Muške igre mačka i mišice

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#1 Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

On je tridesetih godina uspijesan, lijep i zgodan.Zavidna karijera, kojoj je maksimalno posvećen.Žena vjerovatno stotine prije, sarmantan, hladan i dinstanciran odnos prema svima.Bez emocija ili izljeva nježnosti.
Ona je omiljena u društvu, prilično mladja od njega, vječni optimista, zgodna.
Problem se javlja u njegovoj zagrijanosti i ludilu na momente prema njoj, a onda povlačenju u sebe i distanciranju.Bez ikakvog odredjenog razloga.Obično je ta pojava izražena, ako je ona bila malo aktivnija u društvu, njemu se počinje spavati, dosadjivati i sl.
Sutradan je i narednih dana ponaša se kao da kažnjava, nema vremena za razgovor, žuri nekuda i sl. Koleginice otvoreno sarmira, ne vulgarno ili neukusno ali sa dozom nabacivanja i otvorenog flerta. Opravdanje mu je kako je želio biti prijatan samo.
Koji razlozi mogu biti posrijedi u ovom slucaju. Ljubomora koju ne želi pokazati, te dokazuje tim flertovanjem kasnije kako i on može to isto i još puno bolje ?
Ili je ovo pogresan zaključak i ohrabrenje ?
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#2 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by Mis mekinjas »

:-) :-) :-) :-) :-)
On je p***** bez samopouzdanja :D
A njoj nek je sa srećom, da bude pametnija. :D
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#3 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

Mis mekinjas wrote::-) :-) :-) :-) :-)
On je p***** bez samopouzdanja :D
A njoj nek je sa srećom, da bude pametnija. :D
Problem je sto nikad neće priznati tu ljubomoru, ako je ima.
Ustvari ne znam sto bi rekla i jel ljubomora u pitanju.Većina opravdanja su premoren sam, istrosen bla bla.

Stvarno je svaki savjet dobrodosao, kako takve likove izvaditi iz ljusture i otvoriti.
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#4 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by terra_incognita »

šta znači aktivna u društvu ?
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#5 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by Mis mekinjas »

_Sarajka wrote:
Mis mekinjas wrote::-) :-) :-) :-) :-)
On je p***** bez samopouzdanja :D
A njoj nek je sa srećom, da bude pametnija. :D
Problem je sto nikad neće priznati tu ljubomoru, ako je ima.
Ustvari ne znam sto bi rekla i jel ljubomora u pitanju.Većina opravdanja su premoren sam, istrosen bla bla.

Stvarno je svaki savjet dobrodosao, kako takve likove izvaditi iz ljusture i otvoriti.
Nikako, biti pi*da je karakterna osobina, i takav će uvijek biti. Trebaš uraditi, kako želiš. Ako ti je stalo do njega, a nije dovoljno, jer da jeste ti to ne bi sad pisala ovdje, ostani s njim. Kad nekog voliš voliš i njegove mane. Dobro je da toi tebi smeta, iskreno. Brzo ćeš otići dalje, ako si pametna.
Ja nisam svojevremno bila dovoljno pametna. :D Ali vrijeme gubiti na takve beskičmene skotove, ne vrijedi. Ima predivnih muškaraca,samo ih treba upoznati. :)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#6 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by fatamorgana »

"Mis mekinjas" Ima predivnih muškaraca,samo ih treba upoznati. :)
:kravata:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by plain vanilla »

_Sarajka wrote:On je tridesetih godina uspijesan, lijep i zgodan.Zavidna karijera, kojoj je maksimalno posvećen.Žena vjerovatno stotine prije, sarmantan, hladan i dinstanciran odnos prema svima.Bez emocija ili izljeva nježnosti.
Ona je omiljena u društvu, prilično mladja od njega, vječni optimista, zgodna.
Problem se javlja u njegovoj zagrijanosti i ludilu na momente prema njoj, a onda povlačenju u sebe i distanciranju.Bez ikakvog odredjenog razloga.Obično je ta pojava izražena, ako je ona bila malo aktivnija u društvu, njemu se počinje spavati, dosadjivati i sl.
Sutradan je i narednih dana ponaša se kao da kažnjava, nema vremena za razgovor, žuri nekuda i sl. Koleginice otvoreno sarmira, ne vulgarno ili neukusno ali sa dozom nabacivanja i otvorenog flerta. Opravdanje mu je kako je želio biti prijatan samo.
Koji razlozi mogu biti posrijedi u ovom slucaju. Ljubomora koju ne želi pokazati, te dokazuje tim flertovanjem kasnije kako i on može to isto i još puno bolje ?
Ili je ovo pogresan zaključak i ohrabrenje ?
egocentrik
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#8 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

