Što žene ne vole za vrijeme seksa?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Locked
bato99

Što žene ne vole za vrijeme seksa?

Post by bato99 » 28/06/2009 21:44

Brojni muškarci misle da su izvrsni ljubavnici i svoje greške u krevetu uopće ne zamjećuju. Jeste li i vi među njima?

Zaboravili ste skinuti čarape

No, možda ne baš stvarno zaboravili, nego vam naprosto nije palo na pamet da prije seksa svučete i svoje najdraže bijele čarape. Greška! Žene su upravo alergične na gole muškarce u čarapama, posebno ako su bijele! Zato za vrijeme svlačenja najprije svucite upravo čarape i tek nakon toga nastavite s ostalim komadima odjeće.

Pretjerujete s mokrim poljupcima

Istina je da poljupci u najvećoj navali strasti mogu biti i mokri i vrući, ali sve ima svoje granice. Nikako nemojte svojoj dragoj zasliniti cijelo lice, da s njega kaplje kao da je upravo došla s tuširanja. Ako ste jedan od onih koji s količinom sline volite pretjerivati, te se svoje navike trebate što prije riješiti!

Navaliti na bradavice
Još jedna velika greška! Bradavice na ženskim prsima su naime nježne i osjetljive i ako ih budete napali, stiskali i vrtjeli kao da želite odviti previše privijen vijak, vaša će vam draga....

navaliti na guzu...

greška jer slabo viditite prednji kraj partnerice....hebiga žena gleda u zid po sata

bato99

Re: Što žene ne vole za vrijeme seksa?

Post by bato99 » 28/06/2009 21:45

molio bi da ce cure izjasne šta ih smeta tokom sexa

Panthera

Post by Panthera » 28/06/2009 21:51

bato99 wrote:Brojni muškarci misle da su izvrsni ljubavnici i svoje greške u krevetu uopće ne zamjećuju. Jeste li i vi među njima?

No, možda ne baš stvarno zaboravili, nego vam naprosto nije palo na pamet da prije seksa svučete i svoje najdraže bijele čarape. Greška! Žene su upravo alergične na gole muškarce u čarapama, posebno ako su bijele! Zato za vrijeme svlačenja najprije svucite upravo čarape i tek nakon toga nastavite s ostalim komadima odjeće.

Istina je da poljupci u najvećoj navali strasti mogu biti i mokri i vrući, ali sve ima svoje granice. Nikako nemojte svojoj dragoj zasliniti cijelo lice, da s njega kaplje kao da je upravo došla s tuširanja. Ako ste jedan od onih koji s količinom sline volite pretjerivati, te se svoje navike trebate što prije riješiti!

Navaliti na bradavice
Još jedna velika greška! Bradavice na ženskim prsima su naime nježne i osjetljive i ako ih budete napali, stiskali i vrtjeli kao da želite odviti previše privijen vijak, vaša će vam draga....

navaliti na guzu...

greška jer slabo viditite prednji kraj partnerice....hebiga žena gleda u zid po sata

ejsh, ko stigne skinut carape kad se zakuha, sta fali vlaznim poljupcima lizanju itd, vala bradavice i jesu za cuclat, a za zid..hmm..pa stavite se ispred ogledala :D pa ja

bato99

Post by bato99 » 28/06/2009 21:53

Panthera wrote:
bato99 wrote:Brojni muškarci misle da su izvrsni ljubavnici i svoje greške u krevetu uopće ne zamjećuju. Jeste li i vi među njima?

