Danska: Na pomolu novi skandal sa crtežima Muhameda a.s.

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

vatana

Danska: Na pomolu novi skandal sa crtežima Muhameda a.s.

Post by vatana » 09/10/2006 10:45

"U Danskoj je na pomolu novi skandal sa crtežima proroka Muhameda a.s.. Omladina desničarske Narodne stranke, o kojoj u parlamentu zavisi vlada premijera Rasmusena, organizovala je takmičenje ko će više crtežom poniziti proroka Muhameda a.s.

Danska državna televizija pokazala je tajno načinjene videosnimke crtanja.

Oštre osude i pozivi na bojkot danske robe ponovo dolaze jučer od muslimanskih udruženja iz Egipta. Uskoro bi mogle stići i iz ostatka muslimanskog svijeta."

http://www.24sata.info/index.php?id=1116

Grupa pijanih omladinaca sjedi na nekim klupama, cugaju, slusaju muziku i crtaju Muhameda kako baca bombe i rakete. U Egiptu i Iranu su im vec adekvatno odgovorili.

Ja im furke. Zamisli takav dernek, ne kontam nikako.

http://nyhederne.tv2.dk/article.php/id-5053043.html

_BosanaC

Post by _BosanaC » 09/10/2006 11:00

Iz krajnosti u krajnost...

Nista manji debilizam od izlozbe karikatura o holokaustu.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:02

_BosanaC wrote:Iz krajnosti u krajnost...

Nista manji debilizam od izlozbe karikatura o holokaustu.

suti, hajmo na pauzu da kupimo pancire i sljemove... :roll:

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:03

Sad æe opet da gore zastave i ambasade... Ameri æe da dobiju podr¹ku jo¹ dvije, tri nove zemlje... Pritisnuæe se jo¹ jedna zemlja... Stvoriæe se uslovi za napadanje sljedeæe... Muslimani neæe moæi dobiti vize tako lako u neke 4 nove dr¾ave...

Idemo, nova iteracija... A paljenje zastava i ambasada NAM ne poma¾e u tim iteracijama - nimalo... Jer paljenje je ono ¹to oni oèekuju...

:x :x :x

Dokle jebote...

Niko se ne pita za¹to se ona debela krmad od naftnih milijardera po Saudiji ne èuju ¾iva i ne zavrnu malo pipe pa bi se govna na Zapadu vrlo brzo bila isprana... Mo¾da zato ¹to i jesu obièna krmad, a u njih se gleda ko u ¹ablone vjere i svetinje... A ovi drugi su veæinom polupismeni vjerski slu¾benici koji hu¹kaju na nasilje...
Last edited by ztluhcs on 09/10/2006 11:08, edited 2 times in total.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 09/10/2006 11:05

Nije li ti nekad palo napamet da je muslimanska reakcija potpuno nepromišljena, neodmjerena, a napose nepotrebna?

Nek' crta k'o šta hoće. Ima Džehennem. Al' jok, daj pali ambasadu, pali zastavu, raketu pali.... A zašto? Zato da pokažeš da si, ipak, veći primitivac?

(Da se razumijemo, karikiranje tuđih svetinja elementarni je primitivizam, ali na crteže odgovoriti kamenicama je tačno onakva reakcija kakva odgovara betoniranju stereotipa o muslimanima kao polumajmunima. Ahmadinedžad je tu ispao neviđen gospodin: evo, dam para, ko se s holokaustom najbolje išprda. Kulturan i primjereno brutalan odgovor.)

Ili ono s papom nekidan.... Pa čovječe, otkud ti ideja da rimski papa treba da voli ummet i lijepo zbori o pejgamberu? Otkud, otkad, kako? Pa jebala vas politička korektnost, islam najviše gubi s tim trendom izmotavanja i zavlačenja oko glavnih stvari. Tu se, opet, upute dvije-tri protestne note, napiše eventualno par članaka, i maneš se ćorava posla. Zašto bi muslimani cenzurirali papu? Zašto bi papa cenzurirao muslimane?

