OBN-pa stvarno nema smisla više...

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Hendrix
Posts: 4113
Joined: 27/02/2004 00:00

#1 OBN-pa stvarno nema smisla više...

Post by Hendrix »

U mom životu moram priznati sam se nagledao hiljade Tv kanala što kodiranih što nekodiranih,ali nigdje nisam vidio debilno ponašanje kao na OBN televiziji.Svi ste to doživjeli, gledate film-seriju-dokumentarac i odjednom iz vedra neba reklame,ok,odgledam reklame kad ono počinje druga emisija?!?!Nigdje ni riječi da je kraj filma,makar natuknica,jednostavno ljudi me PREVARE , o onim titlovima poslije filma ko je šta glumio i to,nema govora.Odjednom neka totalno druga scena s drugim likovima,i onda mi dođe u glavu,aaaa,pa ovo je neka sapunica a ne onaj film, :x Lako je skontati kad se na filmu glavni junak sav oznojen grli sa voljenom a policija dolazi da je kraj,ali ima filmova i serija gdje fakat nemaš pojma šta bi a onda te majmuni natjeraju da odgledaš reklame da bi skonto da je kraj.E sad se pitam da li je ovo u redu ,mislim ovo je neka vrsta prevare,valjda se mora napisati da je kraj nekog programa?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2

Post by mIRCerka »

ja wrote:naravno da je prevara - čak je to pitanje zakonom uređeno: špica mora ići. prijavi ih rak-u, njima po džepu.
i druge TV kuce to rade, ukinu seriju jer pocinju vijesti u 7...da i njih prijavimo?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3

Post by mIRCerka »

ja wrote:što da ne, svakoga ko krši zakon.
ne znam sta da ti kazem....najvise volim gledati reprize filmova u gluho doba noci...tad nema reklama...a spica ko spica mi je...uvijek smetala...ali fakat jeste ruzno kad odsijece...ti kontas sad ce poslije Arixa i Damira raj filma kad prc...
User avatar
aNTropocentrio
Posts: 1053
Joined: 01/07/2006 12:05
Location: zapadni krak Mliječnog puta

#4

Post by aNTropocentrio »

Ma to može i nekako da prođe.

Onaj njihov SuperMilijunaš, prvo bilo glasanje za voditelja (poziv cca 2,5KM), pa onda nekoliko puta prijavljivanje (ista cijena), a sve su prilike da kviza neće ni biti... A ako i bude, neće biti ni jedan on ponuđenih vopditelja za biranje.

To stvarno treba prijaviti RAK-u.
Hendrix
Posts: 4113
Joined: 27/02/2004 00:00

#5

Post by Hendrix »

Nisu problem reklame, to svi rade ,prekinu film i fino kažu reklame,ali ovo što OBN radi je fakat prevara.Nedavno gledam Crnu Guju i ono skoro kraj ali kod njih nikad ne znaš.i odgledam one glupe reklame kad ono neka lijeva emisijaFakat ću ih RAKu prijavit :) :x
crashNburn
Posts: 5
Joined: 18/08/2006 01:00

#6

Post by crashNburn »

Jednostavno nemojte gledati tu debilnu televiziju i necete se vise nervirati :D
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#7

Post by ProS »

zasto nema odjavne spice?

sta skrivaju :?
saWireless
Posts: 10
Joined: 13/08/2006 11:38
Contact:

#8

Post by saWireless »

ma nije ni to vec sto rkaduko niko http://www.obn.ba urkaden design od http://www.pro7.de

a najave za film identicne kao na pro7 ! , boje totalno iste i ona providna traka isto !!
Post Reply