Debeli mladoženja

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
farukdurmišević

Debeli mladoženja

Post by farukdurmišević » 12/12/2006 22:27

Nakon što je bio voditelj decemije i pravio mega ugovore sa OBN-om i nakon što je njegova emisija bila na zadnjim ljestvicama tv programa Maca se vratio srbijancima
Naime PINK MEDIA Group u čijem je sastavu i PINK BiH na čelu sa Željkom Mitrovićem vratio je Macu u svoje jato
Maca će voditi opet Pile i Maca show Ruski rulet i novi show Debeli mladoženja
e pa sada još jedna vijest
Macine emisije će gledati gledatelji pinka u 30 zemalja svijeta preko satalita
Takvu osobu???!!!!!!
Nakon ONE men show-a
vidjeti ćemo
Živi bili pa vidjeli
:-)

ziggy

Post by ziggy » 12/12/2006 22:32

Ne bih im bila na mjestu-tim gledateljima sirom svijeta.
Mislim da je to teroriziranje normalnog gledateljstva.Sad ce opet neko reci imas daljinski!Imam hvala Bogu, ali zar ljudi za nesto takvo mogu placati razne pretplate i pakete u kojima dolaze i televizije koje takvo smece emituju :?
To sebi nikad ne bih dopustila.Ko voli nek' izvoli.

Zvucnjak

Post by Zvucnjak » 12/12/2006 23:09

normalno da ce neko reci imas daljinski .... ima ljudi koji vole takvu vrstu humora ( ja npr ) .... ako volis sladunjavi humor ... pun je program americkiv "humoristickih" serija ....tipa prijatelji i ta sranja ... bujrum pa gledajte ...

Nepoznata plavusa

Post by Nepoznata plavusa » 13/12/2006 10:06

ziggy wrote:Ne bih im bila na mjestu-tim gledateljima sirom svijeta.
Mislim da je to teroriziranje normalnog gledateljstva.Sad ce opet neko reci imas daljinski!Imam hvala Bogu, ali zar ljudi za nesto takvo mogu placati razne pretplate i pakete u kojima dolaze i televizije koje takvo smece emituju :?

I gledatelji sirom svijeta imaju daljinski, kao i mi... A pretplatu ne placas Pinku. Onih vajnih sest KM odlazi javnom servisu i predstavljeno je kao TV pretplata, mada je to ustvari taksa za posjedovanje TV i radio aparata (tuzno, ali istinito). A sto se tice paketa kablovske televizije... placam 11 KM za 44 kanala od kojih u najboljem slucaju gledam tri. Na zalost, niko me ne pita sta me interesuje, vec biraju kanale koji su jeftiniji i za koje neko XY misli da su interesantni...

ziggy

Post by ziggy » 13/12/2006 10:18

Nepoznata plavusa wrote:

I gledatelji sirom svijeta imaju daljinski, kao i mi... A pretplatu ne placas Pinku. Onih vajnih sest KM odlazi javnom servisu i predstavljeno je kao TV pretplata, mada je to ustvari taksa za posjedovanje TV i radio aparata (tuzno, ali istinito). A sto se tice paketa kablovske televizije... placam 11 KM za 44 kanala od kojih u najboljem slucaju gledam tri. Na zalost, niko me ne pita sta me interesuje, vec biraju kanale koji su jeftiniji i za koje neko XY misli da su interesantni...

Upravo sam o tome govorila.

dark side of the moon

Post by dark side of the moon » 13/12/2006 10:30

Zvucnjak wrote:normalno da ce neko reci imas daljinski .... ima ljudi koji vole takvu vrstu humora ( ja npr ) .... ako volis sladunjavi humor ... pun je program americkiv "humoristickih" serija ....tipa prijatelji i ta sranja ... bujrum pa gledajte ...

Ti ono nazivas humorom? Upravo se on fura na te americke "fuck this fuck that" emisije!

in33sa

Post by in33sa » 13/12/2006 18:03

Ja recimo uopce ne razumijem favoriziranje tog tragikomicnog lika zvanog Maca.