LM, prije dvadesetak godina u romanu Nož, Vuk Drašković je pribilježio i vlaškočobansku nedoličnu doskočicu o svecima, govedima, Sv. Petru i Muhammedu... Do dana današnjeg niko nije donio fetvu. Siguran sam da kao ausenministar Srbije kulira po diplomatskim prijemima i mazija hurme... Da iftari kod saudijskog ambasadora i šire... Nek' brate svako ofira svoju "uljudbu".

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:07

ztluhcs wrote:Sad će opet da gore zastave i ambasade... Ameri će da dobiju podršku još dvije, tri nove zemlje... Pritisnuće se još jedna zemlja... Stvoriće se uslovi za napadanje sljedeće... Muslimani neće moći dobiti vize tako lako u neke 4 nove države...

Idemo, nova iteracija... A paljenje zastava i ambasada NAM ne pomaže u tim iteracijama - nimalo... Jer paljenje je ono što oni očekuju...

:x :x :x

Dokle jebote...

Niko se ne pita zašto ona debela krmad od naftnih milijardera po Saudiji ne zavrnu malo pipe pa bi se govna na Zapadu vrlo brzo bila isprana... Možda zato što i jesu obična krmad a u njih se gleda ko u šablone vjere i svetinje...

sad ce kongresni izbori u ameriKi...u novembru...i gle cuda, republikanci trenutno gube potporu, jedino sto ih cupa je Moli sex skandal...i gle cuda, koreja vrsi probe...danci se igraju umjetnika... i bice kao sto gore citirani meni dragi forumash rece
Sad će opet da gore zastave i ambasade... Ameri će da dobiju podršku još dvije, tri nove zemlje

Ofirnije od C klase akcionih filmova...al eto, opet ce neke nene nasjesti i ici tekbirati pred ambasadu...

bice_bice

Post by bice_bice » 09/10/2006 11:09

nema od arapskih prdonja i prodanih dusa nista.. to je zakljucena tema..

ne znam kud ovo vodi.. zasto? cemu?

holandjanima i nije zamjerit, cifuti vladaju.. nego danska mi jasna nije, nikako.. valjda to neki odgovor na izlozbu karikatura o holokaustu, al zasto onda krscani crtaju? ko li ih je platio jal potporu dao?

ztluhcs

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:16

bice_bice wrote:nema od arapskih prdonja i prodanih dusa nista.. to je zakljucena tema..

holandjanima i nije zamjerit, cifuti vladaju.. nego danska mi jasna nije, nikako.. valjda to neki odgovor na izlozbu karikatura o holokaustu, al zasto onda krscani crtaju? ko li ih je platio jal potporu dao?

Danci su poslije Nijemaca najpoznatiji po nacistièkoj ideologiji... Jel sad jasnije? :)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 09/10/2006 11:16

bice_bice wrote:nema od arapskih prdonja i prodanih dusa nista.. to je zakljucena tema..

Niko ih nije platio, sto je najinteresantnije.

Danas se primitivizam iskazuje na sve strane samo da bi se pokazalo "onim drugim" dokle idu moja "prava"...

Neku noc stene od tri mjeseca protrca kraj lika koji ga nabi nogom, opsova Boga i dreknu JA SAM MUSLIMAN I IDEM U DZAMIJU (u 23:30h)... Pa se stavi u ulogu krscanina koji to posmatra sa strane a nema pojma o Islamu...

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 09/10/2006 11:17

ztluhcs wrote:

Danci su poslije Nijemaca najpoznatiji po nacističkoj ideologiji... Jel sad jasnije? :)

Tek sad nije jasno... Hićo je imao sasvim zdrav odnos prema muslimanima... Bir vaktile.

ztluhcs

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:20

Jimmy_The_Saint wrote:
ztluhcs wrote:

Danci su poslije Nijemaca najpoznatiji po nacistièkoj ideologiji... Jel sad jasnije? :)

Tek sad nije jasno... Hiæo je imao sasvim zdrav odnos prema muslimanima... Bir vaktile.

