tražim privatni smještaj

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
cherrydu
Posts: 20
Joined: 22/07/2007 20:36

#1 tražim privatni smještaj

Post by cherrydu »

unaprijed veliki pozdrav svima na forumu iz vručeg dubrovnika.. :shock:
Molila bi vas da mi kažete zna li itko kakav dobar privatni smještaj koji neće doči više od 50 km za dvije osobe jer bi ja i dečko došli malo u posijet sarajevu...naprosto oboje obožavamo taj grad a oboje smo bili ili samo u prolazu ili jako mali kad smo bili. Na netu sam našla i neka prenočišta i neke hotele ali nikad to nije onako kako je prikazano na internetu pa bi vas molila ako mi može netko dat neke informacije. Hvala puno
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#2

Post by melb26sa »

Hostel Ljubicica za sobe - mislim da su cijene od 10tak KM navise, hotel Hecco vise Carsije, hotel Hondo na Bjelavama.
To je sto se tice Starog Grada - Centra a da nije preskupo (npr Evropa Garni je 190 KM).

Imas Hotel Green dole na Ilidzi. Nocenje 17 EUR ako se sjecam tako je pisalo na reklamama.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#3

Post by Eshek »

Ljubičica nipošto!
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#4 Re: tražim privatni smještaj

Post by The Nightwatchman »

cherrydu wrote:unaprijed veliki pozdrav svima na forumu iz vručeg dubrovnika.. :shock:
Molila bi vas da mi kažete zna li itko kakav dobar privatni smještaj koji neće doči više od 50 km za dvije osobe jer bi ja i dečko došli malo u posijet sarajevu...naprosto oboje obožavamo taj grad a oboje smo bili ili samo u prolazu ili jako mali kad smo bili. Na netu sam našla i neka prenočišta i neke hotele ali nikad to nije onako kako je prikazano na internetu pa bi vas molila ako mi može netko dat neke informacije. Hvala puno
čini mi se da su ti od smještaja više potrebne instrukcije iz maternjeg jezika :D
cherrydu
Posts: 20
Joined: 22/07/2007 20:36

#5

Post by cherrydu »

geronimo da se ti to možda ne nudiš :-D ....
Post Reply