Nekakvo potpisivanje ugovora sa OBN-om negdje... na Havajima? ili je to bila patka, ne znam, sjecam se samo nekih naslova po novinama.

I onda ona tragikomicna emisija na OBN-u... mislim, lik je odvratan, ruku na srce Zadrigao, nekulturnog ponasanja, masne kose, jeftinih fora i sala, ukratko katastrofa.

Dragane, ako citas ovo, ostavi se televizije. Znam da te placaju dobro, ali blamiras se, covjece.

pdiddy

Post by pdiddy » 15/12/2006 13:55

Dokle god je struktura naseg stanovnistva ovakva kakva jeste,tipovi poput Mace ce im biti idoli.

Ruku na srce, Maca je uspio u svom naumu i gradnji image-a, naime zapitajte se kada ste komentarisali ili se interesovali oko nekog drugog voditelja nedeljnog popodneva, jutarnjeg isl.

Ne znam kome je on vise interesantan ali...

A svakako mu treba cestitati na poslovnom postignucu, da je nakon sto je na OBN-u pao qurcu za usi,opet se uspio prodati da odlicne pare

Sto bi rek'o " Bravvvooo Maaajstoree" :/

dripac

Re: Debeli mladoženja

Post by dripac » 15/12/2006 14:20

farukdurmišević wrote:Nakon što je bio voditelj decemije i pravio mega ugovore sa OBN-om i nakon što je njegova emisija bila na zadnjim ljestvicama tv programa Maca se vratio srbijancima
Naime PINK MEDIA Group u čijem je sastavu i PINK BiH na čelu sa Željkom Mitrovićem vratio je Macu u svoje jato
Maca će voditi opet Pile i Maca show Ruski rulet i novi show Debeli mladoženja
e pa sada još jedna vijest
Macine emisije će gledati gledatelji pinka u 30 zemalja svijeta preko satalita
Takvu osobu???!!!!!!
Nakon ONE men show-a
vidjeti ćemo
Živi bili pa vidjeli
:-)

Libo me kar.

*mima*

Post by *mima* » 15/12/2006 14:27

.
Last edited by *mima* on 01/03/2011 08:25, edited 1 time in total.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 15/12/2006 14:34

MACA MI TE VOLIMO!!!
MACA MI TE VOLIMO!!!

:D

Maca je bio na Mimohodu prosle sedmice, svima se svasta nagovorio, a poenta svega je to sto vise raja sere na njega, to ga vise ljudi gleda.
Bas zato da "vide na sta lici" emisija.

One man show je bio interesantan prve 4 emisije, kasnije je sve bilo u 5 grama isto.

Ko vec napisa za Dnevnicu i Mariju, ja bih da potpisem..
ooohhhh fahrooo jooooooooojjjj

pijem_i_derem

maca je lafcina

Post by pijem_i_derem » 15/12/2006 18:51

maca je po meni jedini lik sa nasih televizija koji covjeka onako moze zabaviti...ove pedere sa hayata koji furaju neku carsijsku kulturu prati moja nana i mislim da su toj populaciji i namijenjeni.Cijeli svijet je freak, na televizijama se moze vidjeti sve i svasta i sto puta gore od onog sto maca pokazuje...sve je to zapravo komercijala i borba za gledatelje, ako hayat misli da ima gledatelja za svoje emisije nek ih rade, a vidimo maca potpisuje ugovore na jahtama a koristi se avio prevozom...mislim svi vi koji ste protiv mace, a vjerujem jos protiv mnogih, ste isfrustrirani i iskompleksirani, pa samo mahalate kako je neko uzasan, odvratan...pogledate li vi sebe kad u ogledalo?

daduli_sa

Post by daduli_sa » 15/12/2006 19:10

Provali i osta ziv... Ono ti "humor"?
Ono je mjesavina sarajevskog pokusaja da se bude jalija sa vulgarizmom prekodrinskih nepismenjakovica... Ako je TO humor onda ok, zvat cu ga i ja humor, samo cu uvijek stavljati pod navodnike... i traziti daljinski istog casa.

daduli_sa

Post by daduli_sa » 15/12/2006 19:14

mima wrote:Ali ce svi pogledat kad pocne da se emituje ..........da vide kako to izgleda. Jer svi pljujete po Maci , ali i znate o kakvim emisija je rijec. BTW........ja ga uopste ne branim jer ne pratim njegove emisije.

