Konačno i Kadriji Škrijelju odzvonilo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
kobac63

Konačno i Kadriji Škrijelju odzvonilo

Post by kobac63 » 09/03/2011 18:25

Konačno i Kadriji Škrijelju je netko stao u kraj ..njegovim prevarama,lažima i obnjanjivanju je došao kraj,nakon što je pokušao da prikaže da je održao legalno skupštinu a nije je uopšte održao ministarstvo za boračka pitanja donijelo je odluku da Savez Patriotrske lige Kantona Sarajevo održi Ponovo skupštinu a Kadrija Škrijelj da podnese finansiski izvještej o radu saveza..a kako će ga podnijeti kada ga uopšte nema potrošio je oko 70.000 KM boračkih novaca bez ikakvog traga..zato bi trebalo da se i organi gonjenja uključe da vide ko je to obmanuo ministricu pravde Kantona Sarajevo....Kvazi izvještaj mu je aminovao Vejsil Šehić (predsjednik nadzornog odbora)njegov drug iz A-SDA stranke pa pogledajte apsurda ako pogledaju se liste kandidata na prošlim izborima vidjetćete da je pola upravnog odbora Saveza PL Kantona Sarajevo na toj listi..Kadrija ih sve vrbovao i obečavao ministarska mjesta neznam samo kako je u tu igru uvukao Esu Medoševiča inače veoma dobrog i poštenog čovjeka,a ko zna možda je i njemu obećao neko ministarsko mjesto kao i Vejsilu Šehiću da če biti ministar saobračaja..smiješno!!!! ,ali ipak nešto se kreće i vraća vjeru u državu a država i vlada hoće kada žele ..

Stator91

Re: Konačno i Kadriji Škrijelju odzvonilo

Post by Stator91 » 10/03/2011 10:10

Lijepo! Vakat je i bio i ne treba stati! Sada bi trebalo i sve druge njegove manifetluke, a naročito onu oko NEZASLUŽENE PENZIJE, na vidjelo iznijeti, pa da Kać'o, vračati počne pare koje mu nikada pripadale nisu! :evil: jedan!

Stator91

Post by Stator91 » 10/03/2011 10:24

:evil: Magarac jedan!!!

ja.neron

Post by ja.neron » 10/03/2011 11:08

Kadrija Škrijelj čitav rat proveo kliničkom centru Koševo gdje je svašta radio (čitaj muljao i dr.), nakon rata sredio sebi donaciju za stan ili kuću nisam siguran od boračkog ministarstva KS

SLOBODNA BOSNA, br.701, str.4, 22/04/2010
KADAR STEĆI I UTEĆI

Nema nikakve sumnje da se masovnim protestima boračke populacije održanim u srijedu 21. aprila pridružio i predsjednik Udruženja Patriotska liga Kantona Sarajevo Kadrija Škrijelj i kandidat za predsjednika kantonalnog Odbora A-SDA u Sarajevu. «Kadrija Škrijelj je cijeli rat proveo na radnoj obavezi u bolnici Koševo na mjestu šefa pomoćnog osoblja. On nikada linije nije ni vidio, a kamoli da se borio», izjavio je svojevremeno Salim Bajramović, penzionirani major Armije BiH. Kadrija Škrijelj zvani...

zonbirile

Post by zonbirile » 10/03/2011 12:11

Kaću u zatvor pod hitno!!

respo

Post by respo » 10/03/2011 14:14

ako bude prvi od mnogih svaka cast
ako bude jedan od mnogih onda dzaba da ga i vjesaju

Stator91

Post by Stator91 » 10/03/2011 14:27

Kadrija Škrijelj-Kaćo!

Ali njega za primjer u ZATVORRRRR!!!!
Evo danas saznam kako je nekad u poslijeratnom periodu, osnovao firmu ''Patriot'', naslonjenu na Boračko udruženje, dobio poticajna sredstva od resornog Ministarstva o zapošljavanju Boračke populacije, sve pare potrošio i nikada i nikog nije zaposlio. Ja POSLANIKA ''A-SDA'', a i kadra u Kadriji, da bog mili zakloni i saćuva! Fuj,fuj... :run:

Stator91

Post by Stator91 » 23/03/2011 16:01

Prije pola sata nazva me prijatelj i kaže!!
Kadrija Škrijelj u Patriotsku ligu zaposlio dvije žene. A ja mu kažem, da znao sam za tako što, a znam i da im je pare uzeo... Samo mjesec ili dva prije ovog današnjeg razgovora taj isti LAŽOV, PETLJANAC, FALSIFIKATOR, HUJBABA I SIHROBAZ otpustio je sa TOG RADNOG MJESTA , ženu istaknutog aktiviste Patriotske lige, borca i invalida proteklog rata bez obrazloženja i razloga... Ne nije bez razloga trebale su mu pare i sada ima novi epitaf / MITO I KORUPCIJA/, samo se pitam kako je pare dijelio sa đindom, kučevićem, prljačom i hađijom herendom. Lik je uspješan u zapošljavanju, trebalo bi Kanton i kredit povoljan da mu dodijeli, a kakvo je stanje i nije daleko od tog. Saznat će se!

