Good for Croatia-P&G deterdžent Ariel

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1 Good for Croatia-P&G deterdžent Ariel

Post by PipiDugaDevetka »

http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=1&ID_VIJESTI=57646 wrote:Nakon što je 2002. godine glasnogovornik društva "Potrošač" Ilija Rkman u jednoj televizijskoj emisiji izjavio da deterdžent "Ariel" namijenjen hrvatskom tržištu ni po čemu nije nalik deterdžentu istog imena u zapadnim zemljama, već je mnogo lošiji, demantijem se oglasio proizvođač, tvrtka P&G, navodeći kako se deterdženti razlikuju jer su, između ostalog, i "navike pranja u Hrvatskoj drugačije". ......
Šta li tek nama rade?! :oops: :?
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#2

Post by spongebob »

pa i nije bas prevelika tajna da sve vece kompanije imaju A, B i C trzista...
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#3

Post by PipiDugaDevetka »

spongebob wrote:pa i nije bas prevelika tajna da sve vece kompanije imaju A, B i C trzista...
Imaju li i vitaminske cijene (ABC=vitamini)?

Kako da se uključim u neku od udruga/udrženja potrošača u Sarajevu? Postoji li nešto takvo u nas osim Lakotinog Saveza potrošača? Država me ne može i očigledno je, neće, zaštititi. Nema druge nego, organizovano, lobirati, protestovati, DOST-irati....Meni se najviše svidjaju oni "ljudi sendviči" sa natpisima-ne moraju najaviti proteste jer su to kao i svi ostali na ulici, samo se neobično obukli.
Lonchich
Posts: 20
Joined: 25/04/2006 11:37

#4

Post by Lonchich »

PipiDugaDevetka wrote:
spongebob wrote:pa i nije bas prevelika tajna da sve vece kompanije imaju A, B i C trzista...
Imaju li i vitaminske cijene (ABC=vitamini)?

Kako da se uključim u neku od udruga/udrženja potrošača u Sarajevu? Postoji li nešto takvo u nas osim Lakotinog Saveza potrošača? Država me ne može i očigledno je, neće, zaštititi. Nema druge nego, organizovano, lobirati, protestovati, DOST-irati....Meni se najviše svidjaju oni "ljudi sendviči" sa natpisima-ne moraju najaviti proteste jer su to kao i svi ostali na ulici, samo se neobično obukli.
Ima ih desetak na kantonalnim nivoima, pa neka federalna, pa udruzenje RS-a.... Sva su ti ta udruženja, kao i Lakotin savez, praonice para.

Nema tebi spasa, nesretnice, uvidjam jasno da nam nema spasa.

:(
Post Reply