem, neoprostivo. Igraju oni stalno u Juznoj Americi, al nekako je to prava stvar tek na SP.
Ne bih rekako da je svijet fudbala izgubio jer nema derbija Br Arg
Hrvati su nadigrali Brazil Arg Hrvatsku
U duelu Brazil Argentina ne znam da li bi cvrstina Argentinaca dosla do izrazaja i ne bi Argentinci polomoili tako senzacijski zilave Brazilce kao Hrvate
I to bi bio sukob titana i velikana gdje bi ostali uskraceni za trijumf majstora koji bi u momentu bio bolji
Ovako svako je svakom ocitao lekciju
Cestitke hrvatskoj repki na kkontinuitetu
No sve sto smo govorili za Srbe da su se nesto prsili bez pokrica mozda je Hrv na svoj nacin cinila isto to
Jebte Luka bi da svjetuje uplakane Brazilce koji glavonja
Rekao bih kolokvijalno ako smo jucer imali duel Luke i Messija Lukina i hrvatska greska je sto Luka nije ubojt kao Messi nego je poprilicno indiakretni veznjak
I mozda bi njemu bilo najpametnije da ode iz tog repka moda vise nego Neymar iz Brazila recimo
Last edited by Moenx on 14/12/2022 11:35, edited 1 time in total.
User avatar
mirota
Posts: 2378
Joined: 11/01/2018 11:42

#1354 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by mirota »

slaba partija Hrvatske, nema sta....

ImageImage
User avatar
mirota
Posts: 2378
Joined: 11/01/2018 11:42

#1355 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by mirota »

Moenx wrote: 14/12/2022 11:31
Dope_Man wrote: 14/12/2022 09:53

Pa nisu kanta za nabijanje, al da su na guzove prosli jesu, pogotovo Brazil bez suta po golu prakticno. I zajebu takav derbi svojom pojavom, to se slazem, neoprostivo. Igraju oni stalno u Juznoj Americi, al nekako je to prava stvar tek na SP.
Ne bih rekako da je svijet fudbala izgubio jer nema derbija Br Arg
Hrvati su nadigrali Brazil Arg Hrvatsku
U duelu Brazil Argentina ne znam da li bi cvrstina Argentinaca dosla do izrazaja i ne bi Argentinci polomoili tako senzacijski zilave Brazilce kao Hrvate
I to bi bio sukob titana i velikana gdje bi ostali uskraceni za trijumf majstora koji bi u momentu bio bolji
Ovako svako je svakom ocitao lekciju
Cestitke hrvatskoj repki na kko

Hrvati nadigrali Brasil ???? hahahaha....nijedan sut niti sansa za 90 min... :shock: :shock: :? :?

ImageImage
User avatar
Dope_Man
Posts: 7787
Joined: 03/06/2016 16:31

#1356 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Dope_Man »

Vala mu je bas izjava za praljkovace.. cuj Hrvatska nadigrala Brazil... :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31566
Joined: 16/04/2011 18:46

#1357 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by skafiskafsnjak »

Moenx wrote: 14/12/2022 11:31
Dope_Man wrote: 14/12/2022 09:53

Pa nisu kanta za nabijanje, al da su na guzove prosli jesu, pogotovo Brazil bez suta po golu prakticno. I zajebu takav derbi svojom pojavom, to se slazem, neoprostivo. Igraju oni stalno u Juznoj Americi, al nekako je to prava stvar tek na SP.
Hrvati su nadigrali Brazil
:D

Image
Moenx
Posts: 1671
Joined: 26/06/2013 10:36

#1358 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Moenx »

mirota wrote: 14/12/2022 11:32
Moenx wrote: 14/12/2022 11:31
Ne bih rekako da je svijet fudbala izgubio jer nema derbija Br Arg
Hrvati su nadigrali Brazil Arg Hrvatsku
U duelu Brazil Argentina ne znam da li bi cvrstina Argentinaca dosla do izrazaja i ne bi Argentinci polomoili tako senzacijski zilave Brazilce kao Hrvate
I to bi bio sukob titana i velikana gdje bi ostali uskraceni za trijumf majstora koji bi u momentu bio bolji
Ovako svako je svakom ocitao lekciju
Cestitke hrvatskoj repki na kko

Hrvati nadigrali Brasil ???? hahahaha....nijedan sut niti sansa za 90 min... :shock: :shock: :? :?