Stator91

Post by Stator91 » 24/03/2011 08:13

Jutros u Avazu i drugi ljudi, a i on sam o sebi - Kadrija Škrijelj

Uočili ljudi da se na spisku Organizatora otpora nalazi PODRUMAŠ kadrija škrijelj !!!

Falsifikator, Lažov, Petljanac u odori ''Pukovik''-a, ARBiH, Prva i osnovna sramota svih nas koji smo dali ne mjerljiv doprinos, kako u organizaciji, tako i u samoj odbrani jedine nam Domovine BiH, Ponovno i po ko zna koji put, slušamo i čitamo LAŽI iznesene iz usta Največeg Lažova i Petljanca, Falsifikatora sa Činom Pukovnika koji se cijeli ubogi protekli RAT borio sa čistačicama i portirima KCU-Sarajevo, kako je ON i samo ON, a ja ga pitam KOGA i molim sve one koje je on ORGANIZOVAO I SA KOJIMA SE BORIO, neka nam se jave i o njegovom doprinosu progovore.

LOPOV, KOJI NA UŠTRB BORAČKE POPULACIJE IMA SVE TO ŠTO IMA; ČIN PUKOVNIKA, POVLAŠTENU PENZIJU, DVA POSLOVNA PROSTORA, DONACIJE ZA KUĆU I ŠTA SVE NE DRUGO.

Danas se i dalje predstavlja kao Prešjednik Saveza ''PL''-a Kantona Sarajevo, a SVRGNUT JE SA TOG MJESTA ZBOG KRIMINALA I NEČASNIH RADNJI. PRONEVJERIO JE OKO 70.000,00KM.

doktor237

Post by doktor237 » 24/03/2011 22:44

Nemogu da nešto ne napišem o ovome Tipu kada sam jutrops pročitao u dnevnom avazu ovo o Kadriji možete misliti da se on i u novinama predstavlja kao da je još predsjednik PL kantona Sarajevo pa ljudi on je jedan običan bolesnik on je na skupštini smijenjen i nema više nikakvih ovlaštenja.. ja sam htjeo da objavim akt ministarstva pravde ali nemam ga u elektronskoj formi jedino ga mogu objaviti kao foto..ali ima 10 stranica neznam hoće li to admin.dozvoliti..pa da se svi uvjere koliko ovaj čovjek laže...i to u sredstvima javnog informisanja...jad i bolesnik...

zonbirile

Post by zonbirile » 25/03/2011 07:11

eto isplakasmo se,ovo i SIPA pipa (mislim čita forum)i ništa.

unknown 007

Post by unknown 007 » 31/03/2011 20:13

Čitam komentare za ovog lopova , psihičkog bolesnika , lažovčinu Kadrijju. Sve što je napisano istina je i nadam se da će mu ubrzo doći kraj. Pa ljudi moji taj patriota nezna ni nas jezik da govori ratovao po podrumu citav rat nije metka ispalio prodavo oruzije na pijaci ciglane i on predsjedik pl-a i organizator otpora.Šošon majku mu jebem lopovsku pa ovo ima samo kod nas da ovakvi ljudi budu glavni bruka.Na prevaru sa laznim pecatom obmanuo nase glupane i zauzeo mjesto na celu Pl-a pune 2 godine.Vrijeme je da se dovede vise neki red i mir u ovu organizaciju pa ako je patriotska liga dajte ljudi brate nek prave patriote vode drzavu a ne šošon varalica lažov manipulator koji je plako u podrumu majku li mu jebem šošonsku

DABOGDA TI ZA LIJEKA TREBALE SVE PARE KOJE SI POKRO OD POSTENIH LJUDI

zonbirile

Post by zonbirile » 01/04/2011 07:20

sinoć na RTV bal Šošona ne bi Kače

nellington

Post by nellington » 01/04/2011 07:21

zonbirile wrote:eto isplakasmo se,ovo i SIPA pipa (mislim čita forum)i ništa.

Nemoj tako, sad imaju operativna saznanja.

zonbirile

Post by zonbirile » 01/04/2011 07:25

nellington wrote:
zonbirile wrote:eto isplakasmo se,ovo i SIPA pipa (mislim čita forum)i ništa.

