Zašto glasujete za Željka?

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Locked
cheky

Zašto glasujete za Željka?

Post by cheky » 01/04/2012 23:16

Zanima me zašto vi Bošnjaci glasujete za Hrvata Željka, a ne za nekog svoga tipa Bakir ili Hare?

Hemel

Re: Zašto glasujete za Željka?

Post by Hemel » 01/04/2012 23:21

cheky wrote:Zanima me zašto vi Bošnjaci glasujete za Hrvata Željka, a ne za nekog svoga tipa Bakir ili Hare?
dok nije tema otisla...da odgovorim :-)

Bakir i Hare ce dobiti svakako od dzemata a Zeljko od nas patriota. :D

cheky

Post by cheky » 01/04/2012 23:21

Što su to džemati?

zavrzlama
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by zavrzlama » 01/04/2012 23:23

cheky wrote:Zanima me zašto vi Bošnjaci glasujete za Hrvata Željka, a ne za nekog svoga tipa Bakir ili Hare?
zato sto je svako nas ko je za BIH....posto u entitetu federacija bih, bosnjaci imaju pravo glasati i za hrvatskog clana predsjednistva BIH,oni glasaju za onog hrvata koji ce najbolje zastupati interese i BIH i hrvata kao naroda...

npr. da danas postoji RSK(republika srpska krajina) u hrvatskoj...sta mislis za koga bi glasali hrvati,za srbina koji je nezavisnu hrvatsku i ravnopravnu na svakom n enom pedlju ili za srbina koji je protiv hrvatske i trazi njenu podjelu...eto sad znas sto bosnjaci glasaju za Komsica..
Last edited by zavrzlama on 01/04/2012 23:26, edited 1 time in total.

cheky

Post by cheky » 01/04/2012 23:25

zavrzlama wrote:
zato sto je svako nas ko je za BIH....posto u entiteu federacija bih bosnjaci imaju pravo glasati i za hrvatskog clana predsjednistva BIH,oni glasaju za onog hrvata koji ce najbolje zastupati interese i BIH i hrvata kao naroda...

npr. da danaspostoji RSK(republika srpska krajina) u hrvatskoj...sta mislis za koga bi glasali hrvati,za srbina koji je nezavisnu hrvatsku i ravnopravnu na svakom n enom pedlju ili za srbina koji je protiv hrvatske i trazi njenu podjelu...eto sad znas sto bosnjaci glasaju za Komsica..
Aha. Da li je to i zbog poštovanja prema hrvatskom narodu ili samo zbog pojedinca?

Hemel

Post by Hemel » 01/04/2012 23:27

cheky wrote:Što su to džemati?
biskupije :D

zavrzlama
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by zavrzlama » 01/04/2012 23:29

cheky wrote:
zavrzlama wrote:
zato sto je svako nas ko je za BIH....posto u entiteu federacija bih bosnjaci imaju pravo glasati i za hrvatskog clana predsjednistva BIH,oni glasaju za onog hrvata koji ce najbolje zastupati interese i BIH i hrvata kao naroda...

npr. da danaspostoji RSK(republika srpska krajina) u hrvatskoj...sta mislis za koga bi glasali hrvati,za srbina koji je nezavisnu hrvatsku i ravnopravnu na svakom n enom pedlju ili za srbina koji je protiv hrvatske i trazi njenu podjelu...eto sad znas sto bosnjaci glasaju za Komsica..
Aha. Da li je to i zbog poštovanja prema hrvatskom narodu ili samo zbog pojedinca?
BIH hrvati su jedan od tri konstutivna i ravnopravna naroda u BIH,njima ne treba da ih neko postuje,jer ih Ustav postuju i stiti....

zippoo87
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Post by zippoo87 » 01/04/2012 23:30

nisam glasao za njega ali mislim da je razlog sto od dva zla treba odabrati manje
npr.kako da glasamo za bakira ili silajdzica,obojica krimosi teski a komsic cist ko suza
btw.evo sada su prosle skoro 2 godine od izbora,eto koliko koristi ima od bakira,njega treba pomesti sa politicke scene,eutanizirati kako,on ne moze dobro sebi napraviti,da napravi nekom narodu u bih

a posebna je prica zlatko lagumdzija,lafinator a ovamo muljator teski,unistava SDP,evo vidi se to sada po postupcima njega i saradnika mu,posebno komsica
komsic je onakvim potezom samo sebe unistio ,pao u je ucima mnogih ljudi a generalno,nije on ni neki mozak,nije on nista posebno uradio za bih kao clan predsjednistva,doduse tesko se izboriti sa radmanovicem i izetbegovicem

Locked