ImageImage
Mislis da dam ja glup ali ja to nisam
Jebo te chetnik
Moenx
Posts: 1671
Joined: 26/06/2013 10:36

#1359 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Moenx »

Dope_Man wrote: 14/12/2022 11:36 Vala mu je bas izjava za praljkovace.. cuj Hrvatska nadigrala Brazil... :-)
Pazi hajde da je to nespretna izjava
Ali recimo da je 4 finalu isplivao izvjesni niz slabosti Brazilaca
Moenx
Posts: 1671
Joined: 26/06/2013 10:36

#1360 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Moenx »

Molim vas da procitate editovani moj post
Greskom nisam sve upisao
Moenx
Posts: 1671
Joined: 26/06/2013 10:36

#1361 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Moenx »

Jedan od kljucnih momenata u jucerasnjoj utakmici jesu prve 30 minute
Pored davanja Hrvatima posjeda Argentinci su cesto sutirali i izvan okvira gola kako bi uspostavili dominaciju definirali igru
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1362 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by malakh »

duh_sa_sjekirom wrote: 14/12/2022 08:16
malakh wrote: 14/12/2022 08:13

kakvu ludačku sreću su imali? nema ludačke sreće da se dođe do polufinala svjetskog prvenstva. ima samo igra i zalaganje.

hrvati su se potrošili protiv brazila i to im je došlo na naplatu.
Suparnički strijelci maše zicere što raja na rekreaciji ne maši, uputiš jedan šut u 118.minuti i daš gol, provlačiš se na penale...
Ma jok, kakva sreća
:-)
za brazil i blejgiju baš igraju amateri. isto kao da gledamo drukčije sportove. pa svaki dobar igrač na utakmici pokuša bar četiri ili pet puta šutirati na go u cilju da zabije. i u tim šutevima budu i ziceri koji se fule. ne razumijem poentu tvoje priče, al haj.

bilo kako bilo, hrvati znaju igrati lopte i ljudi su zasluženo tu gdje jesu. na ovaj ili onaj način i skidam im kapu na svemu. na kraju, mislim da će biti treći i to će za njih biti još jedan uspjeh u nizu.

dovoljno je da u obzir uzmeš da su se povukli mandžukić, kalinić, rakitić, badelj, vrsaljko, čorluka i još neki igraču i da je lovren već ušao u kritične godine, perišić ostario, modrić ostario, vida ostario, kramarić preko 30 godina itd. i da su napravili što su napravili. došlo je tu novih igrača, ali zamjenu za mandžukića, vrsaljka i rakitića još nisu pronašli.
Last edited by malakh on 14/12/2022 11:52, edited 2 times in total.
User avatar
istra_hr
Posts: 1522
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#1363 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by istra_hr »

Dan poslije.... 8)
Argentina zasluženo revanširala svoj poraz iz Rusije.
Smeta me kmečanje naših u vezi penala i suca... i Papa Franjo je navijao za Argentinu.
Danas ćemo znati kog dobivamo na utakmici za 3-4 mjesto. Ne znaš ko je gori; Francuska koja nam nabija komplexe godinama ... ili Maroko, repka s obranom koja je do sad primila najmanje (1) gol.
A mi HR sa daleko "naj sterilnim" napadom
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41115
Joined: 29/06/2011 23:39

#1364 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by dječak sa šibicama »

Retardi dosli na svoje.