terra_incognita wrote:šta znači aktivna u društvu ?
Sarmantna i pricalica, dežurni klovn.
Mis mekinjas wrote:
_Sarajka wrote:
Mis mekinjas wrote::-) :-) :-) :-) :-)
On je p***** bez samopouzdanja :D
A njoj nek je sa srećom, da bude pametnija. :D
Problem je sto nikad neće priznati tu ljubomoru, ako je ima.
Ustvari ne znam sto bi rekla i jel ljubomora u pitanju.Većina opravdanja su premoren sam, istrosen bla bla.

Stvarno je svaki savjet dobrodosao, kako takve likove izvaditi iz ljusture i otvoriti.
Nikako, biti pi*da je karakterna osobina, i takav će uvijek biti. Trebaš uraditi, kako želiš. Ako ti je stalo do njega, a nije dovoljno, jer da jeste ti to ne bi sad pisala ovdje, ostani s njim. Kad nekog voliš voliš i njegove mane. Dobro je da toi tebi smeta, iskreno. Brzo ćeš otići dalje, ako si pametna.
Ja nisam svojevremno bila dovoljno pametna. :D Ali vrijeme gubiti na takve beskičmene skotove, ne vrijedi. Ima predivnih muškaraca,samo ih treba upoznati. :)
Pa cijela priča mi je čudna, moram priznati.Kad se pocnem hladiti i dam mu do znanja ludilo ga pukne najednom.Milion prijedloga, obecanja i sve sto pozelim.Poruka i drugih znakova pažnje.
Sto je najgore u cijeloj priči levat je u stanju za sat pokupiti žensko, ako se nameraci.
Sedam dana je flertovao jer nisam reagovala, a bili smo posvadjani nesto.Na moje oci u lokalu.Da li to u startu prekinuti ili nastaviti biti mišić ?

Dilema je .
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#9 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

plain vanilla wrote:
_Sarajka wrote:On je tridesetih godina uspijesan, lijep i zgodan.Zavidna karijera, kojoj je maksimalno posvećen.Žena vjerovatno stotine prije, sarmantan, hladan i dinstanciran odnos prema svima.Bez emocija ili izljeva nježnosti.
Ona je omiljena u društvu, prilično mladja od njega, vječni optimista, zgodna.
Problem se javlja u njegovoj zagrijanosti i ludilu na momente prema njoj, a onda povlačenju u sebe i distanciranju.Bez ikakvog odredjenog razloga.Obično je ta pojava izražena, ako je ona bila malo aktivnija u društvu, njemu se počinje spavati, dosadjivati i sl.
Sutradan je i narednih dana ponaša se kao da kažnjava, nema vremena za razgovor, žuri nekuda i sl. Koleginice otvoreno sarmira, ne vulgarno ili neukusno ali sa dozom nabacivanja i otvorenog flerta. Opravdanje mu je kako je želio biti prijatan samo.
Koji razlozi mogu biti posrijedi u ovom slucaju. Ljubomora koju ne želi pokazati, te dokazuje tim flertovanjem kasnije kako i on može to isto i još puno bolje ?
Ili je ovo pogresan zaključak i ohrabrenje ?
egocentrik
Misliš da bježati glavom bez obzira od ovakvih ?

