Pelene i naši "tržni centri"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#1 Pelene i naši "tržni centri"

Post by tap3ah75 »

Odem u Robot da kupim za princezu molfix pelene kad ono bile zaljepljene gratis maramice i vidim sve maramice poskidane i ostali im na pakovanjima pelena komadići onog ljepila na kome biše besplatno.
I papcima su se čak i neka pakovanja pelena poderala. Ali su ih normalo ostavili na rafama.
To sam jednom doživio i u DP-U.

Svašta sam viđao ali se ovome nisam nadao..... stvarno nisam.

Zna li neko ko je zastupnik molfix pelena za BiH da prijavim i požalim se (ako ima kakve fajde od toga)?
huxley
Posts: 636
Joined: 05/08/2009 09:56

#2 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by huxley »

Megamix, to možeš vidjeti na pakovanju.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by Cholina_Lokica »

Vjerovatno su to poslikadli "kupci". Znam nekoliko slucajeva kad sam vidjela kako fino vide nesto gratis i skinu :-) Prije jedno godinu dana pedigree hrana, velika vreca i gratis frizbi za pse bio u amku, i samo na jednoj vreci ostao zaljepljen sve stoka pokupila, taj frizbi kosta citave dvije km ali jok bagra mora skinut da ne kupi hranu
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#4 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by Zovem se Zelena »

Ne mora značiti da su kupci... Iz pouzdanih informacija znam da vrlo često te gratis stvari pokupe i sami radnici tržnih centara. Jbg, kad rade za 400-500 maraka dovijaju se i oni na razne načine. Ne podržavam, ali sve nam je u nekoj stvari...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40837
Joined: 29/06/2011 23:39

#5 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by dječak sa šibicama »

Cholina_Lokica wrote:Vjerovatno su to poslikadli "kupci". Znam nekoliko slucajeva kad sam vidjela kako fino vide nesto gratis i skinu :-) Prije jedno godinu dana pedigree hrana, velika vreca i gratis frizbi za pse bio u amku, i samo na jednoj vreci ostao zaljepljen sve stoka pokupila, taj frizbi kosta citave dvije km ali jok bagra mora skinut da ne kupi hranu
a kako to sto skinu, iznesu iz prodavnice? ne razumijem, samo prodju sa tim pored kasirke, bez objasnjenja, ili ih niko nista ne pita?

Sjecam se da su jedno vrijeme na paketima Grand kafe dolazile zalijepljene one lijepe dugacke kasikice kao poklon, preko noci je sve poskidano, odlijepljeno, nisi mogao naci kesicu kafe a da je na njoj ostala kasikica.

Ne znam ko to radi, ali prodavacice nebi smjele dopustiti kupcima da skidaju. Mada kod nas sve moze.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#6 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by Cholina_Lokica »

Zovem se Zelena wrote:Ne mora značiti da su kupci... Iz pouzdanih informacija znam da vrlo često te gratis stvari pokupe i sami radnici tržnih centara. Jbg, kad rade za 400-500 maraka dovijaju se i oni na razne načine. Ne podržavam, ali sve nam je u nekoj stvari...
Vjerovatno ima i to, ja sam eto primjetila da kupci skidaju.
dječak sa šibicama wrote:
Cholina_Lokica wrote:Vjerovatno su to poslikadli "kupci". Znam nekoliko slucajeva kad sam vidjela kako fino vide nesto gratis i skinu :-) Prije jedno godinu dana pedigree hrana, velika vreca i gratis frizbi za pse bio u amku, i samo na jednoj vreci ostao zaljepljen sve stoka pokupila, taj frizbi kosta citave dvije km ali jok bagra mora skinut da ne kupi hranu
a kako to sto skinu, iznesu iz prodavnice? ne razumijem, samo prodju sa tim pored kasirke, bez objasnjenja, ili ih niko nista ne pita?

Sjecam se da su jedno vrijeme na paketima Grand kafe dolazile zalijepljene one lijepe dugacke kasikice kao poklon, preko noci je sve poskidano, odlijepljeno, nisi mogao naci kesicu kafe a da je na njoj ostala kasikica.

Ne znam ko to radi, ali prodavacice nebi smjele dopustiti kupcima da skidaju. Mada kod nas sve moze.
Pa ti gratis proizvodi su uvijek zaljepljeni trakom samo i lako ih je skinuti, nemaju bar kodove da se citaju, tako da se lako iznesu, nema nikakve prepreke da to rade, strpaj u torbu i nosi
User avatar
tag33
Posts: 768
Joined: 19/02/2012 14:19

#7 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by tag33 »

Znaci ono kad pise +200 grama kafe(na primjer) gratis ja mogu doci sa kofom i nasuti sebi :D
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#8 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by PipiDugaDevetka »

Tako jednom pored mene čovjek pojede pakovanje jagoda u Mercatoru-1.
Image
Bile su to španske jagode.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9 Re: Pelene i naši "tržni centri"

Post by Edin H. »

Cholina_Lokica wrote:Vjerovatno su to poslikadli "kupci". Znam nekoliko slucajeva kad sam vidjela kako fino vide nesto gratis i skinu :-) Prije jedno godinu dana pedigree hrana, velika vreca i gratis frizbi za pse bio u amku, i samo na jednoj vreci ostao zaljepljen sve stoka pokupila, taj frizbi kosta citave dvije km ali jok bagra mora skinut da ne kupi hranu
Ma ja zato sto nema zujalice :oops:
Post Reply