Alen Škoro potpisao ugovor sa FK. Rjekom

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
helo

Alen Škoro potpisao ugovor sa FK. Rjekom

Post by helo » 11/06/2007 08:55

Alen Škoro pojačanje Rijeke

Sport Bivši nogometaš Sarajeva, Olympique iz Marseillea, švicarskog Servettea i austrijskog GAK-a, Alen Škoro, potpisao je dvogodišnji ugovor s ambicioznim hrvatskim prvoligašem Rijekom. Uz njega u ...

... klub s Kantride stigao je i poznati nam Ivan Božić te bivši igrač Šibenika Igor Čagalj. Trener Rijeke Zlatko Dalić kazao je kako je kako je zadovoljan dosada obavljenim poslom kluba u prijelaznom roku:

"Ovo su igrači kakve smo tražili, mladi i perspektivni, na njima će Rijeka, nadam se, višestruko profitirati. Ne, nećemo više kupovati igrače od trideset i više godina, ovo su momci na kojima bismo mogli nešto i zaraditi" kazao je za Večernji list.

Škoro je bio kratak: "Nadam se uspješnoj sezoni, Rijeka je velik klub, vjerujem da će sve biti izvrsno".

Znaci ništa od pojacanja Sarajeva, Škoro ipak nije mogao naci zajednicki jezik sa FK. Sarajevo, šteta.

Hastor

Post by Hastor » 11/06/2007 09:47

Ma ebes Škoru!!
Bice bolje!!

Joško

Post by Joško » 11/06/2007 10:17

Dobro je, nije makar za međimurje!

helo

Post by helo » 11/06/2007 12:36

Nije mi jasno zar nisu mogli ljudi iz FK Sarajevo da mu ponude solidan ugovor prihvatljiv za jednog rasnog napadaca, nervira me to sve što ispada iz neki premijer liga od ti klubova uzimaju neka "pojacabja". Baš maloprije mi prijatelj kaže da treba da dodže neki naš igrac iz Slovenske premijer lige u Sarajevo (navodno taj klub je ispao u drugu ligu) pa zar nam takvi igraci trebaju, koji u svom klubu nisu mogli ništa da naprave pa dolaze u Sarajevo da igraju utakmice ka ligi prvaka. Smješno sve dok se to tako bude radilo necemo mi nikada otici daleko, ne samo Sarajevo nego ni jedan klub.

Joško

Post by Joško » 11/06/2007 13:11

helo wrote:Nije mi jasno zar nisu mogli ljudi iz FK Sarajevo da mu ponude solidan ugovor prihvatljiv za jednog rasnog napadaca, nervira me to sve što ispada iz neki premijer liga od ti klubova uzimaju neka "pojacabja". Baš maloprije mi prijatelj kaže da treba da dodže neki naš igrac iz Slovenske premijer lige u Sarajevo (navodno taj klub je ispao u drugu ligu) pa zar nam takvi igraci trebaju, koji u svom klubu nisu mogli ništa da naprave pa dolaze u Sarajevo da igraju utakmice ka ligi prvaka. Smješno sve dok se to tako bude radilo necemo mi nikada otici daleko, ne samo Sarajevo nego ni jedan klub.

Moj brajko koliko para toliko i muzike, sjeti se prvo koliko si puta platio kartu u sezoni i sračunaj taj prihod :) Dok veliki klubovi inkasiraju po milion evra na utakmicama

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 11/06/2007 13:38

Joško wrote:
helo wrote:Nije mi jasno zar nisu mogli ljudi iz FK Sarajevo da mu ponude solidan ugovor prihvatljiv za jednog rasnog napadaca, nervira me to sve što ispada iz neki premijer liga od ti klubova uzimaju neka "pojacabja". Baš maloprije mi prijatelj kaže da treba da dodže neki naš igrac iz Slovenske premijer lige u Sarajevo (navodno taj klub je ispao u drugu ligu) pa zar nam takvi igraci trebaju, koji u svom klubu nisu mogli ništa da naprave pa dolaze u Sarajevo da igraju utakmice ka ligi prvaka. Smješno sve dok se to tako bude radilo necemo mi nikada otici daleko, ne samo Sarajevo nego ni jedan klub.

Moj brajko koliko para toliko i muzike, sjeti se prvo koliko si puta platio kartu u sezoni i sračunaj taj prihod :) Dok veliki klubovi inkasiraju po milion evra na utakmicama

Ako misliš na Vugdalića, on navodno dolazi u Sarajevo, ali grad Sarajevo, a u F.K. Željezničar. :P

helo

Post by helo » 11/06/2007 14:07

Joško wrote:Moj brajko koliko para toliko i muzike, sjeti se prvo koliko si puta platio kartu u sezoni i sračunaj taj prihod Smile Dok veliki klubovi inkasiraju po milion evra na utakmicama]

