Adnan Terzic - šupak ili budala?

branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#1 Adnan Terzic - šupak ili budala?

Post by branimir_s »

Ja tornjaka što se provali majko moja. Ispadosmo svi koji smo ostali braniti Sarajevo - ljudi sa beneficijama. Ne kontam čovjeka. Ne kontam ni njegove "ahbabe" koji ga drže još uvijek na mjestu premijera, iako se u zadnje vrijeme pošteno isprovaljivao. Danas jedno - sutra drugo... ali to je naša realnost. Jel tako Goa?
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#2

Post by Meshtar »

Ma Terza se provali svaki dan...čak mu čovjek ne može ni zamjeriti. Pravi je Phytonovac.
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#3

Post by mali_kavkaz »

Terzić je seljak sa dna vlašičke kace. :D :D :D
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#4

Post by zavrzlama »

Da se ja pitam ja bih uveo izbore u BIH svakih 6 mjeseci...i onim koji odsluze svoj sestomjesecni mandat ,zakonski zabranio da se mogu bavit politikom ...i tako bi za 4 godine se rijesili svih ovih parazita i nadripoliticara...druge nema :D


A terzic......nije zvaka za seljaka...
virgo
Posts: 109
Joined: 04/11/2002 00:00
Location: Prndičići

#5

Post by virgo »

Predsj. Vijeća ministara - po zanimanju GEOMETAR :-D
Ja države i govana :(
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#6

Post by Qler »

mogu li uloziti kviska i glasati za oba ponudjena odgovora :D
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#7

Post by kekec »

virgo wrote:Predsj. Vijeća ministara - po zanimanju GEOMETAR :-D
Ja države i govana :(
I to dobar geometar.
Vidis kako na m dobro "uzima mjeru". :-?
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#8 Re: Adnan Terzic - šupak ili budala?

Post by Qwert »

branimir_s wrote:Ja tornjaka što se provali majko moja. Ispadosmo svi koji smo ostali braniti Sarajevo - ljudi sa beneficijama. Ne kontam čovjeka. Ne kontam ni njegove "ahbabe" koji ga drže još uvijek na mjestu premijera, iako se u zadnje vrijeme pošteno isprovaljivao. Danas jedno - sutra drugo... ali to je naša realnost. Jel tako Goa?
Po cemu se je to isprovaljivao? Pazi, govorim o komisiji...to je bio tvoj primjer.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#9

Post by H »

Jel' ima neko tu izjavu, da vidimo kako je to tačno rečeno?! :oops:
LAV_SA
Posts: 57
Joined: 29/05/2004 10:41
Location: Sarajevo

#10

Post by LAV_SA »

Bila je nedavno emisija Centralni zatvor, kad je Terzić bio gost, gdje su mu puštali stare snimke kada je obećavao prije početka mandata i sad kada on isitče, ono što je obećao čovjek je i ispunio.
Kakve veze ima to što je geometar ? Bolje biti i geometar nego studirati politologiju, ovo prvo je 10 puta teže :D, ali dobro to nije ni bitno... Terza je ljudina...
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#11

Post by branimir_s »

H wrote:Jel' ima neko tu izjavu, da vidimo kako je to tačno rečeno?! :oops:
Udruženje boraca "Bosnae - Zelene beretke" u Kantonu Sarajevo traži da čelnici Grada i Kantona pokrenu proceduru proglašenja personom non grata predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH Adnana Terzića zbog toga što je, kako navodi Udruženje, izjavio da su svi građani Sarajeva "benefiti, odnosno ratni profiteri", saopćeno je iz tog udruženja.
Od samog Terzića "Zelene beretke" traže da se što prije izvini žrtvi proteklog rata, odnosno građanima Sarajeva, i tako pokuša ispraviti svoju "veliku političku i životnu gršku".

"Građani Sarajeva su već navikli da čuju ovakve izjave, ali iz usta ratnih zločinaca kao što su Karadžić i Mladić, koji su govorili da Sarajlije sami sebe ubijaju. Ili sjetimo se ministra odbrane BiH generalmajora Muharema Fetahagića koji je na početku agresije pomagao JNA i davao izjave da muslimani u Starom Gradu pale gume da bi podvalili svijetu da ih neko granatira. Sjetimo se srpskih medija koji i danas podvaljuju javnosti da je pijacu Markale granatirala Armija RBiH.