Nemoj tako, sad imaju operativna saznanja.

------------------------------------------------------
joj napretka,da nije kakva reforma kod drotova,sada trol Nefić vazi o zeljastoj materiji koja asocira na marihuanu.Ljudi da li je to moguće,toliki idiotizam,nego da nema ko šibicu ZELJA :lol:

nellington

Post by nellington » 01/04/2011 08:01

Demagogija all over Baščaršija, od operativnih saznanja, preko zeljaste materije i bludnih radnji :lol:

Vogošćanin

Post by Vogošćanin » 16/04/2011 23:42

Amin illahi jarabi.

Nažalost - ne vjerujem onim na vlasti - slični su kadriji...Sjeme im se zatrlo... :bih:

zonbirile

Post by zonbirile » 18/04/2011 13:33

na proslavi dana ARBiH ,Kačo i kadru,odmah iza Cikotića-ffuuj

Stator91

Post by Stator91 » 20/04/2011 11:19

Stig'o lola i u Zenicu! Smrzo se ko p...a!
Krčmi lovu, Boračku, on predstavlja nekog?
Došao i na gl.kapiju Vogošćanski fabrika, objesio nos i brke,
Fuj ! :evil:

antimobbing
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

Post by antimobbing » 20/04/2011 14:51

Zamislite samo koliko je miliona težak Lepi Cane kada je iz smrti bivšeg premijera Hvlašića ostalo 30 miliona KM nasljedstva? To možemo samo da nagađamo i fantaziramo, a vi i dalje ganjajte sitne-kokošare tipa Kadrije, kojih u BiH ima na stotine hiljada.

Šta je sa bivšim premijerom Nesr®ećom koliko je samo on sada težak miliona i oni oko njega?

Kadrija je običan kradljivac kokošiju u odnosu na ovaj organizovani tagut, proklet od dragog Boga i naroda, koji su nas svojim kriminalom svukli u siromaštvo i dugove iz kojih se za pedeset godina nećemo izvući …

Umjesto da kažnjavaju kriminalce, oni vješto pokrivaju jedan drugoga u kriminalu, tako što povećavaju namete narodu i cijene životnih namirnica dok plate preopterećene kreditima uz enormne kamatne stope ostaju iste to jeste, smanjuje se vrijednost plata sa svakim povećanjem cijena i nameta narodu.

U što oni vjeruju, imaju li savjesti i dali se uopće boje da će im se sve to kao bumerang jednog dana vratiti u vidu kazne od dragog Boga i naroda koja će biti samo za njih lično?

Jesu li oni svjesni da se molitva naroda i pojedinca kome se nasilje učini kod dragog Boga ne odbija?

Koliko ih samo narod kolektivno i pojedinačno proklinje i opet nikako da se dozovu pameti …

Zato ljudi opametite se ... vidite komarce a ne vidite vukove, proklete od Boga i naroda, koji oko vas kruže ...

Stator91

Post by Stator91 » 22/04/2011 08:47

Antimoobingu!!!

Čestitka, lijepo rečeno i sve u potpunost tačno!

Ali, pitanje ostaje; Kako i na koji način? Nemamo mogučnost kokošaru u kraj stati-vukove niti ni presrest ne smijemo!

Plaču primaju, doduše jako slabu, ali niti ni oni ništa ne ćine, a trebalo bi i po bogu i po normi ljudskoj, a i ovo što mi ćinimo putem ovih stranica sve analiziraju, bit će nadati se!

Pa i Srenadrer je bio ne dodirljiv i evo, mardelja!!!!

antimobbing
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

Post by antimobbing » 22/04/2011 09:22

Stator91 wrote:Antimoobingu!!!

Čestitka, lijepo rečeno i sve u potpunost tačno!

Ali, pitanje ostaje; Kako i na koji način? Nemamo mogučnost kokošaru u kraj stati-vukove niti ni presrest ne smijemo!

Plaču primaju, doduše jako slabu, ali niti ni oni ništa ne ćine, a trebalo bi i po bogu i po normi ljudskoj, a i ovo što mi ćinimo putem ovih stranica sve analiziraju, bit će nadati se!

Pa i Srenadrer je bio ne dodirljiv i evo, mardelja!!!!

Vrlo je jednostavno …

ODBACIMO OD SEBE UVLAKAČKO-PODANČKI MENTALITET

… i našu balkansku svijest koja se svodi samo na naše sitno-kokošarenje i lične interese …

Prestanimo se mi lično baviti nepotizmom, mitom, korupcijom i kriminalom na sitno i pojedinci na vlasti će to prestati raditi megalomanski na veliko, jer narod = vlast = narod.

