Zašto volim sa-x!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Ahmmed

Zašto volim sa-x!

Post by Ahmmed » 28/03/2007 01:20

Zato što ovakve i slične bljuvotine, ovakve primjere ljudske bijede i jada, ma o kome da se radi i ma kome da je upućeno, nikada nije i neće dozvoliti na svojim stranicama....

A ovo je sa site-a, na kojem vijesti uređuju čuvena pera srbijanskog novinarstva, pišu bajni srpski političari različitih provinijencija, i u čijim pravilima, jasno stoji"Mi smo protiv vređanja..."

Hoćemo li ih tužiti?

serbiancafe.com

МОРЕ, ТУРЦИ, НЕ ГАЗ` ТЕ ОРАЊЕ
SokratII (univerzitetski profesor) - 27. mart 2007. u 18.49 (registrovani član)

МОРЕ, ТУРЦИ, НЕ ГАЗ` ТЕ ОРАЊЕ

Море, турци, не газ` те орање,
Да не буде опет какво срање,
Јер биће вас све мање и мање
Нестане ли марвињско њакање

Рефрен:
Оп жица, жица, жица
Босна пуна кукавица
Малоумних потурица
И дебелих удовица.

Српске земље нису за продају
Српске цркве ником се не дају
Посадите, потурице, цвеће
Куда-год се српска војска креће

Рефрен:
Оп жица, жица, жица...

Нико вама забранити неће
Да се с миром српском земљом креће,
Али света Република Српска
Вама, турци, не сме бити мрска.

Рефрен:
Оп жица, жица, жица...

Погано сте ви усташко цвеће
Увек били и остали смеће
Кукавице, глупани без среће
Без морала, крста, славске свеће.

Рефрен:
Оп жица, жица, жица
Јебала вас Сребреница
Буљук глупих потурица
И дебелих удовица.

--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!

kekec

Post by kekec » 28/03/2007 02:00

...
Српске земље нису за продају
Српске цркве ником се не дају
...

Jok, nikako.
A na Kosovu sve ostavise
"braci" Albancima, na cuvanje.

E, moj Krstane Kovjenicu,
dobar si ti komad budale. :D

tech10

Re: Zašto volim sa-x!

Post by tech10 » 28/03/2007 02:10

Ahmmed wrote:.
A ovo je sa site-a, na kojem vijesti uređuju čuvena pera srbijanskog novinarstva, pišu bajni srpski političari različitih provinijencija, i u čijim pravilima, jasno stoji[img]"Mi%20smo%20protiv%20vređanja...[/img]"

Vjerovatno su zaboravili dodati jednostranog, a zna se u koju stranu.

zoka

Post by zoka » 28/03/2007 02:56

i sad kao to nije na ovoj stranic...

GandalfSivi
Been thanked: 2 times

Post by GandalfSivi » 28/03/2007 02:59

@Ahmmed ubaceni element. Ovdje prosipa cetnicku ideologiju :-) :-) :-)

Šandor

Post by Šandor » 28/03/2007 03:59

Otkad ga oni deru Ahmede. :D

Ne sjećam se otkad postoji Serbian Cafe ali ja sam prvi put prije nekih 6 godina bio tamo. Prestao sam posjećivati prije nekih 4 godine al navratim u prosjeku jednom godišnje.

Navodno postoje oko 10 godina. Naša dijaspora bi to mogla bolje znati jer kod njih je brzi nelimitirani internet bio normala i prije 10 godina. :D

Ne znam kome ćeš ih tužiti. Možda bi se nešto moglo napraviti ako bi neko otkrio ko im je host. Da ih prijavimo njima prvo. Čisto sumnjam da im je host u Srbiji kao što se vjerovatno ni SA-X ne hostira u BiH (pretpostavljam jer naše hosting kompanije su tragikomedija).

