MUP KS: Amira Pašića pokušao ubiti Bytiqi Lirim zvani Svrka

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Da li postoji slika od Bytiqi Lirima i zasto bas Amira Pasica zeli da ubije???

Poll ended at 28/06/2007 20:19

Ako postoji najvjerovatnije Amir Pasic zna gdje je mogu naci...
5
33%
Mozda je umjesan u neki prljavi posao sa Siptarima sa Kosova?
10
67%

Total votes: 15

bilyu

MUP KS: Amira Pašića pokušao ubiti Bytiqi Lirim zvani Svrka

Post by bilyu » 18/06/2007 20:19

Sve je ok sto oni to traze od javnosti da ih obavjeste ako se ta osoba negdje nalazi u BiH - u jos, al zar nisu mogli neku njegovu slikicu da stave ili objave na svim javnim mjestima ili ovdje na x .comu?!Mislim kako ce neko da pomogne ako nezna kako ta osoba izgleda???!!!
Sta vi mislite o tome? :?

Joško

Post by Joško » 18/06/2007 20:26

Brašnjavo lice, miriše na buhtle, nosi polovinu lopte na glavi kao kapu, ima vilicu kao ronaldinjo i skandira kosovo republjik azem vljasi predsednik

from_dust

Post by from_dust » 18/06/2007 20:29

Joško wrote:Brašnjavo lice, miriše na buhtle, nosi polovinu lopte na glavi kao kapu, ima vilicu kao ronaldinjo i skandira kosovo republjik azem vljasi predsednik

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ova je dobra.....................placem....................

Keljmendija bi on za predsjednika,Gasija za podpredsjednika :D

BAHadzic

Post by BAHadzic » 18/06/2007 20:41

nezalim ni jednog mafijasa jer on bio bosnjak, siptar ili srbin itd.

bilyu

Post by bilyu » 18/06/2007 20:46

from_dust wrote:
Joško wrote:Brašnjavo lice, miriše na buhtle, nosi polovinu lopte na glavi kao kapu, ima vilicu kao ronaldinjo i skandira kosovo republjik azem vljasi predsednik

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ova je dobra.....................placem....................

Keljmendija bi on za predsje :dnika,Gasija za podpredsjednika :D

:lol: :lol: :lol: :lol: pa ti si ga znaci vidjeo....

nexo

Re: MUP KS: Amira Pašića pokušao ubiti Bytiqi Lirim zvani Sv

Post by nexo » 18/06/2007 20:46

...........
Last edited by nexo on 08/07/2010 17:28, edited 1 time in total.

forUMASH

Post by forUMASH » 19/06/2007 00:28

....a na kojoj strani albuma za slicice mafijasa je gospon Pasic....men' se cini da mi je ta promakla...... :-)

ps- mjenjam dva Ramiza "chela" za jednog Pasica.... :D

Ergot

Post by Ergot » 19/06/2007 00:41

Ja volim reci da je u Bosni previse ljudi prezivjelo rat. Ova tema, u svjetlu komentara prije mog, je sjajna prilika da se to jos jednom istakne.

kustah

Post by kustah » 19/06/2007 05:47

nexo wrote:
bilyu wrote:Sve je ok sto oni to traze od javnosti da ih obavjeste ako se ta osoba negdje nalazi u BiH - u jos, al zar nisu mogli neku njegovu slikicu da stave ili objave na svim javnim mjestima ili ovdje na x .comu?!Mislim kako ce neko da pomogne ako nezna kako ta osoba izgleda???!!!

Mislim da bi bilo lijepo da ovo jezicki i gramaticki lijepo formulises, pa da ljudi razumiju sta zelis da kazes!

Vrlo dobro.

Eshek

Post by Eshek » 19/06/2007 06:12

Image

jugoistocnjak

Post by jugoistocnjak » 19/06/2007 06:18

I sta ima lose u svemu ovome, ljepotane?

