Hadžibegić, Muzurović i Baždarević spremni preuzeti repku

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
experiment

Hadžibegić, Muzurović i Baždarević spremni preuzeti repku

Post by experiment » 10/09/2006 23:31

Hadžibegić, Muzurović i Baždarević spremni preuzeti reprezentaciju

Sušić neće!

:-) :shock:

http://www.sport.ba/?showCat=2&showText=7172

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by manijak1 » 11/09/2006 07:44

Ako se budu tražili ostali .....ti budi Eskim okomit na situaciju na terenu ; usput volonterski obavljaj posao oružara i fizioterapeuta ; psihologa ionako niko ne jebe ..........pošalji pojačanje odreda pingvina koji će po potrebi biti sve što pravilnik dozvoljava.
Što se tiče političke scene države dovoljno je jasna , međutim kao da ti imaš viziju boljitka :oops: :D u svim sferama jutarnjeg oslobađanja štetnih materija.

Stari

Post by Stari » 11/09/2006 09:58

Jel to sad mora neko od gorenavedene trojce ...ili to samo da su oni trenutno besposleni ...pa bi... :-? ono.... :-) mogli doci pojeftino. Ako je tako ... :roll: neka je :roll: ....ali valja spomenuti da su Hadzija i Muzurovic vec imali sansu...Bazdarevic jos nije, a kazu da ima dobre veze i poznanstva u Srbiji....mozda nam on izurgira da nam daju kojeg igraca da zaigra za nas ...a ne ovako ko do sad ...sve za njih.

Inace sam za to da slijedeci bude srbin ...i to srbijanac. Samo sam tanak s tim ko je tamo kod njih uopste vise aktivan u tom poslu. Vidim nije bas da su jaki na tom planu ...dok ih vodi etnicki spanjolac...ali eto ...red je red.

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 11/09/2006 10:20

Iako sam pitar, kada bi se uistinu birao selektor ja sam za Mesu, covjek je sigurno zasluzio priliku da bude selektor kao sto su i prethodna dvojica. Inace, sumnjam da ce novinarsko-kokckarski dvojac uopste odstupiti posle danasnje sjednice predsjednistva NS BiH.

Stari

Post by Stari » 11/09/2006 10:31

Celicna_saka wrote:Iako sam pitar, kada bi se uistinu birao selektor ja sam za Mesu, covjek je sigurno zasluzio priliku da bude selektor kao sto su i prethodna dvojica. Inace, sumnjam da ce novinarsko-kokckarski dvojac uopste odstupiti posle danasnje sjednice predsjednistva NS BiH.

Ma cekaj malo ....pa zar ostavka ove dvojce nije bila obznanjena kao ...neopoziva. Sto-ce-reci....tike tike tacke - nema vise vracke. Ne mogu se oni ...sad predomisliti...nema opziva.

vatana

Post by vatana » 11/09/2006 10:36

Ma mogu. Ako izvrsni odbor saveza ne prihvati ostavku, a oni ne htjednu dalje nastavit radit, onda ih mogu tuzit, trazit povrat novca uplacenih na racun plata, bla bla bla.

Al nadajmo se da do toga nece doci. Sinoc su Hadzibegic i Bazdarevic u BH Sportu telefonski izjavili da bi pristali trenirat Repku ukoliko se dogovore oko nekih pojedinosti sa savezom.

Danas ce savez odlucivat o toj ostavci...

ps. ja bih licno volio da Meša bude trener. Nemam nista protiv Hazdibegica, al on je bio vec jednom, pa mi nekako glupo da ga opet izaberu.

Stari

Post by Stari » 11/09/2006 11:34

Hm...Hadzibegic po drugi put ...pa dobro ne bio presedan u svakom slucaju ...u ona davna vremena...je Miljan Miljanic bio dva puta selektor SFRJ reprezentacije...na svjetskom prenstvu u njemackoj 1974...pa onda dobio otkaz...pa smo onda riknuli u kvalifikacijama za Argentinu 1978...(Spanci su pobjedili u po Begesha ...i za nagradu dobili flasu u glavu) da bi se on onda vratio i opet uspio odvesti reprezentaciju na SP 1982 u Spaniji..(i opet dozio havariju i dobio nogu).

Znaci Hadzija je BiH varijanta Miljanica? ...u krajnjoj liniji i to je OK...dabogda mu se ovaj put pozlatilo ....ali dozvolite mi da izrazim ...zrnce skepse u pogledu naseg prodora u Kisinjevu...(ljudi svasta se moza desiti ali jedna stvar je u postojecim okolnostima sigurna ...ako u Kisinjevu uzjasemo....na konju smo.)

jazzer
Been thanked: 2 times

Post by jazzer » 11/09/2006 11:42

Mislim da bi Hadzija I Mesa trebali biti u prednosti u
osnosu na Muzurovica. Ipak on vec dugo vremena nikoga ne trenira.
Iz sinosnjeg priloga sam stekao utisak da bi Mesa i raskinuo
ugovor sa sadasnjim klubom samo da bi vodio reprezentaciju,
bar mi se tako ucinilo. Po meni, ne bi losa opcija bio ni Katalinic,
covjek je imao rezultate. Hajde ako neko ima vise podataka
o trenerskim karijerama navedenih neka napise, pa da to malo
razmotrimo.

bleka

Post by bleka » 11/09/2006 11:46

Mislim da bi HAdzija trebao biti direktor, a MEsa selektor, i to je to. USlju skinut, joj a onog Jelavica sa noge na nogu i sina mu.

Post Reply