Necu zasigurno pogledati ni prvu emisiju jer me do sada uvjerio da nije u stanju profesionalno da vodi nijedan projekat, bilo da se radi o tudjoj ili njegovoj licnoj ideji.
Jednostavno covjek je antitalenat za TV emisije, mozda bi trebao da se drzi onoga sto jeste - glumac, profesija koja kao rezultat svog rada daje predstave koje se uvjezbavaju i koje vodi neko treci (reditelj), a nije nesto gdje je glavni akter ujedno i reziser i glumac i voditelj i satro komicar. Pa nije Einstein da moze sve!

new_jazzWa

Debeli mladoženja

Post by new_jazzWa » 15/12/2006 19:38

Eh,da i ja koju prozborim...Ne gledam OBN,ne gledam Hayat...ALi sam imala priliku gledati Macu u jednoj predstavi na ovogodišnjim Pozorišnim susretima u Brčkom...Šta reci? Po mom mišljenju čovjek je antitalenat i za glumu,jer od glumca prvo očekujemo glas,dikciju,a meni tokom prestave uši narasle ko u Dumba da bih razumjela sta priča (bez uspjeha).Po meni, on
je čisto oličenje predrasuda koje ljudi imaju o jaliji u Sarajevu,i izgleda da mu je upravo to i ćejf! Da mlati lovu-mlati,kako i zašto bog će ga znati... A o njegovoj aroganciji nakon predstave u "sukobu" sa novinarima i ljudima koji su komentirali njegovu izvedbu da i ne govorim...Kritike ne podnosti -defitivino!

Tesssa

Post by Tesssa » 15/12/2006 19:39

nije da ga branim, ali on je zavrsio i reziju i glumu, eto ako niste znali :)

King Kikapu

Post by King Kikapu » 15/12/2006 20:01

macu sam gledao u dervisu i smrti, americkom bizonu, bubi u uhu i jos dvije ili tri predstave i ne bih se slozio da je los glumac. doduse sve je to bilo prije pinka i obna.

new_jazzWa

Post by new_jazzWa » 15/12/2006 20:50

Pa dobro,o ukusima ne treba raspravljati...Samo sam rekla svoje skormno misljenje... :roll:

van Basten
Has thanked: 5 times

Post by van Basten » 16/12/2006 01:07

Maca je kreten koji vremenom sve više propada (iz objektivnih razloga, vjerujem da znate na šta mislim), što se lako može vidjeti i iz njegove karijere... koja također strmoglavo pada i pada i pada i pada...
Jako mi je bitno znati kad su termini njegovih emisija, čisto kako bih preskakao pink u biranju kanala tada

in33sa

Re: maca je lafcina

Post by in33sa » 16/12/2006 18:55

pijem_i_derem wrote:maca je po meni jedini lik sa nasih televizija koji covjeka onako moze zabaviti...ove pedere sa hayata koji furaju neku carsijsku kulturu prati moja nana i mislim da su toj populaciji i namijenjeni.Cijeli svijet je freak, na televizijama se moze vidjeti sve i svasta i sto puta gore od onog sto maca pokazuje...sve je to zapravo komercijala i borba za gledatelje, ako hayat misli da ima gledatelja za svoje emisije nek ih rade, a vidimo maca potpisuje ugovore na jahtama a koristi se avio prevozom...mislim svi vi koji ste protiv mace, a vjerujem jos protiv mnogih, ste isfrustrirani i iskompleksirani, pa samo mahalate kako je neko uzasan, odvratan...pogledate li vi sebe kad u ogledalo?

Ovakvo razmisljanje nas i jeste dovelo tu gdje jesmo, na rub propasti.

Svaka kritika je obavezno "mahalaska isfrustriranost". Valjda, zavidimo mu.

Eto, zavidim mu jer je idiot.

Ne znam odakle u cijeloj prici Hayat, ne kuzim, ako ne volim Macu to znaci da volim Hayat?