Ludi Kure

Post by Ludi Kure » 19/06/2007 07:12

jugoistocnjak wrote:

Sta ima lose... pa fino covjek napisao, brašnjavo lice, miriše na buhtle, nosi polovinu lopte na glavi kao kapu, ima vilicu kao ronaldinjo i skandira [i]kosovo republjik azem vljasi predsednik... i jos pored svega toga nakotili su se ko zohari po Sarajevu... samo sto ovi vise nedilaju kospice i sljadoljed ko oni od prije rata.

from_dust

Post by from_dust » 19/06/2007 13:47

jugoistocnjak wrote:

Pa nema nista ako ne gledamo cinjenicu da je albanska mafija glavna u Sarajevu,vjerujem i u BiH,DA SU GLAVNI UZOZNICI HEROINA,da nijedan Albanac nije ubijen,da samo ubijaju ove ostale,da vecina nema dozvole za boravak,da rade sta hoce.
Samo nam je to trebalo pored svih ovih sranje.
Ama bas nista nema lose u tome.........bas nista............idem sad da se sredim heroinom,

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 19/06/2007 21:40

bilyu wrote:Sve je ok sto oni to traze od javnosti da ih obavjeste ako se ta osoba negdje nalazi u BiH - u jos, al zar nisu mogli neku njegovu slikicu da stave ili objave na svim javnim mjestima ili ovdje na x .comu?!Mislim kako ce neko da pomogne ako nezna kako ta osoba izgleda???!!!

ja mislim da nije politicki korektno Albance nazvati Siptarima. Tema vrvi od uvreda i stereotipa prema pripadnicima albanskog naroda. Zaboravilo se valjda da su Albanci branili Bosnu i Hercegovinu prije samo kojih 10-15 godina

Eshek

Post by Eshek » 19/06/2007 23:55

basta sljezove boje wrote:ja mislim da nije politicki korektno Albance nazvati Siptarima. Tema vrvi od uvreda i stereotipa prema pripadnicima albanskog naroda. Zaboravilo se valjda da su Albanci branili Bosnu i Hercegovinu prije samo kojih 10-15 godina

Zvanični naziv Albanije: Republika e Shqipërisë ili Shqipëria

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 20/06/2007 10:18

Eshek wrote:
basta sljezove boje wrote:ja mislim da nije politicki korektno Albance nazvati Siptarima. Tema vrvi od uvreda i stereotipa prema pripadnicima albanskog naroda. Zaboravilo se valjda da su Albanci branili Bosnu i Hercegovinu prije samo kojih 10-15 godina

Zvanični naziv Albanije: Republika e Shqipërisë ili Shqipëria

na srpskom je uvredljivo

Brašnjavo lice, miriše na buhtle, nosi polovinu lopte na glavi kao kapu, ima vilicu kao ronaldinjo i skandira kosovo republjik azem vljasi predsednik

nexo

Post by nexo » 20/06/2007 13:45

............
Last edited by nexo on 08/07/2010 17:31, edited 1 time in total.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 20/06/2007 14:12

basta sljezove boje wrote:

ja mislim da nije politicki korektno Albance nazvati Siptarima. Tema vrvi od uvreda i stereotipa prema pripadnicima albanskog naroda. Zaboravilo se valjda da su Albanci branili Bosnu i Hercegovinu prije samo kojih 10-15 godina

mislim da nije politicki korektno nekoga ko sam sebe zove Schiptar nazvati bilo kako drukcije :D

a sto se tice ljigavih komentara za pekare, mogu vam samo reci KO VAS SPRJECAVA DA OTVORITE PEKARU I PRODAJETE PEKARSKE PROIZVODE?

I da, ponovicu stoti put, ako je Gashi albanac, onda sam ja Sicilijanka :D

Gashi Kakanjac, ali eto dokazaste jos jednom da i na forumu ima papaka koje je stochar definisao svojom temom...

foruMASH, ja poklanjam i Chele i Facu i ostalu im raju, necu da ih mijenjam ni za saksije s cvijecem :D Halal bilo :D

borat

Post by borat » 20/06/2007 14:33

Imao sam priliku razgovarati sa jednim albancem vezano za termin siptar,slicno kao sa crncima u americi.Ako crnac zovne crnca nigga to nije problem ali ako bijelac kaze to...eh tako je i sa albancima jedan drugog mogu zvati ali kad ga zovne neko drugi to je vec uvreda,cudno je ali tako je.

Btw.Je li ovo fasisticki forum? Na jednoj strani se oci vade tompsonu a na drugoj se gleda tompsonovim ocima.Zalosno....

nino66sa

Post by nino66sa » 20/06/2007 14:56

borat wrote:Imao sam priliku razgovarati sa jednim albancem vezano za termin siptar,slicno kao sa crncima u americi.Ako crnac zovne crnca nigga to nije problem ali ako bijelac kaze to...eh tako je i sa albancima jedan drugog mogu zvati ali kad ga zovne neko drugi to je vec uvreda,cudno je ali tako je.

