Jasuši Akaši ponovo jaše

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Locked
PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
Been thanked: 3 times

#1 Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 04:30

Priča se da je 15. septembra 1995. bio gost Miloševićev na Karađorđevu. Ljetnje vrijeme pa se objedovalo na otvorenom. Puko pogled prema šumi i rezervatu za međede, jelene i ostalu divljač. Kaže Jasuši mogu li se vidjeti medvjedi, srne,...? Neko odgovori da je to kao rezervat za divlje životinje ograđen žicom,...
Kaže Jasuši, nešto kao zaštićena zona,...Opšti smijeh!

:x
Ja očekujem od predsjednika Predsjedništva, Željka Komšića, kojeg sam i ja birao da reaguje!

Ne može on tako. Prima UN penziju, a sada dovodi u pitanje odluke UN Suda koji je već razjasnio i donio doživotnu kaznu za krivca-naredbodavca za Markale-1, generala Galića (Očekuju se još dvije doživotne).

Pas mater faktor! :x

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 05:01

МИЛОЧЕР- УЧЕСНИЦИ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ПОСЉЕДИЦАМА КРИЗЕ

Темом "Нови Балкан" у Милочеру у Црној Гори, настављена је дводневна међународна конференција о помирењу, толеранцији и безбједности људи на Балкану, на којој учествује 150 бивших и актуелних политичара са свих континената.

14:57 | 22/10/2011

ImageУ поподневним часовима учесници конференције анализираће посљедице економске кризе у ЕУ на државе Балкана.

Седму конференцију организују Европски центар за мир и развој Универзитета за мир УН и Влада Црне Горе.

С.В.
TV DNEVNIK-2 RTRS 22.10.2011. Od 08:10
http://rtrs.tv/av/player.php?id=15174&x=1

PipiDugaDevetka

#3 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 05:03

Hajmo pro bh. novinari sa raznih tv. stanica dovedite pseto u program da objasni!

Hasan Nuhanović wrote:Krivica holandskog bataljona za pasivnu predaju Srebrenice i razoružavanje bošnjačkih vojnika su neupitne. Dokumente koje vam prezentiramo najbolje svjedoče o načinu na koji su holandski vojnici ali i kompletna struktura UN-a bili aktivni saučesnici najvećeg zločina u Evropi nakon II Svjetskog rata.

tbv
Been thanked: 1 time

#4 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by tbv » 23/10/2011 06:46

PipiDugaDevetka wrote:Priča se da je 15. septembra 1995. bio gost Miloševićev na Karađorđevu. Ljetnje vrijeme pa se objedovalo na otvorenom. Puko pogled prema šumi i rezervatu za međede, jelene i ostalu divljač. Kaže Jasuši mogu li se vidjeti medvjedi, srne,...? Neko odgovori da je to kao rezervat za divlje životinje ograđen žicom,...
Kaže Jasuši, nešto kao zaštićena zona,...Opšti smijeh!

:x
Ja očekujem od predsjednika Predsjedništva, Željka Komšića, kojeg sam i ja birao da reaguje!

Ne može on tako. Prima UN penziju, a sada dovodi u pitanje odluke UN Suda koji je već razjasnio i donio doživotnu kaznu za krivca-naredbodavca za Markale-1, generala Galića (Očekuju se još dvije doživotne).

Pas mater faktor! :x

PipiDugaDevetka

#5 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 06:52

tbv wrote: :?: ne kontam zasto otvaras temu koja sluzi velikosrpskoj propagandi? al hajde, da jos malo zuci istrosimo, imamo mi toga na izvoz...
Hoće li velikosrpska propaganda utihnuti ako na ovom Forumu prešutimo nastup Jasušijev na Miločeru?
Treba li ubiti glasnika jer je donio lošu vijest?

tbv

#6 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by tbv » 23/10/2011 06:58

PipiDugaDevetka wrote:
tbv wrote: :?: ne kontam zasto otvaras temu koja sluzi velikosrpskoj propagandi? al hajde, da jos malo zuci istrosimo, imamo mi toga na izvoz...
Hoće li velikosrpska propaganda utihnuti ako na ovom Forumu prešutimo nastup Jasušijev na Miločeru?
propagandu treba ignorisati, i NE propagirati, treba iznositi cinjenice koje su vec utvrdjene u zadnjih 20 godina, a ne traziti nove koje bi zadovoljile agresora...

