Kup UEFA 2006/2007: Zrinjski "širi" stadion zbog P

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
helo

Kup UEFA 2006/2007: Zrinjski "širi" stadion zbog P

Post by helo » 05/07/2007 21:50

Pred susret Zrinjskog i beogradskog Partizana u 1. kolu kvalifikacija za Ligu UEFA, Zrinjski je odlučio da poveća kapacitet stadiona Bijeli brijeg za oko 3.000 mjesta.

"Naručili samo 3.000 sjedišta koja bi trebalo da stignu do ponedjeljka. Do tada bi i od UEFA trebalo da dobijemo zeleno svjetlo da ih postavimo", potvrdio je medijima direktor Zrinjskog Mladen Margeta.

"Sada imamo 6.000 mjesta a i te dodatne tri hiljade su malo, koliki je interes za utakmicu sa Partizanom. Nije nam bila namjera da zaradimo jer samo jedna stolica košta 10 eura", rekao je direktor Zrinjskog.

Fudbaleri Zrinjskog trenutno na pripremama na Kupresu. Prvi susret između Zrinjskog i Partizana igra se 19. jula u 20.15 sati, dok će revanš u Beogradu, koji je na rasporedu 2. avgusta, početi u 20.30 sati.

Majstorinho

Post by Majstorinho » 05/07/2007 22:00

to ce bit utakmica nabijena nacionalizmom.a bogami treba ocekivati duele torcide i grobara.mozda dodju oni iz splita.

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 06/07/2007 09:46

Bice dole svega izgleda...Grobari i Red Army zajedno :shock: a sa druge strane Ultrasi i Torcida... Tri naroda na okupu ponovo u kafani "slozna" braca! :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: Ja predlazem da se skupe jos i Horde i Manijaci pa da onako jaranski i mi odemo dole, okrenemo negdje par janjaca i sjedemo i to sve lagano gledamo... :D :D :D :D :lol: :lol:

gbojan2004

Post by gbojan2004 » 08/07/2007 12:55

Definitivno ce biti navijacki praznik u Mostaru,e sad sto se Partizana tice ne znam koliko je raja ovde upucena u desavanja u beogradskom klubu.Partizan drma najveca kriza od osnivanja,nemaju upravu,navijaci su u bojkotu!
Po meni je upitno da li ce doci prva ekipa Grobara iz Beograda u Mostar,jedino ako Zarko Zecevic naprasno nestane iz Partizana,pa oni prekinu bojkot.Ono sto je sigurno je da ce biti veliki broj pristalica Partizana iz Republike Srpske,ali to definitivno nije prva ekipa,i onda to bas nije to.
Inace Partizan juce remizirao sa njemackim 4-ligasem 1-1. :shock: :shock:

ibro dirka

Post by ibro dirka » 08/07/2007 13:52

DobroJutroKolumbo wrote:Bice dole svega izgleda...Grobari i Red Army zajedno :shock: a sa druge strane Ultrasi i Torcida... Tri naroda na okupu ponovo u kafani "slozna" braca! :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: Ja predlazem da se skupe jos i Horde i Manijaci pa da onako jaranski i mi odemo dole, okrenemo negdje par janjaca i sjedemo i to sve lagano gledamo... :D :D :D :D :lol: :lol:

Ako se Red Army pridruzi grobarima, i nevezano za sve ostalo, fakat su stoka.

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 09/07/2007 13:37

zoom66 wrote:
ibro dirka wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:Bice dole svega izgleda...Grobari i Red Army zajedno :shock: a sa druge strane Ultrasi i Torcida... Tri naroda na okupu ponovo u kafani "slozna" braca! :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: Ja predlazem da se skupe jos i Horde i Manijaci pa da onako jaranski i mi odemo dole, okrenemo negdje par janjaca i sjedemo i to sve lagano gledamo... :D :D :D :D :lol: :lol:

tachno. ako to urade, javno ih se odrichem...:-)

Vjerujte vi meni na rijec , vec su se sve dogovorili... :(

cico x

Post by cico x » 09/07/2007 14:27

DobroJutroKolumbo wrote:
zoom66 wrote:
ibro dirka wrote:

kolumbo,koji je tebi qrc?

ne siri bezveze dezinformacije !!!

mako

Post by mako » 10/07/2007 00:22

Marco-x wrote:
mako wrote:
sve dogovoreno, pogledaj malo grobarske forume, pa vidi kako se rasni atleticari nude... znaju se pravo uvuci... cak ima i onih tipa, zapalite z.mostar... sramotno...

