Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

lana30

#1 Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 21:59

Jutra, 22. decembra 2010. godine u 8,00 sati na parkingu ispred firme sam se okliznula na ledu, pokušavajući se u zadnjem trenu dočekati na ruku pala sam na leđa. Ležala sam nepomično par minuta, dok nije naišao neki čovjek i podigao me. Jedva sam došla do firme i popela se na četvrti sprat do kancelarije. Ruka me jako boljela i počela je plaviti i naticati. Radni kolega me odveo do hitne pomoći, gdje su mi slikali desnu ruku i ustanovili prelom navikularne kosti desne šake.
Dobila sam uputnicu za Državnu bolnicu, gdje mi je ortoped na osnovu pregleda i snimka odredio imobilizaciju ruke. Stavili su mi gips. Kontrola za 14 dana. Skinuli su mi gips nakon 14 dana i poslali na snimanje. Na nalazu doktor radiologije napiše da je skelet uredne strukture (misleći na da je snimak uredu) i pošalje me ortopedu na ponovni pregled. Ortoped odluči imobilizaciju još tri sedmice. Kako mi je padao otok gips se počeo micati gdje sam nakon sedam dana otišla i skinuli su mi taj gips i stavili novi. Taj sam nosila još dvije sedmice. Nakon toga su mi skinuli gips i uputili na fizikalne terapije. Doktor fizijatar odredi terapije mjesec dana svaki dan sa svim mogućim stujama i fizikalnim vježbama. Napiše da su prsti i šaka slabo pokretni te odredio obavezno prisustvo na fizikalnim vježbama. Nakon mjesec dana terapije funkcija šake se vratila na 70%, ali i dalje sa povremenim otocima i konstantnim bolovima, doduše slabijeg intenziteta.

Komisija za povredu na radu je ustanovila povredu i napisla odgovarajuću dokumentaciju.

Moja firma je sklopila ugovor sa Triglav osiguranjem u čijem članu 2. se obavezuju da će od dana završetka liječenja i predaje dokumentacije, u roku od 7 dana isplatiti 100% iznos na osnovu utvrđene štete.

Hajde što sam ih zvala par puta i što su me ubjeđivali da moram čekati tri mjeseca, hajde što sam profaksala ugovor, hajde što sam razgovara čak dva puta i sa njihovim direktorom i hajde što sam čekala 18 dana da me pozovu na komisiju.

Jučer dobih propušten poziv sa fiksnog telefona, odem na telekomov sajt i vidim da je vlasnik telefonskog broja doktor Adnan Dizdar. Nazovem, kaže dođite sutra na procjenu, dobio sam dokumentaciju od Triglav osiguranja.

Odem i malte ne sa vrata mi kaže da na osnovu ova dva snimka on ne vidi nikakav prelom kosti!!! Ne mogu da vjerujem!!! Pitam ga da li on to ozbiljno govori. Kaže da govori.

Ja : "Hoćete mi reći da sam mjesec i pol nosila gips bez veze, hoćete reći da otok na ruci koji i dan danas imam je lažan?"

Kaže doktor Adnan Dizdar: "To je bio uboj, slikajte ruku sa sve četiri strane i dođite mi sa snimcima, jer da je bio prelom navikularne nosili bi gips najmanje šest mjeseci"

Ja: "Možda u vašim godinama, hoćete mi reći da doktor ortoped iz Hitne pomoći i četiri doktora ortopeda koja su me vodila u Državnoj bolnici nisu upravu i da su nestručni, a da ste vi upravu i da ćete na snimku nakon četiri mjeseca ustanoviti da li je bio prelom najtanje kosti u ljudskom skeletu?

Doktor Dizdar: "Kaže, da to mogu ustanoviti, a evo ovdje na drugom snimku doktor je napisao da je skelet uredne strukture"

Ja: "Pa to je napisao doktor radiolog, to znači da je snimak uredu, ne mogu da vjerujem da vi ljude operišete, a ne znate da je to ustaljeni termin doktora radiologije da je snimak ispao uredu, a drugo jedino da ste vidovita Džemila pa da možete nakon četiri mjeseca ustanoviti prelom navikularke.

