Ubili silovanu sestru jer više nije nevina!?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 09/06/2006 15:56

Turkinja Yasemin C. (18) ubijena je dva dana nakon svadbe jer nije bila nevina. Izvršitelj je Yeseminin brat Gokhan, premda je znao što je uzrok gubitka nevinsoti prije braka - silovanje!

Gokhan C. kao i njegov otac privedeni su u istražni zatvor u Ankari, javili su turski mediji.

Sve je započelo na taj način da je mladoženja odbacio svoju upravo vjenčanu suprugu jer je utvrdio da nije nevina.

Brat nesretne Yasemin znao je da mu je sestra ranije silovana i da je počinitelj također član obitelji (najvjerojatnije zet, suprug njihove druge sestre), ali je ipak hladno ispalio više hitaca u nju.

Nakon prevoza u bolnicu mlada žena uskoro je podlegla teškim ozljedama.
---------------------------------------------------------------------
ovakvih slucajeva u turskoj i na bliskom istoku ima vise...
djevojka bude silovana, a onda ubijena od strane svoje familije kao da je ona kriva a ne pocinilac

:sad:

irfan2

Post by irfan2 » 09/06/2006 15:59

svaki komentar je zaista suvisan :roll:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 09/06/2006 16:01

primitivizam se nece nikada iskorjeniti,
pa onda neka kazu da su zene u jednakom polozaju kao i muskarci,
nesto ne znam,nijedan slucaj da je zena ubila muskarca jer nije bio nevin??
ja sma nedavno citala da,se negdje u istocnim zemljama ubijaju novorodjencad ako su zenskog spola ,kao manje je vrijedno ili ne potrebno ,jer je zensko.
Katastrofa u kakvom svijetu zivimo :x

micika

Post by micika » 09/06/2006 16:19

Gledala sam sinoc na tv-u :-? Tuga :( Obicno se ovakvi slucajevi desavaju u zaostalim dijelovima turske,al' u Ankari :shock:
Imam brigu zivjeti tamo,sama nigdje.....manijaka na sve strane,koji nikada djevojku u zivotu nisu imali.....strah me nakon svih ovih strahota koje vidim na njihovoj televiziji :?

sarajevac

Post by sarajevac » 09/06/2006 16:25

micika wrote:Gledala sam sinoc na tv-u :-? Tuga :( Obicno se ovakvi slucajevi desavaju u zaostalim dijelovima turske,al' u Ankari :shock:
Imam brigu zivjeti tamo,sama nigdje.....manijaka na sve strane,koji nikada djevojku u zivotu nisu imali.....strah me nakon svih ovih strahota koje vidim na njihovoj televiziji :?

zivio. vidio. nidje veze. takvih slucajeva koliko hoces.

vrlo malo zajednickih tacaka imamo. ne razumijem zasto nas uopste vezu za turke.

king31

Post by king31 » 09/06/2006 16:52

A ko te to veze za turke ?

deex

Re: Ubili silovanu sestru jer više nije nevina!?

Post by deex » 13/06/2006 16:12

Sve je započelo na taj način da je mladoženja odbacio svoju upravo vjenčanu suprugu jer je utvrdio da nije nevina.
Brat nesretne Yasemin znao je da mu je sestra ranije silovana i da je počinitelj također član obitelji (najvjerojatnije zet, suprug njihove druge sestre), ali je ipak hladno ispalio više hitaca u nju.

Zasto taj retardirani brat nije ucmekao zeta! Zato se ja uzasavam primitivaca i retarda koji toliko lupaju o nevinosti, pokrivanju zena i laznom moralu, casti i slicnim glupostima. Nemam rijeci. Strasno. Jedini nacin je emancipacija zena, skolovanje, posao i niko ti onda ne moze naturati svoje primitivne stavove. :x

Post Reply