Pišite OTVORENO evo ovdje na forumu i tražite svoja prava, naročito demobilisani borci Armije R. BiH, jer po ''Zakonu o dopunskim pravima boraca'' borci imaju pravo na posao i stan.

Počnite razgovarati sa pojedincima na vlasti LEGALNO i otvoreno jer i oni su na kraju samo ljudi koji se boje mase naroda … pa zato NE uvlačite im se u š...., jer onda oni kao pojedinci u nekoj svojoj psihopatiji umisle da su VELIĆINE i totalno polude pa se više ne boje mase ljudi.

Uvlačeći se njima mi kao narod sami sebi napravimo tiranine i faraone koji nas jašu bez milosti.

Tražimo da Banke hitno smanje kamatnu stopu koja ne smije biti veća od 3% jer one LIHVARE sa 15% kamate i kao skakavci uništavaju našu ekonomiju dok su srednju klasu već totalno devastirali.

Banke koje posluju u BiH kupuju novac u EU od 0,5% do 1,25% kamate a nama to preprodaju do 15% čime ostvaruju ekstra zaradu višu od 1.500%, zato ne budite naivni, ne trčite u Banke bez velike potrebe i upozorite sve ostale na ovo, dali lično ili putem medija.

O ovome sam pisao na temi ''Neljudske kamatne stope i uništena srednja klasa u BiH'' na linku: viewtopic.php?f=1&t=84813&hilit=neljudske+kamatne+stope

Vidite da u BiH uopće nema Banke iz Švicarske jer njihova Crkva kamatu puno veću od 3% smatra lihvarstvom. Kako bi onda naši trebali da se bore kada je u našoj vjeri kamata skroz zabranjena?

Tražimo reviziju privatizacije i PRIHVATIZACIJE pojedinaca prokletih od Boga i naroda!

Ne budite letargična omladina koja gleda samo kako će se kome uvući u š…. zato nogirajte sve lažne predstavnike koji vam bacaju prašinu u oči, opet radi nečijih i prije svega svojih ličnih kokošarskih interesa na opću i kolateralnu štetu, društva i zajednice.

Uključite se u akciju za 1 MAJ praznik rad:

''Jedno kokošje jaje za sitno-kokošare iz Sindikata BiH''

Više na linku: viewtopic.php?f=1&t=86106&start=0

Dosta su oni kao POJEDINCI - jahali nas KOLEKTIVNO kao narod!

Vrijeme je da mi KOLEKTIVNO zajašemo njih kao POJEDINCE i upregnemo da rade u interesu države i naroda jer su pretplaćeni novcem od naroda za taj posao, a ne samo da kokošare za svoj neki lični interes na opću štetu države i naroda jer to se svima kao bumerang vraća pa i njima lično ali oni toga nisu ni svjesni.

KOKOŠKE trebaju da vrate narodu sva ona JAJA koja su izlegli hraneći se žitom koje su pozobali od NARODA!

Image

Zar ne? :D

antimobbing

Post by antimobbing » 22/04/2011 10:47

Imam ideju …

Ima li neko do vas viška para da plati jedan ovakav JUMBO plakat ili da se mi skuckamo između sebe, na kojima bi pisalo slijedeće:

____________________________________________________________________________________________

NAROD su ovce poznate kao skromne životinje, koje se mogu hraniti najgrubljom hranom NACIONALIZMOM i radi LIČNIH interesa pojedinaca na vlasti držati u privremenim torovima koji se zovu bleeeeENTITETI u vrlo nepovoljnim uvjetima, a da pritom mogu proizvoditi vrlo kvalitetne proizvode: meso, mlijeko i vunu za svakodnevno šišanje (putem nameta i poreza).

Image

ŠUTIM, TRPIM i ne izlazim iz svoga TORA – bleeeeENTITETA!

I____________________________________________________________________________________________I

a moglo bi i ovo ...

____________________________________________________________________________________________

KOKOŠKE trebaju da vrate narodu sva ona JAJA koja su izlegli ...

Image

... hraneći se žitom koje su pozobali od NARODA!

....... Vrati KOKO što si pozobala! .......

I______________________________________________________________________________________I

Ne bi li ovom narodu malo došlo iz g..... u glavu. :D

Može se i isprintati u boji na A4 ili A3 formatu, pa izlijepiti po gradu.

Dosta su nas pojedinci poput Lepog Caneta u saradnji sa razno raznim ini rumenima zezali i uništavali nam živote, vrijeme je da malo i mi njih počnemo zezati ali na kulturan i legalan način. :D

Hajde i vi daje nekih prijedlog za zajednički ''brainstroming'' ali da ne bude od svega ovoga šuplja, već nešto da odradimo konkretno.

Post Reply