Ja: "Meni je jasno da ste vi u talu sa osiguravajućom kućom"

Doktor Dizdar: "Nisam ja ni u kakvom talu"

Ja: "Naravno da jeste, u najboljem slučaju vas plaćaju za ovo što radite i to u toku vašeg radnog vremena na Klinici, a sigurna sam da vas dodatno nagrade kada napišete da nema osnove za isplatom naknade".

Nazovem osiguranje i kažem im da tražim izuzeće doktora i da hoću da me pregleda neki od doktora sa Klinike na kojoj sam se liječila.

A doktoru kažem da ću sve ovo objaviti u medijima.

Na šta on odgovara "Jebe mi se"...
Last edited by lana30 on 13/04/2011 09:36, edited 1 time in total.

Duhovni Vođa

#2 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Duhovni Vođa » 12/04/2011 22:06

banditi lopatom uzimaju narod. ništa tako ti grah pao. rodila si se u zemlji u kojoj ništa nije kako bi trebalo biti. samo opušteno... :D

lana30

#3 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 22:12

Pa ne znam baš hoće li biti opušteno, prije bih rekla da će biti napeto. Čekat ću da mi "vrhunski doktor" Adnan Dizdar vrati dokumentaciju u Triglav osiguranje, pa da tražim izuzeće doktora i tražit ću da me pregleda neki od doktora sa klinike u kojoj sam se i liječila. Ako mi ne odobre, onda ću dati u medije i najvjerovatnije pokrenuti tužbu. Ne više čisto zbog ličnog interesa, nego zbog naroda koji se nalazi ili će se naći u istoj situaciji.

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#4 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by pape » 12/04/2011 22:14

Lana, .... uz duzno postovanje tebi, ali .... ako ti doktor Adnan Dizdar kaze da si pijana, onda si stvarno pijana i lezi, ... valjaj se. Adnan Dizdar je izuzetno sposoban ljekar, isto kao sto je bio izuzetan rukometni golman.

Na tvoje provokacije bi svako normalan reagirao kao i Adnan.

Eto, ... ;-)

Duhovni Vođa

#5 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Duhovni Vođa » 12/04/2011 22:17

pape wrote:Lana, .... uz duzno postovanje tebi, ali .... ako ti doktor Adnan Dizdar kaze da si pijana, onda si stvarno pijana i lezi, ... valjaj se. Adnan Dizdar je izuzetno sposoban ljekar, isto kao sto je bio izuzetan rukometni golman.

Eto, ... ;-)
evo nekog rodijaka javlja se na temu :D

lana30

#6 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 22:20

pape wrote:Lana, .... uz duzno postovanje tebi, ali .... ako ti doktor Adnan Dizdar kaze da si pijana, onda si stvarno pijana i lezi, ... valjaj se. Adnan Dizdar je izuzetno sposoban ljekar, isto kao sto je bio izuzetan rukometni golman.

Eto, ... ;-)
Pape uz dužno poštovanje, taj isti doktor Adnan Dizdar je prije 7 godina operisao moju mamu. Cijena operacije je koštala 3.500,00 KM. I znaš li na čiji račun sam uplatila tih 3.500,00 KM za titanijumski kuk? Na račun privatne firme vlasnika hanume od doktora Adnana Dizdara, na račun koji mi je on lično uručio u ruke da uplatim.

Eto, toliko...
Last edited by lana30 on 12/04/2011 22:21, edited 1 time in total.

pape

#7 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by pape » 12/04/2011 22:21

Duhovni Vođa wrote:

Eto, ... ;-)
evo nekog rodijaka javlja se na temu :D
Fula duhovni, .... fula, .... :D
Ja samo vrlo dobro znam kakav je Adnan covjek i ljekar.

Haris.ba
Has thanked: 21 times
Been thanked: 108 times

#8 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Haris.ba » 12/04/2011 22:24

Na svaki oboreni slučaj doktor ima bonus. Već nabavi ti kakvog dobrog pravnika da ti malo prošvrlja kroz dokumentaciju, napiše prigovor na mišljenje, objasni ti pravne mogućnosti, posljedice tužbe...

