Muške hlače

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
luciferino

Muške hlače

Post by luciferino » 03/08/2007 21:57

Gdje je u Sarajevu veliki izbor muških hlača na jednom mjestu? Treba mi veličina W38 L32 i ubila sam se tražeći. Više ni model nije važan... :(

rina*

Re: Muške hlače

Post by rina* » 03/08/2007 22:15

luciferino wrote:Gdje je u Sarajevu veliki izbor muških hlača na jednom mjestu? Treba mi veličina W38 L32 i ubila sam se tražeći. Više ni model nije važan... :(

joj, jarane nadam se da si zamjenio cifre :D ovako sirok si a kratak :D

luciferino

Post by luciferino » 03/08/2007 22:21

rina* wrote:
luciferino wrote:Gdje je u Sarajevu veliki izbor muških hlača na jednom mjestu? Treba mi veličina W38 L32 i ubila sam se tražeći. Više ni model nije važan... :(

joj, jarane nadam se da si zamjenio cifre :D ovako sirok si a kratak :D

Nisam jaran :D, ali mi je jaran takav... Ako mozes, pomagaj! Plizim te.

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 03/08/2007 22:55

Tesko da ces naci sta prije Minhena i one robne kuce za debele! :D
Sorry, naprdjivam bezze ali i ja sam tu negdje sa mjerama pa znam koji je belaj pronaci nesto za obuci.
Kada vidim delegate u GAS-u ili Playlife-u i slicnim skiniesmaderfakers radnjama, razbolim se i pravo sam ljubomoran.
Ima u FIS-u u Vitezu tola tih dimenzija i vecih, ako ti to nije daleko?

pinkzelena

Post by pinkzelena » 04/08/2007 00:21

Imaš DNA u Visi, kod city puba se otvorila extra radnjica isto,mislim da je samo muška odjeća u pitanju..marka je neka uglavnom..
Sirano :D (šalim se).. levis kod cornera..
hmmm.. ne znam imaš li baš na jednom mjestu veliki izbor,ali ugl na 2-3 možeš potrefiti sigurno ono što tražiš.
GAS također.. ne znam koju ti veličinu tražiš.. jel neki buco u pitanju,ili maneken..ali znam 100% da možeš naći za obje opcije.

van Basten

Post by van Basten » 04/08/2007 02:00

Ja sam svojevremeno u bagateli vidio totalno šarenilo tih konfekcijskih brojeva... gledao tamo?

luciferino

Post by luciferino » 04/08/2007 06:32

pinkzelena wrote:

Imaš DNA u Visi, kod city puba se otvorila extra radnjica isto,mislim da je samo muška odjeća u pitanju..marka je neka uglavnom..
hmmm.. ne znam imaš li baš na jednom mjestu veliki izbor,ali ugl na 2-3 možeš potrefiti sigurno ono što tražiš.
GAS također.. ne znam koju ti veličinu tražiš.. jel neki buco u pitanju,ili maneken..ali znam 100% da možeš naći za obje opcije.

U pitanju je bucmasti maneken koji mrzi kupovinu generalno, potkraćivanje nogavica i malo je potežak kad treba tražiti i probavati odjeću. :D
Hajde pogledaću tu kod city puba, pa sirano, a onda sve ostalo. Hvala svima.

pinkzelena

Post by pinkzelena » 04/08/2007 12:46

luciferino wrote:
pinkzelena wrote:

U pitanju je bucmasti maneken koji mrzi kupovinu generalno, potkraćivanje nogavica i malo je potežak kad treba tražiti i probavati odjeću. :D
Hajde pogledaću tu kod city puba, pa sirano, a onda sve ostalo. Hvala svima.