Halo, znaš li gdje postavljaju ove tri tisuće stolica. Na "stajanje" ili?

na zapad na gornju... na sredini ce biti stolice na gornjoj...

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 10/07/2007 09:30

cico x wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
zoom66 wrote:
ibro dirka wrote:

Pitaj ekipu Zealots-a ako ih uopste poznajes i znas ko su oni??? Drugo zamoli da te puste na zasticeni dio foruma Red Army-a na tu temu, a mozes otici i na forum Grobara...ti ces meni pricati da sirim dezinformacije...provjeri malo raspitaj se , sta se radi . ko kako i gdje , jebote ja u Sarajevu znam sta se dole desava... A Ultrasi su rekli da ce samo oni biti na toj utakmici ali ako budu imali naznaka da ce Grobari i Ra biti zajedno onda ce oni zvati Torcidu da dodje!!

saki

Post by saki » 10/07/2007 09:47

ili RA u epizodi "kako samog sebe ukopati" :D

dark side of the moon

Post by dark side of the moon » 10/07/2007 11:14

DobroJutroKolumbo wrote:
cico x wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
zoom66 wrote:
ibro dirka wrote:

Pitaj ekipu Zealots-a ako ih uopste poznajes i znas ko su oni??? Drugo zamoli da te puste na zasticeni dio foruma Red Army-a na tu temu, a mozes otici i na forum Grobara...ti ces meni pricati da sirim dezinformacije...provjeri malo raspitaj se , sta se radi . ko kako i gdje , jebote ja u Sarajevu znam sta se dole desava... A Ultrasi su rekli da ce samo oni biti na toj utakmici ali ako budu imali naznaka da ce Grobari i Ra biti zajedno onda ce oni zvati Torcidu da dodje!!

koliko ja znam hajduk igra isti dan kad i zrinjski, tako da mozes lagano zaboravit na to... ne znam stvarno odakle ti ove info, neko baca bombe....

Ali_G

Post by Ali_G » 11/07/2007 00:18

Ako vjerujete da se navijacke akcije dogovaraju i obajvljuju na forumima, e onda stvarno...
Uostalom, sad ce i utakmica pa cemo da vidimo ko je s kim u koaliciji, jel dosla Torca, BBB, ovi oni.

pudlica

Post by pudlica » 11/07/2007 09:31

dajte cim to na forumima se dogovara da svak moze vidjeti nema nista od toga,pa pobili bi se svi redom nakon 5 min

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by karanana » 11/07/2007 17:34

E fakat se naslo traziti informacija po navijackim forumima gdje veliki dio clanova vjerovatno nikad nije bio ni na utakmici a ne na gostovanju.

To su ciste gluposti da ce RA biti s grobarima, ciste gluposti.

babanovac

Post by babanovac » 11/07/2007 22:46

Jebo nas fudbal.

Hakala

Post by Hakala » 12/07/2007 04:16

bas tako 8)

stranac2

Post by stranac2 » 13/07/2007 15:02

GROBARI + RA ... bogami tacno izgleda ...

Fleischfresser

Post by Fleischfresser » 14/07/2007 16:19

Ma bice sigurno pojedinaca iz drugih navijackih skupina na obje strane, al RA oficijelno sa Grobarima ne vjerujem. A sto se tice dolaska prve ekipe Grobara, oni bojkotuju utakmice na domacem terenu, dok na gostovanja idu redovno tako da ce biti jaka ekipa iz BG plus ova seljadija ''domaca'', bit ce zanimljivo u svakom slucaju.
7 Grobara iz Beograda ce doci dan ranije u Sarajevo na cugu i onda sa dvojicom momaka iz jedne Sarajevske navijacke skupine u cetvrtak na tekmu u Mostar, naoruzani zadahom od luka i cevapa krecu u boj :D

stranac2

Post by stranac2 » 15/07/2007 14:08

Sta bola dramatizirate ovo RA GROBARI?
Ma doalazi iz BG-a dio bivsih Mostaraca kojiima su prije rata 2 kluba bili Velež i Partizan (tko je iz MO zna da je takvih bilo puno na stajanjau, djeca vojnih lica i tako to ..) a koji se nikada nisu ogrjesili na Mostar .. normalno dobra prilika da se raja vidi...
.
Naravno da se drzi pod kontrolom bez ikakvog nacionalistickog orgijanja!!

Post Reply