Mo¾e biti na lokalnom planu i privremeno... Na globalnom planu ne... Za prosjeènog nacistu je to jedna te ista grupa naroda - tamo negdje na istoku... Ukombinuj to sa modernom islamofobijom i ima¹ ovo ¹to ima¹...

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:21

_BosanaC wrote:
Neku noc stene od tri mjeseca protrca kraj lika koji ga nabi nogom, opsova Boga i dreknu JA SAM MUSLIMAN I IDEM U DZAMIJU (u 23:30h)... Pa se stavi u ulogu krscanina koji to posmatra sa strane a nema pojma o Islamu...

:( a mi cemo ga upratiti i pustiti Cosma... :D da se igra :D

Sta je Cosmo po nacionalnosti?

PS tog lika treba okacit na IJM definitivno...

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 09/10/2006 11:23

ztluhcs wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:
ztluhcs wrote:

Danci su poslije Nijemaca najpoznatiji po nacističkoj ideologiji... Jel sad jasnije? :)

Tek sad nije jasno... Hićo je imao sasvim zdrav odnos prema muslimanima... Bir vaktile.

Može biti na lokalnom planu i privremeno... Na globalnom planu ne... Za prosječnog nacistu je to jedna te ista grupa naroda - tamo negdje na istoku... Ukombinuj to sa modernom islamofobijom i imaš ovo što imaš...

Moderna islamofobija, da. Al' Hićo je i u Palestini im'o onog jarana. A kažu i da je kur'an čit'o, al' to već nije dokazano.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 09/10/2006 11:23

ztluhcs wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:
ztluhcs wrote:

Može biti na lokalnom planu i privremeno... Na globalnom planu ne... Za prosječnog nacistu je to jedna te ista grupa naroda - tamo negdje na istoku... Ukombinuj to sa modernom islamofobijom i imaš ovo što imaš...

Samo sto braca muslimani, uz svo duzno postovanje, na malo perverzan nacin se bore protiv te islamofobije. Kamenjem, granatama, paljenjem, bombama... I uvjek sa odgovorom tipa "A vidis ti sta rade oni..."

ztluhcs

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:27

Jimmy_The_Saint wrote:Moderna islamofobija, da. Al' Hiæo je i u Palestini im'o onog jarana. A ka¾u i da je kur'an èit'o, al' to veæ nije dokazano.

Jer se uklapalo u njegov plan èistke u tom trenutku... Hint: Jews, Kuran i sl... Muslimani bi ionako do¹li na red kasnije... Kao i Sloveni, Cigani i sl...

Èovjeku su trebali argumenti da podupre kompletnu bolesnu ideologiju pa ih je vadio gdje je stigao, sa kontekstom ili bez njega...

Baghira

Post by Baghira » 09/10/2006 11:29

mIRCerka wrote:
_BosanaC wrote:

Nema veze koje je vjere stene, kuce, pasce :D Nego se radi o tome da vjernik izbjegava :D kontakt sa psom, zato sto pas vrijedi kao prljav, i musliman bi se morao, ne znam koliko puta, devet cini mi se :D , oprati, ako ga dodirne pas, da bi bio cist za namaz. Zbog toga je to. :) Ali ne na ovakav nacin, na koji je ovaj idiot to pokazao. :-? I zanima me, da li je bas u jednoj recenici opsovao Boga i spomenuo svoje idenje u dzamiju? :-?

ztluhcs

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:29

_BosanaC wrote:Samo sto braca muslimani, uz svo duzno postovanje, na malo perverzan nacin se bore protiv te islamofobije. Kamenjem, granatama, paljenjem, bombama... I uvjek sa odgovorom tipa "A vidis ti sta rade oni..."

To je veæ problem nedostatka jake ruke, razuma i inteligencije unutar vjerske hijerarhije koja oèito nema sposobnost "igranja ¹aha" na globalnom planu i dr¾anja mase pod kontrolom...

U principu da, jo¹ gluplja reakcija na veæ glup potez...