Btw.Je li ovo fasisticki forum? Na jednoj strani se oci vade tompsonu a na drugoj se gleda tompsonovim ocima.Zalosno....

Potpisujem, kakve ima veze ko je ko. kriminalac je kriminalac.
Faco je sitan lopov, kokosar, maloumni kreten kome je rat dosao kao narucen.
Iskreno me cudi da je jos ziv, ako ga ko i ohladi nece bas puno ljudi zaplakati za njim. Zalosno je nesto drugo, zasto se uopce pise o njemu i posvecuje mu se tolika paznja u medijima?
Ispade on sada neka licnost, neko oko cijeg zdravlja se narod treba sekirati, cekati vijesti da vidimo sta nam Faco radi, je li dobro i je li mu, gluho bilo, neko malo prostrijelio lijevo ili desno plucno krilo i koliko je metak prosao pored srca.
Malo nam se poremetio sistem vrijednosti, samo ne znam sta je uzrok tome.
Jeli u pitanju strah ili glupost? :sad: :sad: :sad:

in33sa

Post by in33sa » 20/06/2007 19:01

Nema veze sto je Sarajevo pretvoreno u Najnoviji Pazar, sve sa revolveraskim obracunima u ruralnom stilu, vazno da je brat musliman.

jugoistocnjak

Post by jugoistocnjak » 21/06/2007 06:23

from_dust wrote:
jugoistocnjak wrote:

Pa nema nista ako ne gledamo cinjenicu da je albanska mafija glavna u Sarajevu,vjerujem i u BiH,DA SU GLAVNI UZOZNICI HEROINA,da nijedan Albanac nije ubijen,da samo ubijaju ove ostale,da vecina nema dozvole za boravak,da rade sta hoce.
Samo nam je to trebalo pored svih ovih sranje.
Ama bas nista nema lose u tome.........bas nista............idem sad da se sredim heroinom,

Pa ako imas imena i dokaze za ovo, posalji to u policiju. Tamo nisu oni brasnjavih lica i vjerovatno ce nesto preduzeti po tom pitanju.
Kriminalac je kriminalac i nisu neke odredjene nacije i narodi specificno nadareni za to. Ili ti mislis da ipak jesu?
Ja nisam Albanac ili ti siptar i nemam ih namjeru braniti, ali imamo mi i "nasih" kriminalaca.
Neke reakcije su me zaista podsjetile na reakcije sa hrvatskih foruma povodom "slucaja" u Splitu od prije par dana.

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 21/06/2007 06:38

in33sa wrote:Nema veze sto je Sarajevo pretvoreno u Najnoviji Pazar, sve sa revolveraskim obracunima u ruralnom stilu, vazno da je brat musliman.

kod mafijasa nije bitna nacija, jer oni imaju suradnju kakvu drzavne institucije nikad nece imati. Kod Albanaca nije bitna vjeroispovjest i cesto se citira jedan politicar iz 19. vijeka recenicom u stilu "Albanac je mio bilo koje vjere bio"

a sto se tice mafijaskih obracuna ovo nije nista. Pricao mi je prijatelj iz Beograda kako tamo u sred grada gledas kako jedan tip trci za drugim sa oruzjem, bas kao u filmovima

encian

Post by encian » 21/06/2007 07:32

hajd mi malo objasnite ko su akteri ove price. ja samo znam da se neko popuco, a ko i zasto ne znam.

takodjer, sta je gasi ako nije sandzaklija?

sorry, trenutno sam van zemlje pa ne stizu vijesti od MOS-a :D.

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 21/06/2007 12:15

encian wrote:hajd mi malo objasnite ko su akteri ove price. ja samo znam da se neko popuco, a ko i zasto ne znam.

takodjer, sta je gasi ako nije sandzaklija?

sorry, trenutno sam van zemlje pa ne stizu vijesti od MOS-a :D.

zar ima neko u Sarajevu ko ne zna ko je Zuti? :D

iz Crne hronike: GAŠI MUHAMED ALI, rodjen 11.9.1973.godine u Kaknju ... :D

Post Reply