Znaš šta je problem, ona ženska glupost jer mislim da ga mogu otvoriti i promijeniti, zato mi se ne bjezi.
Ali obzirom na godine u dilemi Sam iskreno jetsam dorasla tome .
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#10 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by burek_in_space »

Vidi teme :D

Neka, neka..dobar je frajer, svaka mu dala. :oops:
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#11 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

burek_in_space wrote:Vidi teme :D

Neka, neka..dobar je frajer, svaka mu dala. :oops:
Ti se samo deres na mene.Vise ne smijem zucnuti na sportu, nisi valjda I ovdje moderator, da skocim u Miljacku namah.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#12 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by burek_in_space »

_Sarajka wrote: Ti se samo deres na mene.Vise ne smijem zucnuti na sportu, nisi valjda I ovdje moderator, da skocim u Miljacku namah.
Ne derem se na tebe, nego mi shega kako ovakvi frajeri uspijevaju. I svaka im dala, kad prolazi. :wink:

A ovaj, pogledaj gore lijevo, pri vrhu stranice :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#13 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by plain vanilla »

_Sarajka wrote:
plain vanilla wrote:
egocentrik
Misliš da bježati glavom bez obzira od ovakvih ?

Znaš šta je problem, ona ženska glupost jer mislim da ga mogu otvoriti i promijeniti, zato mi se ne bjezi.
Ali obzirom na godine u dilemi Sam iskreno jetsam dorasla tome .
cim mislis da ga mozes mijenjati, nisi dorasla situaciji

a da li bjezati ili ostati, to moras odluciti sama :)
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#14 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by Tirkiz »

ovo bi mogla biti zanimljiva tema :D
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#15 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

burek_in_space wrote:
_Sarajka wrote: Ti se samo deres na mene.Vise ne smijem zucnuti na sportu, nisi valjda I ovdje moderator, da skocim u Miljacku namah.
Ne derem se na tebe, nego mi shega kako ovakvi frajeri uspijevaju. I svaka im dala, kad prolazi. :wink:

A ovaj, pogledaj gore lijevo, pri vrhu stranice :oops:
Pa dobro nisam brojala jel bas svaka dala, ali svojim ocima Sam vidjela da bi neke bile rade.Pa rekoh da pitam raju, sta misli.
Sta bi mi ti rekao ?Sa tvog muskog stanovista ?

Objektivno, pa necu unositi politiku na sport :roll:
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#16 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

plain vanilla wrote:
_Sarajka wrote:
plain vanilla wrote:
egocentrik
Misliš da bježati glavom bez obzira od ovakvih ?

Znaš šta je problem, ona ženska glupost jer mislim da ga mogu otvoriti i promijeniti, zato mi se ne bjezi.
Ali obzirom na godine u dilemi Sam iskreno jetsam dorasla tome .
cim mislis da ga mozes mijenjati, nisi dorasla situaciji

a da li bjezati ili ostati, to moras odluciti sama :)
Mislis pisi propalo, star se konj, preko tri banke vuci ne uci .
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#17 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by burek_in_space »

_Sarajka wrote: Pa dobro nisam brojala jel bas svaka dala, ali svojim ocima Sam vidjela da bi neke bile rade.Pa rekoh da pitam raju, sta misli.
Sta bi mi ti rekao ?Sa tvog muskog stanovista ?

Objektivno, pa necu unositi politiku na sport :roll:
Igra se s tobom.
Zashto?!
Jer mu se mozhe.

Napravish distancu od njega, pomislish da si uspjela...kad eto njega, samo te malo cimne, i ti si gotova, vracash se na staro.
I znash shta?!
Ja njega ne krivim uopshte, jer on ima taktiku koja mu uspijeva. Ovdje si ti jedini krivac, jer to dozvoljavash.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#18 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by azurna_obala »

Takve je najbolje ignorisati. Meni lično takvi muškarci, za kojim juri pola ženske populacije nisu zanimljivi. Puni sebe, sami na svijetu...jok.
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#19 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

burek_in_space wrote:
_Sarajka wrote: Pa dobro nisam brojala jel bas svaka dala, ali svojim ocima Sam vidjela da bi neke bile rade.Pa rekoh da pitam raju, sta misli.
Sta bi mi ti rekao ?Sa tvog muskog stanovista ?

Objektivno, pa necu unositi politiku na sport :roll:
Igra se s tobom.
Zashto?!
Jer mu se mozhe.