Nedavno primih obavještenje od pravnika iz jedne osiguravajuće firme(ne krivim ga ništa, šefovi ga jednostavno pritišču da zadovolji određenu kvotu "oborenih" slučajeva) da postoji obostrana krivica iako je druga strana platila kaznu zbog sudara, a ja nisam(jer nisam bio kriv). Razlog obostrane krivice je formulacija " zbog mjesta dešavanja saobraćajne nesreće postoji obostrana krivica sudionika".

lana30

#9 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 22:25

Haris.ba wrote:Na svaki oboreni slučaj doktor ima bonus. Već nabavi ti kakvog dobrog pravnika da ti malo prošvrlja kroz dokumentaciju, napiše prigovor na mišljenje, objasni ti pravne mogućnosti, posljedice tužbe...

Nedavno primih obavještenje od pravnika iz jedne osiguravajuće firme(ne krivim ga ništa, šefovi ga jednostavno pritišču da zadovolji određenu kvotu "oborenih" slučajeva) da postoji obostrana krivica iako je druga strana platila kaznu zbog sudara, a ja nisam(jer nisam bio kriv). Razlog obostrane krivice je formulacija " zbog mjesta dešavanja saobraćajne nesreće postoji obostrana krivica sudionika".
O ovome govorim svo vrijeme, doktor Dizdar je samo jedan od njih...

pape

#10 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by pape » 12/04/2011 22:31

lana30 wrote:

Eto, ... ;-)
Pape uz dužno poštovanje, taj isti doktor Adnan Dizdar je prije 7 godina operisao moju mamu. Cijena operacije je koštala 3.500,00 KM. I znaš li na čiji račun sam uplatila tih 3.500,00 KM za titanijumski kuk? Na račun privatne firme vlasnika hanume od doktora Adnana Dizdara, na račun koji mi je on lično uručio u ruke da uplatim.

Eto, toliko...
Lanice, .... shvatam ja tvoj bijes, ali .... sve si to mogla malo drugacije, .... mirnije rjesavati.

Ako ne smatras suvise privatnim, ... kazi nam kako je uspjela mamina operacija koju je izvrsio dr. Adnan Dizdar?
Da znas koliko bi ta operacija sa titanijumskim kukom kostala negdje u Europi, .... ne bi spominjala cifru od 1700 eura.
Izabrala si njihovu ponudu, ... pristala na cijenu i, .... pomiri se sa tim.

lana30

#11 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 22:35

22.12.2010 - Hitna pomoć dr. primarijus Dervišević Zlatko "Dg. Fractura ossis navicularis lat dex"

22.12.2010 - "Opšta bolnica Nakaš" dr. Tahmaz "Dg. Fractura ossis navicularis lat dex, Th navukularni gips, kontrola za dvije nedjelje

5.1. 2011 - Mr. sci. Bašić Sead "Otok i palpatorna bolnost na tipičnom mjestu za navikularku, Dg. Fractura ossis navilularis lat dex

26.1.2011 - Dr. Sakib Korać - imoblizacija ex. Kontorla za 7-10 dana

4.2.2011 - th. kupke i vježbe i fizikalne terapije obavezno

4.2.2011 - dr. Avdagić Dževad, specijalista fizijatar - Dg/St post fracturam osiis navicularis lat dext a.ml/II

Evo ovi doktori su po doktoru Dizdaru svi nestručni i laici...

lana30

#12 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 22:41

pape wrote:
Lanice, .... shvatam ja tvoj bijes, ali .... sve si to mogla malo drugacije, .... mirnije rjesavati.

Ako ne smatras suvise privatnim, ... kazi nam kako je uspjela mamina operacija koju je izvrsio dr. Adnan Dizdar?
Da znas koliko bi ta operacija sa titanijumskim kukom kostala negdje u Europi, .... ne bi spominjala cifru od 1700 eura.
Izabrala si njihovu ponudu, ... pristala na cijenu i, .... pomiri se sa tim.
Operacija je prošla katastrofalno, prilikom operacije Dizdar je uspio da mu iz kostiju izađu masne kapi. Postoperativni oporavak je bio grozan. Tri mjeseca sam molila Boga da mi majka umre da se ne pati...

