Napisali i ostali živi............

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
from_dust

Napisali i ostali živi............

Post by from_dust » 22/06/2007 20:01

lugavina wrote:Pa haveru i nije ti poredjenje bas na mjestu. Mi nikada nismo bili dio RS. Da ne bi Dejtona i mirne reintegracije, dakle cisto diplomatskog rjesenja vi bi ste sad bili Dodikovi glavni puleni. Siguran sad da vam to ne bi tesko palo i da bi se dobro snasli u toj ulozi. Ma ono fino se vecera na Sokocu s bracom, nikakvih problem nema.

S druge strane Kosevo nikad nije moglo pasti jer se je branilo srcem i jer je jednostavno dio grada.

Skoro wrote:Ako vec insistiras - Da, i manijaci se furaju na BBB, kopiraju njihove bakljade, transparente, pjesme, mada ja nisam o tome govorio. A zasto je to zalosno? Zato sto BBB nisu vrijedni da budu predmet necijeg kopiranja. Pitas za Delije? Bez obzira na njihovu cetnicku orijentaciju, uostalom ni BBB nisu daleko od ustaske, Delije i dan dans spadaju u jednu od najboljih evropskih i svjetskih navijackih grupa. Mislim, ako je stvar u kopiranju, bolje je kopirati najbolje

Glupe rasprave Željo-Sarajevo.......niđe veze...............

Jedan se šalio :roll: sa Grbavicom a drugi se eto fura na Delije,šta li već,pa ih i pravda.
Tužno je što se onda čudimo kad nam jebu u Zenici Markale,a izvan BiH da ne pričam.
Najgore od svega je što su to mladi momci,a tako.................reče jedan pametan čovjek:

ZNAM JA NAS,JEBO TI NAS

Edit: neko će reći da dramatizujem..........ja ne bih to rekao

PS nije odnos Željo-Sarajevo,nego koliko nam je plitko pamćenje,koliko brzo zaboravljamo(neki barem).
O koncertu Cece i garant punom Koševu,ne bih da komentarišem.

Locked