Vjerovatno ga pokreću četnici iz Kanade i srpskih zemalja. :D

Mislim da nije dobro posjećivat SC. Još ako se usudiš pisat bez adekvatne zaštite....ne gine ti nož, žica....virtualno. :D

Ne znam zašto si ovu temu naslovio: "Zašto volim sa-x!". Kao da su svi sajtovi osim ovog ko ovi sa SC. :D

Ako se dobro sjećam vlasnik SC je osoba pod imenom Boris Kuzmanović. :? :D Doduše, davno je to bilo. Možda ga je nešta strefilo u međuvremenu. :D:D:D :-)

seiko22
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

Post by seiko22 » 28/03/2007 04:51

Šandor wrote:Otkad ga oni deru Ahmede. :D

Ne sjećam se otkad postoji Serbian Cafe ali ja sam prvi put prije nekih 6 godina bio tamo. Prestao sam posjećivati prije nekih 4 godine al navratim u prosjeku jednom godišnje.

Navodno postoje oko 10 godina. Naša dijaspora bi to mogla bolje znati jer kod njih je brzi nelimitirani internet bio normala i prije 10 godina. :D

Ne znam kome ćeš ih tužiti. Možda bi se nešto moglo napraviti ako bi neko otkrio ko im je host. Da ih prijavimo njima prvo. Čisto sumnjam da im je host u Srbiji kao što se vjerovatno ni SA-X ne hostira u BiH (pretpostavljam jer naše hosting kompanije su tragikomedija).

Vjerovatno ga pokreću četnici iz Kanade i srpskih zemalja. :D

Mislim da nije dobro posjećivat SC. Još ako se usudiš pisat bez adekvatne zaštite....ne gine ti nož, žica....virtualno. :D

Ne znam zašto si ovu temu naslovio: "Zašto volim sa-x!". Kao da su svi sajtovi osim ovog ko ovi sa SC. :D

Ako se dobro sjećam vlasnik SC je osoba pod imenom Boris Kuzmanović. :? :D Doduše, davno je to bilo. Možda ga je nešta strefilo u međuvremenu. :D:D:D :-)

Prevesti na sve moguce jezike clanica EU i slati svim mogucim predstavnicima EU i OHR kako u BiH tako i u Europi!! Ponavljati svaki dan, koliko je god puta moguce!! Dostavljati na svaku mogucu e-mail ili fax EU predstavnika u BiH i u EU !!

.
:sax: :sax:

.

seln

Post by seln » 28/03/2007 08:46

Ma jok. Pusti ih neka pisu...nek se vidi, nek se zna...
zoka, kako je majcica Rusija?

Maksim

Post by Maksim » 28/03/2007 13:07

seln wrote:Ma jok. Pusti ih neka pisu...nek se vidi, nek se zna...
zoka, kako je majcica Rusija?

Tebi Rusija kao nije "majka"? Ne mislim u smislu podrijetla, ali dakako u smislu rodbinske veze.

Mozda sam tri puta u zivotu otisao na taj Serbian Café, jer svi pricaju o njemu. Jedino sto je bilo interesantno procitati je bila tema o Tuzli gdje se vecinski vodila diskusija o incidentu na Brcanskoj Malti o kojem su pisali bivsi "Tuzlaci". Zasto idete tamo? Nema smisla.

Zoka, na ovom forumu neces naci ni 1 % sijanja mrznje koliko ces tamo.

borisdj

Post by borisdj » 28/03/2007 16:07

Ahmmed wrote:Zato što ovakve i slične bljuvotine, ovakve primjere ljudske bijede i jada, ma o kome da se radi i ma kome da je upućeno, nikada nije i neće dozvoliti na svojim stranicama....

A usput nece dozvoliti ni drugacija misljenja i onda se pozivate na demokratiju. Ma bjezite.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 28/03/2007 16:09

borisdj wrote:
Ahmmed wrote:Zato što ovakve i slične bljuvotine, ovakve primjere ljudske bijede i jada, ma o kome da se radi i ma kome da je upućeno, nikada nije i neće dozvoliti na svojim stranicama....

A usput nece dozvoliti ni drugacija misljenja i onda se pozivate na demokratiju. Ma bjezite.

Zadnji put te upozoravam na komentarisanje foruma i moderacije!

Procitaj pravila foruma, misli sta hoces, iznosi sta hoces, ali opet ti kazem - procitaj pravila foruma!

Ahmmed

Post by Ahmmed » 28/03/2007 19:26

borisdj wrote:

Borise, da li je to sve što imaš da kažeš na "stihove" i bljuvotine,prenesene sa pomenutog site-a?

