Ispadi jedinica zaduženih za ''opću sigurnost''

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

EastBoy

Post by EastBoy » 26/07/2007 16:01

Ma sta reci nego nek ih je sram i stid udarat momke od 18 godina al neka samo polako korak po korak ovo je uradjeno sa ciljem da se pokusa ukinut navijacka skupina sa Zapada al neka znaju da u tome nece uspjet ova grupa je iz toga izasla jos jaca i hrabrija

Prpopjevat ce, propjevat ce svi kada nasa milicija k*rac popuši :x

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 26/07/2007 16:11

Prowler wrote:
veca_sa wrote:oj majko, sta je ovo danas , koji god podforum otvoris duplih tema bruku

Ma ok, možda si u pravu...međutim radi se o nečemu jako ozbiljnom i želimo po mogućnosti ''cijeli grad'' obavjestiti o tome. Nadam se da se slažež :roll:

problem jeste veliki i to je grozota...iako sam plava od glave do pete, to je jadno i ocajno sta se desilo...
medjutim, kad imas pubertetlije poput ovog eastboy koji bi da izaziva ionako nalozene kerove, onda me ne cudi kad sitna buranija zaplati...

nisu me jednom policajke pretresale do gaca radi moje jezicine (jednom sam cak rekla NEMOJ ME TI PIPAT ONA PLAVA TO BOLJE RADI pa sam ostala pola prvog poluvremena na kapiji dok je koka pregledala sve i jednu cigaretu iz dvije otvorene kutije)

Da li je iko uspio ista slikati ili snimiti?
Sta ste radili na tribini?

Malo sam diskonektovana od zivota ovih dana, pa nisam upratila ama bas nista..

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 26/07/2007 16:22

mIRCerka wrote:
Prowler wrote:
veca_sa wrote:oj majko, sta je ovo danas , koji god podforum otvoris duplih tema bruku

Ma ok, možda si u pravu...međutim radi se o nečemu jako ozbiljnom i želimo po mogućnosti ''cijeli grad'' obavjestiti o tome. Nadam se da se slažež :roll:

problem jeste veliki i to je grozota...iako sam plava od glave do pete, to je jadno i ocajno sta se desilo...
medjutim, kad imas pubertetlije poput ovog eastboy koji bi da izaziva ionako nalozene kerove, onda me ne cudi kad sitna buranija zaplati...

nisu me jednom policajke pretresale do gaca radi moje jezicine (jednom sam cak rekla NEMOJ ME TI PIPAT ONA PLAVA TO BOLJE RADI pa sam ostala pola prvog poluvremena na kapiji dok je koka pregledala sve i jednu cigaretu iz dvije otvorene kutije)

Da li je iko uspio ista slikati ili snimiti?
Sta ste radili na tribini?

Malo sam diskonektovana od zivota ovih dana, pa nisam upratila ama bas nista..

Onda ti je jasno zasto imamo puno razumjevanje za Aldina Camu i neosnovanu brutalnost kerova.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 16:26

Za aldina camu nemam razumijevanje, valjda zato sto ga licno znam...

ima mladju bracu za koju bi mogla garantovati da nisu zvake ukrali....

Ja kad pruzim jezik ne zalim se sto sam kaznjena, mogu se samo zaliti na brutalnost kazne.
E sad, mene su vile pronosale jer kome sam sve jezicinu pruzala, ponekad vrlo pogano, dobro sam u komadu.

Dakle,
ako trebam detaljno objasniti:
vec sedam dana sam na realciji hitna - Kosevo (razne klinike), do zivota mi nije bilo, a ne do sporta, foruma itd, tako da uopste nisam ni znala da su MAltezani dosli, ni da je bio belaj, pa ako nije zahmetli, moze li neko ko je bio reci sta se koji k desilo?

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 26/07/2007 16:39

mIRCerka wrote:pa ako nije zahmetli, moze li neko ko je bio reci sta se koji k desilo?

Evo ti pa citaj

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=40004

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 16:45

GandalfSivi wrote:
mIRCerka wrote:pa ako nije zahmetli, moze li neko ko je bio reci sta se koji k desilo?

Evo ti pa citaj

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=40004

da imam vremena da citam, citala bi i nasla bi na google, zato sam i zamolila da neko ukratko kaze..

:roll:

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 26/07/2007 16:55

Likovi sa sjevera placeni da navijaju protiv Musemica, zapad se digao da navija za Musemica, likovi sa sjevera poceli provocirati, "neko" nahusko specijalce da slome ovu djecu sa zapada, drotovi ih uhvatili u spalir poslije tekme, 21 povrijedjeno, slomljene noge, ruke, rebra, ukratko odrali ih...

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 16:58

GandalfSivi wrote:Likovi sa sjevera placeni da navijaju protiv Musemica, zapad se digao da navija za Musemica, likovi sa sjevera poceli provocirati, "neko" nahusko specijalce da slome ovu djecu sa zapada, drotovi ih uhvatili u spalir poslije tekme, 21 povrijedjeno, slomljene noge, ruke, rebra, ukratko odrali ih...

fuj.

Majstorinho

Post by Majstorinho » 26/07/2007 18:21

Postaviti Mircerku za komesara policije...

liberal

Post by liberal » 26/07/2007 18:47

nema sta da se cudite
neki dan je bilo svjetsko prvenstvo under 21 u torontu
da vidite kako je muriija prebila igrace.......ispao diplomatski skandal sa cileom

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 19:12

Majstorinho wrote:Postaviti Mircerku za komesara policije...

nije u pitanju policija, vec sto se dozvolilo da se dijele po tribinama...
fuj...

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 26/07/2007 19:33

mIRCerka wrote:

fuj...