Navaliti na bradavice

navaliti na guzu...

ejsh, ko stigne skinut carape kad se zakuha, sta fali vlaznim poljupcima lizanju itd, vala bradavice i jesu za cuclat, a za zid..hmm..pa stavite se ispred ogledala :D pa ja

mwaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mimiikimi

Post by mimiikimi » 28/06/2009 22:05

ako nesto od toga i ne volis onda mu reci direktno i nece vise ,nadat se :P

zenicaone

Post by zenicaone » 28/06/2009 22:16

mimiikimi wrote:ako nesto od toga i ne volis onda mu reci direktno i nece vise ,nadat se :P

postavljac teme (ako se njemu oracas) je musko "iskusni " jebatch ako nisi primjetila koji nama malim misevima velikodusno ostavlja u amanet svoja iskustva isprobana na reprezentativnom uzorku zena koje vjerovatno nisu mogle odolit njegovom sarmu ili cemu vec (jos nam nije poceo otkrivat kako se zavodi - ako nije otvorio posebnu temu za to)
jedino ako mu se nisi obratila kao gay- u :D :D :D :D

anjusha
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

Post by anjusha » 28/06/2009 22:16

Kad telefon zazvoni.
Dekoncentrise me :D

bato99

Post by bato99 » 28/06/2009 22:25

izgleda da žene vole sve... :thumbup:

mimiikimi

Post by mimiikimi » 28/06/2009 22:43

ma jasta da vole

tatjanamster

Post by tatjanamster » 28/06/2009 22:46

Ne volim kad me počne grist, ili ne daj bože nečim udarati, ili uopšte udarati :x
čak niti po guzi :oops: :oops: :oops:
valjda traume iz djetinjstva :run:

Edin H.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 8 times

Post by Edin H. » 28/06/2009 22:52

Kada gledas utakmicu i pricas na telefon u isto vrijeme :oops:

slavkoimamodilera

Post by slavkoimamodilera » 29/06/2009 09:31

Bond_JaneBond wrote:Ja sam cula da zene ne vole kad su muskarci pregrubi sa velikim grudima..Kazu kad stiscu previse, narocito ako su grudi povece -boli..Mislim tako kazu neke zene :oops: ..ja vise pojma nemam :oops:

Kako koja :mrgreen:

HAVANA
Been thanked: 1 time

Post by HAVANA » 29/06/2009 10:18

tatjanamster

Post by tatjanamster » 29/06/2009 13:44

Her Flick wrote:

Navaliti na bradavice

navaliti na guzu...

kod mene gleda 1min eventualno 2min,
i sta me briga sta ona zeli, bitno je sta ja zelim
ona je tu da mene zadovolji a ne ja nju
da je situacija obrnuta, ako hoce da je nju zadovoljim neka me onda bari, ako ja moram nju bariti da bi mi bilo dobro. e pa neka se i ona onda potrudi

:shock: :shock: :shock:
Poslat ću ti mini Mimi :oops: :oops: :oops:

:D :D :D

*mima*

Post by *mima* » 29/06/2009 13:51

bato99 wrote:molio bi da ce cure izjasne šta ih smeta tokom sexa

Kad se ufura da je najbolji....da zna sve...da je zadovoljio trebu jer je ona plakala od tuge.

tatjanamster

Post by tatjanamster » 29/06/2009 14:00

još malo na temu:
čitam smetaju čarape :oops: kome to? :lol: :lol: :lol:
imam prečih stvari od gledanja jel' promjenio čarape, skinuo ih, bitno je da se ne osjete :D
Čuj za vrijeme điđi - miđi gledati jel skinuo čarape... :lol: :lol: :lol:
Ma bolan, uđi slobodno :D :mrgreen: :D :mrgreen:

:dance: :dance: :dance:

Haris.ba
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times

Post by Haris.ba » 29/06/2009 14:15

Sta ako ti je hladno nogama(npr. slaba cirkulacija)? Tada su carape nuznost.

Gledanje u zid? Pa cemu sluzi televizija? A i dobra je stvarka za prikriti odredjene zvukove. Ili stavis neku dobru sliku na zid. Ili nek zatvori oci i zamislja da je na plazi. :D
Samo nisam shvatio da li govoris o pozi, ili odredjenom "ciljnom mjestu". :cry: oko ove "dosade".

bato99 wrote:Brojni muškarci misle da su izvrsni ljubavnici i svoje greške u krevetu uopće ne zamjećuju.