Što se tice utakmica na koje sam otišao, bio sam na svakoj kada je Sarajevo igralo na domacem terenu, pa i kada je igralo protiv Slavije u Lukavici. Radim takav posao da nemogu da ih pratim i kada igraju u gostima ali da mogu rado bi. A ako želimo neki rezultat i pune tribine, u tom slucaju treba se odrješiti kesa, pa ako i nema kese treba se naci jki sponzori koji bi mogli da jednom klubu koji ce se u evropskim utakmicama prestavljati sa jakim timom. Ja prvenstveno mislim da trebaju dobri (menadžeri) koji ce znati naci novac da se uzmu kvalitetni i iskusni igraci, evo da u primjer uzmem neke kompanije koje prave milionske iznose mjesecno a iz grada Sarajeva su, kao na primjer: "fabrika duhana, bosna ljek, sarajevska pivara,bih telekom ... i drugi koji bi mogli uz dobar dogovor finu sumu novca odvojiti za jedan fudbalski klub iz grada odakle su i sami, a ujedno kada bi bilo a bilo bi i dobri rezultati, bila bi to i evropska reklama ti kompanija koje bi odrješile kesu. Para ima samo treba znati doci do njih i uložiti ih u nkoga ko ce znati da donese još više para. A ovakva politika koja se vodi u fudbalskim klubovima daj šta daš, možda nam se i posreci da doguramo malo dalje sa nikakvim ozbiljnim pojacanjima, je samo pucanje kao i do sada u prazno. Tribine ce i dalje biti prazne, jer ljudi su gladni evropski utakmica, pun im je Qurac kao i meni da gledam jedan radnik, jednu modricu i .... druge!

šega

Post by šega » 11/06/2007 19:14

helo wrote:
Joško wrote:Moj brajko koliko para toliko i muzike, sjeti se prvo koliko si puta platio kartu u sezoni i sračunaj taj prihod Smile Dok veliki klubovi inkasiraju po milion evra na utakmicama]

Što se tice utakmica na koje sam otišao, bio sam na svakoj kada je Sarajevo igralo na domacem terenu, pa i kada je igralo protiv Slavije u Lukavici. Radim takav posao da nemogu da ih pratim i kada igraju u gostima ali da mogu rado bi. A ako želimo neki rezultat i pune tribine, u tom slucaju treba se odrješiti kesa, pa ako i nema kese treba se naci jki sponzori koji bi mogli da jednom klubu koji ce se u evropskim utakmicama prestavljati sa jakim timom. Ja prvenstveno mislim da trebaju dobri (menadžeri) koji ce znati naci novac da se uzmu kvalitetni i iskusni igraci, evo da u primjer uzmem neke kompanije koje prave milionske iznose mjesecno a iz grada Sarajeva su, kao na primjer: "fabrika duhana, bosna ljek, sarajevska pivara,bih telekom ... i drugi koji bi mogli uz dobar dogovor finu sumu novca odvojiti za jedan fudbalski klub iz grada odakle su i sami, a ujedno kada bi bilo a bilo bi i dobri rezultati, bila bi to i evropska reklama ti kompanija koje bi odrješile kesu. Para ima samo treba znati doci do njih i uložiti ih u nkoga ko ce znati da donese još više para. A ovakva politika koja se vodi u fudbalskim klubovima daj šta daš, možda nam se i posreci da doguramo malo dalje sa nikakvim ozbiljnim pojacanjima, je samo pucanje kao i do sada u prazno. Tribine ce i dalje biti prazne, jer ljudi su gladni evropski utakmica, pun im je Qurac kao i meni da gledam jedan radnik, jednu modricu i .... druge!

Podpisujem :x

Bosanski_Amerikanac

Post by Bosanski_Amerikanac » 12/06/2007 01:21

Jednostavno mi nemamo pare. Nemamo cime dovesti igrace koji bi podigli kvalitet nase lige. A hrvatima nije zao i plus imaju a i korupcija i stela je mnogo manja nego u PL BiH tako da se i igracima lakse odluciti za Hrvatsku ligu.

Kada sam procitao koliku su premiju dobili sampioni PL BiH meni se soba krenula. Pa sa tim nemogu 3 mjeseca izgurati. Kad pogledam stanje u Zelji i kako kasne plate i kolike su plate igracima pa ja se upitam zasto ti ljudi uopste igraju. Bolje je kanale kopati.

Korupcija upropasti nogomet u BiH. Ne moram vam ja iz amerike o tome pametovati. Pogledajte samo koliko se utakmica PL BiH u sezoni odgleda na BHT ili Hayatu, 5-6 u vrh glave. Pa sto bi onda neko izdvoji miliona maraka po sezoni da sponzorise jedan klub kad na stadion dodje max 3000 a na tv-u toga tima nema ni za lijeka.

Ne treba vam biti cudno sto ovi s vana dolaze u HNL nego sto igraci iz PL BiH sanjaju da zaigraju u HNL.

Crvena Tifoza

Post by Crvena Tifoza » 12/06/2007 01:33

HNL je dobila predznak T-Mobile jer im je ta kompanija od iduce sezone glavni sponzor. Nesto tako nasa PL moze samo sanjat.....nazalost.

Umjetnik a

Post by Umjetnik a » 12/06/2007 08:56

Onaj Škoro otišao u Rijeku, *arina klub, niti nigdje igra u evropi, jači Dinamo i Hajduk
na šta je i Škoro spao
Za Vugdalića no coment, propali igrač

strelčevina

Post by strelčevina » 12/06/2007 09:57

Umjetnik a wrote:Onaj Škoro otišao u Rijeku, *arina klub, niti nigdje igra u evropi, jači Dinamo i Hajduk
na šta je i Škoro spao
Za Vugdalića no coment, propali igrač
Pa taj isti Škoro za dvogodišnji ugovor dobit će koliko svi igrači Fk Sarajevo za jednu godinu.

Post Reply