Puleni sa Hayata su posebna prica, njih nebi ni komentarisao. Ali cinjenica je da Maca nije duhovit, osim mozda pubertetlijama koji se loze na kreveljenje i glupiranje, a smisao njegovog nastupa je ta kvaziduhovitost, koje nema. Jednostavna jednacina, bar meni.

Osim toga, on ne nudi nista drugo. Pardon, nudi Sekine sise i noge Viki Miljkovic.

DUREX

Post by DUREX » 16/12/2006 19:14

King Kikapu wrote:macu sam gledao u dervisu i smrti, americkom bizonu, bubi u uhu i jos dvije ili tri predstave i ne bih se slozio da je los glumac. doduse sve je to bilo prije pinka i obna.

Bravo!

Maca je bio (BIO) glumacki potencijal...gledao sam ga, doduse dosta je vremena od tada proslo, u nekoliko predstava u kojima je pokazao da moze da iznese zadatu ulogu...Medjutim kao i sve drugo i gluma je vjezba, vjezba pokreta i emocije i nadgradnja, naravno....a i cinimi se da je on ispao iz toga....Ovo cime se nakon "teatarske karijere" poceo baviti je, malo je reci, KURAC.

Klasicni idiot, koji u nedostatku ideja i smisla za humor(humor mu je na nivou onih seoskih priredbi u domovima kulture,na koje se od kurca odkidaju papani) drka gledaoce nekim polu-seoskim urlanjem itd...
Nista vrijedno spomena....

Medjutim, ja covjeka mogu da shvatim...jednostavno igra na kartu nacije koja se srozala u svemu u cemu se mogla srozati, pa sto ne bi i u tim vodama...Cobanluk, Selma Bajrami....i Bosnjaci polude od srece....On vjerovatno u svemu tome ima racunicu...do nas je, nije do njega...

Mene vise zabrine kad vidim koliko se ljudi zaista smije tom KURCU od humora...nakon onakvih nadrealista i onakvog autenticnog sarajevskog humora od kojeg su svi padali na bulju, spalo se na to da se ljudi u Sarajevu pisaju od smijeha ovakvom turbo folk sranju...

Sve je to lancana reakcija...Hayat,Avaz,Ceca,Pink,Maca,kurac,palac...

Najebali smo.
Last edited by DUREX on 16/12/2006 19:19, edited 3 times in total.

in33sa

Post by in33sa » 16/12/2006 19:17

Meni je Maca u istom rangu kao i onaj Miro Faca i pajdas mu muzicar sa FTV-a.

Tragedija, zaista.

pijem_i_derem

Re: maca je lafcina

Post by pijem_i_derem » 17/12/2006 03:00

in33sa wrote:Ovakvo razmisljanje nas i jeste dovelo tu gdje jesmo, na rub propasti.

Svaka kritika je obavezno "mahalaska isfrustriranost". Valjda, zavidimo mu.

Eto, zavidim mu jer je idiot.

Ne znam odakle u cijeloj prici Hayat, ne kuzim, ako ne volim Macu to znaci da volim Hayat?

Puleni sa Hayata su posebna prica, njih nebi ni komentarisao. Ali cinjenica je da Maca nije duhovit, osim mozda pubertetlijama koji se loze na kreveljenje i glupiranje, a smisao njegovog nastupa je ta kvaziduhovitost, koje nema. Jednostavna jednacina, bar meni.

Osim toga, on ne nudi nista drugo. Pardon, nudi Sekine sise i noge Viki Miljkovic.

Imas pravo na svoje misljenje, isto sto ti kazes za ljude koji gledaju macu (medju kojima sam i ja) da su pubertetlije i ja mogu reci za ljude poput tebe da ste vi ljudi sa laznim moralom i da uzivate u gledanju polupederskih emisija poput oprah show ili nedjeljni rucak sa...mislim tu se diskusija zavrsava, maca ce i dalje imati svoju publiku, isto kao i tvoji ulickani kulturni voditelji...i jos da ti odgovorim za hayat, tu sam televiziju naveo jer su oni imali najvise napada na macu...

Post Reply