Napravish distancu od njega, pomislish da si uspjela...kad eto njega, samo te malo cimne, i ti si gotova, vracash se na staro.
I znash shta?!
Ja njega ne krivim uopshte, jer on ima taktiku koja mu uspijeva. Ovdje si ti jedini krivac, jer to dozvoljavash.
Nije to neka ozbiljna veza sad, drzim ja njega sedmicu dana, dok ne ispuca sve finte. Poslije lafo oprostim, opet slijedeci izlazak poluditis I sve ponovo.Ali nikako iskreno da kaze da li mu smeta to sto se zezam ili je nesto deseto u pitanju.Smeta tebi kad je cura s kojim si vesela I druzeljubiva sa puno Raje oko sebe ?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#20 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by plain vanilla »

_Sarajka wrote:
plain vanilla wrote: cim mislis da ga mozes mijenjati, nisi dorasla situaciji

a da li bjezati ili ostati, to moras odluciti sama :)
Mislis pisi propalo, star se konj, preko tri banke vuci ne uci .
ne, najlakse je nekome reci-ma ostavi ga, sta ce ti..a da tebi nije stalo ne bi sad ovdje trunila o njemu

jedino sto sam naucila za sve ove godine ( i ja sam star konj) je da ako ne cijenis sebe, niko te nece cijeniti..i ne dopusti nikome da te uzima zdravo za gotovo
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#21 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by Mis mekinjas »

A jel' vi to sarajko, i radite na istom mjestu... :-) :-) :-) :-)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#22 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by fatamorgana »

Ma .... moj ti je savjet, iskoristi ga sehualno a onda ga odbaci ....
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#23 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by Mis mekinjas »

_Sarajka wrote:
Nije to neka ozbiljna veza sad, drzim ja njega sedmicu dana, dok ne ispuca sve finte. Poslije lafo oprostim, opet slijedeci izlazak poluditis I sve ponovo.Ali nikako iskreno da kaze da li mu smeta to sto se zezam ili je nesto deseto u pitanju.Smeta tebi kad je cura s kojim si vesela I druzeljubiva sa puno Raje oko sebe ?
:-) :-) :-) :-)

A ja da sam muško, ja bih te odmah poslala u 3, ma šta u 3, u 100.... PpppppERŠUNA :D ...Da prostiš na izrazu... :-) :-) :-) :-)
_Sarajka
Posts: 729
Joined: 13/05/2011 22:31

#24 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by _Sarajka »

Mis mekinjas wrote:A jel' vi to sarajko, i radite na istom mjestu... :-) :-) :-) :-)
Ne, ali se krecemo na istim mjestima u gradu .
Mis mekinjas wrote:
_Sarajka wrote:
Nije to neka ozbiljna veza sad, drzim ja njega sedmicu dana, dok ne ispuca sve finte. Poslije lafo oprostim, opet slijedeci izlazak poluditis I sve ponovo.Ali nikako iskreno da kaze da li mu smeta to sto se zezam ili je nesto deseto u pitanju.Smeta tebi kad je cura s kojim si vesela I druzeljubiva sa puno Raje oko sebe ?
:-) :-) :-) :-)

A ja da sam muško, ja bih te odmah poslala u 3, ma šta u 3, u 100.... PpppppERŠUNA :D ...Da prostiš na izrazu... :-) :-) :-) :-)
Salis se garant, zasto ?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#25 Re: Muške igre mačka i mišice

Post by burek_in_space »

_Sarajka wrote:
Nije to neka ozbiljna veza sad, drzim ja njega sedmicu dana, dok ne ispuca sve finte. Poslije lafo oprostim, opet slijedeci izlazak poluditis I sve ponovo.Ali nikako iskreno da kaze da li mu smeta to sto se zezam ili je nesto deseto u pitanju.Smeta tebi kad je cura s kojim si vesela I druzeljubiva sa puno Raje oko sebe ?
Nije pitanje da li meni smeta, nego da li tom tvom hairliji smeta.
A ochigledno da smeta, ako se tako ponasha.
Ili je to samo predstava za tebe, jer je provalio tvoju slabu tachku, a ti mu iz nekog razloga josh uvijek interesantna.
Locked