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 09/10/2006 11:30

Cast pravim muslimanima vjernicima, al' bas da vidim da je rat bi l' ovi ""leteci" bojkotovali feta sir :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:31

_BosanaC wrote:
Samo sto braca muslimani, uz svo duzno postovanje, na malo perverzan nacin se bore protiv te islamofobije. Kamenjem, granatama, paljenjem, bombama... I uvjek sa odgovorom tipa "A vidis ti sta rade oni..."

ovako, da smo nacisto jednom za sva vremena...
u posljednjih 150-200 godina je postalo isuvise nego ocigledno da zrtva vremenom postane krvnik...u nekom smislu..bas se vodeci tom A VIDI STA ONI RADE....
mislim, u ovom ratu je najvise bilo muslimana medju nastradlima...u 2.svjetskom, svi konc logori su imali Jevreje, Cigane i Srbe u barakama...

prije toga, borba protiv turskog carstva i svega sto su turci donijeli.... prije toga dolazak turaka medju hriscane ovdje...itd itd...

u americi su sada crnci najveci rasisti...Denzel W. je cak javno govorio da se u nekom filmu nece poljubit sa bijelom zenom...a maltene do juce su bili u getoima...

i sve tako...s tim da novi krvnik postaje krvolocniji od svog krvnika...i jednog dana ce planeta Zemlja ponovo biti naseljena samo zivotinjama na 4 noge, pticama, ribama i bubama...

horns&drums

Post by horns&drums » 09/10/2006 11:32

a dinocaujuci? :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:33

crna_pantera wrote:
mIRCerka wrote:
_BosanaC wrote:

Nema veze koje je vjere stene, kuce, pasce :D Nego se radi o tome da vjernik izbjegava :D kontakt sa psom, zato sto pas vrijedi kao prljav, i musliman bi se morao, ne znam koliko puta, devet cini mi se :D , oprati, ako ga dodirne pas, da bi bio cist za namaz. Zbog toga je to. :) Ali ne na ovakav nacin, na koji je ovaj idiot to pokazao. :-? I zanima me, da li je bas u jednoj recenici opsovao Boga i spomenuo svoje idenje u dzamiju? :-?

jeste, mene je Bosanac odmah nazvao na telefon da se iskuka kako je DEBILCHINA UDARIO PSA NOGOM, samim time se uprljao, stoga, se*em mu se i u pricu a bogam ni postiranje mu nije islo od ruke :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:34

mIRCerka wrote:jednog dana ce planeta Zemlja ponovo biti naseljena samo zivotinjama na 4 noge, pticama, ribama i bubama...

Empire Earth Strikes Back 6 ? :lol: :lol: :lol:

_BosanaC

Post by _BosanaC » 09/10/2006 11:34

crna_pantera wrote:
mIRCerka wrote:
_BosanaC wrote:

Jarane, o tome bi se dalo raspravljati... Mozda da potamanimo sve pse u Sarajevu da se koji musliman ne nadje uvrjedjen i povrjedjen?

A, ne bih volio citirati recenicu da me kakva munja ne spici prije kraja radnog vremena ali, u istoj recenici, sledecim redosljedom, je naveo da je musliman, zatim opsovao Boga, pa rekao da ide u dzamiju.

Veliki musliman koliko vidim.

ztluhcs

Post by ztluhcs » 09/10/2006 11:36

_BosanaC wrote:u istoj recenici, sledecim redosljedom, je naveo da je musliman, zatim opsovao Boga, pa rekao da ide u dzamiju.

Veliki musliman koliko vidim.

Velika budala prije... Sa psima se ne prièa... :lol: :lol: :lol:

horns&drums

Re: Danska: Na pomolu novi skandal sa crtežima Muhameda a.s.

Post by horns&drums » 09/10/2006 11:38

A wrote:Treba ih na smrtnu odmah osuditi, treba sve danske ambasade spaliti, treba svim Dancima strah u kosti natjerat, pa da vidimo ko ce se slijedeci usuditi reci da nismo miroljubivi :x :D Jel' de?

Angela, ako ne zaradis ban za ovo urgiracu kod modera :D:D

Post Reply