Gvardiol ode za 100 miliona a vi crknite od muke :wink: sretna Hrvatska u polufinalu drugi put za redom, a vi sve to mozete gledati samo na tv ekranima :wink:
User avatar
muha_sa
Posts: 128728
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1365 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by muha_sa »

istra_hr wrote: 14/12/2022 11:48 Dan poslije.... 8)
Argentina zasluženo revanširala svoj poraz iz Rusije.
Smeta me kmečanje naših u vezi penala i suca... i Papa Franjo je navijao za Argentinu.
Danas ćemo znati kog dobivamo na utakmici za 3-4 mjesto. Ne znaš ko je gori; Francuska koja nam nabija komplexe godinama ... ili Maroko, repka s obranom koja je do sad primila najmanje (1) gol.
A mi HR sa daleko "naj sterilnim" napadom
Jednom gospodin vazda gospodin :thumbup:
Moenx
Posts: 1671
Joined: 26/06/2013 10:36

#1366 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Moenx »

istra_hr wrote: 14/12/2022 11:48 Dan poslije.... 8)
Argentina zasluženo revanširala svoj poraz iz Rusije.
Smeta me kmečanje naših u vezi penala i suca... i Papa Franjo je navijao za Argentinu.
Danas ćemo znati kog dobivamo na utakmici za 3-4 mjesto. Ne znaš ko je gori; Francuska koja nam nabija komplexe godinama ... ili Maroko, repka s obranom koja je do sad primila najmanje (1) gol.
A mi HR sa daleko "naj sterilnim" napadom
Eh vi Hrvati veasbsterilni napad
Nadam se da osvajate bronzu
Bice to u oba scenarija finale prije finala
Jesam da ce Perisic sta god onako mastovito akrobatski proturot uvaljati zabit
Gore navedeni atributi su doveli Hrvate do srebra
A Perisic je jucer pokazao tu iskru
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4838
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#1367 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by duh_sa_sjekirom »

malakh wrote: 14/12/2022 11:47
duh_sa_sjekirom wrote: 14/12/2022 08:16
Suparnički strijelci maše zicere što raja na rekreaciji ne maši, uputiš jedan šut u 118.minuti i daš gol, provlačiš se na penale...
Ma jok, kakva sreća
:-)
za brazil i blejgiju baš igraju amateri. isto kao da gledamo drukčije sportove. pa svaki dobar igrač na utakmici pokuša bar četiri ili pet puta šutirati na go u cilju da zabije. i u tim šutevima budu i ziceri koji se fule. ne razumijem poentu tvoje priče, al haj.

bilo kako bilo, hrvati znaju igrati lopte i ljudi su zasluženo tu gdje jesu. na ovaj ili onaj način i skidam im kapu na svemu. na kraju, mislim da će biti treći i to će za njih biti još jedan uspjeh u nizu.

dovoljno je da u obzir uzmeš da su se povukli mandžukić, kalinić, rakitić, badelj, vrsaljko, čorluka i još neki igraču i da je lovren već ušao u kritične godine, perišić ostario, modrić ostario, vida ostario, kramarić preko 30 godina itd. i da su napravili što su napravili. došlo je tu novih igrača, ali zamjenu za mandžukića, vrsaljka i rakitića još nisu pronašli.
Upravu si 100%
Ti opet bolje znaš...
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1368 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by malakh »

duh_sa_sjekirom wrote: 14/12/2022 11:55
malakh wrote: 14/12/2022 11:47

za brazil i blejgiju baš igraju amateri. isto kao da gledamo drukčije sportove. pa svaki dobar igrač na utakmici pokuša bar četiri ili pet puta šutirati na go u cilju da zabije. i u tim šutevima budu i ziceri koji se fule. ne razumijem poentu tvoje priče, al haj.

bilo kako bilo, hrvati znaju igrati lopte i ljudi su zasluženo tu gdje jesu. na ovaj ili onaj način i skidam im kapu na svemu. na kraju, mislim da će biti treći i to će za njih biti još jedan uspjeh u nizu.

