"BUGATTI" donji veš - Sarajevo

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
Loulou

"BUGATTI" donji veš - Sarajevo

Post by Loulou » 21/02/2010 14:15

Djevojčice, djevojke, žene... (ne pjevam za zaljubljene :D ), nego me zanima zna li neko gdje se u Sarajevu može kupiti donji veš branda BUGATTI? Pretpostavljam da nemaju svoju trgovinu (kao npr. extremeintimo), nego da postoje trgovine u kojima se, između ostalog, mogu naći i njihovi proizvodi?

Hvala. :)

beautyfool

Re: "BUGATTI" donji veš - Sarajevo

Post by beautyfool » 21/02/2010 23:40

Samshop/Esprit kod vjecne vatre, na 2 spratu gdje je ves imali su kolekciju bugatti, ne znam kakvo je stanje trenutno ali eto provjeri. Inace sto se kvaliteta tice meni nisu nesto posebno ali eto imaju lijepo pakovanje za poklona :D

Loulou

Post by Loulou » 22/02/2010 10:43

Hvala @beautyfool.
Već sam kupovala nešto kod njih, ali eto, ne sjetih se pogledati niti pitati za BUGATTI.

Našla sam na njihovoj stranici: http://www.bugattidoo.com/2009/index.php, u dijelu "Mapa prodavnica", da, navodno, u Sarajevu postoji nekoliko "STR" u kojima ima njihovh proizvoda. Tako je naveden i "Elegant" s adresom Terazije bb (pretpostavljam da su, ipak, TErezije u pitanju :D ), pa ne znam je li to u dvorani na Skenderiji ili?

Što se tiče kvaliteta proizvoda, ja sam prezadovoljna. Imam neke njihove stvari od prije 7, 8 godina :skoljka: i baš kao što piše na njihovoj stranici: "nezaobilazan pratilac u intimnoj garderobi onih koji, pre svega, cene udobnost".
I, što je još jako važno, cijena je :thumbup: (barem bila).

Dust

Post by Dust » 22/02/2010 10:49

Samo ti pertle vire.
Koliko li ti placaju reklamu?????????????
Ne reci da su dobrostojeci i da im reklama ne treba, bla bla bla

Loulou

Post by Loulou » 22/02/2010 10:59

Nije u pitanju nikakva reklama, iako, slažem se, može i tako zvučati. Ali, na kraju krajeva, ne zvuče li tako svi oni koji prenose vlastita pozitivna iskustva s bilo kakvim proizvodima, uslugama...
Ili je u redu samo kritizirati?

A možda ih i kontaktriram i predložim ovo ti meni predloži. Samo, sumnjam nešto, u današnje vrijeme, da bi moglo biti išta konstruktivno i isplativo od toga.

beautyfool

Post by beautyfool » 22/02/2010 11:44

Loulou wrote:Hvala @beautyfool.
Već sam kupovala nešto kod njih, ali eto, ne sjetih se pogledati niti pitati za BUGATTI.

Našla sam na njihovoj stranici: http://www.bugattidoo.com/2009/index.php, u dijelu "Mapa prodavnica", da, navodno, u Sarajevu postoji nekoliko "STR" u kojima ima njihovh proizvoda. Tako je naveden i "Elegant" s adresom Terazije bb (pretpostavljam da su, ipak, TErezije u pitanju :D ), pa ne znam je li to u dvorani na Skenderiji ili?

Što se tiče kvaliteta proizvoda, ja sam prezadovoljna. Imam neke njihove stvari od prije 7, 8 godina :skoljka: i baš kao što piše na njihovoj stranici: "nezaobilazan pratilac u intimnoj garderobi onih koji, pre svega, cene udobnost".
I, što je još jako važno, cijena je :thumbup: (barem bila).

