Ekskluzivno - obraz Bosne i Bošnjaka je čist, dušmani lažu!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
DDR400

Ekskluzivno - obraz Bosne i Bošnjaka je čist, dušmani lažu!

Post by DDR400 » 05/12/2006 02:28

Ekskluzivno
Ministar Bariša Čolak za "Dnevni avaz"

Među uhapšenima u akciji u Italiji nema bh. državljana
Službena informacija Čolaku jučer stigla od nadležnih sigurnosnih službi * Demantirano pisanje medija da su uhapšena trojica Bošnjaka

- Niti jedan bh. državljana nije uhapšen u akcijama u Italiji - potvrdio je u izjavi za "Dnevni avaz" ministar sigurnosti BiH Bariša Čolak. Ministar je demantirao navode u medijima ovih dana da su u akcijama italijanskih snaga sigurnosti uhapšeni i vlasnici bh. pasoša.
- Službena informacija koju sam prije nekoliko trenutaka dobio od nadležnih sigurnosnih službi govori da među uhapšenima nema državljana BiH - kazao nam je Čolak.
Na takav način okončana je priča oko, navodnog, hapšenja nekoliko državljana BiH i Makedonije u antiterorističkim akcijama u Italiji, u kojoj su neki mediji objavili da su uhapšena trojica "terorista Bošnjaka".
Italijanski mediji su objavili, a ranije prenijela agencija Srna, da je italijanska policija provela akciju u 40 stanova u Trstu, Goriciji, Pordenoneu, Veneciji, Trevizu, Vićenci, Sieni i Bergamu, gdje je pronađen propagandni materijal.

T. LAZOVIĆ

Telefonski kontakti

Lica protiv kojih je otvorena istraga u Italiji su, navodno, imala telefonske kontakte, kao i susrete s ćelijama Al-Kaide iz Austrije.

Dnevni Avaz

lindjo

Re: Ekskluzivno - obraz Bosne i Bošnjaka je čist, dušmani la

Post by lindjo » 05/12/2006 02:45

DDR400 wrote:
Ekskluzivno
Ministar Bariša Čolak za "Dnevni avaz"

Među uhapšenima u akciji u Italiji nema bh. državljana
Službena informacija Čolaku jučer stigla od nadležnih sigurnosnih službi * Demantirano pisanje medija da su uhapšena trojica Bošnjaka

- Niti jedan bh. državljana nije uhapšen u akcijama u Italiji - potvrdio je u izjavi za "Dnevni avaz" ministar sigurnosti BiH Bariša Čolak. Ministar je demantirao navode u medijima ovih dana da su u akcijama italijanskih snaga sigurnosti uhapšeni i vlasnici bh. pasoša.- Službena informacija koju sam prije nekoliko trenutaka dobio od nadležnih sigurnosnih službi govori da među uhapšenima nema državljana BiH - kazao nam je Čolak.
Na takav način okončana je priča oko, navodnog, hapšenja nekoliko državljana BiH i Makedonije u antiterorističkim akcijama u Italiji, u kojoj su neki mediji objavili da su uhapšena trojica "terorista Bošnjaka".
Italijanski mediji su objavili, a ranije prenijela agencija Srna, da je italijanska policija provela akciju u 40 stanova u Trstu, Goriciji, Pordenoneu, Veneciji, Trevizu, Vićenci, Sieni i Bergamu, gdje je pronađen propagandni materijal.

T. LAZOVIĆ

Telefonski kontakti

Lica protiv kojih je otvorena istraga u Italiji su, navodno, imala telefonske kontakte, kao i susrete s ćelijama Al-Kaide iz Austrije.

Dnevni Avaz

:D ko nam je to opet :oops: ...mustuluk jevropi facao??? :D

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 05/12/2006 02:58

A kakve ja koji kurac kao Bošnjak i moj obraz kao takav anatomski i metaforično ima veze kurčeve sa neke tri divanije uhvaćene ili neuhvaćene u Italiji?

lindjo

Post by lindjo » 05/12/2006 03:17

svi smo mi bela al-kaida ... :mrgreen: doduse...spavachi :shock: po majstor-Andanu :bih: ali kad se probudimo...jevropa ce da gori bre :o

Reina

Post by Reina » 05/12/2006 09:02

i koji je ovo put da "promakne" greska.... fujjj :roll:

Maksim

Post by Maksim » 05/12/2006 10:08

to je jos jedna "senzacionalna" vijest iz avaza pod parolom "mi vam govorimo sto zelite cuti, a vi nama zauzvrat malo sadake" :lol:

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 05/12/2006 12:35

Pod hitno vratiti svu bosansku prozelitiziranu i nelegalno usvojenu djecu iz Italije! (Btw, jednoj djevojčici fali bubreg).

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 05/12/2006 12:38

Pa Vecernji list se zaletio po obicaju i napisao naslov da su tri Bosnjaka terorista uhapsena u Italiji. Ovo je po N-ti put podvala od tih SS-ovaca...

Maksim

Post by Maksim » 05/12/2006 13:12

u vecernjem sunce izlazi navecer :lol:

Ahmmed

Post by Ahmmed » 05/12/2006 17:36

Maksim wrote:u vecernjem sunce izlazi navecer :lol:

:)

Post Reply