--

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Melanholik
Posts: 583
Joined: 28/12/2011 16:43

#1 --

Post by Melanholik »

--
Last edited by Melanholik on 22/03/2018 14:03, edited 4 times in total.
User avatar
LovableF34
Posts: 801
Joined: 31/10/2011 22:16

#2 Re: Ženske "igrice"

Post by LovableF34 »

Ne isplati - da ne filozofiram puno u ove kasne sate.
Muzikjunki
Posts: 341
Joined: 24/04/2010 11:33

#3 Re: Ženske "igrice"

Post by Muzikjunki »

Vama zenama se zasigurno isplati, a nama muskarcima se nikako ne isplati :D
User avatar
Paunovac
Posts: 8872
Joined: 22/11/2011 16:14

#4 Re: Ženske "igrice"

Post by Paunovac »

Dok manevrišeš i smišljaš zasjede i gluposti ''šta ako, šta bi kako bi'', zamaraš se nepotrebnim. Budi prirodna i radi sve u skladu sa osjećajem i potrebom.
Eh da, zaboravi banalne predrasude ''biti ili ne biti kučka'', to je neko smislio u trenucima nemoći i frustriranosti.

Budi svoja ;-)
juliam
Posts: 2
Joined: 30/11/2011 00:04

#5 Re: Ženske "igrice"

Post by juliam »

Budi iskrena i budi onakva kakva jesi. Pokazi mu se u pravom svjetlu,onakva kakva si zapravo. Pusti mu nek upozna tebe a ne "knjizicu" .. Ustvari, ako ti je stalo do ozbilje .. :P :)
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#6 Re: Ženske "igrice"

Post by Abu FEED el-Castro »

Zalutah ovdje, kontam neki zenski Kanter izasao ili tako nesto :D

Pa kad sam vec tu da kazem na upitano. Meni samo naumpada razmisljanje iz suprotnog pravca. Ako neko nema to nesto u sebi onda mu je to pitanje irelevantno svakako. Hocu reci ne moze niko zbog savjeta postati kučka ;)
Ili si lav ili nisi, nadam se da sam dobacio misao.
User avatar
Melanholik
Posts: 583
Joined: 28/12/2011 16:43

#7 Re: Ženske "igrice"

Post by Melanholik »

čuj ženski Kanter :lol: pa za šta služe navodnici? :P
ma nisam ja tražila neki savjet za sebe, nego rekoh potaklo me na razmišljanje da li te stvari općenito "pale". :)
BASS
Posts: 881
Joined: 11/07/2007 04:51

#8 Re: Ženske "igrice"

Post by BASS »

Slično iskustvo trenutno imam,samo mi je uloga nasuprot "kučke" :-) :roll:
Vidiš fazon je u tome što nije isto kada muškarci igraju igrice i nekad glume nedostižne i kada to žene rade.
Kada muškarac npr.pravi duže pauze u javljanjima,nešto je zauzet vazda,ima gomila nekih curica oko njega i za tu neku dotičnu djevojku mu je možda stalo,možda ne - onda on ide kontra onog što većina muškaraca radi - a to je,iskreno : smaranje i opjedanje i blamiranje i pravljenje milion kompromisa da dobije to što želi.
I takvo ponašanje suprotno većini tog muškarca izdvaja iz ove mase i to je zanimljivo i čini ga poželjnim.
Djevojka koja glumi nedostižnu iskreno,samo smara,jer su muškarci naviknuti na određenu dozu te igre skoro kod svake žene (dobro doduše ima i drugačijih,ali average djevojka,pogotovo average bosanke nisu toliko samoinicijativne i direktne i hajd da kažem - nisu baš fast love cure) i svako dodatno "igranje" je samo dobivanje dodatne količine - iste stvari."Pali" samo kod muškaraca koji se plaše da će odbijanje narušiti njihov ego i onda "osvajanje" neke djevojke postane opsesija,što nije uvijek ugodno za djevojku.
Tako,svaki iole iskusan i samopouzdan muškarac zna da je to act i samo smarate manje više sa tim igricama,pa mi budemo primorani da tražimo isto za manje pare...
eto
Za razliku,pokušaj biti zanimljiva osoba i onako fun to be with,radi bolje zasigurno.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#9 Re: Ženske "igrice"

Post by JThomas »

danas svi igraju igrice i zato je normalnih ljudskih odnosa sve manje i manje.

tinejdžeri imaju opravdanje, sve iznad 18 godina...bježi ba. možemo šaha igrati ako ti se igra.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#10 Re: Ženske "igrice"

Post by 6.april »

Nikada nisam igrala igrice. Ja u lice odmah kažem i da sam se zaljubila i da volim.
Do sada nisam imala loših iskustava.

Otvoreno srce i hrabrost!
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#11 Re: Ženske "igrice"

Post by Ghost_Rider_XXX »

Kakve ba igrice, jel ti stvarno misliš da normalno muško pada na Cosmo i Sex&City folove? Na kraju ćeš dobit situaciju da će biti divan i krasan i igrat po tvojim pravilima dok te ne okrene, a potom ciao bella.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#12 Re: Ženske "igrice"

Post by edo_79 »

Ghost_Rider_XXX wrote:Kakve ba igrice, jel ti stvarno misliš da normalno muško pada na Cosmo i Sex&City folove? Na kraju ćeš dobit situaciju da će biti divan i krasan i igrat po tvojim pravilima dok te ne okrene, a potom ciao bella.
Upravo tako druže ... ali većina njih misli ako igra po tim Cosmo i Sex&City folovima da će nešto dobiti, kao ono ja okom a on hop, i onda se ode u krajnosti pa na kraju bude samo ciao bella, i onda ostani sam i čitaj magazine i savjete. Najbolje je brate dragi, sjedi i otvoreno u čelo, to hoću to neću i završena stvar.