Mi izjavu koju je dao Terzić možemo usporediti samo s ovim izjavama ratnih zločinaca i uvrstiti ga u red neprijatelja građana Sarajeva", stoji u današnjem saopćenju za javnost Udruženja "Bosnae - Zelene beretke" Grada-Kantona Sarajevo.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12

Post by muha_sa »

Budali ne zamjeri--spašava ga dijagnoza---Terza je garant ovo prvo.
LAV_SA
Posts: 57
Joined: 29/05/2004 10:41
Location: Sarajevo

#13

Post by LAV_SA »

Ovom našem narodu... da Bog sa neba siđe rekli bi da ne valja.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#14

Post by addem »

Adnan Terzic nije ni supak ni budala. Adnan Terzic je jednostavno glup covjek koji je nedorastao funkcije koju obavlja. Covjek jako los u dijalogu, intervjue daje potpuno nepripremljen.
Cisto sumnjam da je on lopov il varalica, on je toliko glup da ne zna ni da ukrade drzavu kako treba. Kada bi birali najglupljeg premijera u Evropi (premijerovizija :D ) BIH bi bila prva definitivno.
A sad hajmo cijela Skenderija.
Gooooolube, goooooolube 8-)
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#15

Post by edinbug »

Jeli to onaj što je svoj životni san ispunio uvođenjem PDV-a sa jednom stopom, kojom su isto oporezovani hljeb i jahta, jeli ti onaj što mu je politički uzor Berluskoni ?
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#16

Post by Vodenjak »

addem wrote:Adnan Terzic nije ni supak ni budala. Adnan Terzic je jednostavno glup covjek koji je nedorastao funkcije koju obavlja. Covjek jako los u dijalogu, intervjue daje potpuno nepripremljen.
Cisto sumnjam da je on lopov il varalica, on je toliko glup da ne zna ni da ukrade drzavu kako treba. Kada bi birali najglupljeg premijera u Evropi (premijerovizija :D ) BIH bi bila prva definitivno.
A sad hajmo cijela Skenderija.
Gooooolube, goooooolube 8-)
Slazem se!
Terza je idealan covjek za stajanje ispod reflektora javnosti da bi oni u sjeni mogli neometano obavljati svoje mracne radnje!
Boljeg nisu mogli da postave!
Poenc
Posts: 20
Joined: 22/05/2006 19:33

#17

Post by Poenc »

Gledao sam ja direktan prenos skupstine BiH, kad je Terzic izasao za govornicu i govorio o tim benefitima. Jedno 10 puta je ponovio rijec benefit. Uglavnom je ispalo, da su gradjani Sarajeva imali benefite sto su u ratu bili u Sarajevu:) I to je ponovio 10 puta:)
Vjerovatno ce se na internetu pojaviti snimak tog njegovog govora, jer to spada u rubriku 'vjerovali ili ne' :)
Trebala bi televizija cesce prenositi te njihove skupstine:)

Ali ja sam se valjao od smijeha kad sam gledao tu skupstinu :) Terzic izasao za govornicu, i govori Lagumdziji da mu ne podvaljuje te mahalske fazone...i onda je poceo govoriti o benefitima Sarajlija koji su ostali u ratnom Sarajevu :)
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#18

Post by H »

branimir_s wrote:
H wrote:Jel' ima neko tu izjavu, da vidimo kako je to tačno rečeno?! :oops:
Udruženje boraca "Bosnae - Zelene beretke" u Kantonu Sarajevo traži da čelnici Grada i Kantona pokrenu proceduru proglašenja personom non grata predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH Adnana Terzića zbog toga što je, kako navodi Udruženje, izjavio da su svi građani Sarajeva "benefiti, odnosno ratni profiteri", saopćeno je iz tog udruženja.
Od samog Terzića "Zelene beretke" traže da se što prije izvini žrtvi proteklog rata, odnosno građanima Sarajeva, i tako pokuša ispraviti svoju "veliku političku i životnu gršku".

