Čaušević , direktor UIOP , kakav papak , kuku nama

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
MuaDib

Čaušević , direktor UIOP , kakav papak , kuku nama

Post by MuaDib » 01/11/2006 09:12

Ološ kakav je Čaušević može raditi samo i zemlji zvanoj Bosna. Reči novinaru da je ĐUBRE što trazi odgovor na mnoga pitanja, a to ima i pravo na osnovu zakona o pristupu informacijama.
Cijeli njegov intervju je pokazao ne samo nepoštivanje prema novinaru, već i cijeloj javnosti, pa moglo bi se reči i prema instituciji koju pretastavlja. Da takvi ljudi rade u državnim institucijama to je van svake pameti, pa se iskreno nadam da ce ga novi savjet ministara smijeniti.. :? :?

Santos

Post by Santos » 01/11/2006 09:36

Papucari vladaju Bosnom kako vam nije jasno.Ja najvise volim seljaka sa sela to su najbolji ljudi radnici ali Opapuceni su najopsniji.Oni trenutno zauzimaju sve vaznije pozicije u BiH.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Re: Čaušević , direktor UIOP , kakav papak , kuku nama

Post by mIRCerka » 01/11/2006 09:43

MuaDib wrote:Ološ kakav je Čaušević može raditi samo i zemlji zvanoj Bosna. Reči novinaru da je ĐUBRE što trazi odgovor na mnoga pitanja, a to ima i pravo na osnovu zakona o pristupu informacijama.
Cijeli njegov intervju je pokazao ne samo nepoštivanje prema novinaru, već i cijeloj javnosti, pa moglo bi se reči i prema instituciji koju pretastavlja. Da takvi ljudi rade u državnim institucijama to je van svake pameti, pa se iskreno nadam da ce ga novi savjet ministara smijeniti.. :? :?

Mozes ti pricati sta hoces, on sad da ode, otici ce sa lovorikama, jer on licno smatra da je on zaradio sav novac od PDVa. Sto se tice njegovog ponasanja u svim intervjuima datim 60 minuta, o tome je izlisno pricati. Samo se sjeti prosle sezone kad je Kemica govorio "pa da ti mene nazoves i kazes da je taj i taj pravo dobar, ja bih njega prije odabrao" , a pitanje je bilo STELE PRI ZAPOSLJAVANJU....

Nama je super, NIKO se ne buni, svima je ODLICNO! :D

radeljas

Re: Čaušević , direktor UIOP , kakav papak , kuku nama

Post by radeljas » 01/11/2006 09:47

MuaDib wrote:Ološ kakav je Čaušević može raditi samo i zemlji zvanoj Bosna. Reči novinaru da je ĐUBRE što trazi odgovor na mnoga pitanja, a to ima i pravo na osnovu zakona o pristupu informacijama.

pa dovoljno je vidjeti mu fotografiju da prepoznas idiota. ako ne prepoznas odmah onda ga saslusas da cujes sta govori i vidis pravog kretena. ako to ne skontas onda si i sam kreten. najgore u svemu je sto je to jedan od kadrova stranke za njih tj. stranke sa najvecim brojem profitera, lopova, idiota i sl. a toj stranci je narod kakav jeste dao povjerenje.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 01/11/2006 09:51

Dajte ba ljudi, pa ne moze Heco biti najveci kreten u stranci za fotelje :oops: Mora i on imati konkurenciju :oops:

Apos

Post by Apos » 01/11/2006 10:15

Mene stvarno čudi kako kemica nije u SDP-u.
Može li mi neko objasniti.

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 01/11/2006 10:17

Ko bi rekao da je on sandjaklija, mislim onako tečan mahalski vratnički, a ono sandjaklija....

Apos

Post by Apos » 01/11/2006 10:21

uvjek dobar gost wrote:Ko bi rekao da je on sandjaklija, mislim onako tečan mahalski vratnički, a ono sandjaklija....

Dobro se prikrio.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 01/11/2006 10:23

Apos wrote:Mene stvarno čudi kako kemica nije u SDP-u.

to nek ti joker objasni, on ti zna odogovore na sve padeze :D

Apos

Post by Apos » 01/11/2006 10:25

mIRCerka wrote:

Zovni ga, dobra si s njim. :lol: :lol: :lol:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 01/11/2006 10:26

Apos wrote:
mIRCerka wrote:

JOKERE, MOLIM TE DA NAM OBJASNIS KAKO TO DA KEMAL CAUSEVIC NIJE U SDP-u?
Hvala

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 01/11/2006 10:28

uvjek dobar gost wrote:Ko bi rekao da je on sandjaklija, mislim onako tečan mahalski vratnički, a ono sandjaklija....

A onu brdešinu poznatu kao Vratnik, inače, još od pleistocena naseljavali su Prailiri.

Osim toga, dok je Darwin otkrio da su Sandžaklije postale od majmuna, Mula Mustafa Bašeskija bilježi da su Sarajlije nastale od polenovoga praha miomirisnih baštenskih behara.

joker

Post by joker » 01/11/2006 12:21

mIRCerka wrote:
Apos wrote:
mIRCerka wrote:

JOKERE, MOLIM TE DA NAM OBJASNIS KAKO TO DA KEMAL CAUSEVIC NIJE U SDP-u?
Hvala

Pa valjda ne bi bilo u redu da su svi kreteni u jednoj stranci. :lol: :lol: :lol:
Postenije je da se ovako malo razgode po svim strankama.

A kako mislite da se prikrio. Mozda govori mahalski, ali odgovara kao neandertalac. Ako ga je novinar pitao nesto sto nije tacno, ali je uz to i bezobrazno jer on ispada lopov (a osjeca da nije) onda mu je trebao uzvratiti pitanjem o njegovoj zeni i njenom moralu, pa na eventualnu zestoku reakciju odgovoriti da je to samo pitanje a ne konstatacija. Kao sto je to njemu Beciragic uradio, mahalski.

I obavezno imati svoju kameru da snimi citav intervju, da ovi na "60 min" to ne bi malo montirali pa preuredili, sto im nije strano...

Apos

Post by Apos » 01/11/2006 12:25

joker wrote:[
Pa valjda ne bi bilo u redu da su svi kreteni u jednoj stranci. :lol: :lol: :lol:

A kako mislite da se prikrio. Mozda govori mahalski, ali odgovara kao neandertalac. Ako ga je novinar pitao nesto sto nije tacno, ali je uz to i bezobrazno jer on ispada lopov (a osjeca da nije) onda mu je trebao uzvratiti pitanjem o njegovoj zeni i njenom moralu, pa na eventualnu zestoku reakciju odgovoriti da je to samo pitanje a ne konstatacija. Kao sto je to njemu Beciragic uradio, mahalski.

I obavezno imati svoju kameru da snimi citav intervju, da ovi na "60 min" to ne bi malo montirali pa preuredili, sto im nije strano...

Hočeš da kažeš da se i to radi u BOSNI?

joker

Post by joker » 01/11/2006 14:47

Apos wrote:
joker wrote:[

Hočeš da kažeš da se i to radi u BOSNI?

Pa sta ti mislis da smo mi ovdje u Bosni tehnoloski zaostali? Pa imamo i mi opremu za to... :lol:

Post Reply