A sa druge strane, moja majka je penzioner sa minimalnom penzijom, operacija kuka je bila neminovna. Svaka čast da je taj novac otišao u Zavod za zdravstveno osiguranje, a ne na lični račun doktorove firme...

I shvati jedno, ako misliš da su gore navedeni doktori lagali tri mjeseca i ako misliš da i dan danas imam otok na šaci i oslabljenu funkciju i dalje bolno mjesto zbog "uboja", onda ne znam što da kažem zaista. Shvatam da tvoje mišljenje o dotičnom doktoru je pozitivno i da ne možeš baš biti objektivan, ne kažem da za one koji su dobro prošli na operacijama nije fantastičan doktor, naravno da jeste.

Ovdje govorimo o obavljanju kao prvo privatnog posla u radno vrijema, kao drugo o neobjektivnosti jer ipak je doktor plaćen od osiguravajuće kuće kojoj je cilj da ne isplati štetu i naravno da će svaki doktor koji dokaže da šteta nije ni potojala dobiti extra dobit? Ti ne misliš tako???

Mjesanac

#13 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Mjesanac » 12/04/2011 22:56

Draga Lana nisi ti ni svjesna kakve se malverzacije rade u businessu osiguravajucih kuca. Evo samo jedan primjer sa "dragog" nam zapada. Tokom svog boravka u Americi, bio sam natjeran da platim osiguranje. Doslo proljece, mene alergija ufatila, i to kao nikad do tad, i odem naravno do bolnice, siguran da ce osiguranje pokriti. Racun je bio 715 dollara za najobicniji pregled, od cega je osiguranje jedva 300 dollara pokrilo, tj. ne vjerujem da je i platilo, jer sve pise neki popusti da su u pitanju, koje su kao ti iz osiguranja izganjali. Plus lijekove ne pokrivaju, na sta sam bacio dodatnih 200 dollara.

Nama polako dolazi taj zapad, tako da nije ni cudno to sto se tebi dogadja. Samo sto to jos osiguranja guraju nelegalno, dok im drzava, kao u Americi, ne legalizira.

Zato ja ni jedno drugo osiguranje sem onog zdravstvenog, drzavnog, ne zelim da imam.

A podrzavam tvoju borbu u potpunosti, ne daj da nas budalama prave.

lana30

#14 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 23:04

Mjesanac wrote:Draga Lana nisi ti ni svjesna kakve se malverzacije rade u businessu osiguravajucih kuca. Evo samo jedan primjer sa "dragog" nam zapada. Tokom svog boravka u Americi, bio sam natjeran da platim osiguranje. Doslo proljece, mene alergija ufatila, i to kao nikad do tad, i odem naravno do bolnice, siguran da ce osiguranje pokriti. Racun je bio 715 dollara za najobicniji pregled, od cega je osiguranje jedva 300 dollara pokrilo, tj. ne vjerujem da je i platilo, jer sve pise neki popusti da su u pitanju, koje su kao ti iz osiguranja izganjali. Plus lijekove ne pokrivaju, na sta sam bacio dodatnih 200 dollara.

Nama polako dolazi taj zapad, tako da nije ni cudno to sto se tebi dogadja. Samo sto to jos osiguranja guraju nelegalno, dok im drzava, kao u Americi, ne legalizira.

Zato ja ni jedno drugo osiguranje sem onog zdravstvenog, drzavnog, ne zelim da imam.

A podrzavam tvoju borbu u potpunosti, ne daj da nas budalama prave.
Ovo osiguranje je uplatila moja firma i to 30.000,00 KM za godinu dana, osiguravajuci svoje radnike... Sto se mene tice mogli bi svi pocrkati, dinara im ne bi dala, iako je i ovaj novac koji je moja firma uplatila dijelom zaradjen i mojim rukama...