Ej da ti kazem skracivanje nogavica,al fakat profesionalno.. da se ne vidi da su skracene,ima neki fazon tu rade u Espritu u Titovoj.Znam da skracuju na licu mjesta ono sto kupis kod njih i to besplatno,a sigurno mozes i odnijeti nesto drugo,al platis.
Odlicno skrate,ostane rub dole isti,eto i to da znas :)

luciferino

Post by luciferino » 04/08/2007 17:50

Danas sam se isprosipala ko riža...
Trči tamo, trči vamo, dok mi nije došlo iz dupeta u glavu da pitam prodavačicu.
Eto, ispade da je moj dragi neproporcionalan (čitaj: ugodno popunjen). Kažu teško će se to naći. Bojim se da će sada morati na dijetu, ako već neće u shopping i kod šnajdera. :D

pinkzelena

Post by pinkzelena » 04/08/2007 17:58

luciferino wrote:Danas sam se isprosipala ko riža...
Eto, ispade da je moj dragi neproporcionalan (čitaj: ugodno popunjen). Kažu teško će se to naći. Bojim se da će sada morati na dijetu, ako već neće u shopping i kod šnajdera. :D

A sta on ustvari trazi?

iceman ze

Post by iceman ze » 04/08/2007 20:43

ja nosim taj broj, i nisam deb'o :-) ......uglavnom moze se naci ko to kaze da ne moze, ja sam bas nedavno svasta nesto kupio, e sad ako je stara zaliha rasprodana pa cekaju novu, onda je svima generalno problem naci.........

uglavnom kupovao sam u DNA u Wisi, hlace bez problema, poslije toga sam kupio jos jedne u Springfieldu u Starom gradu, kod Evrope..........ako hoce farmeke u Varteksu sam isto takoder kupovao............nedavno u FIS-u to ti je malo daleko, uzeo sam maskirne bermude...............ah da i u Skandalu sam hlace uzeo na snizenju........nadam se da sam pomogao..... :-D

luciferino

Post by luciferino » 04/08/2007 23:14

pinkzelena wrote:
luciferino wrote:Danas sam se isprosipala ko riža...

A sta on ustvari trazi?

Traži(mo) ;) veličinu W38, L32. Otišla sam i do Skenderije danas, zaredala po buticima samo da vidim imaju li broja. I kaže žena: "Uh, teško ćete to naći. Takve hlače nisu proporcionalne" :?. Meni pomalo šega, pomalo mi žao. Nije debeo, malo je jači u struku, ali je najgore što je lijen tražiti po prodavnicama i probavati (ne smatra kupovinu relaksacijom ko ja) i još nosa dok se ne podere i onda meni pukne film i hoću sve da pobacam.

Tražimo obične hlače, bež boje, po mogućnosti od tanjeg platna. Ništa posebno.

Hvala iceman, svaka informacija je od pomoći. Sljedeće sedmice nisam u Sa, ali zarekla sam se da ću mu uzet nove hlače pa makar me ne bilo. Eto... :x

luciferino

Post by luciferino » 05/08/2007 15:13

Našli smo!!!! Bilo je malog kompromisnog rješenja oko skraćivanja. :D
Jeste vi muški teški kad treba kupovat, Tito dragi... :roll:

iceman ze

Post by iceman ze » 05/08/2007 15:22

aj super....... :-) ja sam u fazi mrsanja, uspio sam zbaciti 3 kile, i sad ponovo problem, sad mi treba manja odjeca, a ja taman se podmirio........ :D

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 05/08/2007 15:40

luciferino wrote:Našli smo!!!! Bilo je malog kompromisnog rješenja oko skraćivanja. :D

Gdje nadje?

luciferino

Post by luciferino » 05/08/2007 21:15

chuchumbamayumbe wrote:
luciferino wrote:Našli smo!!!! Bilo je malog kompromisnog rješenja oko skraćivanja. :D

Gdje nadje?

Vratili se u Intersport i uzeli jedne na sniženju, Reebokove, malo ležernije. Trebaće skratiti nekih 10 cm, ali to neće biti problem. :D :D :D
Isto kao ona priča o vuku, kozi i kupusu.
Boja dobra, ne valja širina.
Dobra širina, ne valja dužina.
E onda ne valja boja, hoće bež.

E onda se izdereš od muke i nađu se tole u sekund. ;)

Post Reply