PipiDugaDevetka

#7 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 07:01

tbv wrote:
PipiDugaDevetka wrote:
propagandu treba ignorisati, i NE propagirati, treba iznositi cinjenice koje su vec utvrdjene u zadnjih 20 godina, a ne traziti nove koje bi zadovoljile agresora...
Prepustiću odgovor za tebe nekome drugom.

tbv

#8 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by tbv » 23/10/2011 07:04

PipiDugaDevetka wrote:Prepustiću odgovor za tebe nekome drugom.
;-) nocka, pisemo se kasnije...

prljavi Hare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 78 times

#9 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by prljavi Hare » 23/10/2011 07:55

tbv wrote:
Jasuši Akaši? :lol: :lol: :lol:
Čime se vi zamlaćujete? :D

PipiDugaDevetka

#10 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 08:02

prljavi Hare wrote:
tbv wrote:
Samo se ti zezaj hbni japanac je zajedno studirao sa Sadako Ogata. I on je taj koji je trebao odobriti bombardovanje VRS na prilazima Srebrenici u ljeto 1995.
Da je on istinski pošteni Japanac, on bi morao izvršiti hara-kiri, a sada uz UN penziju obilazi svijet i truni o mirovnim procesima, napisao i knjigu,...Na prijemima uvijek spominje prljave toalete u Parizu...Usro se daBgda na Miločeru od salmonele!

prljavi Hare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 78 times

#11 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by prljavi Hare » 23/10/2011 08:34

PipiDugaDevetka wrote:
prljavi Hare wrote:
Samo se ti zezaj hbni japanac je zajedno studirao sa Sadako Ogata. I on je taj koji je trebao odobriti bombardovanje VRS na prilazima Srebrenici u ljeto 1995.
Da je on istinski pošteni Japanac, on bi morao izvršiti hara-kiri, a sada uz UN penziju obilazi svijet i truni o mirovnim procesima, napisao i knjigu,...Na prijemima uvijek spominje prljave toalete u Parizu...Usro se daBgda na Miločeru od salmonele!

Ne znam kako se u izuzetno časnom narodu kao što su Japanci potkralo i ovo govance od čovjeka,ali kolege
su u pravu,ne treba mu pridavati pažnju,velikosrpski mediji već zloupotrebljavaju izjave ovog ljigavca!
Iako je u ratu bio aščare na strani četnika,ja kao čovjek mu opraštam i želim da na japanskom BINGU dobije
trospratnu,eksluzivnu kuću,izgrađenu u Fukušimi,odmah do reaktora broj tri! :D

Image
Posljednji četnički samuraj sa prijateljima! :oops:

psydelija

#12 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by psydelija » 23/10/2011 08:55

samo tuzba pred japanskim sudom.
pravna je to zemlja, skratice mu krila.

PipiDugaDevetka

#13 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 12:14

Poslušajte šta kaže pametan i iskusan čovjek kako se treba boriti i zašto se treba boriti:

@psydelija,
U pravu si, recimo Žene/majke Srebrenice sa onim Društvom za ugrožene narode trebaju se odmah uputiti u Japan i tužiti.

PipiDugaDevetka

#14 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 13:39

Hasane Nuhanoviću, tuži ga ti!

hercegovac_pravi

#15 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by hercegovac_pravi » 23/10/2011 21:36

koji blento majko draga.. :lol: :lol:

Mjesanac

#16 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by Mjesanac » 23/10/2011 22:15

PipiDugaDevetka wrote: Dođe mi da povratim svu onu japansku tunjevinu iz humanitarne, a dobra je bila!
Još ja telefonirao putem humanog telefona za žrtve cunamija. Pojedoh se,...zbog toga.

Druze moj ne sudi se jedan narod na osnovu pojedinca, ima i nas gov***

PipiDugaDevetka

#17 Re: Jasuši Akaši ponovo jaše

Post by PipiDugaDevetka » 23/10/2011 22:28

Mjesanac wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Dođe mi da povratim svu onu japansku tunjevinu iz humanitarne, a dobra je bila!
Još ja telefonirao putem humanog telefona za žrtve cunamija. Pojedoh se,...zbog toga.

Druze moj ne sudi se jedan narod na osnovu pojedinca, ima i nas gov***
U gluho doba noći pisah, pa sam bio neispavan i nervozan...Sad je bolje.
:(

Locked