A kad se takve stvari rade u Americi, mozes misliti sto se onda sve kod nas radi. Ja samo necu da sutim, ne zelim zbog ovog naroda napacenog...

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#15 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Pera Trta » 12/04/2011 23:08

To je to kad vam firme sklapaju ugovore sa hvaljenim osiguravajućim kućama. Nagledao sam se toga u svom radu, dođe mi npr.čovjek, ja mu vodim bolovanje, ali firma ima ugovor sa osiguravajućom kućom i pošalju ga i tamo na "pregled", on se vrati, nosi neki papir gdje piše kao "mislim da ovo nije ništa, ne treba bolovanje bla, bla", nigdje ni potpisa ni pečata "doktora". Ja fino dopišem rukom ispod toga da nalaz bez potpisa i pečata i bez obrazloženja na osnovu koje medicinske dokumentacije je zaključeno da je čovjek (koji po vlastitom priznanju "doktora" nije ni vidio tamo kod njih) ne priznajem i vratim ga njima.
Dakle, poenta je, osiguravajuće kuće uvijek žele da sačuvaju novac, i ako ikako mogu, uradiće sve da ispadne da nisu dužni platiti ništa, da je čovjek zdrav itd. Naravno, svi pljujemo po javnom zdravstvu, jer je to inn, ali niko ne dovodi u pitanje cijenjene doktore po osiguravajućim društvima koji najčešće ni ne učestvuju u procesu liječenja, upravo i ne vide pacijenta, a onda uzmu "pobijati" nalaze kolega koji su pacijenta vodili, a sve u cilju da ljudi ne dobiju novac na ime odštete na koji se kuća obavezala potpisom ugovora.

lana30

#16 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 23:14

Pera Trta wrote: Naravno, svi pljujemo po javnom zdravstvu, jer je to inn, ali niko ne dovodi u pitanje cijenjene doktore po osiguravajućim društvima koji najčešće ni ne učestvuju u procesu liječenja, upravo i ne vide pacijenta, a onda uzmu "pobijati" nalaze kolega koji su pacijenta vodili, a sve u cilju da ljudi ne dobiju novac na ime odštete na koji se kuća obavezala potpisom ugovora.
O ovome i govorim. Mene su vodila četiri doktora ortopedije iz Državne bolnice + fizijatar + doktor primarijus ortoped iz Hitne pomoći i na kraju me osiguravajuća kuća, nakon četiri mjeseca pošalje kod doktora koji radi na Kliničkom centru Ortopedije, koji je plaćen od strane Triglav osiguranja.

Znači, svi su doktori iz javnog zdravstva i moji koji su me vodili i ovaj kojeg je unajmilo osiguranje.

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#17 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Pera Trta » 12/04/2011 23:16

I baš taj koji radi za osiguravajuću kuću, a nije vidio ni tebe ni tvoju ruku, "zaključuje" da ti praktično nije ništa. :roll:
To i ja govorim...mislim, bilo bi smiješno da nije žalosno.

Hemel
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

#18 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Hemel » 12/04/2011 23:32

Nesto slicno se i meni desilo ali prije rata. Popunim formulare za osiguranje i cekam. U medjuvremenu me brat nasavjetuje da nikako ne prihvatam ponudu koju mi oni nude nego da trazim komisiju koja ne bi pobila dijagnoze od kolega koji su to vodili. Zovu me i ja dodjem. Odmah sa vrata ''nije to nista'' a ja ''ako nije nista da ja idem'' i ja na vrata. ""Cekajte malo, sta vi mislite koliko to vrijedi?'' pita me taj neki procjeniotelj. Kazem ja njemu :'' Petnaest mojih licnih dohodaka, naknadu razlike u plati za vrijeme bolovanja, sve treoskove pa i dolaska ovdje''. Skoci covjek kao ozaren. ''Nema nista od toga'' veli on. ''OK'' kazem ''dajte me na komisiju''. Cjenkali smo se kao na pijaci i zavrsimo samo sto mi je uspio smanjiti na dest licnih dohodaka i plus sve troskove.