"Građani Sarajeva su već navikli da čuju ovakve izjave, ali iz usta ratnih zločinaca kao što su Karadžić i Mladić, koji su govorili da Sarajlije sami sebe ubijaju. Ili sjetimo se ministra odbrane BiH generalmajora Muharema Fetahagića koji je na početku agresije pomagao JNA i davao izjave da muslimani u Starom Gradu pale gume da bi podvalili svijetu da ih neko granatira. Sjetimo se srpskih medija koji i danas podvaljuju javnosti da je pijacu Markale granatirala Armija RBiH.

Mi izjavu koju je dao Terzić možemo usporediti samo s ovim izjavama ratnih zločinaca i uvrstiti ga u red neprijatelja građana Sarajeva", stoji u današnjem saopćenju za javnost Udruženja "Bosnae - Zelene beretke" Grada-Kantona Sarajevo.
Ne gotivim Terzića, ni kol'ko je crno pod noktom, ali mi ovaj izvor malo sumnjiv. :roll:
Poenc
Posts: 20
Joined: 22/05/2006 19:33

#19

Post by Poenc »

H wrote: Ne gotivim Terzića, ni kol'ko je crno pod noktom, ali mi ovaj izvor malo sumnjiv. :roll:
Nakon sto je Terzic govorio o benefitima Sarajlija, odmah su se javili za rijec ona zena iz Stranka za BiH i Lagumdzija, i osudili Terzicev govor, i trazili od Terzica da se izvine Sarajlijama, jer ih je nazvao ratnim profiterima:)
Poenc
Posts: 20
Joined: 22/05/2006 19:33

#20

Post by Poenc »

Nadam se da je neko snimio taj Terzicev govor u skupstini i da ce ga okaciti na net :) Dobar je i dio kad pocne da Lagumdzijine stavove naziva 'mahalskim fazonima' :)
Vjerovatno ce biti u '60 minuta'.
black-cat
Posts: 677
Joined: 23/01/2006 20:26

#21

Post by black-cat »

Vodenjak wrote:
addem wrote:Adnan Terzic nije ni supak ni budala. Adnan Terzic je jednostavno glup covjek koji je nedorastao funkcije koju obavlja. Covjek jako los u dijalogu, intervjue daje potpuno nepripremljen.
Cisto sumnjam da je on lopov il varalica, on je toliko glup da ne zna ni da ukrade drzavu kako treba. Kada bi birali najglupljeg premijera u Evropi (premijerovizija :D ) BIH bi bila prva definitivno.
A sad hajmo cijela Skenderija.
Gooooolube, goooooolube 8-)
Slazem se!
Terza je idealan covjek za stajanje ispod reflektora javnosti da bi oni u sjeni mogli neometano obavljati svoje mracne radnje!
Boljeg nisu mogli da postave!

eh odavno se nisam mogla teze odluciti....... sto li vise od ovog dvoje.......
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#22

Post by The Man »

Terzić je jedan....

visokokvalifikovani DUDUK!
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#23

Post by H »

Poenc wrote:
H wrote: Ne gotivim Terzića, ni kol'ko je crno pod noktom, ali mi ovaj izvor malo sumnjiv. :roll:
Nakon sto je Terzic govorio o benefitima Sarajlija, odmah su se javili za rijec ona zena iz Stranka za BiH i Lagumdzija, i osudili Terzicev govor, i trazili od Terzica da se izvine Sarajlijama, jer ih je nazvao ratnim profiterima:)
Valjda će prikazati opet taj snimak.
mojsije
Posts: 95
Joined: 28/01/2005 15:22

#24

Post by mojsije »

edinbug wrote:Jeli to onaj što je svoj životni san ispunio uvođenjem PDV-a sa jednom stopom, kojom su isto oporezovani hljeb i jahta, jeli ti onaj što mu je politički uzor Berluskoni ?
možda vam glupo zvuči al boli je PDV s jednom stopom nego više stopa ,e Hrvatskoj je bio eksperiment s uvođenjem nulte stope za neke proivode pa opet nije ništa pojeftinilo , samo su trgovci i proizvođači plaćali manji porez a sebi ostavljali veći profit .
Kad je jedna stopa znatno je sužen manevarski prostor utajivačima poreza.
Post Reply