Terezije bb, to ti je dole u skenderiji gdje su prodavnice, nisam odavno bila u skenderiji tako da pojma nemam gdje se to tacno nalazi, sjecam se da je u hodniku gdje je tehno market bilo dosta prodavnica sa vesom, ali vecinom je to bio talijanski ves tako da ne vjerujem da oni imaju Bugatti kolekciju iako je moguce da su ubacili a ima jedna prodavnica koja ima raznoraznog tipa vesa pa bi mogli oni imati, kad udjes u skenderiju, glavni ulaz niz stepenice, idi desno kao da ces u dvoranu gdje budu sajmovi, u lijevom nizu se nalazi radnja, preko puta je velika sportska radnja, najbolje je da provjeris oba dijela skenderije.
Jos koliko znam ima jedna mala radnja STR preko puta hotela Old town na carsiji, oni su imali bugatti ves.
Ja sam samo jednom davno kupila potkosulju kod njih, kvalitet je bio osrednje, pretanak materijal, cini mi se da iako je pisalo da je pamuk i elastin primjetno je pod rukom da ima i sintetike, za moj ukus model prekratak itd, sigurna sam da se nekome svidja, jer su ukusi razliciti a mozda sam ja bas potrefila model koji i nije bio cemu iako mi se dizajn svidio. :)

Loulou

Post by Loulou » 22/02/2010 12:08

beautyfool wrote:Terezije bb, to ti je dole u skenderiji gdje su prodavnice, nisam odavno bila u skenderiji tako da pojma nemam gdje se to tacno nalazi, sjecam se da je u hodniku gdje je tehno market bilo dosta prodavnica sa vesom, ali vecinom je to bio talijanski ves tako da ne vjerujem da oni imaju Bugatti kolekciju iako je moguce da su ubacili a ima jedna prodavnica koja ima raznoraznog tipa vesa pa bi mogli oni imati, kad udjes u skenderiju, glavni ulaz niz stepenice, idi desno kao da ces u dvoranu gdje budu sajmovi, u lijevom nizu se nalazi radnja, preko puta je velika sportska radnja, najbolje je da provjeris oba dijela skenderije.
Jos koliko znam ima jedna mala radnja STR preko puta hotela Old town na carsiji, oni su imali bugatti ves.
Ja sam samo jednom davno kupila potkosulju kod njih, kvalitet je bio osrednje, pretanak materijal, cini mi se da iako je pisalo da je pamuk i elastin primjetno je pod rukom da ima i sintetike, za moj ukus model prekratak itd, sigurna sam da se nekome svidja, jer su ukusi razliciti a mozda sam ja bas potrefila model koji i nije bio cemu iako mi se dizajn svidio. :)

Hvala puno za ove informacije @beautyfool. :thumbup:

Što se samih modela tiče, naravno - nekima odgovara, nekima ne. Ovisno o tome ko što voli i što mu/joj odgovara.
Zanimljivo mi je baš to što si pomenula - prekratki modeli. Ja imam upravo taj problem s većinom potkošulja/majica na bretele, ali je upravo mi je BUGATTI "riješio" taj problem, tj. odgovaraju mi. Slično je i s nekim modelima Alme Ras.
Vidiš, ne bi bilo loše, ako neko zna za još neke dovoljno duge, pamučne, a i estetski lijepe modele, da se javi.

*mima*

Post by *mima* » 22/02/2010 12:10

Dovoljno duge, pamučne, a i estetski lijepe modele....dje to ima da idem da kupim.......to mi je uvijek bio problem...

alica.k
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by alica.k » 22/02/2010 12:25

ne znam sto nosite potkosulje, bodiji su puno bolje rjesenje. u alma ras ima lijepih, hem s korpicama, hem bez korpica, neki bez icega, a svi uglavnom jeftini.

*mima*

Post by *mima* » 22/02/2010 12:35

Ma kakav body za mene....nema sanse... :D

Loulou

Post by Loulou » 22/02/2010 13:08

alica.k wrote:ne znam sto nosite potkosulje, bodiji su puno bolje rjesenje. u alma ras ima lijepih, hem s korpicama, hem bez korpica, neki bez icega, a svi uglavnom jeftini.

Nisu meni bodyji, generalno, praktični... :D Osim ponekad, kad je ono, baš hladno, pa da mi "bubrezi ne sijevaju" pod nekim (kraćim od poželjnog) majicama :D
Imam jedan, nedavno sam ga kupila, nisam ga još ni jednom "profurala"...
Nekad davno sam ih nosila, sad mi jednostavno ne pašu.

alica.k
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by alica.k » 22/02/2010 13:32

ma potkosulja se istrpa...mene to uzasno nervira. lakse otkacit par dugmica nego se stalno utrpavat...

3xa

Post by 3xa » 25/11/2011 18:02

Da malo osvjezim temu. Bugatti je napokon otvoren u Sarajevu. Mozda ste vec vidjeli, Titova 18, u bivsoj Azzaro prodavnici. Zene, zaletite se:)

Post Reply