To su lopine koje rade za osiguravajuce kuce. On sebi mora sam da odradi honorar kroz umanjenja isplata odstete.

Angazuj nekog advokata a on ce znati naplatiti i svoje troskove.

lana30

#19 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 12/04/2011 23:34

Ukoliko prekosutra ništa ne riješim sa njima, onda ću sigurno angažovati advokata...

Innovation

#20 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Innovation » 12/04/2011 23:54

Stručnijeg ortopeda, a još boljeg čovjeka kod nas nećeš upoznati! Moja mama, starica od 83 god. u razmaku od 9 mjeseci slomila je jedan pa drugi kuk. GOSPODIN Dizdar je operisao i sada hoda bez ikakvih pomagala. Sve je bilo besplatno, a od nas nije dobio ni žvaku, Naprotiv kad je mama izlazila iz bolnice dobila je od njega čokoladu i poljubac za sretan put. Niti smo familija, niti smo se prije poznavali. Mislim da bi se pola Sarajeva i šire složilo sa mojim mišljenjem. :)

Pera Trta

#21 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by Pera Trta » 12/04/2011 23:57

Niko ne govori o njegovoj stručnosti....ali na osnovu čega je on zaključio da nema loma kosti, kad pacijenticu vidio nije dok je liječenje trajalo? Jasno je ko dan da je ovdje mutljavina u pitanju i tu nikakvi hvalospjevi ne piju vode. Na svom sam vam primjeru naveo kako rade ljekari i "ljekari" u osiguravajućim kućama.

za_sada_bez_dobrog_nicka

#22 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka » 13/04/2011 00:32

Ja bih mu istreso krupnu sačmu u koljeno pa nek onda dokazuje kako to nije ništa p... mu m...... triglavskobanditskoplačenićku :x

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#23 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by ladyblue18 » 13/04/2011 00:39

A jel mozda ko posumnjao u strucnost ortopeda iz Drzavne bolnice i Hitne?

Ja sumnjam iz prostog razloga zato sto su mene prije nekoliko mjeseci tri ortopeda iz Drzavne i jedan iz Hitne haman mjesec zahebavali i svaki davao svoju dijagnozu, dalje necu pricati, ali bilo mi je bas veselo, a i danas imam posljedice njihove strucnosti, tako da ne treba odmah pljuvati po covjeku koji zaista mozda jeste u pravu.

lana30

#24 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 13/04/2011 00:39

za_sada_bez_dobrog_nicka wrote: triglavskobanditskoplačenićku :x
Izraz ti je za 10 :D

lana30

#25 Re: Kad ti doktor Adnan Dizdar kaže da si pjan, valjaj se!!!

Post by lana30 » 13/04/2011 00:44

ladyblue18 wrote:A jel mozda ko posumnjao u strucnost ortopeda iz Drzavne bolnice i Hitne?

Ja sumnjam iz prostog razloga zato sto su mene prije nekoliko mjeseci tri ortopeda iz Drzavne i jedan iz Hitne haman mjesec zahebavali i svaki davao svoju dijagnozu, dalje necu pricati, ali bilo mi je bas veselo, a i danas imam posljedice njihove strucnosti, tako da ne treba odmah pljuvati po covjeku koji zaista mozda jeste u pravu.
Ti hoćeš reći da sam ja mjesec i pol nosila gips zbog "obicnog udarca", da nisam mogla prstima mrdnuti, a kamo li dodirnuti ijedan prst sa drugim naredna jos dva mjeseca :? :shock:
Hoćeš reći da sam kamuflirala svoju firmu, prijatelje, rodbinu koji su mi pomagali ta tri mjeseca, hoćeš reći da sam digla 1000,00 KM maraka kredita da bih mogla plaćati taksi u oba pravca svaki dan dok sam isla na preglede i na fizikalne? Mislim!!! Hoćeš reći da je Komisija za povrede na radu također nestručna, eto svi glupi, samo plaćeni doktor od strane osiguranja upravu!!!

Locked