Sada skreces s teme, banuj se na par dana :D :D :D

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 26/07/2007 21:14

poenta svega jeste u policiji,koja je nakon svega sto se desilo ,iznjela lazan stav od A do Ž u javnom obracanju,u vezi svega onoga sto se desavalo
tvrdeci da NISU primjenjivali silu a ,dezruni doktor ,nakon tri sekunde poslije,kaze primljene su 21 osobe sa raznim povredama,lomovi noge,ruke..
dakle. il su svi u isto vrijeme dobili napad epilepsije il se okliznuli pa pali i tako sasvim slucajno i spontano polomili sve zivo,sami sebi...il su ih drotovi malo kroz sake provukli,sto naravno nije opcija ,jer oni su nasa draga milicija ,koja je u sluzbi dobrote,plemenitosti..korumpiranosti..ups..pardon..u sluzbi naroda.

citav zapadni kop.su odvojili od ostatka zapada i ostavili ,dok se ostatak tribina vec uveliko poceo prazniti..kao da su gostujuci navijaci ..i nakon toga uslijedio je SPEKTAKL!

odlicno sluze narodu,svaka im cast,drugi put nek me zaobidju.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 21:18

GandalfSivi wrote:
mIRCerka wrote:

fuj...

Sada skreces s teme, banuj se na par dana :D :D :D

sad komentarises rad administracije, hos ti na par dana :D:D:D:D

PITARKA, meni je prvenstveno odvratno sto ste dozvolili podjelu medju hordasima, a ovo s policijom me...ne mogu reci sokiralo, al me iznenadilo negativno pravo...

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 26/07/2007 21:27

mIRCerka wrote:sad komentarises rad administracije, hos ti na par dana :D:D:D:D

Ja nikada ne bih komentarisao rad tebe kao administratora, ja sam samo dao komentar tebe kao ucesnika na ovom forumu, te skrenuo paznju tebi kao administratoru da se odredjeni ucesnici ne pridrzavaju teme na koju se diskutuje :-) :-) :-)

I mozemo mi ovako ukrug godinama, hehehe

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 22:50

GandalfSivi wrote:

Ja nikada ne bih komentarisao rad tebe kao administratora, ja sam samo dao komentar tebe kao ucesnika na ovom forumu, te skrenuo paznju tebi kao administratoru da se odredjeni ucesnici ne pridrzavaju teme na koju se diskutuje :-) :-) :-)

ne mozemo jer ce nas zoomke ziiik...
stoga, ne zachatavaj vec mi s vremena na vrijeme sumiraj sta je bilo kako je bilo...

Majstorinho

Post by Majstorinho » 26/07/2007 23:16

mIRCerka wrote:
GandalfSivi wrote:

stoga, ne zachatavaj vec mi s vremena na vrijeme sumiraj sta je bilo kako je bilo...

17.000 postova :shock:

KRSMAN

Post by KRSMAN » 26/07/2007 23:43

Image

evo krsto vam je nacrtao davno jedan plakat kao znak solidarnosti sa zrtvama "POLUCIJE" naseg lopovskog grada...

mIRCerka

Post by mIRCerka » 26/07/2007 23:49

Majstorinho wrote:
mIRCerka wrote:
GandalfSivi wrote:

17.000 postova :shock:

17 hiljada od avgusta 2004, a ti 1200 od prije par mjeseci :D:D:D:D

i opet chatas. hihihi

saviola

Post by saviola » 27/07/2007 00:24

ko trazi belaj, taj ga i dobije :D

saviola

Post by saviola » 27/07/2007 00:28

Prowler wrote:
saviola wrote:ko trazi belaj, taj ga i dobije :D

:? :? :? :roll: :roll: :roll:

nemoj se nista cuditi, znas ti dobro o cemu ja pricam

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 27/07/2007 12:50

ma ,ja ko trazi belaj dobije ga..naravno..svakako su svi navijaci olos,bjeda,klosari,narkomani i bodu se dzointima u venu ..treba ih gazit cim udju na stadion

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 27/07/2007 12:53

Pa imali smo i mi frku prije mjesec dana na moto susretu.

Da nebi bezveze lomili ljude pendrecima prekinusmo koncert.

I isto se desilo po novinama, isto lazi i obmane.

Image
Last edited by DaysleepeR on 27/07/2007 12:57, edited 1 time in total.

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 27/07/2007 12:56

pa naravno,pojeo vuk magarca i to je to
zato sto nam je drzava tvorena od dva segmenta korupcije i mafije ,treceg nema

saviola

Post by saviola » 29/07/2007 15:49

Prowler wrote:
PITARKA_SA wrote:pa naravno,pojeo vuk magarca i to je to
zato sto nam je drzava tvorena od dva segmenta korupcije i mafije ,treceg nema

Nakon silnog ''prljavog veša'' koje je napokon ugledalo svjetlost dana, čisto sumnjam da će se planirane radnje tako lako moći sprovoditi i u bliskoj nam budućnosti. Na tekmi protiv marsaKLOCA na Koševu sam prvi put otišao među hordaše na zapad da vidim kako to sve izgleda i nije mi ni u peti bilo da će se to sve tako okončati nakom utakmice. Glupo mi je sad govoriti kako sam ja nešto na*eb'o jer smo, manje više, svi isto prošli ali mi nimalo nije bilo lako gledati kako se murija brutalno iživljava na dječacima starosne dobi od 16 - 17 godina...

BRUKA I SRAMOTA !!!

trebao si sa tim istim "djecacima od 16-17 god." biti na zapadu poslije utakmice sarajevo-radnik, pa bi ti danas neke stvari bile jasnije :roll:

Post Reply