Štrajk glađu brata Šešelja i brata Glavaša!

Post Reply
deki-bg
Posts: 71
Joined: 16/05/2005 11:38
Location: Beograd

#1 Štrajk glađu brata Šešelja i brata Glavaša!

Post by deki-bg »

Slučajnost ili namera? Da li se iko zapitao da li je štrajk “heroja dviju nacija” srpske i hrvatske (Glavaš i Šešelj) zaista slučajnost ili među njima postoji neka vrsta dogovora ? Stavio bi ruku u vatru da je ovo drugo slučaj, ali me muči jedna stvar. Glavaš je svoj štrajk započeo malo ranije, mada ako znamo kako je taj štrajk izgledao (uz supice, vitamine, slatke čajeve...) možemo da zaključimo i da nije baš tako.


Zanima me kako će svet izgledati nakon njihove smrti? Oće li se družiti u paklu? Iako ne verujem baš u postojanje nečeg sličnog, ukoliko ipak postoji, nema zaslužnijih da svrate do Hada. S obzirom da će obojica dođi izgladneli, predlažem i da se međusobno pojedu, onako komad po komad, pa da vide od kakvog su materijala napravljeni. Znam, ne bi trebalo na ovakav način da pišem o mučenicima nacija, ali zar su oni razmišljali o drugima kada su im nanosili sva zla? Koliko god očigledan odgovor bio, želim im da još duuugo požive, jedan pored drugoga ako može i to iza rešetaka neke ustanove. Želim im da se prisete svakog pojedinca koji je njihovom krivicom svoje životno putovanje završio na nehuman način, iako znam da to neće biti slučaj, želim im da im iza rešetaka KPZ proradi nešto što nikada nisu imali, a to je savest. E, to će biti najveće mučenje za njih samih. Želim li mnogo?


Živela braća!
deki-bg
Posts: 71
Joined: 16/05/2005 11:38
Location: Beograd

#2

Post by deki-bg »

Hm, vidim cita se ovo, ali niko da kaze nesto. Mozda mislite da se njih dvojica ne ticu Bosnjaka, ali gresite. Oni predstavljaju sve zlikovce koji su harali po BiH i Hrvatskoj, pa i Srbiji i cije majice sa ponosom i danas nosi veliki broj mladih.
Osuditi njih znaci "mali korak za coveka, ali veliki za covecanstvo".
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#3

Post by taxi_driver »

deki-bg wrote:Hm, vidim cita se ovo, ali niko da kaze nesto. Mozda mislite da se njih dvojica ne ticu Bosnjaka, ali gresite. Oni predstavljaju sve zlikovce koji su harali po BiH i Hrvatskoj, pa i Srbiji i cije majice sa ponosom i danas nosi veliki broj mladih.
Osuditi njih znaci "mali korak za coveka, ali veliki za covecanstvo".
ma deki ko njih ebe.oni su u zatvoru,ajde ti meni reci kako od cetnika da naplatim svoj namjestaj koji je pokupio.
deki-bg
Posts: 71
Joined: 16/05/2005 11:38
Location: Beograd

#4

Post by deki-bg »

Voleo bi kad bi mogao da ti odgovorim na to pitanje. ALi ti dripci koju su u zatvoru i dalje manipulisu sa javnoscu, tako da to nije resenje.



taxi_driver wrote:
deki-bg wrote:Hm, vidim cita se ovo, ali niko da kaze nesto. Mozda mislite da se njih dvojica ne ticu Bosnjaka, ali gresite. Oni predstavljaju sve zlikovce koji su harali po BiH i Hrvatskoj, pa i Srbiji i cije majice sa ponosom i danas nosi veliki broj mladih.
Osuditi njih znaci "mali korak za coveka, ali veliki za covecanstvo".
ma deki ko njih ebe.oni su u zatvoru,ajde ti meni reci kako od cetnika da naplatim svoj namjestaj koji je pokupio.
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#5

Post by tech10 »

Dabogda crkli od gladi, obojica. Jednostavno. :roll:
deki-bg
Posts: 71
Joined: 16/05/2005 11:38
Location: Beograd

#6

Post by deki-bg »

Znas, ovo me podsetilo na Nadrealiste. U jednoj epizodi Cenga i ekipa politicara su odllucili da strajkom gladju primoraju rudare da ih bolje placaju. Nakon sto su rudari gotovo pristali na sve, osim na neke ustupke Cenga je proglasio strajk gladju. Najbolja fora su bile poruke "podrski" koje su citane u vestima:
"Pozdravljamo strajk i zelimo im da ustraju do kraja!"
Napred braco!

tech10 wrote:Dabogda crkli od gladi, obojica. Jednostavno. :roll:
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#7

Post by valterbranisarajevo »

"Pozdravljamo strajk i zelimo im da ustraju do kraja!"

:thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8

Post by muha_sa »

ko im beje terma šističkufa--nek pajukre.
brdo
Posts: 432
Joined: 26/11/2006 10:59

#9

Post by brdo »

trebaju da su sretni sto su zivi dosli do Haga i civilizovanog zatvora . steta sto nisu u onih koim su nanijeli toliko jada i boli .neka crkavaju gdje bi se nalazile svinje :x :x
Post Reply