Ne znam na osnovu čega si donio zaključak, da se na ovom forumu ne dozvoljavaju "drugačija mišljenja"? Ti si redovan posjetilac, redovno, čak i prečesto postavljaš nove teme i ,u pravilu, s tvojim se stavovima ne slažemo. Barem većina nas. No, to neslaganje se ne može nazvati nedozvoljavanjem drugačijeg mišljenja.A ako koja tema "nastrada",pa,vjeruj mi...nisi sam! Zamisli, zatvaraju se teme i onih koji nisu Srbi iz RS, koji ne razmišljaju kao ti....Sve to iz razloga, zbog kojih, eto volim sa-x.

sulesavic

Post by sulesavic » 28/03/2007 19:38

Ganjam Ahmmeda danima da mu iska¾em svoje po¹tovanje.

I, evo, tu je i tu sam.
Last edited by sulesavic on 28/03/2007 20:03, edited 1 time in total.

pirmin

Post by pirmin » 28/03/2007 19:42

Zato ima ovaj forum:

http://www.zamislisrbiju.org/forum/index.php4

...a ti bolesni poput SC nemaju nista zanimljivoga... turci blabla...
:zzzz: :zzzz:

FFK as Lucy01

Post by FFK as Lucy01 » 28/03/2007 19:43

Hahahahahah joj jesam ja mazohista :lol: :lol:

Ja sam na SC otisla nekoliko puta, uglavnom da citam (ja to tako radim dugo vremena, pa ako mi ko zivac povuce ja se regustrujem :lol:). I par puta me tacno stomak zabolio od nekih diskusija....al' mi niko nije po zivcima picio ko onaj Trofa :x :x...njega fakat treba na neki institut i istrazivati, ko rijetku zivotinjku...

Bilo je i finih ljudi, pretpostavljam Beogradjana, koji su se bunili protiv izrazenog nacionalizma, ali kada im molbe nisu uvazene, oni su jednostavno otisli....
Povremeno i sada odem, uglavnom radi recepata :D

Ahmmed

Post by Ahmmed » 28/03/2007 19:46

sulesavic wrote:Ganjam Ahmmeda danim da mu iskažem svoje poštovanje.

I, evo, tu je i tu sam.

Hvala i obratno! :)

Ahmmed

Post by Ahmmed » 28/03/2007 19:49

Lucy01 wrote:Hahahahahah joj jesam ja mazohista :lol: :lol:

Ja sam na SC otisla nekoliko puta, uglavnom da citam (ja to tako radim dugo vremena, pa ako mi ko zivac povuce ja se regustrujem :lol:). I par puta me tacno stomak zabolio od nekih diskusija....al' mi niko nije po zivcima picio ko onaj Trofa :x :x...njega fakat treba na neki institut i istrazivati, ko rijetku zivotinjku...

Bilo je i finih ljudi, pretpostavljam Beogradjana, koji su se bunili protiv izrazenog nacionalizma, ali kada im molbe nisu uvazene, oni su jednostavno otisli....
Povremeno i sada odem, uglavnom radi recepata :D

Moja Lucy, ja, zaista, ne mogu da pojmim, da neki ljudi onako razmišljaju. Ne mogu, ni nakon svega što sam izgubio, i preživio, kao ustalom i većina nas, nakon Sarajeva, Srebrenice, Prijedora, Zvornika, Mostara...ma svega što smo preživjeli. Ja, opet, nikako da u ovju moju blentavu glavu ubacim činjenicu da postoje takvi ljudi, da ih nije malo, da su obrazovani, akademici čak...Ne znam, ali ja bih radije umro, nego napisao nešto slično , o recimo, Srbima, kao što je onaj kreten gore napisao o Srebrenici i srebreničkim Bošnjacima.

Ahmmed

Post by Ahmmed » 28/03/2007 19:51

pirmin wrote:Zato ima ovaj forum:

http://www.zamislisrbiju.org/forum/index.php4

...a ti bolesni poput SC nemaju nista zanimljivoga... turci blabla...
:zzzz: :zzzz:

Ma, ja ne govori o zanimljivim i nezanimljivim stvarima....Govorim o bljuvotinama ljudi, koji koriste internet. Eto 8-)

Suzavac

A sta cu odgovorit

Post by Suzavac » 10/04/2007 01:09

Nisam ti ja za takve bljuvotine ba.

