Nepotizam naš svagdašnji

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
Uhoda

Nepotizam naš svagdašnji

Post by Uhoda » 03/03/2011 23:18

Nedavno sam se zgrozio kad sam saznao da je asistent prof. dr. Hasana Zolića na predmetu "Statistika" a bogami i "Demografija" na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu ni manje ni više nego njegov sin Ervin Zolić. Ovo je tema za prijavu nepotizma u svim mogućim sferama u našem društvu, zanima me ima li još ovakvih slučajeva.

Desert Wind

Re: Nepotizam naš svagdašnji

Post by Desert Wind » 03/03/2011 23:53

Trenutno korisnika/ca: _Dame_, Admir_1984, afannedim, alternativni, arbitar, Been, Bodkin, Bosanac sa dna kace, caes, Cafe Camargue, dek, delightful, draganbl, dube, EUROBIH, gagy06, harač, Havarija!, homar, hrasno38, Il_Principe, jucer-danas-sutra, juznije, kamen spoticanja, law2, Meho Kodro, miki.ba, mp3sa, Muminka, neruda, palermo, panorama, patria, perfect_guy, Princeton, Privatna poruka, Ridjobrki, riko-ga, Salko sto je u vodu skako, serpico, Shaco, shmeezla, smijesni_ste, stochar, svirac, T4h, ultima_palabra, Vares City, Vernes_AMG, yellow cat, zoom66, Ženski Dr.Med i 175 gostiju.

still no response :lol: :mrgreen:
stide se hudnjaci...

nego jaro moj - fino engleski nauci, ako ga vec znas i plasiraj se negdje, kanada, amerika, australija, gore skandinavija i alahimanet bosni i hercegovini i helicevski svako dobro :mrgreen:
nema hajra od nas....

Uhoda

Post by Uhoda » 03/03/2011 23:57

ha ha ha ha ha ha. a hudnjaka hudih baš su hudi. ma meni se odavno čini da sam ja u prošlom životu bio ili Šved ili Norvežanin :D

Chmoljo
Forum administrator
Has thanked: 9 times
Been thanked: 51 times

Post by Chmoljo » 04/03/2011 00:01

Desert Wind wrote:Trenutno korisnika/ca: _Dame_, Admir_1984, afannedim, alternativni, arbitar, Been, Bodkin, Bosanac sa dna kace, caes, Cafe Camargue, dek, delightful, draganbl, dube, EUROBIH, gagy06, harač, Havarija!, homar, hrasno38, Il_Principe, jucer-danas-sutra, juznije, kamen spoticanja, law2, Meho Kodro, miki.ba, mp3sa, Muminka, neruda, palermo, panorama, patria, perfect_guy, Princeton, Privatna poruka, Ridjobrki, riko-ga, Salko sto je u vodu skako, serpico, Shaco, shmeezla, smijesni_ste, stochar, svirac, T4h, ultima_palabra, Vares City, Vernes_AMG, yellow cat, zoom66, Ženski Dr.Med i 175 gostiju.

still no response :lol: :mrgreen:
stide se hudnjaci...

nego jaro moj - fino engleski nauci, ako ga vec znas i plasiraj se negdje, kanada, amerika, australija, gore skandinavija i alahimanet bosni i hercegovini i helicevski svako dobro :mrgreen:
nema hajra od nas....

možda zato što se "nešto" drugo dešava sad... :roll:

a evo primjer i sad Prava... bivši dekan Saltaga i sin mu... elem Fuad je znači, bivši... nemam pojma jel mu sin još tu...

Uhoda

Post by Uhoda » 04/03/2011 00:08

a Fuad Saltaga je priča za sebe, čovjek plagirao djelo od nekog profesora iz splita, oslobođenje otkrilo tu aferu ali ljigavci ga i dalje zadržali na pravu kreten i dalje radi. a njemački ministar odbrane koji je plagirao doktorat lijepo se izvinio i podnio ostavku a merkel prihvatila. tako se to radi u civiliziranom svijetu a kod nas ...... kuku lele

Desert Wind

Post by Desert Wind » 04/03/2011 00:30

Uhoda wrote:ha ha ha ha ha ha. a hudnjaka hudih baš su hudi. ma meni se odavno čini da sam ja u prošlom životu bio ili Šved ili Norvežanin :D

vrati se svojim pradedovskim korenima :mrgreen:

Post Reply