"Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Sogan

Post by Sogan » 01/11/2006 12:47

Ma nemam sta misliti... ako planiras ocinstvo Sanele, nadji sebi nakog hairliju, opalite se... pa sta izleti :D

DSD se brine za socijalna prava bezrezervno svih kategorija stanovnistva! :bih:

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 01/11/2006 12:50

Predznak kijameta :D

Shamrock

Post by Shamrock » 01/11/2006 13:34

both can be my mother :lol: :lol:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 01/11/2006 13:39

sto se mene tice,nek imaju tri oca,dvije majke,i sest nana :D

sanel76

Post by sanel76 » 01/11/2006 14:09

Ja sam vec, hvala Bogu, otac i ne trebaju mi vasa "predavanja"! Htio sam samo čuti mišljenje o ovom, pošto mi se učinilo zanimljivim za diskusiju. No, kako sve biva u našoj zemlji (pa i ovo) odmah ti se na nos počnu nabijati stvari koje nemaju veze ni s tobom ni sa tvojim životom. Al hajd', valjda je to tako kod nas.

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 01/11/2006 14:11

nananannaana ja imam tata dva , jedan je computer freak, a drugi je pravi lik... Ovaj drugi zna kara-te a ovaj prvi ima dobre plate... Mama loves njih dvojicu isto, jedan dobro kara, a drugi nama lovu spara...nananana

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Simultani prevod ove pjesmice... :shock: :lol: :lol: :D :D

Shamrock

Post by Shamrock » 01/11/2006 14:22

:lol: :lol: :lol: :thumbup:

sanel76

Post by sanel76 » 01/11/2006 14:27

Kažem zanimljiva mi se učinila ova tema za diskusiju, jer ova djeca tako "normalno" pjevaju pjesmu o "dva oca"... pa sam pomislio da će u BiH to biti moguće za oko 400 - 800 godina. :)
Dakle, nisam pristalica ovog, al i ne osudjujem. Indiferetan sam, ali me zaintrigiralo u pogledu nečeg što je ovdje neprevaziđeni tabu, dok na Zapadu djeca o tome već pjevaju pjesmice.
:shock:

mandy

#10 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by mandy » 01/11/2006 14:35

sanel76 wrote:Vaše mišljenje o ovom:

http://www.youtube.com/watch?v=B-FVitPD ... ed&search=
Holandija,sta da kazem.Po meni svi sexualno nastrani,ma inace u svemu.
Sve sto ne moze u drugim zemljama u Holandiji moze.Ako krenes od droge,sexa i sexualnih izivljavanja u familiji.Prvi su u svijetu odobrili vjencanja homoseksualcima,legalna kupovina lake droge,usvajanje dijece u tim brakovima.
Moje misljenje o ovome,nek rade sto hoce,ali ja im ne bi dala da usvajaju dijecu,iz razloga sto je velika vjerovatnoca da i ta djeca postanu poslije homoseksualci.

danas

#11 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by danas » 01/11/2006 14:38

mandy wrote:

Sve sto ne moze u drugim zemljama u Holandiji moze.Ako krenes od droge,sexa i sexualnih izivljavanja u familiji.Prvi su u svijetu odobrili vjencanja homoseksualcima,legalna kupovina lake droge,usvajanje dijece u tim brakovima.
Moje misljenje o ovome,nek rade sto hoce,ali ja im ne bi dala da usvajaju dijecu,iz razloga sto je velika vjerovatnoca da i ta djeca postanu poslije homoseksualci.
eto vidi terora u holandiji :D sta ti onda radis tamo, bjez' nazad... :D :-)

mandy

#12 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by mandy » 01/11/2006 14:39

danas wrote:
mandy wrote:

druzim se samo sa bosancima-normalnim :D

mamica papucarka

#13 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by mamica papucarka » 01/11/2006 14:43

mandy wrote:

homosekualac se ne postaje. Sa tim se radja :D

nebojeplavo

Post by nebojeplavo » 01/11/2006 14:43

Kako li onda "postadoše" ovi homoseksualci što su odgojeni u muško-ženskom braku :roll:
A čini mi se da je neko pametan rekao da se homoseksualac kao takav rađa, a ne postaje.

debela

#15 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by debela » 01/11/2006 14:43

mandy wrote:
danas wrote:
mandy wrote: Holandija,sta da kazem.Po meni svi sexualno nastrani,ma inace u svemu.

jes ali sta ces ako neki od tih bosanaca zastrani gluho i coravo bilo :shock: a ne treba zanemariti ni uticaj sredine u kojoj ce ti buduca djeca rasti. zamisli tuge i nesrece odgajati dijete u tako izopacenom drustvu. pa ti dodje mandy junior i kaze, mama ja volim onog bracu...
koga onda kriviti? :shock:

a sto ne mogu na rende kora..

Shamrock

Post by Shamrock » 01/11/2006 14:44

sanel76 wrote:Ka¾em zanimljiva mi se uèinila ova tema za diskusiju, jer ova djeca tako "normalno" pjevaju pjesmu o "dva oca"... pa sam pomislio da æe u BiH to biti moguæe za oko 400 - 800 godina. :)
Dakle, nisam pristalica ovog, al i ne osudjujem. Indiferetan sam, ali me zaintrigiralo u pogledu neèeg ¹to je ovdje neprevaziðeni tabu, dok na Zapadu djeca o tome veæ pjevaju pjesmice.
:shock:
kao sto vec neko rece rijec je o nizozemskoj :D