Suzavac

Post by Suzavac » 10/04/2007 01:11

Umjetnicki dojam 1 sjedi ba.

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 10/04/2007 05:48

borisdj wrote:

E moj Borise, studentu Elektrotehnike na Banjaluckom Univerzitetu. Sta ti znas o demokartiji, a sta o ljudskim pravima?

Za tebe je jos uvijek X files i Twilight Zone, sta ti se desi sa 100.000 sugradjana 1992, onomad kad ti je bilo 8-10 godina, o cemu bi onda ti da "diskutujemo" mi demokratski? O tome da mi je djevojka - istjerana sa 9 godina iz Banjaluke? Jel ti trebam pricati njenu pricu?

Al' stas bolan od napredka tipa cuvanje krava u liftu i cjepanje drva na balkonu i ocekivati? Samosvjest? Kriticki osvrt, bez upiranje prsta na one tamo prijeko? Pa ne uci se to na ETF-u ex-Sehera vise, uci se "demokratija" kad pobijes, pokoljes, protjeras, pa onda palamudis a nisi ni brucu imao na "teletu" kad su se dogadaji o kojima bi ti nesto imao da za kazes - odigrali, i to ljudima koji su direktni svjedoci istih. Ubleho, kopas li se?

Danas zivis u 2-gom gradu po velicini u BiH - koji nije ni u cemu prvi - osim po jednom. Broju protjeranih gradjana. Ovo dvoje ima direktne korelacije - to da kad ubijes/protjeras grad, ne moze biti ono sto je nekoc bio. Al' gdje se to moze priznati, i to jos na Sa-x? Pa ovo je za tebe "front" cojcenja na koji si dosao da upires prstom - ti - u drugog. Da su Daschau, Aushwitz i Jasenovac bili gradovi prije nego sto su bili koncentracioni logori - postali bi nalik onom sto Banjaluka danas jeste - mjesto presucene istine za koju se ni 12 godina poslje - ne zna kud ce s njom. I ti ces se iz takve prdekane pricati nekom drugom, o demokratiji? I to niko drugi - nego kolega Boris koji ima vaz za svakog foruma, od Ravnogorskog do Demokratskog. Izvini sto ti to ne polazi za rukom da ovdje uvedes neke sracke i nemire svojim copy-paste teksticima o Vozdu Mil'i Laktaskom. Izvini sto si procitan - od A do Z. Izvini sto si diskreditiran do te mjere da se primas kao saucesce. Izvini bolan sto si jadan i bijedan - ne zbog toga ko si i sta si i gdje si, vec zbog onoga u sta vjerujes i nacina na koji se ponasas i ophodis s ljudima - mislis da je svak ovca meketava i metiljava koja je ubila za zvono-nosin brabonjak?

Nego jesi li sad sretan? Eto dokazao si sam sebi da si "zrtva" bestijalnog napada istine - o svemu onome sto jesi, budi barem namudaj pa povuci vodu kad ustanes sa hale.

Dezidijat

Post by Dezidijat » 10/04/2007 11:42

:o mISLITE DA JE SERBIAN CAFFE JEDINI INTERNET PORTAL ZA SIRENJE SRPSKE PROPAGANDE >>

...WELL THINK AGAIN :? vidite ovo i mrzite kao ja http://www.serbianna.com

ines.c

Post by ines.c » 10/04/2007 11:51

serbiancafe bila vidjela fuj

sveu16

Post by sveu16 » 10/04/2007 12:24

Zasto ici na takve stranice, onda misle da su bitni? Neka se 'zabavljaju' sami u svome primitivizmu.

bc_chupo

Post by bc_chupo » 10/04/2007 13:44

bila je i ovdje tema o vehabijama i to uvjerljiva stojala je cak dan ili dva....da je nek tad kopiro mogo je furat po drugim forumima da smo nacionalisti al nije i neznam sta je ovdje velika stvar....

Post Reply