Cuj, dok se moze ako nista i grijesiti u krevetu - dobro je. Ha ja.

slavkoimamodilera

Post by slavkoimamodilera » 29/06/2009 14:33

HAVANA wrote:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Al' tako mi i treba kad pijem ko smuk
rek'o sam sebi vec milijun puta
necu pijan forsirati fuk
jer ce biti mlohava ćuna

amrica

Post by amrica » 29/06/2009 14:40

slavkoimamodilera wrote:
HAVANA wrote:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Al' tako mi i treba kad pijem ko smuk
rek'o sam sebi vec milijun puta
necu pijan forsirati fuk
jer ce biti mlohava ćuna

Ma to nije vazno :D :D :D :D vazne su carape, i to bijele :lol: :lol: :lol: :lol: Jos da nabavi kakve fluorescentne da svijetle u mraku :-)

Ako mi lik nije vise drag ili jednostavno nisam raspolozena, smeta mi sve, i buket crvenih ruza i sampanjac sa jagodama... a da ne pricam o ostalim neprijatnim stvarima. Ali ako je obrnuto, :-D onda mi nista ne smeta, u granicama normale....

tatjanamster

Post by tatjanamster » 29/06/2009 15:10

čini mi se neko se žali kako mu smeta kad je dragi 'otpozada' :oops:
Boga mi menE ne smeta :oops: :oops: :oops:
Samo nek je vrijedno, nek se obrađuje.... :dance: :dance: :dance:

:D

karabaja-x
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

Post by karabaja-x » 29/06/2009 15:59

iz mog licno iskustva, kad se pocme dernecit mrak pane na oci ne zna se ni ko koga ni dje kako sta za sta, kake corape ba

tatjanamster

Post by tatjanamster » 29/06/2009 16:16

Her Flick wrote:
tatjanamster wrote:čini mi se neko se žali kako mu smeta kad je dragi 'otpozada' :oops:
Boga mi menE ne smeta :oops: :oops: :oops:
Samo nek je vrijedno, nek se obrađuje.... :dance: :dance: :dance:

:D

i kad mi pocnu pricati o tim stvarima koje primjecuju za vrijeme sexa
a ko fol one jebacice

sto ti kazes ako dobro radi poso ti nista i ne vidis

jel tako

uh Flick.... :D

:oops: :oops: :oops:

nešto bih ti rekla... :oops: :oops: :oops:
o tome šta ja volim i ne volim.... :D

ofr

Post by ofr » 29/06/2009 22:45

karabaja-x wrote:iz mog licno iskustva, kad se pocme dernecit mrak pane na oci ne zna se ni ko koga ni dje kako sta za sta, kake corape ba

Kralju :lol: potpisujem ovo, kad se plus i minus spoje odavde do Ahena sve malter odtpada :lol:

cikavelja

Post by cikavelja » 29/06/2009 23:45

Jel' samo bjele carapice ili bilo kakve, naime, dokazano je da carape na nogama za vrjeme bacineje poboljsava, sto bi rekli englezi, grip, odnosno prijajanje noge lagane za oslonac, ma kakav on bio u tom tenutku.
Eh, jes' doduse, ako je onaj slifer iliti posteljina napravljen svileni jal' od zerseja, onda te neizvadi ni lance da obujes. :D
Zakljucak se sam namece, ako zelis draga vidjeti vatromet, ne gledaj mi u carape!!! :skoljka: :dance:

baby_girl

Post by baby_girl » 30/06/2009 15:15

ja mislim da carape i nisu neki problem i da ima vaznijih stvari koje bi se trebale gledati. Recimo meni licno smeta kada momak smrdi znojom (znaci dezodorans obavezan)..

sto se tice mokrih poljubaca bolje ne pretjerivati, mislim da je uzbudljivije kada muskarac nosom "njusi" po tijelu zene, a sto se tice bredavica ne treba ih stiskati, najbolje ih je njezno dlanovima masirati..

Locked