dovoljno je da u obzir uzmeš da su se povukli mandžukić, kalinić, rakitić, badelj, vrsaljko, čorluka i još neki igraču i da je lovren već ušao u kritične godine, perišić ostario, modrić ostario, vida ostario, kramarić preko 30 godina itd. i da su napravili što su napravili. došlo je tu novih igrača, ali zamjenu za mandžukića, vrsaljka i rakitića još nisu pronašli.
Upravu si 100%
Ti opet bolje znaš...
ma ne znam, samo se trudim biti realan. jebajiga... klasa su i to je to.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3714
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#1369 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by anex »

Može li ovo lock?
User avatar
muha_sa
Posts: 128728
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1370 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by muha_sa »

Mislim da je ovo za kljucanje--jebo prepucavanje :-)
User avatar
Ateista
Posts: 46737
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#1371 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Ateista »

Bezveze su mi ove price zasluzeno ili nezasluzeno, fudbal je takva igra, koja trazi da nekad imas i malo srece, to je uvijek tako, ne broje se ni sanse ni posjed, broje se golovi. Hrvatska samim tim sto je vec zadnjih nekoliko godina pri vrhu pokazuje da ovo nije slucajnost, tacno je da su imali i srece ali da bi te i sreca posluzila treba znati igrati.
Sad su naletili na protivnika koji je u ovom momentu bolji i vise motivisan, to je to.
User avatar
Riddle
Posts: 8202
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#1372 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Riddle »

Bobi wrote: 14/12/2022 10:14 Dobro Boateng :D, ono jee legendarno onako past na guzicu 3 metra od igrača :D.
Ono je namjerno pao. Htio je kontrolisati svoj pad da se ne bi desio ko zna kakav koji je Messi izazvao driblingom. :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128728
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1373 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by muha_sa »

Za vas mlade da pogledate :D valjda se poslije ovog što vidite prestanete ibretit Gvardioli :D

Jedan od najboljih bekova--legendarni Kamaco i Dzajic :D

User avatar
Dope_Man
Posts: 7787
Joined: 03/06/2016 16:31

#1374 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by Dope_Man »

Ateista wrote: 14/12/2022 12:02 Bezveze su mi ove price zasluzeno ili nezasluzeno, fudbal je takva igra, koja trazi da nekad imas i malo srece, to je uvijek tako, ne broje se ni sanse ni posjed, broje se golovi. Hrvatska samim tim sto je vec zadnjih nekoliko godina pri vrhu pokazuje da ovo nije slucajnost, tacno je da su imali i srece ali da bi te i sreca posluzila treba znati igrati.
Sad su naletili na protivnika koji je u ovom momentu bolji i vise motivisan, to je to.
Mislim da niko normalan ne moze sporiti da je reprezentacija Hrvatske zadnjih 10tak godina konzistentno dobra i da je dolazak u cetvrtfinale ili polufinale ne iznedjenje vec ispunjenje realnog ocekivanja.

Al da su igrom zasluzili.. pa ne moze neko pogledati utakmicu Brazil-Hrvatska i reci da je Hrvatska u bilo cemu bila bolja.
User avatar
vaučer
Posts: 9320
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#1375 Re: 1/2 finala: Argentina - Hrvatska

Post by vaučer »

Dope_Man wrote: 14/12/2022 12:53
Al da su igrom zasluzili.. pa ne moze neko pogledati utakmicu Brazil-Hrvatska i reci da je Hrvatska u bilo cemu bila bolja.
BIla je bolja u realizaciji vlastitog plana i to je bilo dovoljno. Brazil je imao plan da se nametne, zabije kamaru golova i pomete Hrvatsku - zabili su jedan gol, nisu imali više lopte, imali su dovoljno prilika. Hrvatska je imala plan da im uzme loptu koliko mogu i iz limitiranih prilika možda naprave nešto - ostvarili su plan.
Locked