Image

:D

mandy

#17 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by mandy » 01/11/2006 14:55

debela wrote:
mandy wrote:
danas wrote: eto vidi terora u holandiji :D sta ti onda radis tamo, bjez' nazad... :D :-)

jes ali sta ces ako neki od tih bosanaca zastrani gluho i coravo bilo :shock: a ne treba zanemariti ni uticaj sredine u kojoj ce ti buduca djeca rasti. zamisli tuge i nesrece odgajati dijete u tako izopacenom drustvu. pa ti dodje mandy junior i kaze, mama ja volim onog bracu...
koga onda kriviti? :shock:

a sto ne mogu na rende kora..
mandy uvijek birala drustvo :D
moje dijete ce imati tatu i mamu za odgoja
ne ko ovi ovdje imaju ih samo na papiru.
Njima drzava odgaja dijete,dijete im dodje nesto
ko haj usputno u braku,naravno od 35g zivota.
Ovo ti je moja debela
zemlja cvijeca bez mirisa
hrane bez okusa
i zena bez osjecaja :D

danas

#18 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by danas » 01/11/2006 14:57

mandy wrote: Ovo ti je moja debela
hrane bez okusa
nemoj se bona vise patit tu... velim ja, bjez nazad :D :D :D

debela

#19 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by debela » 01/11/2006 14:59

danas wrote:
hrane bez okusa
kad se dijaspora digla na dijasporu onda je jasno koji shit je u pitanju :lol:

mandy

#20 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by mandy » 01/11/2006 14:59

mamica 31 wrote:
mandy wrote:

homosekualac se ne postaje. Sa tim se radja :D
kako onda se zena u 40-oj rastane ima djecu i kaze ja sam lezbejka :-)
ja mislim da je to prije u modi nego od rodjenja.
Ovdje su ti skoro svi voditelji na tv homo hahahaha kao da ih je biralo od rodjenja :lol:

mandy

#21 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by mandy » 01/11/2006 15:01

danas wrote:
hrane bez okusa
zao mi ostaviti ove nase bosandjerose :D
a neznam ni sta me tamo ceka,gluho bilo mozda sta gore :lol:

danas

#22 Re: "Dva oca" - Vaše mišljenje o ovom

Post by danas » 01/11/2006 15:01

debela wrote:
danas wrote:
hrane bez okusa
kad se dijaspora digla na dijasporu onda je jasno koji shit je u pitanju :lol:
:-) :D

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 01/11/2006 16:00

sto ne mogu ovog sranja mandy...u "otoj" holandiji tiranija ziva bila hajd to sa bosancerosima, normalnim :roll: :roll: :x :x :x

cuj stereotipa, drzava im odgaja djecu, roditelji samo na papiru i lsicne bljuvotine koje prodaju gastrabajteri ljudima kod kuce...nesto kao ona pidzama i radno odijelo.

a sto ja znam holandjana, fini, odgojeni, normalni...i imaju i djecu (gluho bilo) i brinu se o njima da znas :roll: :roll:

a sto se u bosni vise niko ni za koga ne brine, sto ovdje roditelji kao i tamo moraju raditi puno vise da bi imali dovoljno i ne stignu se bas brinuti za djecu toliko.

Zaboravila si da su i kod nas vec odavno druga vremena...aj sta ti znas.

mandy

Post by mandy » 01/11/2006 16:25

Svemirski_Jebach wrote:sto ne mogu ovog sranja mandy...u "otoj" holandiji tiranija ziva bila hajd to sa bosancerosima, normalnim :roll: :roll: :x :x :x

cuj stereotipa, drzava im odgaja djecu, roditelji samo na papiru i lsicne bljuvotine koje prodaju gastrabajteri ljudima kod kuce...nesto kao ona pidzama i radno odijelo.

a sto ja znam holandjana, fini, odgojeni, normalni...i imaju i djecu (gluho bilo) i brinu se o njima da znas :roll: :roll:

a sto se u bosni vise niko ni za koga ne brine, sto ovdje roditelji kao i tamo moraju raditi puno vise da bi imali dovoljno i ne stignu se bas brinuti za djecu toliko.

Zaboravila si da su i kod nas vec odavno druga vremena...aj sta ti znas.
ahahahah jes se nakostrijesio :D
haj bolan pa necemo se svadjati zbog homoseksualaca :-) aaaa svasta cojka.ja ti kazem da smo mi bosanci i hercegovci da li bili u BiH ili negdje zadzali ipak neko dostojanstvo sto se tice porodice ili familije kako hoces.Poznajem mnogo nasih ovdje,druzim se snjima i vecina je istog misljenja.Nije nama kao strancima ovdje lose.Ako imas njihove papire imas ista prava(cesto opet na papiru,moras se pravo laktati).Kazu moras se adaptirati ovdje i ja sam za to,jezik,posao,placanje dazbina i obaveza i ja nista drugo.Od mene im je dosta.Druzim se ja i holandjanima(ono je bila zeza samo sa bosancima) i vjeruj mi ima i njih koji se sa puno toga neslazu.Evo ti mog komse,jadnice.Kao po njihovom zena treba da bude kod kuce sa djecom do 12g zivota.One fino nerade a oni crkose.Dijete ovdje ide od 2g u vrtic od 4 u skolu i to od 9-15.Sta gospodja radi? Ide na fitnes,raznorazne sjedaljke i ona meni kaze odgaja dijete.Nek ide ona raditi i onako joj drzava cuva dijete.E poslije 15 sati ona ti to dijete upise na raznorazne aktivnosti do negdje 19 sati,onda kuci i na spavanje.Pitam ja tebe ima li ona kontakt s tim dijetetom?

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 01/11/2006 16:46

koliko ja znam,osobe koje su homoseksualci,su nastali i odgajani u "noramlnim"brakovima,pa sto to onda oni ne postadose "normalni",kao i njihovi roditelji?? :-)
kakve nebuloze... :zzzz:

Post Reply