Što bi Bruce Lee reko ... be water :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#13 Re: Ženske "igrice"

Post by Tvrdokorna mrlja »

ponukana jednom knjižicom i ja se počeh baviti time amaterski.
:lol: :lol:

nemoj samo u profesionalke preci i bice to ok :)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#14 Re: Ženske "igrice"

Post by JThomas »

svako može pasti. al' sve je to jako kratkog daha.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#15 Re: Ženske "igrice"

Post by edo_79 »

JThomas wrote:svako može pasti. al' sve je to jako kratkog daha.
POTPIS :D
User avatar
potočanka
Posts: 70840
Joined: 09/11/2008 20:38
Location: vjerna ŽEKIPA

#16 Re: Ženske "igrice"

Post by potočanka »

Ghost_Rider_XXX wrote:Kakve ba igrice, jel ti stvarno misliš da normalno muško pada na Cosmo i Sex&City folove?
ni normalno žensko ne pada na Cosmo i Sex&City folove, prije da će se ismijavati tim folovima :D
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#17 Re: Ženske "igrice"

Post by malaplavooka »

Hmmmm. ne igraj, ne vrijedi, na koncu ne možeš igrati danima, budi to što jesi i hoće-hoće, neće? Nikom ništa.Mada iz ličnog iskustava znam da muškarci iskrenu curu gledaju ko da je s Marsa pala...ne snalaze se s takvima baš najbolje pa stoga imaju više afiniteta prema "igračicama" osjećaju se valjda polaskanima ili šta već...
GaRGa
Posts: 2760
Joined: 25/02/2009 15:00

#18 Re: Ženske "igrice"

Post by GaRGa »

ima svakakvih muskaraca al generalno bjezi od onih koji sebi dozvoljavaju da ih zavlacis jer ocigledno ne vrijede u svojim pocima pa trce za tobom misleci valjda da nema zene osim tebe na planeti
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#19 Re: Ženske "igrice"

Post by Ghost_Rider_XXX »

edo_79 wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Kakve ba igrice, jel ti stvarno misliš da normalno muško pada na Cosmo i Sex&City folove? Na kraju ćeš dobit situaciju da će biti divan i krasan i igrat po tvojim pravilima dok te ne okrene, a potom ciao bella.
Upravo tako druže ... ali većina njih misli ako igra po tim Cosmo i Sex&City folovima da će nešto dobiti, kao ono ja okom a on hop, i onda se ode u krajnosti pa na kraju bude samo ciao bella, i onda ostani sam i čitaj magazine i savjete. Najbolje je brate dragi, sjedi i otvoreno u čelo, to hoću to neću i završena stvar.

Što bi Bruce Lee reko ... be water :lol: :lol: :lol: :lol:
Apsolutno se slažem, ali današnji mediji jako loše utječu na žensku populaciju, posebno ovaj mladjahniji dio. :D
Više puta sam imao Cosmo i slične pizdarije u rukama (nisam gay Freuda mi) i kad pročitaš šta se savjetuje današnjim ženama lijepo ti se kosa na glavi digne, o našim portalim svagdašnjim ne želim ni pričati.

Samo jedan je Onur. :lol:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#20 Re: Ženske "igrice"

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ja NAJvolim naprimjer BriDŽa, Remija il Jamba il možda Čovječe ne ljuti se (al uvijek se naljute), a nekad volim i kolo zaigrat :roll:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#21 Re: Ženske "igrice"

Post by edo_79 »

@Ghost ..... Druže moj ... sžene hoće da budu ono ... My way or highway .... samo što to ne pali uvijek .... možda pali do neke mjere .... ali uvijek postoji ... the line one shouldn't cross .... a kad se to desi .... e onda je avaj ... kukala ti majka ... nevaljaš... vakav si nakav si... isti si ko svi ostali ... prosto zato što ne želiš da igraš po nečijim pravilima .....

Da ne offtopičim dalje .... na koncu konaca ... ako nešto želiš iskreno i od sveg srca ... budi ono što jesi i nemoj nikom dozvoljavati da te oblikuje onako kako njemu/njoj paše ... jer kompletan si samo ako si ono što jesi ....
User avatar
žulijan asanž
Posts: 1907
Joined: 02/09/2011 15:23
Location: šveCki akciJoni

#22 Re: Ženske "igrice"

Post by žulijan asanž »

da li se zaista isplati biti kučka? na duge staze? na kratke?

da li muški to prokuže i kako reaguju? i ako je djelotvorno, kakvim se žene igricama najčešće služe?

Image
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#23 Re: Ženske "igrice"

Post by edo_79 »

žulijan asanž wrote:
da li se zaista isplati biti kučka? na duge staze? na kratke?

da li muški to prokuže i kako reaguju? i ako je djelotvorno, kakvim se žene igricama najčešće služe?

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#24 Re: Ženske "igrice"

Post by HAVANA »

Jebo kucku.
User avatar
AlienBiH
Posts: 319
Joined: 21/03/2011 17:42

#25 Re: Ženske "igrice"

Post by AlienBiH »

Abu FEED el-Castro wrote:Zalutah ovdje, kontam neki zenski Kanter izasao ili tako nesto :D

Pa kad sam vec tu da kazem na upitano. Meni samo naumpada razmisljanje iz suprotnog pravca. Ako neko nema to nesto u sebi onda mu je to pitanje irelevantno svakako. Hocu reci ne moze niko zbog savjeta postati kučka ;)
Ili si lav ili nisi, nadam se da sam dobacio misao.
Fakat sam se i ja upeco.

Reko' da obradujem ljepsu stranu jednim counter poklonom. :D :D
Post Reply